![]() |
Oglądałem kiedyś filmik, który podałeś. Nie chcę mi się go oglądać ponownie, oczywiście nie pamiętam jakie tam padały stwierdzenia. Podaję link do co prawda starszego filmiku - taki znalazłem na szybko - niż ten Twój filmik ale mowa w nim o tym co ja napisałem.
https://www.youtube.com/watch?v=L8VnTbDmpgI Gdzieś niedawno był wywiad z tej kampanii z Mikke - nie chce mi się szukać tego materiału - nie wiem czy to nie ten gdzie w jakiejś bodajże regionalnej TVP sprowadzał redaktorka na ziemię gdy ten wypytywał go o tematy typu "odebrać prawa wyborcze kobietom" itp i padały takie same słowa jak ja napisałem i jakie są w tym filmiku z 2012 roku (do którego dałem link). EDIT Znalazłem, żeby nie być gołosłownym Od 9:50 min https://www.youtube.com/watch?v=jIn6JWCiAiQ |
Patologia tego kraju jest przerazajaca...
Matka Andrzejka zbiera podpisy na uczelni... Caly ten system jest do całkowitego rozwalenia... Każdy tylko patrzy żeby dojść do zloba i się nawpierdalac... |
I tura - Duda
II tura - jw. |
Cytat:
Ja .......e, wyroki na zamówienie, wikileaks informuje, że lata do 2005 to jedna wielka patologia z Komorowskim na czele, a gośc się przypierdala, że matka Dudy na AGH`u prosiła o poparcie. :help: Zresztą, proponowałbym więcej wstrzemięźliwości w ferowaniu wyroków na podstawie wiadomości z dzisiejszego dnia- przypominam- dzisiaj prima aprilis |
Cytat:
No na .... mi tutaj wyjezdzasz jakimiś .......nietymi emotikonami... Dobrze wiesz ze nie ma prawa tego robic i robic nie może... To sobie sam napisales była patologia z Komorowskim to jest teraz z .......nietym Andrzejkiem... Polemiki z Toba nie podejmuje... Nie jestem wyznawca Bronka, Tuska i pani Kopacz... Nie jestem wyznawca biednego Jareczka,wszystkich marionetek jego i jebnietego Andrzejka... Nie jestem wyznawca Antka i zamachu w Smolensku... Nie patrzmy mi czerowno z oczu i to mi wystarczy... Nie jestem wyznawca PSL bo rolnikiem również nie jestem... Tylko jak liczysz ze Andzrzej duda czyni cuda to jestem w ogoromnym bledzie bo to kolejny kutas który patrzy tylko żeby się nawpierdalac... |
Wyjeżdzam Ci szefie z emotkami, bo przywołujesz tutaj rewelacje z faktu 1 kwietnia
Ja do polityki podchodzę chłodno, bo za stary już jestem. Zdaję sobie sprawę, że WSZYSCY- bez wyjątku mają na nas wyjebane- od prawa do lewa, tylko każdy gospodaruje sobie swój elektorat. Większość ludzi poglądu nie ma ma- bo jest chwiejna jak chorągiewki na wietrze- powiewają tak, jak usłyszą w tv. Częśc ma poglądy lewicowe, część prawicowe- ale wierzę jednak, że każdemu chodzi o dobro Polski, więc głosuje na swoich przedstawicieli. Najgorzej z tymi, którzy uwazają się za "nowoczesnych, wykształconych europejczyków"- to ci ludzie, którzy pójdą w ciemno za swoim przywódcą- byle poił ich wciąż pochwałamim nagradzał posadami i przywilejami. Dla tych ludzi, obciachem jest patriotyzm, religia, słowiańskie wartości- oni chcą być częścią europy- tzn chcą być tacy sami. Nie dostrzegają tego, że my też coś możemy Europie dać- wartości, które mogą stanowić oddech świeżego powietrza. Są też i ludzie, którzy mają kurewsko dośc tego szamba który ma miejsce od 7 lat- podejrzewam, że Ty też się do nich zaliczasz, nie mniej jednak , jak nie obrażam innych przedstawicieli opozycji bo uważam, że to tylko wzmacnia urzędujący nierząd jak i Komorowskiego. Ja nie znam Dudy i nie spodziewam się po nim wiele. Jednak mam dla niego- jak i jego partii jedno, ale bardzo ważne wymaganie- by rozliczyli tych s....ysynów co aktualnie rozłożyli nasza biedną ojczyznę. W szafach jest tyle trupów, a pod dywanami tyle martwych buldogów, że pozbycie się tego truchła już będzie sporą ulgą dla naszego kraju. Wolę polityków chujowych, słabych, z krzywymi zebami, dziurawymi burami, bez konta z banku niż eleganckich złodziei w krawatach, którzy niszczą nasz kraj. |
Cytat:
P.S. Wywiad niemiecki BND tak jak Antek sądzi, ze w Smoleńsku dokonano zamachu, przy pomocy eksplozji. Teraz rób z nich głupków. A tutaj prof. Wolniewicz na temat kandydatów. Jasno i zwięźle: http://wpolityce.pl/polityka/239372-...do-tej-funkcji |
Ale jaja z tym sondażem - Bul tyle głosów co Kowalski - świat się wali.
A tak na poważnie : panowie którzy dają głos na JKM-a,Pawła i Kowalskiego : jak się okaże że nie będzie II tury to będzie znaczyło że poparliście myśliwego. Oby tak dalej jedyna słuszna partia brukselska nie może stracić władzy.....podobnie będzie na jesieni p.s Wiem JK i Maciarewicz to wojna z Rosją, Smoleńsk i socjal etc...samo zło :) |
Jak Żydosław Bezwąsowski wygra w 1 turze to i tak nic nie poradzimy konwencjonalnymi metodami. Ewentualnie spieprzać byle szybko, byle dalej. Tylko przez miasta, nie WSI. Tym bardziej omijać lasy i busz- to naturalne środowisko Szoguna.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Właśnie problemem Bula na wygranie w 1 turze są wszyscy antysystemowi kandydaci jak Braun, Kowalski, Mikke, Wilk, Kukiz - szczególnie Kukiz, jest to gościu promowany przez media, prawicowiec ale nie kojarzony ze skrajnością. Myślę, że wiele glosów pójdzie na niego i to jest taki kandydat dla ludzi, którzy by nie poparli ani Mikkego, ani Kowalskiego itd ale, że startuje Kukiz to sobie zagłosują i się nie będą zasłaniać "nie było na kogo głosować".
Z drugiej strony są słabi kandydaci z SLD i PSL = więcej głosów dla Bronka od razu w 1 turze. Ale jakby nie patrzeć to właśnie dzięki dużej ilości kandydatów ilość oddanych głosów powinna się trochę zwiększyć bo ludzie zamiast szukać wymówek, że nie ma dobrego kandydata to kogoś sobie wybiorą = więcej głosów oddanych to mniejszy procent głosów dla Bula. PS Niech wygra ten Duda w wyborach, niech też i PiS dojdzie do władzy, jeśli nikt inny nie ma szans. Daj im Boże i niech się przez te najbliższe 4-5 lat wyjaśni ostatecznie co zrobi PiS pozytywnego. To by było fajne bo by się trochę kart odkryło i by było wiadomo na czym stoimy. A tak to zawsze jest niepewność czy ten i tamten to są w układzie czy może jednak chcą dobrze. |
Cytat:
|
Głosuję na Kukiza. Żaden z kandydatów nie nadaje się do reprezentowania mojego kraju, więc wybieram tego, który... najlepiej śpiewa.
|
... będzie kłamał śpiewająco! ;)
|
|
Im bliżej Niemiec, tym poparcie większe ;)
|
Cytat:
|
PO to partia pro-niemiecka więc nie dziwne, że największe poparcie ma w regionach zachodnich. Zawsze zaskakuje mnie Śląsk gdzie PO ma bardzo dobre wyniki, mimo ciągłych protestów, tak samo Komorowski tam dziś ma ok.50%, a ludzie po demonstracjach ze stycznia dalej głosują na ludzi władzy:)) Niestety to pokazuje jacy tam mieszkają prości ludzie, którymi łatwo manipulować......
|
W Polsce media wykonały tak wspaniałą robotę, że na złość sobie i wbrew własnemu interesowi ludzie zagłosują na szurniętego reżysera, grajka bez programu, libertariańskiego utopistę, żeby tylko nie zagłosować na PiS.
Wszczepiono ludziom mentalne czipy, albo: 1) PiS=PO abo 2) PiS to oszołomka. Ludzie sobie aktywują któryś z nich i w doopie mają fakty, że przez dwa lata rządu PiSu Polska wystrzeliła we wszystkich czynnikach makroekonomicznych, prowadziła w miarę niezależną politykę zagraniczną, zmieniono wektor polityki historycznej. Ale nie, lepiej zagłosuję na jakiegoś świra albo poprę Bronka i nadal będę jebał w Biedrze za 1600 zł, ewentualnie s.......ę do Londynu. |
To są jeszcze jacyś kretyni, którzy chcą głosować na Bronka?
Kisiel w mózgu. |
Cytat:
|
Cytat:
PS W ogóle śmieszne jest, że się tymi zjebanymi, zakłamanymi sondażami podniecacie. |
Cytat:
|
Nie ma wśród kandydatów NIKOGO kto byłby godny urzędu prezydenta Polski. Pseudo kandydaci, pseudo kampania , pseudo wybór. Pierwszy raz od 1991 r zagłosuję przeciwko a nie na kandydata.
|
W pierwszej turze na Kukiza, w drugiej (jak będzie) przeciwko Komorowskiemu.
|
w pierwszej Korwin w drugiej Niekomoruski
|
Cytat:
osobiście głosuje na JKM bo tylko JKM/Kukiz/Braun zasługuja na uwage, a że Krół zdobędzie najwięcej głosów to oddam też jemu jesli będzie druga tura PO-PIS to chcąc niechcąc oddam na PIS |
Cytat:
|
I - Kowalski
II - głos nieważny (przy kandydatach Duda, Komorowski) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl