Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 9 sierpnia, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9102)

Grantar 12.08.2013 13:13

Najazd na Chaveza jakkolwiek zrozumiały może po części skutkować rozwaleniem się kolejnego obrońcy, tym razem pod względem psychicznym.
Po mojemu starczy już ....
Nie pojechał na kadrę niech potrenuje -Smuda niech mu powie co robi źle i niech będzie (na razie) rezerwowym.
A może ktoś pamięta kilka meczów,w tamtym sezonie, w których Chavez trzymał obronę ... ?
Ja pamiętam.

wolfy 13.08.2013 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1327355)
Rozmawiałem z trenerem, który nota bene jest byłym piłkarzem Wisły, choć teraz nie pracuje dla naszego Klubu i on powiedział mi, że zachowanie Smudy nie było nielogiczne. Mając ławkę taką jaką miał, wystawił do składu teoretycznie najbardziej doświadczonego piłkarza, reprezentanta kraju, specjalizującego się w odbiorach piłki i ten powinien grę uspokoić, pomóc ustawieniem się nawet, jeśli to nie jest jego pozycja powinien dać radę przez 7 minut przy zmęczonym rywalu.

Dokładnie to samo powiedział Smuda w wywiadzie pomeczowym.

thechris 15.08.2013 13:27

Ostatnie 7 minut to była taka rozpaczliwa obrona Częstochowy i tyle fauli wokół pola karnego, że mogło paść na kogokolwiek. Akurat padło na Chaveza.

Cała drużyna zawaliła tego gola. Nie rozumiem dlaczego Wiślacy broniąc wyniku nie idą do chorągiewki, nie nabijają rywala... tylko wolą oddać piłkę rywalom bez walki. Zero cwaniactwa.

szprotson 15.08.2013 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1327729)
Ostatnie 7 minut to była taka rozpaczliwa obrona Częstochowy i tyle fauli wokół pola karnego, że mogło paść na kogokolwiek. Akurat padło na Chaveza.

Cała drużyna zawaliła tego gola. Nie rozumiem dlaczego Wiślacy broniąc wyniku nie idą do chorągiewki, nie nabijają rywala... tylko wolą oddać piłkę rywalom bez walki. Zero cwaniactwa.

jakim cudem Ty wiesz co gdzie i jak sie działo skoro potrafisz tylko karmić łabędzie?

Chavezowi odcięło prąd i tyle. Cała druzyna nie zawaliła gola tylko zawalil go Smuda na spółke z Osmanem i Miśkiewiczem.

Gwiaździsty 15.08.2013 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1327750)
jakim cudem Ty wiesz co gdzie i jak sie działo skoro potrafisz tylko karmić łabędzie?

Chavezowi odcięło prąd i tyle. Cała druzyna nie zawaliła gola tylko zawalil go Smuda na spółke z Osmanem i Miśkiewiczem.

Dorzucił bym jeszcze te manekiny w murze, stojące jak kukły, które przepchnął jeden Ukah aby strzelec gola oddał strzał w światło bramki.To tak gwoli ścisłości. Taka praca zespołowa.

domin_czyzyny 15.08.2013 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1327729)
Ostatnie 7 minut to była taka rozpaczliwa obrona Częstochowy i tyle fauli wokół pola karnego, że mogło paść na kogokolwiek. Akurat padło na Chaveza.

Cała drużyna zawaliła tego gola. Nie rozumiem dlaczego Wiślacy broniąc wyniku nie idą do chorągiewki, nie nabijają rywala... tylko wolą oddać piłkę rywalom bez walki. Zero cwaniactwa.

Oczywiście, ze zawaliła cała drużyna, ale wisienka na torcie należy sie Chavezowi i Miskiewiczowi.

Ps. Jak było na kolonii?

Ogryzek 15.08.2013 16:48

Gwiaździsty, pisząc o manekinach dodaj sędziego - takie zachowanie Ukaha to faul. Czemu sędzia nie odgwizdał faulu? Co nie zmienia faktu że Chavez zachował się bezmyślnie nie pierwszy raz.

Gwiaździsty 15.08.2013 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1327762)
Gwiaździsty, pisząc o manekinach dodaj sędziego - takie zachowanie Ukaha to faul. Czemu sędzia nie odgwizdał faulu? Co nie zmienia faktu że Chavez zachował się bezmyślnie nie pierwszy raz.

Sędzia nie odgwizdał faulu bo,.....Wiśle takich fauli się nie gwiżdże :). Jak wiemy z poprzedniego sezonu nie gwiżdże się też ewidentnych karnych.
Wracając jednak do muru, nie moze tak być, że 1 zawodnik przeciwnika przepycha i przestawia nam mur, umożliwiając strzał jak z karnego. Miśkiewicz dostał potem bombę i 2 pkt. poszły w wuj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl