![]() |
życie.....
|
Pier..l wszystko i się śmiej, wstaniesz jutro- będzie mniej :)
|
Weekendzik
|
Odpoczynek
|
sen ..................
|
Koszmary...
|
Freddy Krueger
|
ostre napierdalanie
|
sernik na zimno z truskawkami
|
zimna kawa
|
Lody......
|
Spacery...
|
Planty....
|
Kasztany....
|
Austriacy..
|
Martin Höllwarth
|
Robert Mateja
|
padaka.....
|
cracovia...
|
hipermarket
|
zgniłe pomarańcze
|
pomarańczowa rewolucja
|
Demonstracje
|
POlicja (ludzi śledzi)
|
Sosnowiec....
|
zagłębie...............
|
gołębie.....
|
osrany chodnik
|
Tor przeszkód
|
polskie drogi
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl