Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

WISŁAZWE 25.09.2012 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1278102)
Daniel Sikorski powinien otrzymać pseudonim Mr Strata

Nie. On powinien sam z siebie rozwiązać kontrakt i przeprosić, że kibice Wisły musieli go oglądać..

ghost_ 25.09.2012 15:13

Jedynym, który COŚ gra jest Szewczyk. Po przerwie mam nadzieję zobaczyć Ilieva (nawet bez formy) albo Boguskiego za Sikorskiego, bo... zresztą, wszyscy widzą.

lisek14fc 25.09.2012 15:17

TRAGEDIA.
Atak pozycyjny - dno
Formacje - rozciągnięte
Sikorski - kurvva... bez komentarza

63.5 Kg 25.09.2012 15:18

Po 45 min. na szybkiego...

Panie Cupiał jak to jest Pana wielka Wisła to ja nie mam pytan bo gramy najslabiej od 95 roku...
Panie Bednarz jezeli to jest Pana wielka Wisła z wielkimi transferami to wez i wypi... z tego klubu....
Panie Probierz Pana poziom trenerski oscyluje na poziomie ligi okregowej ktora czesto ogladam...

Jak mozna bylo doprowadzic na przelomie kilku lat doslownie do upadku...??

heoij 25.09.2012 15:23

Strzał ? dośrodkowanie ? (niepotrzebne skreślić) Sikorskiego który poleciał wysoko w niebo może podsumować całą pierwszą połowę w wykonaniu Wisły, Warta na razie lepsza, zobaczymy co pokażą w II połowie.

domin_czyzyny 25.09.2012 15:26

też za Probierzem nie przepadam, ale "tak krawiec kraje jak mu materiału staje".
Probierz ma tragedię pod względem materiału piłkarskiego i jedynie możemy mieć pretensje do Cupiała, że położył lagę na Wiśle.

dynek.pl - oczywiście, że ma piłkarzy, którym się a)nie chce, b) nie potrafią c)zapomnieli jak się gra. Więc wina nie lezy tylko w Probierzu.

jak widzę Sikorskiego, który nie potrafi grać. Meliksona, który coś tam gra ale sam nie ugra nic, Frederiksena, która traci piłkę, Miśkiewicz tragedia przy wykopywaniu itp., itp., itp. - to aż przykro się robi. A Iwan się fajnie zagalopował przy komentarzu...

fartowna dobitka...

dynek.pl 25.09.2012 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1278109)
też za Probierzem nie przepadam, ale "tak krawiec kraje jak mu materiału staje".

Probierz ma tragedię pod względem materiału piłkarskiego i jedynie możemy mieć pretensje do Cupiała, że położył lagę na Wiśle.

Juz nie przesadzaj, ze ma taka tragedie zeby w meczu z 1 ligowecem przez 45 minut nie rozegrac zadnej akcji.

Kocur 25.09.2012 15:47

Można powiedzieć że Sikorski wywalczył karnego :haha:

krasny 25.09.2012 16:09

Można tez powiedzieć ze nie strzeliliśmy 2 karnych.

Co się dzieje z tym zespołem... brak słów.

wiesniak84 25.09.2012 16:12

KOMEDIODRAMAT. Dziękuję.

na filmewb 10/10

Ivory1906 25.09.2012 16:13

CIekawa sprawa...Melikson chce zmiany bo....jest zmeczony. Parodia poprostu parodia. Ten zespol nic nie prezentuje procz dzidy na Genkova...bola zeby, oczy, uszy, rzesy....

El'kabat 25.09.2012 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1278102)
Daniel Sikorski powinien otrzymać pseudonim Mr Strata

Raczej Mr Szmata .
Żenada co oni dziś grają. Każdy choć trochę ułożony zespół w ofensywie dziś by nam najebał. Jak tak człowiek patrzy na te dwa wyjazdy - Piasta i Legie to strach się bać co nasi tam pokażą.

tofik 25.09.2012 16:22

Dawno się tak nie uśmiałem nawet oglądając komedię :D

HAHAHA

Vinci 25.09.2012 16:26

Dziwie się Waszemu rozczarowaniu Sikorskim? Już przy jego pozyskaniu statystyki nie powalały delikatnie mówiąc:)
Pytanie do tych co mecz widzieli w TV? Jak Miśkiewicz? Sądząc po relacji tekstowej całkiem pozytywnie wypadł w tym meczu...

sergio 25.09.2012 16:28

W skrócie Miśkiewicz najlepszy na boisku. Przy jednej sytuacji zachował sie kapitalnie

Odnosze sie do zapytania Vinciego oczywiście bo reszty pilkarzy nie będę oceniał bo nie ma co

WISŁAZWE 25.09.2012 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1278121)
Pytanie do tych co mecz widzieli w TV? Jak Miśkiewicz? Sądząc po relacji tekstowej całkiem pozytywnie wypadł w tym meczu...

Miśkiewicz - więcej razy piąstkuje piłkę niż ją łapie, a było to sytuację, gdzie spokojnie mógłby piłkę złapać i zyskać kilka sekund. W końcówce dwie bardzo dobre interwencje ratujące nas od starty gola. Kilka dość niepewnych wykopów jak nie na aut to do zawodników Warty.

ChG 25.09.2012 16:31

Miśkiewicz całkiem przyzwoicie, tylko nogami gra kiepsko.

GonzoNS 25.09.2012 16:32

Miśkiewicz gra na linii bardzo ok, wyjścia do dośrodkowań, gra nogami, ogólnie cała gra na przedpolu zostawia naprawdę dużo do życzenia

Elefant 25.09.2012 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1278053)
Akruat na tym fronvie jest szansa na cos więcej - niech sobie Probierz poeksperymentuje w lidze, tam dopiero 3 lufa (porażka) grozi odsunięciem od zespołu. W przypadku odpadnięcia z Wartą w 1/8 PP byłby już pozamiatany.....

Mnie w sumie los Probierza średnio interesuje. Chodzi mi raczej o to, że z gry to my na razie walczymy o utrzymanie i taki jest nasz cel na ten sezon. A każdy dodatkowy dwumecz to extra okazja do kontuzji, zmęczenia itd.

W sumie to jedyne co nam pozostaje to przyjmować z humorem nędze jaką nam zafundował duet Bednarz/Probierz. Bo naprawdę nie wierzę, że z tych piłkarzy nie da się wycisnąć czegoś więcej niż wybijanie na pałę do przodu. Zwłaszcza ze średniakiem pierwszej ligi.

Jedyny plus tego meczu to kilka udanych interwencji Miśkiewicza (o reszcie jego gry lepiej nie pisać). Chłopaki z pola ewidentnie dzisiaj chciały by miał okazję się wykazać refleksem.

tofik 25.09.2012 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1278110)
Juz nie przesadzaj, ze ma taka tragedie zeby w meczu z 1 ligowecem przez 45 minut nie rozegrac zadnej akcji.

Ile nieudanych podan, strzałów, dośrokowań jeszcze potrzeba żeby uznać tych piłkarzy za drewna. No przecież oni maja probleny z podstawami piłkarskimi typu podanie i wyjście, przyjęcie, czysty strzał.

riv 25.09.2012 16:36

Pomoc nie żyje, atak dogorywa, obrona nawet nieźle (-Jovanović, który IMO zagrał słabo...bardzo słabo...zniknął), MVP meczu jak dla mnie Miśkiewicz - wyciągnął 2 100% sytuacje dla Warty.

Boguski padaka.
Sikorski padaka (chociaż był z niego pożytek, bo w odpowiednim miejscu został sfaulowany).
Wilk grał swoje - czyli biegał od jednego do drugiego i próbował odebrać piłkę...ale co z nią zrobić później to już nie wiedział.
Para Bunoza - Czekaj całkiem nieźle.
Maor gwiazdunia w 60 minucie 'zmęczył się' i poszedł - wnioski wyciągnijcie sami.
Frederiksen całkiem nieźle, widać po ostatnich meczach, że chłopak wchodzi w formę i po początkowej tragedii jest nadzieja, że będzie lepszy od Paljicia.
Jaliens chyba znalazł nową pozycję na boisku bo biegał jak Wilk i na dodatek podać potrafił - całkiem nieźle się spisał na tle reszty paralityków.
Genkov jak zwykle kładzie się na chwałę Wisły zamiast próbować przepchnąć obrońcę i strzelić - przy faulu poczuł kontakt i od razu się położył na karnego...ale może to i lepiej...
Quioto zagrał nieźle. Nie dawał się upilnować i robił wiatr na skrzydle, popisał się dobrym rajdem - ja bym nie skreślał chłopaka w przyszłości.

Na koniec to jest ŻENADA, TRAGEDIA i WINA PROBIERZA, że zespół ma dwa karne w meczu i nie wykorzystuje żadnego! Czyżby element nie był przećwiczony na treningach? A może źle wyznaczył wykonawców? Bo zawodnicy (szczególnie Maor...dwa tempa sobie wymyślił...) podchodzili do nich jakby to była zabawa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1278123)
Miśkiewicz - więcej razy piąstkuje piłkę niż ją łapie, a było to sytuację, gdzie spokojnie mógłby piłkę złapać i zyskać kilka sekund. W końcówce dwie bardzo dobre interwencje ratujące nas od starty gola. Kilka dość niepewnych wykopów jak nie na aut to do zawodników Warty.

Casillas też piąstkuje zamiast łapać i nikt nie ma do niego za to pretensji. Lepsze to, niż żeby piłka znalazła się w bramce albo żeby Pawełki puszczał.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati_ (Post 1278132)
Straszne chaos :)

Chwalisz większość zawodników, a potem piszesz Żenada... itp :)

Przecież napisałem to o karnych. A to, że chwalę niektórych zawodników to tylko dlatego, że dostosowałem się do obecnego poziomu gry Wisły. Po prostu wszyscy grają pytę straszną, ale niektórzy trochę mniejszą - za co wypada ich pochwalić. Trochę głupio czepiać się zawodników za to, że my kibice jesteśmy przyzwyczajeni do lepszej gry. Oni lepiej grać nie potrafią i uważam, że jechanie wszystkich po każdym meczu jest po prostu nie na miejscu. Trzeba się przyzwyczajać do nowych realiów, w jakich znalazł się nasz klub.

saklak1906 25.09.2012 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1278128)

Na koniec to jest ŻENADA, TRAGEDIA i WINA PROBIERZA, że zespół ma dwa karne w meczu i nie wykorzystuje żadnego! Czyżby element nie był przećwiczony na treningach? A może źle wyznaczył wykonawców? Bo zawodnicy (szczególnie Maor...dwa tempa sobie wymyślił...) podchodzili do nich jakby to była zabawa.

A to Probierz strzelał karne? To jego wina ze ma paralitykow a nie piłkarzy ?

Mati_ 25.09.2012 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1278128)
Pomoc nie żyje, atak dogorywa, obrona nawet nieźle (-Jovanović, który IMO zagrał słabo...bardzo słabo...zniknął), MVP meczu jak dla mnie Miśkiewicz - wyciągnął 2 100% sytuacje dla Warty.

Boguski padaka.
Sikorski padaka (chociaż był z niego pożytek, bo w odpowiednim miejscu został sfaulowany).
Wilk grał swoje - czyli biegał od jednego do drugiego i próbował odebrać piłkę...ale co z nią zrobić później to już nie wiedział.
Para Bunoza - Czekaj całkiem nieźle.
Maor gwiazdunia w 60 minucie 'zmęczył się' i poszedł - wnioski wyciągnijcie sami.
Frederiksen całkiem nieźle, widać po ostatnich meczach, że chłopak wchodzi w formę i po początkowej tragedii jest nadzieja, że będzie lepszy od Paljicia.
Jaliens chyba znalazł nową pozycję na boisku bo biegał jak Wilk i na dodatek podać potrafił - całkiem nieźle się spisał na tle reszty paralityków.
Genkov jak zwykle kładzie się na chwałę Wisły zamiast próbować przepchnąć obrońcę i strzelić - przy faulu poczuł kontakt i od razu się położył na karnego...ale może to i lepiej...
Quioto zagrał nieźle. Nie dawał się upilnować i robił wiatr na skrzydle, popisał się dobrym rajdem - ja bym nie skreślał chłopaka w przyszłości.

Na koniec to jest ŻENADA, TRAGEDIA i WINA PROBIERZA, że zespół ma dwa karne w meczu i nie wykorzystuje żadnego! Czyżby element nie był przećwiczony na treningach? A może źle wyznaczył wykonawców? Bo zawodnicy (szczególnie Maor...dwa tempa sobie wymyślił...) podchodzili do nich jakby to była zabawa.

Straszne chaos :)

Chwalisz większość zawodników, a potem piszesz Żenada... itp :)

Chyba ktoś niekoniecznie uważanie, oglądał mecz bowiem drugi karny również dzięki Sikorskiemu, który świetnie podał do Genkowa, który ten gdyby dobrze przyjął, to strzeliłby bo wyszedł prawie na czystą pozycję. Oglądałem tylko II połowę, ale w niej Sikorski akurat na plus.

rafkur 25.09.2012 16:43

Z tego meczu zapamiętam:
1) dwa karne - oba piękne inaczej,
2) Probierza "motywującego" Quito za w sumie przyzwoitą akcję ( niby czemu miał podawać skoro i tak nikt nie wykorzysta)
3) sędziego kretyna
4) umęczonego Meliksona...
5) wywiad z Trochimem po meczu - mimo, że chop ewidentnie nie przeczytał wielu książek to wie po co ubiera koszulkę klubową. A jak przegra to nie jest to chyba dla niego kolejny mecz w sezonie.

Na plus o dziwo znów Q. Nie wiem, zmienił dilera, miał objawienie czy co ale on po raz kolejny zagrał wręcz dobrze a co ważniejsze z ambicją i z jajami. Ok, rękę w polu karnym zaliczył ale ogólnie pozytywna postać w dniu dzisiejszym.

bartek89TS 25.09.2012 16:44

Tu poprostu szkoda słów, to jest taka żenada, że aż serce boli.To co pokazują Nasi piłkarze w ostatnim czasie przechodzi ludzkie pojęcie.Od kąd pamiętam nie widziałem takiej żenujacej gry w wykonaniu Wisły Kraków i to mnie najbardziej boli..nasuwa się jedno zaśpiewac niestety kolejny raz:
"CO WY ROBICIE!?WY NASZĄ WISŁĘ HAŃBICIE"!
"WALCZYĆ, BIEGAĆ I SIĘ STARAĆ!A JAK NIE TO WYPIER.ALAĆ"!

speedfashion 25.09.2012 16:45

Jeśli ktoś po meczu z Lechią myślał, że nie da się grać gorzej, to dzisiaj miał okazję na szybką weryfikację poglądów.

@AYALA
Fakt.

kpn 25.09.2012 16:46

Przyzwyczajcie sie powoli do takiej gry. Szkoda.

syryls 25.09.2012 16:48

Teraz to jeszcze może wystarczym ale jak reszta drużyn się rozkręci to może być nie najlepiej

AntyMod 25.09.2012 16:49

wlasnie mieliscie obraz nedzy i rozpaczy ..... jak rowny z rownym wydarlismy zwyciestwo z przecietna 1 ligowa druzyna- to pokazuje gdzie jest teraz miejsce Wisly ...brawo panie Lysy Wezu za sklad ktory mial bic sie o Mp - brawo panie Probierz- ze jak kolejny klakierek przed sezonem nie walczyl pan o prawdziwe wzmocnienia tylko przytakiwal GBossowi i Lysemu Syndykowi ...... apropo Miskiewicza - jes mlody - cos moze z niego byc - a apropo jego czestego piastkowania ?? czy nikt z was fachowi internauci nie zauwazyl od 2 lat ze Pareiko nie umie lapac pilek ? tylko musi je sobie sparowac i odbic przed soba ???? osobiscie wole tego pierwszego ...a co do tej zenady ktorej bylem swiadkiem - to po prostu brak slow - ludzie biegajacy z BIALA GWIAZDA na piersi po prostu nie sa warci tego herbu .... witaj 1 ligo ...u mnie ponownie - dla wiekszosci to slowo brzmi jak Matrix

MichaelMyers 25.09.2012 16:49

Z tym trenerem bedziemy tak grali w nieskonczonosc, i transfery beda coraz mniej powazne.To nie jest jakis LKS do ch.. zeby kopac pilke byle dalej i cieszyc sie z 1-0, dzis zagralismy jeszcze slabiej niz z Lechia, ktos pisal, ze Probierz ma w Wisle najtrudniej wczesniej po kilku takich meczach w Wisle zwalniano trenerow, on rozegral takich kilkadziesiat w dodatku kilkanascie przegral.Mamy trudne czasy, ale tak niechlujny styl gry to juz przesada.W dodatku Boguski malo , ze slaby jeszcze nie zna nawet przepisow gry w pilke nozna, natomiast Sikorski byl slabszy od wszystkich pilkarzy Warty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl