![]() |
KAŻDY Piłkarz NIECH PAMIĘTA WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!!
|
Może trochę samolubnie :-) ale to jedyny pozytyw w tym meczu ....
Moje bliźniaki z Sobolem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ala_0_1/54308/ To i tylko to niestety .... gdyby skala jakichkolwiek ocen zakładała oceny ujemne to większość naszych kopaczy na takie dzisiaj zasłużyła .... dno i metr mułu. |
Cytat:
Nasi obecni kopacze to po prostu przeciętni grajkowie bez specjalnych ambicji, do tego dochodzi trener, który chyba wycisnął z nich wszystko w ubiegłym sezonie. |
Cytat:
|
Nie piszcie cały czas o JEDNYM stzale Wisły na bramkę, bo ktoś kto nie widział meczu, mógłby pomyslec, że w ogóle Wisła nie strzelała. Było kilkanaście strzałów, jedne mniej drugie bardziej niecelne. Więc próby były. Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie i to niestety na dzisiejsża dyspozycję Wisły wystarczyło - cięzko bylo cokolwiek rozegrać a nie było nikogo, kto mógłby jakimś rajdem na skrzydlach coś rozerwać. Podbeskidzie oddalo więcej celnych strzałów, ale niekóre z tych celnych to były lekki podania do Pareiki - więc efekt taki sam jak strzał niecelny - żadnego zagrożenia.
Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej |
Cytat:
|
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.
tego dzisiaj w ogóle nie zobaczyłem |
a mielismy wygrac wszystkie w pazdzierniku
|
Cytat:
Cytat:
|
Tych bambusów i dorobkiewiczów nie umiejących prosto podać piłki powinno się jak najszybciej pozbyć. Czy w klubie nikt nie widzi że transfery były niewypałami i powinno się ich odstawić od drużyny? (dla jasności, nie jestem za zmiana trenera) Jeżeli mamy przegrywać to czy nie lepiej z młodymi polakami w składzie, którzy będą gryźli trawę i walczyli cały mecz, nie dla "klubu" i trenera, a dla kibiców i dla chwiały, jaką powinna być gra z gwiazdką na piersi.
Przy czytaniu nazwisk tych pajaców a nie piłkarzy powinniśmy gwizdać żeby pokazać ile znaczą, a nie chwalić ich nazwiska. Czy nie wolicie tracącego piłki ale walczącego Bruda zamiast Kirma, który nie potrafi prosto piłki kopnąć? Nie wolicie Czekaja zamiast niedorozwoja Jaliens'a? A bożyszcz "kibiców" Melikson, niech się pakuję. Łukasz powinien dostawać szansę gry, bo powoli do formy wraca. Tak w kółko można wymieniać. Jeszcze ławka rezerwowych. Staram się mieć gdzieś grę piłkarzy, bo chodzę dla Wisły, a nie 11 zawodników kopiących piłkę, ale czy my nie mamy ofensywnych piłkarzy? Przegrywamy i wprowadzamy 2 obrońców, mieliśmy się bronić żeby nie stracić kolejnej bramki? Stanek, Szewczyk gdzie oni się podziali. Kiedy mają zbierać doświadczenie jak nie z jedną z najgorszych drużyn w lidze? Grajac ogony z X ligową drużyną w pucharze? |
- Rok temu mieliśmy dobrą lekcję od Podbeskidzia, z którym przegraliśmy u siebie 0:1. Historia zatoczyła koło i znów przegraliśmy. Druga połowa w naszym wykonaniu była niezła - utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej sytuacji i strzelić bramki - powiedział Łukasz Garguła - NOSZ ....A brak słów
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...3&postcount=45
Meczu nie oglądałem bo byłem na innym meczu ale niech mi ktoś napisze czy nie miałem racji. Pozdro |
Cytat:
My ciągle nie możemy zagrać normalnie pierwszych 20 - 25 minut, zawsze oddajemy je rywalom, tu co jest nie tak z koncentracją i mobilizacją a wina trenera jest bezsporna. W sprawie drugiej mam inne zdanie, wygramy bo mecz meczowi nie równy. |
No to jak nie oglądałeś, to się nie odzywaj. Na stojąco nasi nie grali, ale po prostu nie szło. Nie mogli przebić się przez mur, podobnie jak w tamtym sezonie. Niestety Podbeskidzie jak strzeli gola, to się tak zamuruje, że się przebić przy naszym potencjale ofensywnym jest trudno. Za mało kreatywnych zawodników w chwili obecnej do dyspozycji ma trener.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A punktów Wisła ma tyle na ile zasłużyła, to ...do postu powyżej (thechris ), bo i z ŁKS-em, moglismy po 2-2 strzelić jak z Ruchem na 3-2. ______________ Nasza prawdziwa wartośc jest pomiędzy meczem z Amicą a Podbeskidziem, rzecz w tym aby być bliżej dyspozycji z tego pierwszego meczu. |
Cytat:
|
Tak na marginesie...pamietacie z jaka ironia i usmiechem pod nosem wypowiadal sie przed meczem o Maaskancie trener z Enschede?Chyba jest ,,bardzo ceniony,, w Holandii....kopacze graja dno totalne,Pareiko pod skrzydlami Primela(ciekawe czy trenuje Go w swoich slawnych kalesonach?) broni coraz gorzej przeciez!Nie wierze,ze pod wodza dobrego trenera-choc paru z tych kopaczy nie graloby na poziomie!A tu cala kadra gra dno i nie jest przygotowana motorycznie!I zgodze sie z przedmowcami-koniec,zadnego szacunku dla nich,zero skandowania nazwisk i pi*da po przegranych meczach!!!
|
Wiem że trochę nie na temat, ale boję się pogromu w Londynie, bo jak dostaną kilka bramek to już na Pasiaki może naszym pewności siebie zabraknąć. Niepokoi jak cholera ta masa kontuzji (teraz dochodzi Jirsak) więc nie ma pola manewru. Fulham na pewno nas zabiega i trochę rozbije fizycznie, więc oby nie było kolejnych już kontuzji. A forma fizyczna i mentalna piłkarzy jaka jest każdy widzi... Tak więc oby to nie była czarna seria naszej Wisełki. :(
|
Cytat:
Cytat:
|
Z Podbeskidziem u siebie przegrać nie wolno. W pierwszych 20 min to ich bramkarz nawet piłki nie powąchał a Pareiko z 3 razy musiał interweniować.
Pewnie, że trzeba było myśleć o meczu w Londynie i wygrać to spotkanie z słabym rywalem jak najmniejszym wysiłkiem., ale to nie znaczy na stojącą. Widząc, że Podbeskidzie ma ogień w oczach trzeba było odpowiedzieć tym samym strzelić na początku meczu z 2 bramy a potem można było trochę odpuścić i kontrolować mecz. Nasi woleli spacerować po boisku. Żenada. |
Ja mam tylko jeden komentarz. GOWNO!!!
|
Jak sie ma tylko 1 strzał celny w meczu to jakim cudem mozna cos zdziałac z byle kim.
|
Co tu gadać ? Zero zaangażowania , zero czegokolwiek .... ostatnie mecze wygraliśmy na farta .... czas zmienić trenera , albo graczy , zarabiają wielkie pieniądze za takie każdy z nas by wyszedł i walczył a oni co ? NIC ! . W czym tkwi problem ? MAASKANT WON ? bo jak dla mnie to śmieszne dziś decyzje:) , jak można przegrywajac zmieniać obrońce , no kur...... . Człowieku Tyś z Ne ? chyba nie ... jakość gry żenada , legia i lech grają piękną szybką piłke u nas ? co ? nic to samo kur... wrzuczanie na farta a może coś siądzie ...
|
Co do meczu to krótko zwięźle i na temat. Dwa plusy dziś to postawa Czarka Wilka - możecie mnie zjeść szukać u niego minusów, ale bez kitu jego koszulkę powinni wyciągnąć na najbliższym meczu. Jedyny zawodnik, który tak naprawdę dziś zapierdzielał aż miło. Walczył i się starał zostawił na boisku serce!
Drugi plus to raczej, krzyżyk - sorry Panowie jeżeli kogoś urażę, ale dziś stawiam krzyżyk na Andrażu Kirmie, żenada, żenada! Koleś na boisku od pewnego czasu totalny amator, zero zaangażowania w grę zespołu, stoi, czeka a jak już ma piłkę to nie wie co z nią zrobić, zbyt często podejmując na boisku błędne decyzje. Nie przekona mnie nawet jak strzeli 3 bramki w derbach, no sorry... Czy Wisła płaci mu za statystowanie na boisku, czy jak. Tak bez ładu i składu, ale musiałem to z siebie wyrzucić w końcu. |
Ja do trenera urazu nie żywię bo z pustego i salomon nie naleje. kim tu grać?
Rozumiem mamy bitona który strzela lub bardziej dobija piłki bo od tgo jest tylko że ona potrzebuje 5 sytułacji by jedną bramkę strzelić. Pozatym obrona to zlepek piłkarzy których na 50m by przedszkolaki wyprzedziły. Pomocników mamy wielu tylko ilu z nich zostawia serce dla Wisły na boisku. Brak nam piłkarzy z Białą Gwiazdą w Sercu. 12lat temu jak nie szło w jakimś meczu to pamiętam Tomek Kulawik lub Rysiek Czerwiec tak popieniczali że sami potrafili wygrać mecz bo takim piłkarzom zależy. |
W Londynie nie mamy po co bronic więc powinniśmy wyjść dwoma napastnikami, a w srodku pomocy Sobol z Gułą...Co do reszty to nie będe sie wypowiadal bo i tak będzie tak samo...
|
Cytat:
Przegrywamy z Podbeskidziem, którego budżet wystarczyłby może na wypłaty dla kilku naszych zawodników, a Ty o pieniądzach... Nie może Ci przejść przez gardło, że mamy kiepskiego trenera? Czy dalej będziesz szedł w zaparte i stwierdzisz jak ostatnio, że gra Wisły w zasadzie Ci się podoba? Owszem, taki Lamey czy Jaliens to faktycznie drewna, ale przypomnę, że poza nimi w naszej drużynie grają reprezentanci swoich krajów. Dlaczego Kirm, który gra u nas chu...zę, potrafi zagrać dobre mecze w reprezentacji? A trener Hondurasu jest ślepy? Dlaczego do tej pory drużyna nie potrafi zagrać kilku schematów? Dlaczego nie ma automatyzmu w grze? Dlaczego zawodnicy nie widzą, co mają grać na boisku? Dlaczego nie biegają, nie pokazują się do gry? Dlaczego większość drużyn zjada nas taktycznie? I to drużyn biedniejszych od nas? Kasa jest winna? Kiedyś ten fart musiał się skończyć i skończył się dzisiaj. Fuksem wygrywane mecze przesłoniły co poniektórym obraz prawdziwej Wisły, Wisły słabej taktycznie i motorycznie, Wisły bez pomysłu na grę, Wisły bez ambicji. Niestety, nie tędy droga mości Panowie. Ryba psuje się od głowy. Mamy prezesa, którego koncepcja budowania drużyny okazuje się błędna. Mamy kiepski sztab szkoleniowy. Mamy fatalny sztab medyczny. Nie mamy boisk treningowych z prawdziwego zdarzenia. Nie mamy akademii. Jak mawiał Kononowicz - nie mamy nic. Wisła jest kolosem na glinianych nogach |
http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gifhttp://storage.sfd.pl/Content/buziaki/25.gif
patrzac na wynik dzisiejszego meczu nasuwa sie jedno zdanie "o ja p******e", mysle, ze najwyzszy czas juz zmienic trenera http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/3.gif. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl