![]() |
Najazd na Chaveza jakkolwiek zrozumiały może po części skutkować rozwaleniem się kolejnego obrońcy, tym razem pod względem psychicznym.
Po mojemu starczy już .... Nie pojechał na kadrę niech potrenuje -Smuda niech mu powie co robi źle i niech będzie (na razie) rezerwowym. A może ktoś pamięta kilka meczów,w tamtym sezonie, w których Chavez trzymał obronę ... ? Ja pamiętam. |
Cytat:
|
Ostatnie 7 minut to była taka rozpaczliwa obrona Częstochowy i tyle fauli wokół pola karnego, że mogło paść na kogokolwiek. Akurat padło na Chaveza.
Cała drużyna zawaliła tego gola. Nie rozumiem dlaczego Wiślacy broniąc wyniku nie idą do chorągiewki, nie nabijają rywala... tylko wolą oddać piłkę rywalom bez walki. Zero cwaniactwa. |
Cytat:
Chavezowi odcięło prąd i tyle. Cała druzyna nie zawaliła gola tylko zawalil go Smuda na spółke z Osmanem i Miśkiewiczem. |
Cytat:
|
Cytat:
Ps. Jak było na kolonii? |
Gwiaździsty, pisząc o manekinach dodaj sędziego - takie zachowanie Ukaha to faul. Czemu sędzia nie odgwizdał faulu? Co nie zmienia faktu że Chavez zachował się bezmyślnie nie pierwszy raz.
|
Cytat:
Wracając jednak do muru, nie moze tak być, że 1 zawodnik przeciwnika przepycha i przestawia nam mur, umożliwiając strzał jak z karnego. Miśkiewicz dostał potem bombę i 2 pkt. poszły w wuj. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl