![]() |
Pytanie brzmi : kiedy ostatnio dostaliśmy 1 do 4 ?
Przypomina mi się Saragossa , ale nie dam sobie głowy urwać , że potem nic nie było . Ale żeby w lisze ..... ? |
Cytat:
|
No i przecież z Amiką w Poznaniu 1-4 dwa sezony temu...wtedy co Cleber kontuzje zlapał. To był 30.10.2010
|
Jaki jest obecny budzet Wisły?
|
Cytat:
I tym dobrym akcentem zacznijmy zimę .... |
Cytat:
|
Wisła gra bez skrzydłowych, bez napastnika, bez bocznych obrońców. Nie rozumiem Kulawika wystawia wynalazki takie jak Frederiksen czy Jovanović, który jakims cudem grał w LM zamiast poszperać i dać zawodników z MESA na tą pozycje...
|
Cytat:
Jasne, że należy się szacunek, to nie podlega wątpliwości. Facet od 15 lat ładuje swoje środki, w klub który do tej pory nie spełnił jego oczekiwań w 100%. Tylko teraz jest druga strona medalu... Może i bez niego pałętalibyśmy się po III ligach, grali z jakimiś drużynami, których nazwę pierwszy raz usłyszelibyśmy na uszy przed rozpoczęciem meczu. Ale chyba w takiej drużynie grali by ludzie, którym zależy, którzy na boisku zostawiali by więcej zdrowia niż nie jeden z obecnych najemników z logo s.s.a na koszulce. Na dzień dzisiejszy chyba trzeba przed meczem wypić coś mocniejszego, żeby oglądnąć poczynania gwiazd. Wiem zaraz się pojawią głosy, że należy się skupić na dopingowaniu, a nie na boiskowych wydarzeniach, no ale szczerze mówiąc chcąc nie chcą kilka razy spoglądnie się na murawę a to co się tam widzi woła o pomstę do nieba. Najlepiej to widać kiedy mecz/powtórkę ogląda się na spokojnie. Wtedy można poświęcić czas na ocenę i przemyślenia poczynań co po niektórych piłkarzy. Wnioski nasuwają się same. Cytat:
Czy Cupiałowi podoba się taka Wisła? Zarówno pod względem infrastruktury jak i personalnym? Martwi mnie tak stan rzeczy, martwi fakt, że podczas tego całego odchudzania kadry, kryzysu finansowego właściciel klubu ani razu nie zabrał publicznie głosu. Teraz jest to chyba konieczne, czas najwyższy określić swoje zamiary względem klubu... Jeżeli nie może/ nie chce już pakować w ten klub pieniędzy niech powie to wprost. Jeśli naprawdę kocha ją jako Kibic i chce dla niej jak najlepiej a nie może dać jej nic więcej niech ją sprzeda... Zawsze to nowy impuls i nadzieję na zmianę. Kolejna rewolucja tzw ''rewolucja półroczna/roczna'' nic nam nie da. Jedynie polityka długofalowa może przynieść oczekiwany efekt, ale do tego potrzebny jest właściciel, który wpompuje w ten klub duży zastrzyk gotówki, przewietrzy szatnie łącznie z biurami prezesów, dyrektorów i postawi na rozwój infrastruktury. |
No to mnie czekała niespodzianka jak wróciłem do domu. 4:1 daje poważne przesłanki do umartwiania się nad losem Wisły wiosną. Jeśli w klubie nic się nie zmieni to stawiam, że zajmiemy 14 miejsce w lidze....
|
http://this11.com/boards/abDRAaqakF.jpg - tak to wyglądało w sezonie 10/11, z tym że Kirm był w wysokiej formie i zamiast kombinować(zacząć bawić się w tiki takę) wychodził na pozycje, po czym po jego dośrodkowaniu badź strzału stwarzaliśmy zagrożenie. Teraz wygląda to tak że nie posiadamy żadnego skrzydłowego, Melikson jak ten boczny schodzi do środka, natomiast Garguła powinien zająć jego miejsce, ale nie robi tego ponieważ najważniejszą czynnością jest żucie gumy, Chrapek nie jest typowym skrzydłowym i nie ma jak zdobyć bramki, czasem coś wyjdzie a czasem nie. Maaskant i Moskal to mimo wszystko mieli pojęcie taktyczne, a Probierz i Kulawik są debilami w tym zakresie. Nie mamy chłopców do biegania, ale jakiś zmysł taktyczny i powinno być lepiej. Smuda pewnie dołaczy do grona debili. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest zatrudnienie zachodniego szkoleniowca albo powrót do korzeni vel. Moskala. Sezon można uratować Pucharem Polski, ale Śląsk może nam to nadzieje szybko odebrać jak sami nie będą pewni miejscem w Pucharach. Zresztą mecze Wisły będziemy oglądać tylko samej rozrywki. Bądź co bądź Podbeskidzie i GKS spadnie. A sezon może nam "rozdupcyć" Bednarz swoimi transferami w zimie "z" i "do" klubu.
|
Takie porażki ostatnio były z Fulham 4:1 , z Twente 4:1...
|
Cytat:
Takie czasy. |
Taki płacz nad 4:1 jak z Piastem Wisła zagrała jeszcze słabiej... W Gliwicach mogło być spokojnie 5:0 jakby nie trzykrotnie ratująca dupę Pareice poprzeczka...
|
Dawać Smude, jak się bawić to na całego!!!
|
mnie emocje już opadły... ale nie mogę pojąć i zrozumieć co ten nasz chart z Bośni i Hercegowiny ma wycięte na prawej półkuli mózgowej??? czy jemu- panu Bunozie- tamtendy ładują dane przez USB??? albo to przygotówka pod kod kreskowy??? a może taka moda...???
|
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ysienie_plackowate |
Cytat:
|
Cytat:
BTW Nie chodzi o to co mówisz - mądrze/głupio ale jak mówisz. Rozmawiasz żeby upokorzyć swojego interlokutora i w ten sposób leczysz swoje wielkie kompleksy, a z takimi psychopatami nie rozmawiam. Znam się od lat na forum i wiem że się nie zmienisz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie, przestańcie. Idźcie na priv sobie pogadać.
Bo osobistymi wycieczkami nie wnosicie nic do dyskusji. Dziękuje. |
Cytat:
Po drugie: nawet jeśli mieliśmy słabe ogniwa wówczas, to istniała drużyna, było jakieś poczucie celu. Teraz dzięki działalności Bednarza nie ma nic. Ostatnia sprawa: tamci zawodnicy byli generalnie tacy sobie, bo to były ostatnie podrygi Wisły. Teraz jest już agonia, a to co ściąga Łysy to muł. Frederiksen czy Sikorski to jedni z najgorszych (o ile nie najgorsi) piłkarze na swoich pozycjach w ekstraklasie. Jedno słowo do nich pasuje - ułomni. Pora kończyć: czwarta bramka ustawiła mecz. Ma rację Garguła, Zagłębie doszło do identycznych wniosków - więcej strzelać im się już nie chciało. A mogli nam władować nawet dwucyfrówkę patrząc na to, jak się wozili z piłką pod naszym polem karnym. |
Dobry wynik - liczyłem na porażkę ale na taki w....... to nie a było lepiej.
Nie wiem w jakim kierunku to wszystko pójdzie ale wszystko na szczęście zostało obnażone.Domyślam się że i tak Łysy .......nie że to wina Probierza a Kula że po przygotowaniach to będzie inna drużyna.Wszyscy wiemy że to brednie więc jeśli w ogóle coś pozytywnego może się stać(w co osobiście nie wierze), to ten 'popis' powinien temu pomóc.Każdy inny wynik mógłby tylko rozmazać rzeczywistość. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie, to było dzieło przede wszystkim piłkarzy. Ale u nas jest moda na zwalanie na wszystkich dookoła tylko nie zawodników, a już najlepszy to jest argument o przygotowaniach jak słabo grają.
|
Cytat:
I tego Ja osobiście nie rozumiem w głowach szkoleniowców. BOJĄ się wystawić młodych, a wystawiają piłkarski szrot, który gra dennie. Tylko kluby, które przycisneła bieda stawiają na młodych, bo poprostu ich nie stać na transfery. |
Cytat:
Bednarz jak tylko rozsiadł się w fotelu to powiedział że cześć piłkarzy nie ma co liczyć na przedłużenie kontraktu a z resztą chętnie rozwiąże za porozumieniem stron. |
Ja juz mam tego dość.
W.Y.P.I.E.R.D.O.L.I.C WSZYTSKCH i grac nawet kasjerami z Tesco runde wiosenna. Ja juz niemoge na nich patrzec. |
Cytat:
Dla mnie ten sezon jawi się jako ostatni w najwyższej klasie rozgrywkowej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl