![]() |
Cytat:
Oczywiście, jeśli rozgrywki sa w ramach UEFA (puchary) to tego nie zmienimy. Jesli każdy z kibiców zapaliłby race, to gwarantuje Ci, że race stałyby się legalne, lub nie byłoby za nie kary. Nikt nie jest na tyle głupi, aby wylać dziecko z kąpielą. Oczywiście to jest utopia, ale Twój głupi argument naprawdę zachęcił mnie do skomentowania tego. Jeśli protestuje 15 lub 150 ultrasów to władze to olewają. Jak zacznie protestować po 30 tysięcy ludzi co mecz, wtedy władza będzie musiała zastanowić się nad swoim postępowaniem. W jedności siła, a takie wazeliniarstwo ze strony kibiców (kibiców ? a może lemingów ?) wobec (nie)rządu i POlicji jest kompromitacją. |
Przypominam że to forum jest otwarte na dyskusję a nie jest otwarte na wyzywanie się od idiotów
|
Rzucanie rac co by nie mówić w stronę własnych piłkarzy - ciekawa forma protestu .
|
Rozumiem, że części kibiców race się podobają, ok fajnie to czasem wygląda. Tylko jaki sens ma rzucanie nimi we własnego bramkarza?
|
Cytat:
|
Wielkie brawa dla Łukasza Garguły. Walczył, szarpał, duże zaangażowanie w grę po wejściu, no i brameczka na uspokojenie. Oby tak dalej. Dla mnie oprócz Głowy, najlepszy zawodnik w Wiśle.
|
Cytat:
Latwo sie protestuje jak ktos inny placi kary. jest prawo idiotyczne. Ale ta forma prostestu robi na zlosc wlasnemu klubowi. I kto bedzie winien jak zamkna stadion? Wojewoda czy rzucajacy race? |
Cytat:
Jeśli uważasz że odpalanie rac i rzucanie ich na murawę pomoże w zalegalizowaniu pirotechniki to myślę że się głęboko mylisz. Tak jak nikt nie pozwala na stadion butelek wnosić, tak nikt rozsądny nie da Wam pirotechniki do ręki - choćby tylko z tego powodu że ląduje ona na boisku. |
Cytat:
Teraz pomyśl co by bylo, jak kibice z C rzuciliby race w piłkarzyków tej ....y ? Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Mam nadzieję, że tych od rac wyłapią i będą sami musieli bulić te ciężkie pieniądze. Wtedy nabiorą trochę szacunku do zarobionych pieniędzy, bo te kary ewidentnie się im (wam?) jawią jako 'wirtualne'. Mam nadzieję, że conajwyżej zamkną trybunę, bo jak zamkną cały stadion to dopiero będzie lipa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No cóż PO ma kiepskie wyniki wyborcze, wiec tak czy siak mogą zamknąć cały stadion. Do końca sezonu zapewne nie ale na jeden czy dwa mecze to już całkiem możliwe.
|
Pierwsze od 5u lat derby, gdzie pojawiła się taka liczba bramek. Poza słabą grą zawodników czarnej maści bardzo dobre spotkanie.
|
SharksiK ,domin wasze rozumowanie mnie roz......la .
Jedynym wytłumaczeniem może być bardzo młody wiek ,jeśli nie to głęboko współczuję. |
Cytat:
Na szczęście ten pokaz był na tyle wątły w porównaniu z pozostałą oprawą że może być marginalizowany a cała oprawa dalej uchodzić za świetną. Powiem więcej - nie pasował poziomem, rozmachem, do całości - wyszedł na żałosną i nieudolną próbę pokazania 'czegoś tam komuś tam' o czym tylko kumaci wiedzą. Na szczęście nie zepsuł on ogólnego, świetnego wrażenia po derbach. Niestety, zapewne ten fragment oprawy będzie bolesny dla klubu i zamiast zarobić na frekwencji, zapłacimy po kilkanaście tysięcy od racy. |
Cytat:
Sranie to akurat jest w tej chwili, gdy część użala się nad kilkunastoma racami, które nikomu nic nie zrobiły, bo nie miały nawet takiego prawa. Kristosowi nie odpowiadam, gdyż jego post nie nadaje się do dyskusji. |
Jak to widzialem na zywo to myslalem ze to jakas prowokacja sasiadki. Ze wsadzili tak kilku ekspertow zeby rzucili tych kilka rac zeby byl pretekst do wlepienia kary.
Ale ze to miala byc jakas manifestacja to bym nigdy nie pomyslal. Przeciez temat piro jest znany i juz nawet Boniek cos tam nad tym duma. Zupelnie niezrozumiale dla mnie. Bardzo licze na jakies wyjasnienie bo zawsze dorzucam sie na oprawy i chetnie przeczytam o co w tym chodzilo. |
zawsze jak "coś się stanie" uaktywniaja sie nicki, których tutaj nigdy nie widać :) Podobno dawniej wielcy kibole, legendy sektora X... żenada.
|
Cytat:
Piękne spotkanie, fantastyczna atmosfera na trybunach, super wynik. Szkoda, że zamiast Burdenskiego nie zagrał przez kilka(naście) minut jakiś młody wychowanek. Którykolwiek... No chyba, że nadal trwają negocjacje ze sponsorem ;) |
aha dziwne ze ta gwizdzaca wiekszosc sie pojawia raz na pol roku badz rzadziej a najwiecej komentuje i najwiecej im nie pasuje
|
Mecz derbowy to nie jest kawiarnia, że wybiera się to co komu pasuje, a co komu nie pasuje. Środowisko kibicowskie kieruje się trochę innymi zasadami, niż te określone przez Gazetę Wybiórczą lub Dziennik Polski i dzieki temu atmosfera na trybunach jest inna od tej na zachodzie.
|
Cytat:
Odwolujecie sie bardzo do konserwatywcnuch i prawicowcyh idealow a to co tutaj proponujecie to normalna anarchia - kazdy kto uwaza ze jakas zasada z naszego umownego kanonu zakazow i nakazow mu sie nie podoba to najlepszym sposobem na zmiane tego jest oscentacyjne lamanie tego zakazu. Wyobrazasz sobie jak by to wygladalo ? kazdy kradnie bo uwaza ze to przeciez nic zlego, kazdy sika na kamienice bo uwaza ze deszcz zmyje, kazdy sra na srodek drogi bo i tak wiadomo ze ktos sprzatnie - istna anarchia. Jest tez jeszcze opcja jak to nazywasz obywatelskiego sprzeciwu. OK - tylko skoro ktos jest taki twardziel to czemu nie jest tez gotow poniesc konsekwencji tego sprzeciwu ? tylko robi to w kominiarce ? Prawo czyli czyli zestaw zakazow i nakazow mamy jaki mamy i moim zdaniem nabijanie PZPNowi czy jakiejs tam innej komisji kasy poprzez lamanie go z premedytacja jest poprostu bez sensu. |
Cytat:
Ale im pokazali.... |
A ktoś może pamięta za co cracovia dostała 2 mecze pustych trybun? Może nie będzie tak źle i tylko 1 mecz nam wlepią?
|
Przy obecnej sytuacji budżetowej nawet 1 mecz to będzie duży cios. Tak czy siak cały ewentualny zysk z pełnego stadionu poszedł psu w d***e.
|
Cytat:
Ta "większość" nie gwizdała z powodu odpalenia tylko rzucenia. Proste pytanie: PO CO?! |
Rzuciliście te race i pomogło to Wam w zwalczaniu durnych przepisów ? Czujecie się teraz jako VIP`y polskiego społeczeństwa, które tak ostro walczy z polityką ? Od kiedy można do Was mówić "Panie Generale", "Przywódco narodu" ? Pytanie retoryczne...
Wasze ( albo pochwalanych przez Was tych paru gości bo nie wiem czy to Wy rzucaliście ) zachowanie tak samo się przyczyniło do zmiany obecnych przepisów prawa jak stopiony przed moim blokiem tydzień temu śnieg do topnienia lodowców na Grenlandii. Zrozumcie wreszcie, że jedynym skutkiem Waszego działania jest to, że w kasie Wisły zabraknie teraz parudziesięciu tysięcy złotych za które można by kupić sprzęt do treningów pierwszej drużyny albo dać jakiejś osobie prace w klubie. Ale nie... Wy Don Kichot`ci polskiej sceny politycznej dajecie wyraz swojej dezaprobaty w tak prymitywny sposób i jeszcze wierzycie, że 10 rac coś zmieni. Jak już chcecie prowadzić w ten sposób polemikę z rządem to stwórzcie ogólnopolską akcję żeby takie działania się pojawiło na wszystkich stadionach jednocześnie to może wtedy coś się "ruszy". Ale nie... Wy walczycie z ideologią sami chowając się za cudzymi pieniędzmi i tożsamością bo nikt nie pokaże swojej twarzy tylko chowacie się za kominiarkami. Masz jaja żeby pokazać swój sprzeciw to mej też jaja ujawnić swoją tożsamość i wejść w otwartą polemikę. |
Cytat:
Jeśli leming ma mózg tak zniszczony propagandą systemu, to nigdy nie zmiani zdania, które serwują mu łżeelity i media. Sprawa wolności na trybunach dotyczy nas kibiców, a nie większości społeczeństwa, która gówno wie. Demokracja, co to jest demokracja ? Czyż nie systemem, w którym 2 meneli może przegłosować profesora uniwersytu ? |
Cytat:
edit: Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl