Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

0 22 24.07.2013 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324272)
Tak biadolenie ze Lech caly czas sie czepia Legii a ednoczesnie zagladanie Rumakowi do portwela oraz wyrokowanie juz po 1 kolejce o zlym przygotowaniu Kuchenek to tez marketing...

No, przecież on to mówi, żeby w....ić. I sądząc po reakcji w niektórych miejscach - gul skacze. Jak dla mnie lepsze to niż kolejny spięty prezesina w garniaku, który ryczy, że nie ma kasy i krzyczy do miasta daj daj daj daj.

A jak jeszcze .... strzela kogoś w Poznaniu czy Łodzi to w to mi graj :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324272)
Proba jechania po kolejnym odwiecznym rywalu Wisle (wypowiedz o Smudzie) ktory regularnie w ostatnich latach lal dupe zespolowi z l3 i wprawial w kompleksy takich ludzi jak wspomniany Goguś Leśnodorski to tez marketing zapewne...

Coś mnie chyba ominęło :lol:


Żeby nie być gołosłownym:

Bilans na soccerway od 1996 roku. 17 my, 13 Wy, 8 remisów. Jak Ci się chce to łaskawie policz np od 2000 roku i wrzuć :)

shaggy 24.07.2013 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1324293)


Coś mnie chyba ominęło :lol:


Żeby nie być gołosłownym:

Bilans na soccerway od 1996 roku. 17 my, 13 Wy, 8 remisów. Jak Ci się chce to łaskawie policz np od 2000 roku i wrzuć :)


Nie licze bitew tylko wojny:
My 8 MP
Wy 3 MP

Faktycznie cos Cie ominelo:)

0 22 24.07.2013 18:47

Wrzuć bilans, nie bądź gołosłowny :)

Myślę, że powinieneś liczyć trofea bez obecnego sezonu - wtedy byłoby jeszcze okazalej. A poza tym większość z tej Waszej ósemki to nie przegraliśmy dlatego, że jak to się mylnie wyraziłeś "laliście nam dupy" tylko dlatego, że gubiliśmy punkty z jakimiś łachmytami, a Wy nie.



A poważnie - rozumiem, że nie lubisz Legiunii, ale bez przesady z tym gryzieniem, są granice :)

shaggy 24.07.2013 18:52

No nie lalismy Was widocznie dla Ciebie 4-0 na R 22 czy 0-3 na Ł3 nie bylo laniem tylko normalnym wynikiem. czy nie lubie Legii, mniej wiecej lubie was tak samo jak Kuchenki czy pasiaste damy z drugiej strony blon -nie jestescie wyjatkiem.

pzkwr 24.07.2013 19:19

Sąsiadka odpadła z Pucharu Polski!
http://www.90minut.pl/news/216/news2...-Cracovia.html

0 22 24.07.2013 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324299)
No nie lalismy Was widocznie dla Ciebie 4-0 na R 22 czy 0-3 na Ł3 nie bylo laniem tylko normalnym wynikiem.

Było wynikiem podobnym do 5-1 czy 4-1.

silver03 25.07.2013 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1324302)
Sąsiadka odpadła z Pucharu Polski!
http://www.90minut.pl/news/216/news2...-Cracovia.html

Oby podtrzymali tradycje w ekstraklasie... ciągłego wpierdo.lu ;)

Ogryzek 26.07.2013 22:12

Zawisza już ma najstarszą pierwszą 11 w lidze, a chcą kolejnego 34 letniego "młodziana" z Cypru. Punktów to na razie nie daje, ale zobaczymy w następnych kolejkach. Na razie nie byli wstanie nawet zremisować z słabym i najmłodszym w naszej lidze Widzewem.

Mario Nh 26.07.2013 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324636)
Zawisza już ma najstarszą pierwszą 11 w lidze, a chcą kolejnego 34 letniego "młodziana" z Cypru. Punktów to na razie nie daje, ale zobaczymy w następnych kolejkach. Na razie nie byli wstanie nawet zremisować z słabym i najmłodszym w naszej lidze Widzewem.

Kto by się spodziewal po 30 minutach dzisiejszego meczu że go przegrają.

Są kandydatem do spadku, ale jeszcze różnie może być.
Oglądał ktoś mecz Lechii? Jak zagrał japończyk ?

serek.c2 27.07.2013 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1324330)
Było wynikiem podobnym do 5-1 czy 4-1.

A przypomnisz jaka sytuacja w tabeli towarzyszyła tym wynikom? :)

shaggy 27.07.2013 07:27

Ostatnio gdy przytoczylem kilka wypowieczi Gogusia Leśnodorskiego z komentarzem, że gościu odlatuje pojawiło się małe stadko jego gloryfikatorów. Dzisiaj znowu miałem okazję przeczytać kilka jego mądrości m. in:
- " Spokojnie sobie wyobrażam, że za rok w lidze moglibyśmy grać chłopakami z Akademii. I nie wiem nawet, czy byśmy jej nie wygrali, a już na pewno walczyli o czołowe lokaty."

Podobnie jak i z Mikitą jako królem strzelców, koleś jest mitomanem jeśli uważa, że mógłby wygrać lige grając samymi Żyrami czy Cichockimi. Skoro taki kozak niech zagra i wprowadzi słowa w czyn:)

- "Z tymi transferami problem polegał na tym, że wydawało się na piłkarzy dużo za dużo i bez sensu. To się w tej chwili zmienia. Pomaga to, że w piłce nie ma już Józefa Wojciechowskiego, Zbigniewa Drzymały, a Bogusław Cupiał nie płaci tyle, co jeszcze nie tak dawno."

No i wydało sie całe zło tej ligi to był Wojciechowski Drzymała i Cupiał bo ośmielili się wydawać jak im się podoba swoją kasę. Legia nie płaciła grubych pieniędzy nieudacznikom typu Kneżević, Descagra i innym. Teraz to jest wszystko ok nie ma Drzymały, Wojciechowskiego Cupiał troszkę ostygł więc Legia w kocu ma szanse na tytuły - błazen:)

- "Poza tym rynek jest w pewnym sensie dziwny. Można sprzedać za dwa czy trzy miliony euro Milika, który zagrał pięć razy w piłkę. Zachodnie kluby kupują młodych, utalentowanych zawodników, nie wiedząc, jak oni będą grali."

Dla niego rynek jest dziwny gdy inni spzredaja za gruba kase gdy legia krzyczy miliony rynek jest ok:)

- "Załóżmy, że taki Janek Urban odchodzi, a na jego miejsce przychodzi Franciszek Smuda. Podejrzewam, że wszyscy piłkarze chcieliby stąd uciec."

Goguś nie może żyć bez Lecha albo Wisły, w każdym wywiadzie musi zrobić jakąś wycieczkę personalną albo pod działaczy, trenerów tych klubów a podobno wg niego to wszyscy sie porownują do legii - hipokryta

Kiedy interesowaliśmy się Marcinem Kamińskim z Lecha, klub podpisał z nim nowy kontrakt. Podobno dostał ze dwa razy więcej niż myślał. To dobrze.


Tym razem wycieczka pod Lecha. Znowu Goguś zajmuje się plotkami, podobno dostał 2x więcej niż chciał:) Taaa podobno Rumak zarabia 10 tysiecy - klaun:)

- Każdy liczący się zespół ma w granicach 30 piłkarzy. A tu szok, że Legia ma tylu zawodników w kadrze. Kiedyś Lech próbował wygrać ligę 14 graczami. Szybko odpadli wtedy w Pucharze Polski i jakoś dojechali do końca

Znowu porównanie do Lecha, a we wczesniejszych wywiadach Goguś plakał ze w Poznaniu nie moga zyc bez Legii ehhh...


Podsumowujac zanim zjawi sie tu stadko adwokatow Gogusia: Nie mam jakiejs specjalnej awersji do tego gosci ale skoro jest go tak pelno i niemal codziennie wyskakuje z lodowki to czytająć kilka jego ostatnich wywiadów można znależć tyle sprzecznosci ze zastanawiam sie czy gadanie pod publike tego Pana nie przesłania mu faktów. Najbardziej zalosne jest to ze on uwaza ze to wszyscy sie do Legii porownuja a nie ma praktycznie wywiadu zeby on nie odnosil sie do Wisły czy Lecha:)

Ogryzek 27.07.2013 07:39

Prezes Legii "włochata klata" Leśnodorski w formie. Złote myśli jak u Kim Ir Sena..:D

rw88 27.07.2013 07:40

A ja powiem tak, o ile Leśniodorski ma dosyć zdrowe podejście do zasad funkcjonowania klubu, to już faktycznie powoli w mediach przegania ilość artykułów na temat transferu Lewandowskiego gdzieś indziej i w pewnych kwestiach w tych wypowiedziach odpływa - chociaż ostatnio raczej omijam te wywiady. Zresztą nawet Walter wspominał coś ostatnio o "lodówce" w kontekście prezesa Legii. Swoją drogą ciekawe czy gość ma takie parcie na szkło, czy chce na sobie skupiać uwagę i ową uwagę odciągać od zawodników i trenera. Media o czymś w kontekście Legii (jak i każdego innego polskiego klubu) pisać muszą i tak zamiast maltretowania trenera i piłkarzy mamy multum wywiadów i wywiadzików z "włochatą klatą", jak to fajnie określił Ogryzek :)

Inna sprawa, że jestem w stanie wyobrazić sobie ofensywę Furman, Łukasik, Kosecki, Wolski, Żyro, Mikita, walczącą o mistrzostwo Polski. Oczywiście Wolskiego już nie ma, ale mógłby być gdyby faktycznie już wcześniej mieli taki plan grania w lidze młodzieżą, a przy ich szkoleniu / scoutingu wśród młodzieży, zapewne następny Wolski to kwestia czasu.

Maciuś 27.07.2013 09:10

Spójrzcie tylko gdzie dziś jest Wisła a gdzie Nowa Legia.

ToTylkoJa 27.07.2013 09:54

Wolę takiego Leśnego i jego wypowiedzi, niż spółkę Bednarz & Smuda i ich wypowiedzi do prasy, które tylko ośmieszają Wisłę :D

szprotson 27.07.2013 10:09

a co Wy tak nagle się Wisła interesujecie ?:D

AYALA 27.07.2013 10:11

nie jest sztuką zdobyć MP z 80 mln budżetem ale awansować do LM albo przynajmniej do LE.W przypadku braku awansu do LE to Leśny powinien zająć sie czymś innym a nie futbolem

emj10 27.07.2013 10:13

To, że Leśny odlatuje w niektórych momentach wiadomo, ale z tym wygraniem ligi młodymi, czy ucieczką od "trenera" Smudy trafił w samo sedno :D

Pokazał jak reszta ligi jest żenująco słaba.

ToTylkoJa 27.07.2013 10:17

szprotson tak samo jak i Wy Legią :P

AYALA nawet jak Legia nie awansuje do LM czy LE, to jestem za tym, aby Leśny został. To co on zrobił od swojego przyjścia do Legii w sprawie kibiców/kiboli, to żaden inny prezes nie zbliżył się do tego poziomu od dekady. Wy patrzycie na niego tylko poprzez pryzmat wypowiedzi w mediach czy transferów, my z nim i jego decyzjami "żyjemy" na stadionie. Praktycznie wszystko poprawiło się na lepsze (wywala po kolei kanalie, które szkodziły kibicom, usprawnił wejście na Żyletę itp). Wiadomo, wyniki są ważne, ale czego zwykły kibic/kibol może chcieć więcej, niż być traktowanym z szacunkiem na stadionie?

kreseq 27.07.2013 10:19

Będziecie się teraz przekrzykiwać ? Bez sensu.
Leśnego jest za dużo, czasami powie coś głupiego i tyle. Dziennikarze z tego żyją więc chcą z nim wywiad, on widać lubi się w mediach lansować...tylko po co?

Nie sztuką jest również nie wchodzić do LM jak się bije wszystkich na rodzimym podwórku przez kilka dobrych lat. Takie teksty są bez sensu nie uważacie?

Reasumując : Leśnego jest za dużo, Smuda ma coś z głową, liga jest słaba, do LM wejdziemy za 30 lat jak dobrze pójdzie.

wiesniak84 27.07.2013 10:45

Trzy wiadomości z rzędu ukryte:D Rozsierdziliście legijną kolonię widzę.
A nie odbiegając od nazwy tematu - ekstraklapa.

0 22 27.07.2013 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1324649)
A przypomnisz jaka sytuacja w tabeli towarzyszyła tym wynikom? :)

Tak. Nawet wyżej się już do tego argumentu odniosłem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22
A poza tym większość z tej Waszej ósemki to nie przegraliśmy dlatego, że jak to się mylnie wyraziłeś "laliście nam dupy" tylko dlatego, że gubiliśmy punkty z jakimiś łachmytami, a Wy nie.

Gdyby przyjąć wersję, że wtedy laliście nam dupy to w takim razie w ciągu ostatnich dwóch sezonu my zamknęliśmy Was w piwnicy i tłuczemy Was pogrzebaczem kiedy nam się tylko żywnie podoba :)

wiertar 27.07.2013 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1324669)
To, że Leśny odlatuje w niektórych momentach wiadomo, ale z tym wygraniem ligi młodymi, czy ucieczką od "trenera" Smudy trafił w samo sedno :D

Pokazał jak reszta ligi jest żenująco słaba.

czy ja czymś nie wiem czy już tytuł za ten sezon został przyznany?? narazie pukneliście żenujący Widzew i z biedą przeszliście jakiś tam TNS wiec radze nie obratać w piórka.

Watts 27.07.2013 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1324698)
czy ja czymś nie wiem czy już tytuł za ten sezon został przyznany?? narazie pukneliście żenujący Widzew i z biedą przeszliście jakiś tam TNS wiec radze nie obratać w piórka.

Oni już nie muszą w ogóle grać w piłkę, bo Habemus Napletum. Satysfakcjonuje ich pukanie Widzewa i Olimpii Grudziądz w PP. A odpowiedzialność przed Bogiem, historią i kibicami w Polsce jeśli chodzi o występ w pucharach też mają w dupie, a jak odpadaliśmy z Levadią to byli pierwsi do darcia ryja, jaka to sromota dla polskiej kopanej. Habemus napletum 2013 najważniejsze. Będą o tym wnukom opowiadać, jak rozje bali Bełchatów.

serek.c2 27.07.2013 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1324694)
Gdyby przyjąć wersję, że wtedy laliście nam dupy to w takim razie w ciągu ostatnich dwóch sezonu my zamknęliśmy Was w piwnicy i tłuczemy Was pogrzebaczem kiedy nam się tylko żywnie podoba :)

A gdy się jednak pogrzebacz z ręki wymyka zawsze można liczyć, że sędzia pomoże - jak ostatnio ;)

0 22 27.07.2013 13:14

I widzisz, że sam odwołujesz się do meczów bezpośrednich zapominając, że w lidze dzieliło nas jakieś trzydzieści punktów :)

A ja mogę się założyć - nawet o dalszą obecność na tym forum - że w nadchodzącym sezonie będzie podobnie :)

serek.c2 27.07.2013 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1324708)
I widzisz, że sam odwołujesz się do meczów bezpośrednich zapominając, że w lidze dzieliło nas jakieś trzydzieści punktów :)

A ja mogę się założyć - nawet o dalszą obecność na tym forum - że w nadchodzącym sezonie będzie podobnie :)

To tylko żarcik z mojej strony - a co do zakładu, chyba nie trudno byłoby Ci go wygrać.

lucas8 27.07.2013 13:46

Ciężki okres mamy, ale dobrze wiecie, że 'po burzy słońce wychodzi zza chmur...' ;)

shaggy 27.07.2013 15:59

No to rozsierdzilem legijne mrowisko atakując ich nowego guru Gogusia Leśnodorskiego:)

@ Watts Habbemus Napletum a skad to wziales? Faktycznie jak do nas na R 22 sie stawili kibice z warszawy to wygladali jak stadko plemnikow moze to z tym powiazales??:)

Doloze jeszcze do pieca niech kibice spod znaku nauki jazdy na tym forum maja co robic. Mianowicie Wesz(L)o zapowiada dzisiejszy mecz Legii tytulem: " Pogoń - Legia, czyli czas na weryfikację szczecinian i młodzieży Urbana" W składzie z młodzieży awizują: Furmana (22 rok mu idzie), Cichockiego (22 rok mu idzie), Bereszyńskiego (22 rok mu idzie), Żyre (prawie skonczone 21 lat) i Mikite (ten to mlodzian nie skonczone jeszcez 20).
Pisze to tylko po to zeby przy pomniec ze kiedysz to samo wesz(L)o pisało np o naszym Chrapku (22 rok mu idzie) ze to juz nie jest mlodzian i tzreba od niego wymagac wiecej niz od mlodych zawodnikow. A tak ogolnie to 21, 22 latkow nie powinno sie uwazac za modziez tylko juz jako tako uksztaltowanych powaznych pilkarzy tak jak na zachodzie...Troszke niescislosci, albo nie ustalili tych samych zasad co do wszystkich:)

Ogryzek 27.07.2013 16:06

shaggy
No przecież są równi i równiejsi dla weszło. Pamiętasz "Folwark Zwierzęcy"? Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre jak świnie równiejsze, które jak Legia mogą sobie na więcej pozwolić:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl