Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Marsz niepodległości 11.11. 2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8342)

mlynnek 11.11.2011 17:23

Piękna i wspaniała inicjatywa pod którą podpisywałem się obiema rękami została zniszczona przez grupę chcąca wywołać burde przy KAZDEJ okazji. WSTYD I HAŃBA. Zwłaszcza jeśli się okaże, że to byli kibice.
Jeżeli miłość do kraju ma być okazywana przez niszczenie mienia panstwowego i prywatnego to apeluje: zmień obywatelstwo, wypierd**** z Polski i demoluj inny kraj.

zeby była jasność: 100% poparcia dla Marszu i wszelkich patriotycznych inicjatyw
0% poparcia dla idiotów i bezmózgów

Dzideek 11.11.2011 17:28

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że demonstranci spalili wóz TVNu ;D

mlynnek 11.11.2011 17:32

z oficjalnych. niezależnie od mojego zdania na temat Tvn'u: tak Twoim zdaniem okazuje się patriotyzm?

Proud 11.11.2011 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynnek (Post 1190501)
Piękna i wspaniała inicjatywa pod którą podpisywałem się obiema rękami została zniszczona przez grupę chcąca wywołać burde przy KAZDEJ okazji. WSTYD I HAŃBA. Zwłaszcza jeśli się okaże, że to byli kibice.
Jeżeli miłość do kraju ma być okazywana przez niszczenie mienia panstwowego i prywatnego to apeluje: zmień obywatelstwo, wypierd**** z Polski i demoluj inny kraj.

zeby była jasność: 100% poparcia dla Marszu i wszelkich patriotycznych inicjatyw
0% poparcia dla idiotów i bezmózgów

100% poparcia dla Ciebie!

kubawislak 11.11.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynnek (Post 1190501)
Piękna i wspaniała inicjatywa pod którą podpisywałem się obiema rękami została zniszczona przez grupę chcąca wywołać burde przy KAZDEJ okazji. WSTYD I HAŃBA. Zwłaszcza jeśli się okaże, że to byli kibice.
Jeżeli miłość do kraju ma być okazywana przez niszczenie mienia panstwowego i prywatnego to apeluje: zmień obywatelstwo, wypierd**** z Polski i demoluj inny kraj.

zeby była jasność: 100% poparcia dla Marszu i wszelkich patriotycznych inicjatyw
0% poparcia dla idiotów i bezmózgów

Osoby które wzięły udział w demonstracji Kolorowej Niepodległej to lewaki i pedały, anarchiści. To one wywołały zamieszki. Jeśli wśród nich byli kibice, to nie są oni kibicami. KIBIC ma poglądy PRAWICOWE. TVN i Wybiórczą i komunę należy tępić.

Dzideek 11.11.2011 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynnek (Post 1190506)
z oficjalnych. niezależnie od mojego zdania na temat Tvn'u: tak Twoim zdaniem okazuje się patriotyzm?

Chłopie, wyluzuj. Każdy dobrze wie, kto siedzi za tym TVN, jaki stosunek mają do kościoła i spraw patriotyzmu. Jeśli chodzi o moje zdanie - nie popieram takiego zachowania, zwłaszcza, że miało to miejsce podczas manifestacji polskości. Ale... jedno ale - niech wiedzą, że nie każdy utożsamia się z ich poglądami i najzwyczajniej wypierdalają z takiej imprezy

mlynnek 11.11.2011 17:46

czekaj bo nie rozumiem, chcesz powiedzieć, że ludzie bijący się z policją na pl. Konstytucji to był kto? bo nawet organizatorzy Marszu przyznali, że mimo iż nie byli to uczestnicy Marszu to byli po tej stronie. Przestań uprawiać głupią propagandę. Mi zawsze bycie prawicowcem kojarzyło się też z tym, że potrafię się uderzyć w pierś i przyznać do winy, więc przestań .......i*

mlynnek 11.11.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzideek (Post 1190512)
Chłopie, wyluzuj. Każdy dobrze wie, kto siedzi za tym TVN, jaki stosunek mają do kościoła i spraw patriotyzmu. Jeśli chodzi o moje zdanie - nie popieram takiego zachowania, zwłaszcza, że miało to miejsce podczas manifestacji polskości. Ale... jedno ale - niech wiedzą, że nie każdy utożsamia się z ich poglądami i najzwyczajniej wypierdalają z takiej imprezy

a co z ludźmi którym przez wybite szyby wrzucono race do mieszkań? też mają wypierdalac?

Proud 11.11.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 1190511)
Osoby które wzięły udział w demonstracji Kolorowej Niepodległej to lewaki i pedały, anarchiści. To one wywołały zamieszki. Jeśli wśród nich byli kibice, to nie są oni kibicami. KIBIC ma poglądy PRAWICOWE. TVN i Wybiórczą i komunę należy tępić.

Pewnie, że trzeba tępić. Ale w sposób godny Polaka, a nie zniżając się do poziomu tych lewaków i pedałów.

Dla mnie osoba niszcząca cokolwiek a już zwłaszcza mienie państwowe w żaden sposób nie może nazwać się patriotą. Jest zwykłym s....*synem.

Bo flagę można wywiesić, ładnie gadać o patriotyzmie itp. Ale obecny patriotyzm objawia się choćby dbaniem o język polski, czy nie niszczeniem naszego wspólnego dobra. Jak ktoś niszczy cokolwiek i uważa się za patriotę to jest zwykłym ....*m i hipokrytą.

kriswisla 11.11.2011 18:01

spalili jednak wóz tvn i lekko uszkodzili polsatu

kubawislak 11.11.2011 18:05

TVN nie jest naszym wspólnym dobrem. Też jestem przeciwny takiemu zachowaniu. Ale całą sytuację sprowokowali lewaki i geje oraz informacja jakoby Marsz Niepodległości został zdelegalizowany. Takie sytuację budzą złość.
http://niezalezna.pl/18829-marsz-nie...cy-uczestnikow <-- Kibice i kibole brali udział w tym. Na Ekran.tv można było oglądać relacje marszu na żywo.(było słychać wiele okrzyków kibicowskich. Polska Kibolska, pozdrowienia dla Donka i spółki) Nie ma co wierzyć TVN i innym, którzy zawsze bd pokazywać kibica jako bandytę.

adas123 11.11.2011 18:10

jedni warci drugich i tyle w temacie

MatMario 11.11.2011 18:14

Tvn- hot news :D

mlynnek 11.11.2011 18:17

Zachowanie Polaków w tym dniu jest niegodne odzyskanej niepodległości. tyle w tym temacie. zamiast pochodów lepiej by było, żeby te 10 tyś. ludzi ruszyło w tym dniu na ulice swoich małych Ojczyzn i pomagali starszym ludziom czy sprzątali swoje okolice.

heoij 11.11.2011 18:18

Widzieliście kto szedł w pierwszym szeregu na policję ? Legia i Lech bark w bark :-)

Lozeszkur 11.11.2011 18:23

Cytat:

Jeśli wśród nich byli kibice, to nie są oni kibicami. KIBIC ma poglądy PRAWICOWE
A kto tak ku*** powiedział? KIm ty jesteś, żeby decydować kto może być kibicem, a kto nie?

Nie jestem żadnym "lewakiem" nie chcę nikogo bronić. Ale żadna młodzież wszechpolska i narodowościowcy, nie mają żadnego piepszonego monopolu na bycie patriotą i nie mają prawo mówić kto nim jest, a kto nie. Tak samo jak bycie katolikiem nie ma związku z byciem patriotą. Tym gościom co manifestuja w Warszawie bardziej chodzi o to, żeby zrobic roz......., a nie pokazac jakimi są Polakami. Rozwalanie miasta nie ma nic wspolnego z patriotyzmem. Choc mam nadzieje, że te niemiaszki co narobily dziadostwa dostaną porządny w........

LanceTS 11.11.2011 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lozeszkur (Post 1190532)
A kto tak ku*** powiedział? KIm ty jesteś, żeby decydować kto może być kibicem, a kto nie?

Nie jestem żadnym "lewakiem" nie chce nikogo bronić. Ale żadna młodzież wszechpolska i narodowościowcy, nie mają żadnego piepszonego monopolu na bycie patriotom i nie mają prawo mówić kto nim jest, a kto nie. Tak samo jak bycie katolikiem nie ma zwiazku z byciem patriotom. Tym gosciom co manifestuja w Warszawie bardziej chodzi o to, ze by zrobic roz......., a nie pokazac jakimi są Polakami. Rozwalanie miasta nie mam nic wspolnego z patriotyzmem. Choc mam nadzieje, że te niemiaszki co narobily dziadostwa dostaną porządny w........

Najpierw trzeba znać swój język ojczysty...

Marszałek 11.11.2011 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lozeszkur (Post 1190532)
A kto tak ku*** powiedział? KIm ty jesteś, żeby decydować kto może być kibicem, a kto nie?

Nie jestem żadnym "lewakiem" nie chce nikogo bronić. Ale żadna młodzież wszechpolska i narodowościowcy, nie mają żadnego piepszonego monopolu na bycie patriotom i nie mają prawo mówić kto nim jest, a kto nie. Tak samo jak bycie katolikiem nie ma zwiazku z byciem patriotom. Tym gosciom co manifestuja w Warszawie bardziej chodzi o to, ze by zrobic roz......., a nie pokazac jakimi są Polakami. Rozwalanie miasta nie mam nic wspolnego z patriotyzmem. Choc mam nadzieje, że te niemiaszki co narobily dziadostwa dostaną porządny w........

a po jakiemu to?

Lozeszkur 11.11.2011 18:37

Ok zrobiłem błąd ortograficzny. Przepraszam.

Arked 11.11.2011 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1190535)
a po jakiemu to?

Po takiemu, że można zrozumieć i moim zdaniem gość ma 100% racji.

flamengista 11.11.2011 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 1190463)
Jak macie możliwość to oglądajcie raczej TVP Info a nie TVN24, mniejsza propaganda.

A dlaczego? Oglądanie TVN24 to prawdziwa lekcja medioznawstwa. Nawet ja, niechętny "kibolom" i Bosakom, z przerażeniem oglądałem relację TVN.

Z przerażeniem, bo była skrajnie nieobiektywna. Karykaturalnie nieobiektywna. Dziennikarze tej stacji nie widzą, że osiągają efekt przeciwny od zamierzonego. Moja sympatia po 15 minutach relacji była już przy uczestnikach marszu niepodległości.

Ciekawe, kto w ratuszu beknie za pochopne ogłoszenie "delegalizacji" marszu, która doprowadziła do awantur z Policją. Gdyby nie to, cała demonstracja przebiegłaby względnie spokojnie.

Ogólnie dzisiejszy dzień to klęska środowisk lewicowych - afera z anarchistami niemieckimi, napadającymi na funkcjonariuszy - o czym nawet niechętnie informuje TVN24. To "antifa" rozpoczęła rozróby, reszta była tego konsekwencją.

BTW: swoją drogą, kretyńska nazwa. Do dzisiaj byłem przekonany, że "antifa" jest bojówką, skierowaną przeciwko "manifie".

PS. TVN 24 tak długo płakało i pakowało się w środek g.wna, że wreszcie się doigrało z wozem. Przy okazji nie pokazano "spalonego" wozu transmisyjnego. Dopiero na gazeta.pl widać wybitą szybę i trochę dymu. Z opisu dziennikarzy telewizyjnych można było wnioskować, że z auta zostały tylko zgliszcza.

7 kotów 11.11.2011 18:40

Podobno wóz TVN zjarali przez pomyłkę. Ci od Merkel.

zenders 11.11.2011 18:42

Kiedys musiało to nastąpic a marsz był tylko pretekstem ,pokazalismy ze pomimo zakazow, nakazow wszechobecnej milicji MAMY JESZCZE JAJA

Marszałek 11.11.2011 18:44

jaja jak huj. Bić słabszego i głupszego.

orzeu 11.11.2011 18:54

www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU

wysylajcie im na kontakt24 czy jak to sie tam nazywa. ciekawe czy puszcza :]

Wrocilem z Marszu. Krotka zadyma na pl. Konstytucji, potem spokoj caly czas, chyba ze ktos chce za zaklocanie uznac petardy hukowe. Pozniej w pewnym momencie ktos krzyknal ze jest grupka antify ale to chyba byl farmazon, w kazdym razie w tamta strone pobieglo kilkaset osob solidnej bandy.
Pozniej jeszcze achtung polecial na trawnik przed ambasada radziecka.
Na koncu na placu na Rozdrozu ktos krzyknal "ITI spierdalaj", rozhustano woz transmisyjny i wrzucono im race do srodka. Wracajac z marszu pokrecilem sie jeszcze w okolicy placu Konstytucji, sporo ludzi z flagami chodzilo po ulicach, totalny spokoj, no i to wlasciwie by bylo na tyle. To co widze teraz na tvn24 to jest relacja podkrecona z tysiac razy wzgledem tego co sie dzialo.

Ogolnie w mojej opinii, na marszu duzo wiecej ludzi niz na naszych pochodach mistrzowskich, mysle ze spokojnie bylo 20-30 tys. ludzi jesli nie wiecej. Bardzo duzo kibicow z calej Polski i grupek zadnych wrazen. Jak na taka ilosc bandy do bijatyki to cud ze nie doszlo do naprawde powaznych zamieszek.

Kamell 11.11.2011 18:57

orzeu dużo osob z Wisły? Ponoć lewusy gonieni po mieście są teraz:) http://twitter.com/#!/11listopada

flamengista 11.11.2011 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1190547)
(...)

Przerażające. Strasznie to napisać, ale wygląda na to, że zagrożona jest polska demokracja. Przez postępowe lewactwo.

Co ważne - widać, że bojówka "antify" to nie tylko niemieccy anarchiści, ale i nasi, polscy. Kwiat polskiej lewicy "intelektualnej" wspiera lewacką gangsterkę.

Oczywiście na gazecie.pl o tym ani słowa.

adas123 11.11.2011 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenders (Post 1190542)
Kiedys musiało to nastąpic a marsz był tylko pretekstem ,pokazalismy ze pomimo zakazow, nakazow wszechobecnej milicji MAMY JESZCZE JAJA

w przeciwieństwie do mózgu.
Ciekawe ile ludzi, którzy są na marszu jest tam żeby świętowąć Niepodległość a ile tylko dlatego, że można sie ponapierlalać i mniejsza szansa,że wyłowią z tłumu.Wstyd i lewaki i Ci którzy robią teraz rozpierdziel.
Po co organizować coś, co w 99% kończy sie rozwałą. I zamiast sie jarac zenders jakich to jaj nie mają oni pomyśl kto za każdym razem płaci za szkody, za ochrone bandy która z tą ochroną sie tłucze. Każdy z nas, kto płaci podatki.Ja nie mam ochoty finansować pokrycia szkód wyrządzonych przed bandę gówniarzy.

PvD 11.11.2011 19:06

Z przerażeniem ogląda się gdy policjant na służbie mający dbać o bezpieczeństwo i porządek w kraju ot tak kopie polskiego obywatela. Co innego użycie siły bądź środków do zatrzymania, a co innego kopanie po głowie leżącego nie stwarzającego już człowieka.

Proud 11.11.2011 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1190547)

Jestem w szoku...co za czasy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl