![]() |
Która polska drużyna zagra w Intertoto?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
.. ale przynajmniej pośmiać sie mozna:P |
Ceeewuukaeees, do boju Legia Warszawa
Dwie bramki Borysiuk i dwie Dixon Choto i Legia gra w Intertoto! ;) |
Nie wiedziałem, dlatego zapytałem:P Myślałem, że może Lechia zagra, za to że wygrała w klasyfikacji Fair play. Wydawało mi się, że właśnie za to się dostawało szansę gry w Intertoto.
|
W Intertoto grała pierwsza drużyna, która nie awansowała do pucharów z ligi, czyli w tym wypadku byłby to Lech nie Lechia
|
Cytat:
|
Przykro mi to mówić, ale zaskoczeniem dla mnie (pozytywnym oczywiscie) będzie jak chociaż jedna Polska drużyna przejdzie chociaż 1 runde, i zagra dwumecz z kolejna ekipa:)
|
Cytat:
|
Śląsk odpada w II rundzie z zespołem typu Fulham
Jaga odpada w II rundzie z .... kimś tam Legia odpada w III rundzie z zespołem typu Fulham Na poczatku sierpnia wszyscy oprocz Wisly maja po pucharach i kompromitacje kolejny raz. |
Cytat:
Ponadto równie dobrze ja moge ułożyć takie pary że wszystkie zespoły wejdą do fazy grupowej LE i będzie najpiękniejszy sezon w pucharach dla Polaków. |
Jaga jest rozstawiona w 1 i 2 rundzie więc nie odpadnie z leszczami, jestem o tym przekonany. Śląsk może coś ugra, bo każdy go pewnie zlekceważy i w tym upatruję jego szansę. WCracow, ja jeszcze nigdy nie przeczytałem mądrego posta napisanego przez Ciebie, ile Ty masz lat?
Legia, hmm, wszystko zależy od losowania, to Ameryki nie odkryłem. Co do pytania licoo to może Leszek wystąpi w intertoto, bo w lidze na nic więcej nie było go stać :D. |
Co do tego intertoto to szkoda, że nie ma..
Ja był bym za tym, żeby wszystkie kluby, z każdego państwa, które zostaną wyeliminowane w przedbiegach typu, np. Wisła rok temu, czy Ruch, miały możliwość pogrania ze sobą w jakimś pucharze pocieszenia. Puchar ten był by dobrowolny, kto odpadł i nie chce grać już w pucharze nie musi. Niekoniecznie musiały by być w tym pucharze pkt do rankingu, ale zawsze można by powalczyć i pokazać się w Europie, dodatkowe mecze, zyski z reklam, z biletów, transmisji..coś by się działo, a tak co? Wisła odpadła i rok czekania:( |
Wg mnie to właśnie LE jest takim pucharem pocieszenia po odpadnięciu z LM. Miejmy nadzieje, że Wisła w tym roku nie znajdzie się w LE tylko przebrnie kwalifikacje i dotrze do LM
|
^^ Wtedy LM i Puchar Europa nie były by tak prestiżowe. Granie z mocnymi zagranicznymi drużynami, to ma być cel, a nie sparingi z tymi, którzy odpadli. Czekasz rok, żeby grać z ekipą z poza twojego kraju, musisz dać z siebie wszystko, żeby ich ograć i awansować dalej. To jest adrenalinka, podnoszenie poziomu sportowego drużyny. Jesteś słaby odpadasz i czekasz rok na kolejną szansę, w tym czasie się wzmacniasz i próbujesz ponownie. To jest to o co chodzi w pucharach europejskich. Sparingi o pietruszkę nic nie dają, nawet remis z Liverpoolem :D
Śląsk w tym roku ma szansę na pokazanie się z dobrej strony w eliminacjach, liczę na kilka dobrych meczów w ich wykonaniu, może awans? Jagiellonia - im sukcesu nawet wróżka nie wróży. Potrzebują wzmocnienia i więcej konsekwencji ze strony trenera. Atmosfera i jakiś dobry transfer, może to jest to czego potrzebują. Legia się zbroi, buduje... ale jak główny inżynier jest pomiatany przez inwestora, to może i nawet po transferach się ten bubel zawali. Ale powodzenia, może daleko nie zajdą w eliminacjach, jednak kibice... tak, dla kibiców Legii nie ma granic. Panowie nie ma co randerować przeciwników polskich drużyn w pucharach i oceniać przeciwników pod kątem przejścia/nie przejścia. Polska piłka jest nie przewidywalna jak kibice z Izraela skandujący nazwę naszego klubu. Największe szanse na grę w grupowej fazie europejskich pucharów musimy dać Wiśle, oby do IV rundy eliminacji nasza BG doszła. Potem będzie już hymn LM na stadionie przed decydującym dwumeczem o awans do grupy. Jak przegramy, jesteśmy w grupie Pucharu Europa. Jednak trzeba pamiętać, że celem nadrzędnym jest LM! Śląska też trzeba wyróżnić, grają ładną dla oka piłkę. Do 90 min + doliczony czas, zostawiają kawał serducha ba boisku, osiągnęli w tym roku największy ligowy sukces od lat, mają możnego sponsora, zaraz nowy stadion. Jeżeli ktoś oprócz Wisły miałby namieszać w tym roku w pucharach, to właśnie Wrocławianie! Lega z Jagiellonią są w podobnej sytuacji, trochę zachwiane pozycje trenerów wśród właścicieli, jak i samych piłkarzy. Obaj po sezonie dowiedzieli się, że mają jeszcze co najmniej rok na pokazanie swoich umiejętności trenerskich. Może to zaskoczyć w pucharach, może nie zaskoczyć. Pozostanie to dla kibiców zagadką, przynajmniej do 90 minuty pierwszego meczu w eliminacjach. |
Śląsk łądną piłke gra? Chyba inne mecze oglądamy. Zespół broni się 90 minut calym zespołem, a gdy przejmie piłke to leci "dzida" do przodu i liczą na cud. Polska liga jest tak slaba i ząłosna, że ta taktyka im wychodzi. Zresztą ... Lenczyk tylko tak potrafi ustawiać zespół. W LE 1-wszy lepszy zespół z Malty ich ogra 3:0.
|
Ten Śląsk grający rzekomo nieatrakcyjny futbol, strzelił najwięcej goli w lidze.:)
Pożyjemy, zobaczymy jak będzie w LE. Ja mam nadzieję, że chociaż jedną rundę przebrniemy, no i wyjazd nie będzie dalszy niż Łotwa bądź Irlandia. Liczę też, że unikniemy rywali z Kaukazu. Wiślacy zresztą powinni wiedzieć dlaczego, najlepiej.:-p |
Cytat:
Wrocław może fajnie temat LE ogarnąć, ale jak stracą Kelemena, to może być ciężko (z drugiej strony, jakby mieli stracić Kelemena na naszą rzecz, to ja rozpaczać nie będę ;)) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...na_20_czerwca/
Cytat:
Najgorszy scenariusz: 2r. Neftci Baku (Azerbejdżan) 3r. KRC Genk (Belgia) 4r. Glasgow Rangers (Szkocja) Najlepszy scenariusz: 2r. Breioablik (Islandia) Ewentualnie FC FLORA TALLIN ... i zgadnijcie dlaczego... ;) 3r. Ekranas Poniewieże (Litwa) 4r. Maccabi Hajfa (Izrael) |
Kibicowsko najlepiej: Fehervar( bo dawno na Wegrzech nie bylem :P) , Slovan bo blisko i ciekawie, a na koniec Dinamo Zagreb :) Byloby goraco :P
|
Byle nie Glasgow Rangers, FC Kopenhaga i KRC Genk...
|
A ja chciałbym Shamrock Rovers :)
Stadion fajny, dzielnica mająca podobna opinie co łódzkie Baluty, i chyba ze 100tys Polaków w mieście. A drużyna do ogrania. MLodziutka ekipa. |
Cytat:
Przeczytaj cały artykuł. |
Cytat:
|
Najsłabsze z całego towarzystwa w IV rundzie wydaje się być Dynamo. Wbrew temu co się powszechnie uważa, chorwackie zespoły nie są silne. Przy dwu meczu spokojnie można ich wyeliminować.
Po przeanalizowaniu wszystkich zespołów, nasuwa mi się jeden wniosek. Droga jest ciężka. Już w III rundzie widze zespoły mogące nas wyeliminować. To prognoza na dziś. Tak naprawdę ciężko jest wysondować jakie wzmocnienia nas czekają. Mogą to być konkretne chłopaki na tyle,że spokojnie powinniśmy sobie poradzić z każdym z rywali,przynajmniej na papierze. Albo mogą to być całkowite niewypały. Tak czy siak zapowiada się na ciężką przeprawę. |
Awansujmy najpierw do drugiej rundy, potem spekulujmy co by nie zapeszyć.
Bangor City chciałbym. Marzy mi się wyjazd na Dinamo Zagrzeb jako, że osobiście im kibicuje. |
2 runda konieczna zeby potem z nas sie nie smiali
3 -tutaj moga byc schody .Genk czy Malmoe wydaja sie byc solidne,i szanse pewnie beda pol na pol.Fajnie bylo by trafiic na Viktorie Pilzno :) 4 runda-moze los nam bedzie sprzyjal i trafimy na Maccabi?Ale tutaj nie bedzie slabych ,i kazdy bedzie w meczu z nami faworytem rywalizacjiil. P.S Jak odpadamy (odpukac) w 3 rundzie to gramy w LE czy to dopiero jak odpadniemy w 4 ? |
Cytat:
Odpadamy w 4 rundzie - gramy w grupie Ligi Europejskiej |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl