Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

marcin_częstochowa 21.05.2011 07:48

Mistrzostwo Polski zobowiązuje! Ja chcę widzieć jak boisko na Ł3 płonie (nie dosłownie :D)
I trochę z niedowierzaniem czytam komentarze o rezerwowym składzie, czy odpuszczeniu :/ Tu musi być wygrana i kropka.

Siwakow powinien grać od początku, może w końcu pokaże, że jest coś wart. Tzn ja nie mam wątpliwości, że jest ale niech pokaże, że może być przydatny dla zespołu w ważnych meczach. Takiej szansy jak dzisiaj już w tym sezonie miał nie będzie.

mitmichael 21.05.2011 07:59

Jezeli mamy wygrac to nie kombinujac znacznie składem. To mozna zrobic w nastepnych spotkaniach a nie w tak prestizowym spotkaniu.

"Wisła zagra dzisiaj w najmocniejszym możliwym składzie. Maaskant zdradził, że Jaliensa zastąpi Mateusz Kowalski. - To bardzo dobry moment dla niego, żeby się pokazać - stwierdził trener "Białej Gwiazdy".

Mario Nh 21.05.2011 08:07

Nawet zwycięstwo bez tej atmosfery mnie bardzo nie ucieszy. Wygrać z Legią na koniec dziejów ludzkości :D

Karherop 21.05.2011 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1096752)
Jezeli mamy wygrac to nie kombinujac znacznie składem. To mozna zrobic w nastepnych spotkaniach a nie w tak prestizowym spotkaniu.

"Wisła zagra dzisiaj w najmocniejszym możliwym składzie. Maaskant zdradził, że Jaliensa zastąpi Mateusz Kowalski. - To bardzo dobry moment dla niego, żeby się pokazać - stwierdził trener "Białej Gwiazdy".

coś czuje że to moze byc jego ostatni mecz w Wiśle , w szczególności jeśli się poszczyci jakimś babolem


szkoda że klub nie podaje tak jak kiedys kady meczowej na spotkanie ( szczególnie wyjazdowe ) , paru nazwisk można się domyślać , ale kadrę mamy na tyle szeroką ( co nie znaczy że dobrą ) że wchodzi w gre sporo zmian w poszególnych spotkaniach

mitmichael 21.05.2011 09:20

Genkov musi zagrac bo z nim nie przegrywamy. Poza tym nie byle kto przyjedzie na ten Hit.

"Ligowy klasyk między Legią i Wisłą wzbudza zainteresowanie nie tylko w Polsce. Jak ustalił "Super Express", na stadionie przy Łazienkowskiej pojawi się w sobotę Lotthar Matthaeus. Trener reprezentacji Bułgarii chce na własne oczy zobaczyć Cwetana Genkowa."

piotrek06 21.05.2011 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1096755)
Nawet zwycięstwo bez tej atmosfery mnie bardzo nie ucieszy. Wygrać z Legią na koniec dziejów ludzkości :D

Ale pewny jesteś że zdążymy z nimi zagrać:>??

STARY WIŚLAK 21.05.2011 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1096782)
Ale pewny jesteś że zdążymy z nimi zagrać:>??

:-D :-D :-D

Zdążymy, zagramy, zwyciężymy!!!

Koniec świata ma nastąpić ok, 18 :-D :-D :-D

WiślakMyślenice 21.05.2011 11:18

Koniec świata nastąpi jak Kowalski lub Żuraw (albo oboje) zdobędą bramki dla Białej Gwiazdy ;)

blanco 21.05.2011 11:31

Nie wiek ktoś ile będzie kibiców na trybunach ?

STARY WIŚLAK 21.05.2011 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1096832)
Koniec świata nastąpi jak Kowalski lub Żuraw (albo oboje) zdobędą bramki dla Białej Gwiazdy ;)

Niewątpliwie, to może być koniec świata...bo może się okazać, że nie potrzebne są nam wzmocnienia mając takich :krezusów:... ech, dobrze, że to tylko ironia :-)

-ja123- 21.05.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1096842)
Nie wiek ktoś ile będzie kibiców na trybunach ?

Zapowiada się najniższa frekwencja w tym sezonie na Legii.

Arturo Qr2nów 21.05.2011 12:53

Wiadomo, kto pojechał do Warszawy? Chodzi mi o piłkarzy, rzecz jasna.

Fifiorek 21.05.2011 12:56

No cóż, wczoraj w Bełchatowie było 1.200 osób wcale mnie nie dziwi, że ludzie bojkotują mecze bez klimatu polskiej ligi i dobrze bo może nasz premier wreszcie pójdzie po rozum do głowy...
Inna sprawa, że Legia czy Bełchatów w tym sezonie są jakie są.
A co do kwestii sportowych w tym meczu zadowoli mnie nie tylko wynik, ale ew. zwycięstwo będzie smakować lepiej gdy ten skład nie będzie możliwie najlepszy a np. z Kurto na bramcę Gargułą w pomocy czy Riosem w ataku. Niech mają jeszcze szansę pokazać się przed LM :)

Donki 21.05.2011 13:02

fifiorek - W Bełchatowie to zawsze tyle ludzi jest :P

Fifiorek 21.05.2011 13:08

No nie wiem nie wiem, z ciekawości to sprawdziłem i poniżej 2000 w tym sezonie jeszcze nie zeszli ;)

marlyd 21.05.2011 13:24

Wisła: 25. Sergei Pareiko - 22. Erik Cikos, 4. Osman Chavez, 24. Mateusz Kowalski, 13. Dragan Paljić - 19. Patryk Małecki, 16. Tomas Jirsak, 7. Radosław Sobolewski, 5. Maor Melikson, 8. Mihaił Sivakov - 18. Tsvetan Genkov

rezerwowi: 1. Milan Jovanić, 10. Łukasz Garguła, 17. Andraż Kirm, 21. Andres Rios, 30. Łukasz Burliga, 45. Daniel Brud, 79. Maciej Żurawski

AS82 21.05.2011 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marlyd (Post 1096904)
Wisła: 25. Sergei Pareiko - 22. Erik Cikos, 4. Osman Chavez, 24. Mateusz Kowalski, 13. Dragan Paljić - 19. Patryk Małecki, 16. Tomas Jirsak, 7. Radosław Sobolewski, 5. Maor Melikson, 8. Mihaił Sivakov - 18. Tsvetan Genkov

myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic

szprotson 21.05.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096905)
myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic

w jakim celu ?

Berni 21.05.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096905)
myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic


Wg mnie Pareiko nie zagra, pytanie tylko czy zastąpi go Milan czy Filip.

Fifiorek 21.05.2011 13:33

No ja też liczę, że szansę dostanie Kurto, gdzieś to doświadczenie musi zdobywać. No i brakuje mi jeszcze tutaj Garguły czy Riosa. 3 mecze - 3 ostatnie szansę dla tych piłkarzy (szczególnie 2 ostatnich) na pokazanie tego co potrafią :)

AS82 21.05.2011 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1096906)
w jakim celu ?

po to zeby pokazac czy jest dobrym bramkarzem...

JrQ- 21.05.2011 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096918)
po to zeby pokazac czy jest dobrym bramkarzem...

w jednym meczu...

mitmichael 21.05.2011 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096918)
po to zeby pokazac czy jest dobrym bramkarzem...

Nie w tak prestizowym meczu

Mario Nh 21.05.2011 14:13

Ja myślę, że tak naprawdę Holendrzy już wiedzą kto zostanie a kto nie. Nikogo nie będą na siłę kreować w jednym meczu. Kto miał pokazać swoją przydatność już to zrobił. Dawać szanse tym którzy sobie nie radzili przez całą resztę sezonu, w meczu z LEGIĄ (nie z jakąś Oderką) byłoby głupie.

IncognitoTSW 21.05.2011 14:14

Szkoda, że Kew nie zagra bo w ostanich meczach już lepiej rozumiał się z drużyną i wyglądał dobrze. Kowalski to Wiślak ale na boisku to nie ta klasa, choć ambicji i waleczności nie można mu odmówić

TOMEK 11 21.05.2011 14:17

Kononowicz na meczu :D:D

dwdx1906 21.05.2011 14:25

Czemu Meliksona nie ma?

Edit: nie zauważyłem ;)

Karherop 21.05.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dwdx1906 (Post 1096934)
Czemu Meliksona nie ma?

gdzie nie ma ? jak jest

Kirm nie gra w podstawowym składzie

i bardzo dobrze , niech wejzie w 2 połowie i pokaże coś więcej niz w ostatnich spotkaniach

Blacha92 21.05.2011 14:42

macie jakiegoś dobrego linka do meczu?

Karherop 21.05.2011 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 1096942)
macie jakiegoś dobrego linka do meczu?

tvp2 ?


Kosecki jak zawsze obiektywny


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl