Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

leszekm 06.11.2011 09:04

Na ukochaną Wisłę w koszulce w pasy, czyli kawałek historii derbów Krakowa

http://www.weszlo.com/news/8396-Na_u...derbow_Krakowa

wiślak1906forever 06.11.2011 09:35

Ja wczoraj na imprezie dostałem po ryju za WISŁE!!!
No ale swoje parchą powiedziałem :D
Więc jak zobacze dzisiaj pana tulipana jaliensa który odpuści choć raz to osobiście dam mu po ryju

krzysztofff 06.11.2011 09:50

parejko-jovanovic,chaves,diaz,pajic-wilk,nunez-kirm,gargula,iliew-biton to jednyny sklad ktory dzis daje szanse na zwyciestwo...jesli wystawimy sabotazystow z holandii to mozemy doznac hanbiacej porazki....holendrzy won z Wisly!!!

mc-money 06.11.2011 09:52

Pareiko
Diaz-Chavez-Jovanovic-Paljic
Illiev-Wilk-Nunez-Jirsak-Kirm
Biton

To byłby moim zdaniem najlepszy skład, przede wszystkim obrona. Dziś nie liczą sie tak bardzo umiejętnośći, tylko waleczność, bo mecz będzie brzydkim meczem walki... Lameya i Jaliensa wywalamy za błędy, kobiecość i malą waleczność. Na środku obrony może zagrać Jovanović lub Diaz (fantastyczny w powietrzu)- wkońcu żydki jedyne okazję mogą upatrywać po stałych fragmentach gry. Więc oni są wymienni pozycjami. Illiev może nie wytrzymać 90 minut, ale powalczy. chciałbym zobaczyć chociaż przez 30 min Paljica na skrzydle, ale to chyba niemożliwe ;)

MECZ WALKI PANOWIE SIĘ ZAPOWIADA I GRYZIENIE TRAWY!

Telus 06.11.2011 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1906forever (Post 1186765)
Ja wczoraj na imprezie dostałem po ryju za WISŁE!!!
No ale swoje parchą powiedziałem :D
Więc jak zobacze dzisiaj pana tulipana jaliensa który odpuści choć raz to osobiście dam mu po ryju

Twoja bohaterska postawa wzruszyła całe forum, jednocześnie jestem przekonany, że jesteś jedynym forumowiczem, który w imię Białej Gwiazdy stoczył tak heroiczny bój.

nesta 06.11.2011 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1906forever (Post 1186765)
Ja wczoraj na imprezie dostałem po ryju za WISŁE!!!
No ale swoje parchą powiedziałem :D
Więc jak zobacze dzisiaj pana tulipana jaliensa który odpuści choć raz to osobiście dam mu po ryju

Rzeczywiscie powod do dumy, ze w XXI w, w starym europejskim miescie dostaje sie w morde za kibicowanie komus. To jest ....a dzicz i powod do placzu.

Ogryzek 06.11.2011 10:31

Co tu dużo mówić - wygramy z parchactwem - będę wielbił piłkarzy i Maaskanta, przegramy bądź zremisujemy - będę pierwszy żeby wywalić Maaskanta.

Oczywiście - gdybyśmy byli pierwsi w tabeli, grali dobrze, wtedy mógłbym wybaczyć remis czy nawet tfu tfu porażkę po walce. Skoro gramy padlinę - tylko wygrana w takim meczu może pokazać że Maaskant to dobry trener.

Liczę na zwycięstwo - nawet skromne 1-0 mnie ucieszy:)

Mateusz91 06.11.2011 10:56

wiślak1906 forever

Powiedziałeś im prawdę w morde, przykozaczyłeś po ch...

Jak można się dać najeb... parchom i jeszcze się tym chwalić.

JŻS

PS Motyka to zdrajca. Każdy kto załozy na siebie pasiastą wycieraczkę powinien być na R22 szmatą. A on jest zapraszany wielce na trybunę honorową jako przyszła legenda. Wstyd.

Nie chciała go Wisła, po powrocie z Norwegii, to poszedł do Cracovii.

Zieniu, Goły, Baszczu i wielu innych dlaczego nie uczyniliście podobnie :-)

PvD 06.11.2011 11:00

przesadzasz z tym zdrajcą to tylko koszulka można przecież wymienić czerwoną na biało-czerwoną w pasy, można ją kopnąć, rzucić o ziemie.... bo to tylko koszulka nic nie znaczący kawałek materiału

wiślak1906forever 06.11.2011 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1186793)
wiślak1906 forever

Powiedziałeś im prawdę w morde, przykozaczyłeś po ch...

Jak można się dać najeb... parchom i jeszcze się tym chwalić.

JŻS

Ich było 3 i staliśmy na polu, rozmawialiśmy o dzisiejszych derbach i o sytuacji w naszych klubach.Jak zaczeli obrażać Wisłe to chyba musiałem odbić ????????
Może ty byś im racje przyznał

Mrsnh 06.11.2011 11:28

wiślak1906forever - skoncz. to nie jest temat w ktorym powinienes prowadzic wywody nt swoich przygod.
Co do meczu, to licze, ze po ostatnich kompromitacjach dzisiaj strzelimy pare bramek. Tak. Nad parchami zwyciestwo musi byc wysokie.

whistar 06.11.2011 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1186793)
wiślak1906 forever


PS Motyka to zdrajca. Każdy kto załozy na siebie pasiastą wycieraczkę powinien być na R22 szmatą. A on jest zapraszany wielce na trybunę honorową jako przyszła legenda. Wstyd.

Nie chciała go Wisła, po powrocie z Norwegii, to poszedł do Cracovii.

Zieniu, Goły, Baszczu i wielu innych dlaczego nie uczyniliście podobnie :-)

Przesadzasz po prostu kiedyś było inaczej - normalnie, nikt kto chodził z nożem nie nazywał się kibicem. A Motyka to porządny chłop i ma Wisłę w sercu.

Mango 06.11.2011 11:38

http://kwejk.pl/obrazek/632511/wis%C5%82a,pany.html
KAŻDY TO POWIE !!!

mitmichael 06.11.2011 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mc-money (Post 1186770)
Pareiko
Diaz-Chavez-Jovanovic-Paljic
Illiev-Wilk-Nunez-Jirsak-Kirm
Biton[/B]

Zmiana Diaz do srodka a Marko na PO bo potrzeba nam obroncy właczajacego sie w akcje ofensywne a takim jest wlasnie Jovanovic. W dzisiejszym footballu wszyscy obroncy powinni sie właczac w takie akcje (jak wczoraj w Arsenalu) ale my nie mamy na tyle dobrych obroncow by wszyscy w tych akcjach uczestniczyli

Romuald 06.11.2011 12:18

parchate pewnie liczą na nasze zmęczenie i zaczną ostrożnie by ruszyć w drugiej połowie dlatego nawet przy prowadzeniu grać na podwyższenie wyniku i nie myśleć o cofaniu się bo będzie horror w końcówce.

tofik 06.11.2011 12:33

Nawet jak dobrze nam szło w lidze, np za Skorży, to przy Kałuży wygrywaliśmy jedną bramką maks.
Oczekujecie że teraz grając padlinę na wyjazdach, bez motorka napędowego (Melikson) wygramy kilkoma bramkami ? A jak nie to Maaskant won. Eh panowie, chwila zastanowienia by się przydała.

moce 06.11.2011 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1186833)
Nawet jak dobrze nam szło w lidze, np za Skorży, to przy Kałuży wygrywaliśmy jedną bramką maks.
Oczekujecie że teraz grając padlinę na wyjazdach, bez motorka napędowego (Melikson) wygramy kilkoma bramkami ? A jak nie to Maaskant won. Eh panowie, chwila zastanowienia by się przydała.

jesli tylko pejsy nie beda sie bronic w 11 a Wisla zagra na 100% to 3 do przerwy bez znaczenia czy z Melixem,gramy z najslabsza cracovia od lat nawet podwojna motywacja pejsow nie zastapi umiejetnosci
tylko czy zagramy na 100%

Mario Nh 06.11.2011 14:09

Coś czuje, że Roberto natchnie tą drużynę przed dzisiejszym meczem :)
Już miałem napisać, że o styl i wygraną jestem jakoś dziwnie spokojny kiedy przypomniałem sobie... że u nas gra Jaliens.

Quorth 06.11.2011 14:12

ch.j z porażkami w pucharach, ze słabą formą. Jeśli nasi dadzą z siebie 100 proc zrobimy parchów, którzy tak naprawdę prezentują poziom 2 ligi

gizmowisla 06.11.2011 14:21

ch.j z porażkami w pucharach, ze słabą formą. Jeśli nasi dadzą z siebie 100 proc zrobimy parchów, którzy tak naprawdę prezentują poziom 2 ligi

moze przypomnij sobie jaki poziom pokazali nasi gwiazdorzy tydzein temu z Podbeskidziem ....... panowie - ochloncie- gra Wisły jest tragiczna i wtym meczu moze byc naprawde roznie ....pisze to dlatego ze nie Niewierze- tylko zeby oszczedzic Wam pozniej wstydu ................

Semper Fidelis 1985 06.11.2011 14:34

Jak dziś nie wygracie, na Reymonta nie wracacie!

Myśl o tym bez przerwy to nie mecz, to derby!

http://3.bp.blogspot.com/-MQ27tYwiuN...+Cracovii.jpeg

TYLKO ZWYCIĘSTWO! WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!

JŻS JJJ BG !



Bik 06.11.2011 14:38

Czy wiadomo ilu kopaczy ze strony Cracovi jest kontuzjowanych lub pauzuje za kartki i nie zagra z nami?.

Wojtas 06.11.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1186876)
Coś czuje, że Roberto natchnie tą drużynę przed dzisiejszym meczem :)
Już miałem napisać, że o styl i wygraną jestem jakoś dziwnie spokojny kiedy przypomniałem sobie... że u nas gra Jaliens.





Nie ma wyjscia jak ich nie natchnie ,to juz nie natchnie ich nigdy bo go juz nie bedzie............

WALCZYC ,WALCZYC!! AGRESJA !!!!!!!!!

wolfy 06.11.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1186779)
Rzeczywiscie powod do dumy, ze w XXI w, w starym europejskim miescie dostaje sie w morde za kibicowanie komus. To jest ....a dzicz i powod do placzu.

Cieszyć się trzeba, że nie dostał nożem.

mitmichael 06.11.2011 14:51

Moze do Naszej szatni powinien wejsc Cupiał tak samo jak Wojciechowski do Polonii i mowic trenerowi ktorego zawodnika ma nie wystawiac. Moze takim sposobem nie bedzie w 1 składzie Lameya i Jaliensa bo w innym watpie by ich kolega Maaskant posadził na lawie

wolfy 06.11.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1186903)
Moze do Naszej szatni powinien wejsc Cupiał tak samo jak Wojciechowski do Polonii i mowic trenerowi ktorego zawodnika ma nie wystawiac. Moze takim sposobem nie bedzie w 1 składzie Lameya i Jaliensa bo w innym watpie by ich kolega Maaskant posadził na lawie

Grunt to czerpać wzorce od najlepszych!

mc-money 06.11.2011 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1186821)
Zmiana Diaz do srodka a Marko na PO bo potrzeba nam obroncy właczajacego sie w akcje ofensywne a takim jest wlasnie Jovanovic. W dzisiejszym footballu wszyscy obroncy powinni sie właczac w takie akcje (jak wczoraj w Arsenalu) ale my nie mamy na tyle dobrych obroncow by wszyscy w tych akcjach uczestniczyli

Wiem, napisałem że wymiennie ;)
Diaz nawet może lepiej się sprawdzi w środku, bo jet niesamowity w powietrzu ;)

tofik 06.11.2011 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1186850)
jesli tylko pejsy nie beda sie bronic w 11 a Wisla zagra na 100% to 3 do przerwy bez znaczenia czy z Melixem,gramy z najslabsza cracovia od lat nawet podwojna motywacja pejsow nie zastapi umiejetnosci
tylko czy zagramy na 100%

No właśnie do mnie to nie przemawia, że wystarczy grać na 100% :)
Oczywiście nie można odpuścić, ale jednak potrzeba trochę piłkarskiego sprytu, opanowania z piłką przy nodze, gdy banda dzikusów szarżuje. A u nas tego nie ma, byle jaki pressing TSP, czy innego ŁKSU i u nas panika, laga gdzie popadnie na uwolnienie. Tak się szarpiemy. Cięzko przy takich umiejętnościach nawet leszcza ograć.
Oczywiście wielu jakby tego nie zauważalo. A na dodatek po każdym przegranym meczu piszą - "brak tym łajzom ambicji"
W sumie po części racja, zakładając że kiedyś brakowało takiemu ambicji jak się piłkarsko kształcił i teraz nie umie się zachować pod pressingiem. Ale obecnie to choćby się zesral, samą ambicją braków nie nadrobi.

No, ale wolę, żeby wyszlo na twoje. Że wystarczy biegać na zapalenie płuc i się z nimi wygra 3:0.

moce 06.11.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1186919)
No właśnie do mnie to nie przemawia, że wystarczy grać na 100% :)
Oczywiście nie można odpuścić, ale jednak potrzeba trochę piłkarskiego sprytu, opanowania z piłką przy nodze, gdy banda dzikusów szarżuje. A u nas tego nie ma, byle jaki pressing TSP, czy innego ŁKSU i u nas panika, laga gdzie popadnie na uwolnienie. Tak się szarpiemy. Cięzko przy takich umiejętnościach nawet leszcza ograć.
Oczywiście wielu jakby tego nie zauważalo. A na dodatek po każdym przegranym meczu piszą - "brak tym łajzom ambicji"
W sumie po części racja, zakładając że kiedyś brakowało takiemu ambicji jak się piłkarsko kształcił i teraz nie umie się zachować pod pressingiem. Ale obecnie to choćby się zesral, samą ambicją braków nie nadrobi.

No, ale wolę, żeby wyszlo na twoje. Że wystarczy biegać na zapalenie płuc i się z nimi wygra 3:0.

nie mialem na mysli biegania na zapalenie pluc tylko pelna koncentracje i zaangazowanie mamy zawodnikow wyszkolonych technicznie i potrafiacych grac pilka chodzi o to aby w szatni zostali nastawieni na gre ofensywna i szybka o motywacje sie nie boje chyba atmosfera derbow jest szczegolnie wyczowalna w klubie i wszyscy wiedza jakie sa oczekiwania

nieznajomy 06.11.2011 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1186796)
przesadzasz z tym zdrajcą to tylko koszulka można przecież wymienić czerwoną na biało-czerwoną w pasy, można ją kopnąć, rzucić o ziemie.... bo to tylko koszulka nic nie znaczący kawałek materiału

Masz rację..pamiętam Marka Motykę jak zaczynałem chodzic na mecze ..szalone lata 80....super obrońca, już nie pamiętam czy na lewej czy prawej obronie....wspaniałe czasy, sportowo i kibicowsko ( była banda nie z tej ziemi...) , mimo, że druga liga ( ach ta Święta Wojna, Turnieje na Hutniku, Derby w kosza...)

ale teraz h... z tym. Wygramy, Wygramy, Wygramy!!!!! parchy pokonamy!!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl