Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8359)

PANCERKRK 29.10.2011 20:29

KAŻDY Piłkarz NIECH PAMIĘTA WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!!

cozymodo 29.10.2011 20:34

Może trochę samolubnie :-) ale to jedyny pozytyw w tym meczu ....
 
Moje bliźniaki z Sobolem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ala_0_1/54308/

To i tylko to niestety .... gdyby skala jakichkolwiek ocen zakładała oceny ujemne to większość naszych kopaczy na takie dzisiaj zasłużyła .... dno i metr mułu.

whistar 29.10.2011 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 1183406)
To nie jest najgorsza Wisła ostatnich 10 lat. Oni są najgorsi w ostatnim 25 leciu. Przed erą Cupiała mieliśmy słaby ale AMBITNY skład. Mieliśmy różne mecze ale większość piłkarzy rozumiała przesłanie Reymana o ambicji, walce i honorze. ......, które z beniaminkiem na naszym stadionie oddają jeden strzał, który wynikł z przypadkowej akcji. ,,,,,,,, które mają czelność podejść po takim meczu pod naszą trybunę i klaskać cokolwiek byśmy im nie zaśpiewali. W meczu zero walki i ambicji. Zero zrywu i postawieniu wszystkiego na jedną kartę. Z meczu na mecz coraż gorzej kiedy nam się wydaje, że gorzej już być nie może. A powinno być 6-0 grając rezerwami. Błagam wszystkich - dopingujmy WISŁĘ - ale dajmy do zrozumienia klubowi, że takich CIP oglądać już nie chcemy.

Nie przesadzaj: Jacek Bobrowicz Janusz Gałuszka Zbigniew Gręda Grzegorz Lewandowski Paweł Kozak Grzegorz Szeliga Dariusz Marzec Robert Paweł Gościniak Dariusz Lament Grzegorz Kaliciak (jedno nazwisko celowo pominąłem aby źle nie mówić o tych co odeszli).
Nasi obecni kopacze to po prostu przeciętni grajkowie bez specjalnych ambicji, do tego dochodzi trener, który chyba wycisnął z nich wszystko w ubiegłym sezonie.

Ajax 29.10.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1183413)
Ludzie wychodzili z C ?? grubo

I to szerokim potokiem to nie było kilka osób.

FraMat 29.10.2011 20:40

Nie piszcie cały czas o JEDNYM stzale Wisły na bramkę, bo ktoś kto nie widział meczu, mógłby pomyslec, że w ogóle Wisła nie strzelała. Było kilkanaście strzałów, jedne mniej drugie bardziej niecelne. Więc próby były. Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie i to niestety na dzisiejsża dyspozycję Wisły wystarczyło - cięzko bylo cokolwiek rozegrać a nie było nikogo, kto mógłby jakimś rajdem na skrzydlach coś rozerwać. Podbeskidzie oddalo więcej celnych strzałów, ale niekóre z tych celnych to były lekki podania do Pareiki - więc efekt taki sam jak strzał niecelny - żadnego zagrożenia.

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej

Ajax 29.10.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183429)

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej

FraMat ok ale wydaje mi się że za długo się otrząsamy, wynik 1 strzał na bramkę to nie było najgorsze w tym meczu, zero agresji, zero pomysłu, zero biegania. Takie podawanie ja do Ciebie a Ty do mnie a potem do Bitona może coś strzeli szkoda tylko że najczęsciej było przy nie 2-3 obrońców.

19sebawro06 29.10.2011 20:43

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

tego dzisiaj w ogóle nie zobaczyłem

michi96d 29.10.2011 20:44

a mielismy wygrac wszystkie w pazdzierniku

mnemonic 29.10.2011 20:45

Cytat:

Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie
Podbeskidzie grało w obronie rozpaczliwie. Przejąć piłkę na 25 metrze po niecelnym podaniu (co nie było trudne, bo niecelnych podań było mnóstwo) i wykopać jak najdalej od własnej bramki. Nie zmienia to faktu, że była to strategia nieprawdopodobnie skuteczna.
Cytat:

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej
Dokładnie. 100 razy bardziej wolę porażkę dziś, niż w Londynie lub co gorsza w niedzielę na Kałuży.

JacobCFC 29.10.2011 20:45

Tych bambusów i dorobkiewiczów nie umiejących prosto podać piłki powinno się jak najszybciej pozbyć. Czy w klubie nikt nie widzi że transfery były niewypałami i powinno się ich odstawić od drużyny? (dla jasności, nie jestem za zmiana trenera) Jeżeli mamy przegrywać to czy nie lepiej z młodymi polakami w składzie, którzy będą gryźli trawę i walczyli cały mecz, nie dla "klubu" i trenera, a dla kibiców i dla chwiały, jaką powinna być gra z gwiazdką na piersi.

Przy czytaniu nazwisk tych pajaców a nie piłkarzy powinniśmy gwizdać żeby pokazać ile znaczą, a nie chwalić ich nazwiska.

Czy nie wolicie tracącego piłki ale walczącego Bruda zamiast Kirma, który nie potrafi prosto piłki kopnąć?
Nie wolicie Czekaja zamiast niedorozwoja Jaliens'a?
A bożyszcz "kibiców" Melikson, niech się pakuję. Łukasz powinien dostawać szansę gry, bo powoli do formy wraca. Tak w kółko można wymieniać.

Jeszcze ławka rezerwowych. Staram się mieć gdzieś grę piłkarzy, bo chodzę dla Wisły, a nie 11 zawodników kopiących piłkę, ale czy my nie mamy ofensywnych piłkarzy? Przegrywamy i wprowadzamy 2 obrońców, mieliśmy się bronić żeby nie stracić kolejnej bramki? Stanek, Szewczyk gdzie oni się podziali. Kiedy mają zbierać doświadczenie jak nie z jedną z najgorszych drużyn w lidze? Grajac ogony z X ligową drużyną w pucharze?

whistar 29.10.2011 20:47

- Rok temu mieliśmy dobrą lekcję od Podbeskidzia, z którym przegraliśmy u siebie 0:1. Historia zatoczyła koło i znów przegraliśmy. Druga połowa w naszym wykonaniu była niezła - utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej sytuacji i strzelić bramki - powiedział Łukasz Garguła - NOSZ ....A brak słów

4fan_player 29.10.2011 20:49

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...3&postcount=45

Meczu nie oglądałem bo byłem na innym meczu ale niech mi ktoś napisze czy nie miałem racji.

Pozdro

milosz 29.10.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1183398)
Za pierwsze dwadzieścia minut wszyscy powinni odwalić kilka dniówek w kopalni.

Przegrana w derbach.

W pierwszej kwesti zgoda, mało zgoda to fakt który bije po oczach.
My ciągle nie możemy zagrać normalnie pierwszych 20 - 25 minut, zawsze oddajemy je rywalom, tu co jest nie tak z koncentracją i mobilizacją a wina trenera jest bezsporna.

W sprawie drugiej mam inne zdanie, wygramy bo mecz meczowi nie równy.

PiotrG 29.10.2011 20:50

No to jak nie oglądałeś, to się nie odzywaj. Na stojąco nasi nie grali, ale po prostu nie szło. Nie mogli przebić się przez mur, podobnie jak w tamtym sezonie. Niestety Podbeskidzie jak strzeli gola, to się tak zamuruje, że się przebić przy naszym potencjale ofensywnym jest trudno. Za mało kreatywnych zawodników w chwili obecnej do dyspozycji ma trener.

thechris 29.10.2011 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183392)
Jeszcze ktoś raz napisze, że poprzednie mecze Wisły były wydrukowane, otrzyma dłuuuugiego bana

Mnie na przykład guzik mnie obchodzi czy ktoś się doszukuje "drugiego dna" w tamtych meczach. Mnie interesuje tylko aspekt sportowy. Wisła powinna mieć dziś max 16 punktów i 9. miejsce w tabeli. To jest prawdziwy obraz Wisły a nie ten zakłamany w tabeli.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez whistar (Post 1183441)
Druga połowa w naszym wykonaniu była niezła - powiedział Łukasz Garguła

Ja myślę, że była wręcz zajebista :D

milosz 29.10.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183429)
. Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie i to niestety na dzisiejsża dyspozycję Wisły wystarczyło

Problem w tym że na Wisłę z reguły taka gra wystarczy.

A punktów Wisła ma tyle na ile zasłużyła, to ...do postu powyżej (thechris ), bo i z ŁKS-em, moglismy po 2-2 strzelić jak z Ruchem na 3-2.

______________

Nasza prawdziwa wartośc jest pomiędzy meczem z Amicą a Podbeskidziem, rzecz w tym aby być bliżej dyspozycji z tego pierwszego meczu.

Kandzior 29.10.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1183453)
Wisła powinna mieć dziś max 16 punktów i 9. miejsce w tabeli. To jest prawdziwy obraz Wisły a nie ten zakłamany w tabeli.



Ja myślę, że była wręcz zajebista :D

Ale jeśli reszta ligi gra tak jak gra to miejsce Wisły jest jeszcze u góry. Jeszcze, bo teraz to szykuję się na wszystko.

lukaszparyz 29.10.2011 21:02

Tak na marginesie...pamietacie z jaka ironia i usmiechem pod nosem wypowiadal sie przed meczem o Maaskancie trener z Enschede?Chyba jest ,,bardzo ceniony,, w Holandii....kopacze graja dno totalne,Pareiko pod skrzydlami Primela(ciekawe czy trenuje Go w swoich slawnych kalesonach?) broni coraz gorzej przeciez!Nie wierze,ze pod wodza dobrego trenera-choc paru z tych kopaczy nie graloby na poziomie!A tu cala kadra gra dno i nie jest przygotowana motorycznie!I zgodze sie z przedmowcami-koniec,zadnego szacunku dla nich,zero skandowania nazwisk i pi*da po przegranych meczach!!!

Pimko 29.10.2011 21:02

Wiem że trochę nie na temat, ale boję się pogromu w Londynie, bo jak dostaną kilka bramek to już na Pasiaki może naszym pewności siebie zabraknąć. Niepokoi jak cholera ta masa kontuzji (teraz dochodzi Jirsak) więc nie ma pola manewru. Fulham na pewno nas zabiega i trochę rozbije fizycznie, więc oby nie było kolejnych już kontuzji. A forma fizyczna i mentalna piłkarzy jaka jest każdy widzi... Tak więc oby to nie była czarna seria naszej Wisełki. :(

FraMat 29.10.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1183440)
Łukasz powinien dostawać szansę gry, bo powoli do formy wraca.

On wraca do tej formy tak samo jak do nas dojeżdzał Gimenez. Garguła na dzisiaj (i chyba już na stałe) to nie jest piłkarz, który jest jakimkolwiek playmakerem. Owszem, może jeszcze keidyś strzeli jakąś bramkę, czy to z wolnego, czy zza pola karnego z akcji, ale nie będzie motorem napędowym Wisły
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1183440)
Przegrywamy i wprowadzamy 2 obrońców, mieliśmy się bronić żeby nie stracić kolejnej bramki?

Wprowadziliśmy, jakbys nie widział dwóch zawodników, ktorzy mieli za zadanie wzmocnić ofensywę: Diaz więcej grał na polu karnym Podbeskidzia niz na własnej połowie, a Jovanović miał za zadanie trzymac defensywe z Jaliensem, żeby Palijc mógł jescze bardziej poświęcić się grze do przodu

KOMINEK 29.10.2011 21:12

Z Podbeskidziem u siebie przegrać nie wolno. W pierwszych 20 min to ich bramkarz nawet piłki nie powąchał a Pareiko z 3 razy musiał interweniować.

Pewnie, że trzeba było myśleć o meczu w Londynie i wygrać to spotkanie z słabym rywalem jak najmniejszym wysiłkiem., ale to nie znaczy na stojącą. Widząc, że Podbeskidzie ma ogień w oczach trzeba było odpowiedzieć tym samym strzelić na początku meczu z 2 bramy a potem można było trochę odpuścić i kontrolować mecz. Nasi woleli spacerować po boisku.

Żenada.

alkoholik 29.10.2011 21:19

Ja mam tylko jeden komentarz. GOWNO!!!

mitmichael 29.10.2011 21:20

Jak sie ma tylko 1 strzał celny w meczu to jakim cudem mozna cos zdziałac z byle kim.

bezimiennyeu 29.10.2011 21:21

Co tu gadać ? Zero zaangażowania , zero czegokolwiek .... ostatnie mecze wygraliśmy na farta .... czas zmienić trenera , albo graczy , zarabiają wielkie pieniądze za takie każdy z nas by wyszedł i walczył a oni co ? NIC ! . W czym tkwi problem ? MAASKANT WON ? bo jak dla mnie to śmieszne dziś decyzje:) , jak można przegrywajac zmieniać obrońce , no kur...... . Człowieku Tyś z Ne ? chyba nie ... jakość gry żenada , legia i lech grają piękną szybką piłke u nas ? co ? nic to samo kur... wrzuczanie na farta a może coś siądzie ...

WISŁAZWE 29.10.2011 21:22

Co do meczu to krótko zwięźle i na temat. Dwa plusy dziś to postawa Czarka Wilka - możecie mnie zjeść szukać u niego minusów, ale bez kitu jego koszulkę powinni wyciągnąć na najbliższym meczu. Jedyny zawodnik, który tak naprawdę dziś zapierdzielał aż miło. Walczył i się starał zostawił na boisku serce!

Drugi plus to raczej, krzyżyk - sorry Panowie jeżeli kogoś urażę, ale dziś stawiam krzyżyk na Andrażu Kirmie, żenada, żenada! Koleś na boisku od pewnego czasu totalny amator, zero zaangażowania w grę zespołu, stoi, czeka a jak już ma piłkę to nie wie co z nią zrobić, zbyt często podejmując na boisku błędne decyzje.

Nie przekona mnie nawet jak strzeli 3 bramki w derbach, no sorry...
Czy Wisła płaci mu za statystowanie na boisku, czy jak.

Tak bez ładu i składu, ale musiałem to z siebie wyrzucić w końcu.

Mistrz Yoda 29.10.2011 21:24

Ja do trenera urazu nie żywię bo z pustego i salomon nie naleje. kim tu grać?
Rozumiem mamy bitona który strzela lub bardziej dobija piłki bo od tgo jest tylko że ona potrzebuje 5 sytułacji by jedną bramkę strzelić.
Pozatym obrona to zlepek piłkarzy których na 50m by przedszkolaki wyprzedziły.
Pomocników mamy wielu tylko ilu z nich zostawia serce dla Wisły na boisku.
Brak nam piłkarzy z Białą Gwiazdą w Sercu.
12lat temu jak nie szło w jakimś meczu to pamiętam Tomek Kulawik lub Rysiek Czerwiec tak popieniczali że sami potrafili wygrać mecz bo takim piłkarzom zależy.

sovinho_02 29.10.2011 21:28

W Londynie nie mamy po co bronic więc powinniśmy wyjść dwoma napastnikami, a w srodku pomocy Sobol z Gułą...Co do reszty to nie będe sie wypowiadal bo i tak będzie tak samo...

willow 29.10.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1183323)
Ja wiem, że forumowi geniusze taktyczni od wystawiania kontuzjowanych zawodników i zmiany ustawienia co mecz wiedzą lepiej...
Ale mnie przeraża piłkarska chujoza prezentowana przez większość naszych obecnych kopaczy. Jeżeli ktoś chce wiedzieć czemu nie da się tego oglądać, to niech obejrzy sobie mecz jeszcze raz i policzy liczbę strat. Zaryzykuję stwierdzenie, ze Garguła, Boguski i Kirm mieli ich więcej niż udanych podań do przodu.
I dlatego pora przestać się czarować - potrzebujemy gruntownej wymiany kadr i pozbycia się balastu. Ale przede wszystkim - pieniędzy, żeby za jedną mameję nie przychodziła kolejna.

A Ty, wolfy, jak zdarta płyta, swoje...
Przegrywamy z Podbeskidziem, którego budżet wystarczyłby może na wypłaty dla kilku naszych zawodników, a Ty o pieniądzach... Nie może Ci przejść przez gardło, że mamy kiepskiego trenera? Czy dalej będziesz szedł w zaparte i stwierdzisz jak ostatnio, że gra Wisły w zasadzie Ci się podoba?
Owszem, taki Lamey czy Jaliens to faktycznie drewna, ale przypomnę, że poza nimi w naszej drużynie grają reprezentanci swoich krajów. Dlaczego Kirm, który gra u nas chu...zę, potrafi zagrać dobre mecze w reprezentacji? A trener Hondurasu jest ślepy?
Dlaczego do tej pory drużyna nie potrafi zagrać kilku schematów? Dlaczego nie ma automatyzmu w grze? Dlaczego zawodnicy nie widzą, co mają grać na boisku? Dlaczego nie biegają, nie pokazują się do gry? Dlaczego większość drużyn zjada nas taktycznie? I to drużyn biedniejszych od nas?
Kasa jest winna?
Kiedyś ten fart musiał się skończyć i skończył się dzisiaj. Fuksem wygrywane mecze przesłoniły co poniektórym obraz prawdziwej Wisły, Wisły słabej taktycznie i motorycznie, Wisły bez pomysłu na grę, Wisły bez ambicji. Niestety, nie tędy droga mości Panowie. Ryba psuje się od głowy.
Mamy prezesa, którego koncepcja budowania drużyny okazuje się błędna. Mamy kiepski sztab szkoleniowy. Mamy fatalny sztab medyczny. Nie mamy boisk treningowych z prawdziwego zdarzenia. Nie mamy akademii. Jak mawiał Kononowicz - nie mamy nic.

Wisła jest kolosem na glinianych nogach

Wiślak709 29.10.2011 21:30

http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gifhttp://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gif
patrzac na wynik dzisiejszego meczu nasuwa sie jedno zdanie "o ja p******e", mysle, ze najwyzszy czas juz zmienic trenera http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/3.gif.

robin hood 29.10.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1183440)
Łukasz powinien dostawać szansę gry, bo powoli do formy wraca.

No dzisiaj to udowodnił w 100 % forma galaktikos :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl