![]() |
Cytat:
Afere rozkrecila legia, po tym jak w 3 pierwszych kolejkach dostalismy 4 karne. M.in z Ruchem 2 i w Lubinie 2. z Ruchem bark sobie wybil Szymkowiak, a w Lubinie jeden karny byl za reke w polu karnym. Pamietam jak dzis. Wisla w tych 3 meczach stworzyla chyba z 60 sytuacji podbramkowych. Pozniej bylismy ewidentnie krzywdzeni przez sedziow - w tym, w meczu w Warszawie gdy kucharski skopal Glowackiego. Sezon 02/03. Na szczescie i tak zdobylismy MP. Ale to srodowiska zwiazane z L rozkrecily ta bzdurna afere i Wisla miala przez to pod gorke. |
Cytat:
Bo przecież wiara umiera ostatnia... |
Cytat:
Jestem jednak pewny, że artykuł w PN się ukazał. Pamiętam nawet, że był umieszczony na ostatniej stronie, na czarnym tle i na zdjęciu był pan Saks. Autorem na pewno był Godlewski. |
Cytat:
Potencjalny mecz kolejki z kilogramem emocji i stanem przedzawałowym co kwadrans. Lech zmobilizowany jak rzadko, a Wisła... Wersja optymistyczna: Wisła zmobilizowana jeszcze bardziej, trener Maaskant gra w środku dwoma ofensywnymi pomocnikami, Kirm wykorzystuje nieobecność Małeckiego i wreszcie trafia do bramki, a obrona stanowi prawdziwy monolit, bo Kew Jaliens siedzi na ławce. Wersja pesymistyczna: Jaliens na środku obrony, na środku pomocy trzech defensywnych pomocników, Kirm gra jak zwykle, a na sztandarach Wisła ma wypisane ''Myślami jesteśmy już na meczu z Odense'', co w wolnym przekładzie znaczy: ''Średnio nam się chce''. Wersja katastroficzna: mecz prowadzi pan sędzia Borski. wypisz wymaluj tak będzie... już widzę Czarka Wilka który po meczu mówi, że nastawiamy się na pierwszy mecz w LE, bo nie chcemy mieć w niej falstartu, dzisiaj nam nie poszło, ale wierzymy w kibiców że są z nami i że będą 16 września... |
Cytat:
Czas pokazać w lidze kto został ostatnio Mistrzem i kto nim obecnie jest, a nie w pucharach gdzie innych to gó... obchodzi... |
Stawiam na powtorke z zeszlego sezonu...ale mam nadzieje, ze sie pomyle.
|
Trzeba to wygrac by przynajmniej na chwile uciszyc pyrylandie.
|
uciszyc ale tez nie dac im uciec bo za duzo pkt juz by mieli nad nami
|
Będzie dobrze ja to wam mówię :)
A poza tym "Dumni po zwycięstwie , WIERNI po porażce" :) |
Cytat:
Poczytaj co bardziej zorientowani i mądrzejsi pisza kilka postów wyżej o sędziowaniu w tych 10 latach i nie baw sie już w podjazdy tylko ogladaj wiecej meczy na żywo a nie przez telewizor. 7 kotów napisał: Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Temat sędziów w kontekście Wisły w tzw erze Cupiała jest kompletnie nieistotny, Ty natomiast ze swoimi teoriami i nagminnym płaczem jak to nas wszyscy wszędzie oszukują, znalazł byś się idealnie wśród kolegów z 2 strony Błoń.Tak jak dla Ciebie Wisła tak ich klub był zawsze i wszędzie prześladowany.Jeden wielki niekończący się spisek. I na tym zakończę bo znów jakiś geniusz da mi bana z tekstem - o handlu w innym temacie Tyle że temat nieświadomie zaczął Framat - odnieśliśmy się do tego( z 0 22) w jakiś krótkich wpisach i obaj dostaliśmy za to bany :lol: edit by FraMat: Nie, mój drogi. 022 sam skasował zaraz swoje wpisy, a bany byly za cos innego |
Żuraw przed meczem Lech - Wisła ;)
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...714,1,977.html PS: Dziś tak bardzo już nie utożsamia się pan z Lechem? Maciej Żurawski: To nie jest ten prawdziwy Lech. Oczywiście jest wielki i fajny stadion, są sukcesy i ma to dziś swoją wielką wymowę, ale... wtedy to był stary, swojski Lech! Inne czasy, dawny zarząd, mnóstwo zaległości finansowych, przekładane terminy spłat i mimo tego ta fantastyczna otoczka i atmosfera. Nie było w niej żadnej sztuczności, wszystko było naturalne i swojskie. Nie chcę porównywać obecnego klubu z dawnym, ale dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy.. |
mistrz :D
także Wisełka pojedzie dziś z Amiką, nie ma innego wyjścia |
Wg mnie Żuraw powiedział szczerą prawdę. Funkcjonowanie w ekstraklasie "Lecha", "Polonii", a także - z nieco innych przyczyn - Cracovii wydaje mi się kpiną z idei czystej sportowej rywalizacji. Dlatego każda strata punktów z tymi zespołami boli, a każde zwycięstwo cieszy podwójnie.
Chcę dziś zobaczyć Wisłę jak z drugiego meczu z Liteksem: wyrafinowaną, skuteczną, zwycięską. |
Dzis zaczynamy sezon ligowy.
I bardzo wiele ten mecz wyjasni. Albo wyslemy mocny sygnal "we're back" albo na dłuższy czas przyzwyczaimy się do oglądania pleców Amici i Legii. Entuzjazm wronieckiej druzyny mozna teraz spektakularnie zgasic. Nie bedzie lepszej okazji. Dowiemy sie tez jakim psychologiem jest Maaskant i czy nasi kopacze to wciaz chlopcy czy juz jednak mezczyzni. I cos nie chce mi sie wierzyc w zapowiedzi otwartej, pieknej pilki Maaskanta. Wyglada mi to na klasyczne juz dla Roberta sianie lekkiej dezinformacji. Bedzie raczej proba fizycznej dominacji srodka pola i szybkie kontry z wykorzystaniem skrzydel. Oby sie te skrzydla wreszcie obudzily. Ciekawy tez jestem pojedynku bylego z obecnym DP reprezentacji. Mam tez przeczucie, ze ktorys z glownych kandydatow do przelamania dzis wreszcie to zrobi. Genkov albo Kirm. Stawiam na tego drugiego. Bylbym zapomnial - byle nie wybiegl na boisko Diaz. Rownie dobrze mozna by bylo po jego stronie postawic tuje w donicy. O donice mozna sie przynajmniej potknac. Jazda. |
Jest podany już skład. Maskant dostąpił oświecenia i uwaga nie wystawił Diaza. :)
Pareiko Jovanović Chavez Jaliens Paljić Sobolewski Nunez Iliev Melikson Kirm Genkov |
Początek spotkania,rzut rożny i znowu.. zagrywany na krótko.. nie wiem kto wpadł na taki pomysł, bo naprawdę nigdy nic z tego prócz strat nie mamy
|
Rozkręcamy się, brakuje szczęścia - poprzeczka , słupki. Kilka bardzo dobrych zagrań. A
Kirm to już chyba limit słupków / poprzeczek wykorzystał w tym sezonie. Pora na gola, gra nieźle. |
Pierwsza połowa koncert taką Wisłe chce się oglądać!!!
|
Może ktoś powiedzieć co się stało Genkovowi? Bo oglądałem od 15 minuty.
|
Z tysiąc razy kurvowałem w trakcie I połowy przy naszych okazjach. Od bramki gramy dobrze i nawet miło dla oka, ale klasowy zespół za wszelką cenę strzeliłby drugiego gola, żeby Lecha zupełnie zniechęcić. Trzeba ich dobić póki się pozbierają, Nie wierzyłem, że Melikson nie trafił sam na sam. Kirm tradycyjnie - a to poprzeczka, a to w bramkarza. Wreszcie dobry Iliev.
Za wszelką cenę nie dać Lechowi rozwinąć skrzydeł! |
Cytat:
ciężko powiedzieć co, uraz jakiś |
Cytat:
|
Tak miało/powinno być na Cyprze...
|
idealny sklad wisly , nie ma slabych punktow
|
Od pamiętnego 0-3 na Ł3 nie widziałem TAKIEJ dominacji Wisły na boisku rywala z pierwszej "3".
Tak grającą Wisłę chce oglądać ZAWSZE, nawet jak kiedyś przegrać przyjdzie. Co do zachowania rudego Borskiego i super fair-play drużynki Amiki po faulu na Nunezie- licencję mozna kupić, honoru NIGDY. Dobranoc |
Najlepszy mecz Wisły w sezonie, szkoda, że nie wpadło coś jeszcze do sieci
|
WOW!!! Tym razem gra lepsza niż wynik :)
|
ale mi spadło ciśnienie, nareszcie postawa godna tej Wisły, co i tak nie zmienia faktu że ławki rezerwowych nie mamy, Garguła wszedł i się pogubił. Ale teraz najważniejsze że mamy 3 pkt z silnym zespołem na wyjeździe.
|
W końcu był pomysł na gre, w końcu graliśmy ofensywnie! Oby to był dobry prognostyk na przyszłość :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl