![]() |
Mistrzostwo Polski zobowiązuje! Ja chcę widzieć jak boisko na Ł3 płonie (nie dosłownie :D)
I trochę z niedowierzaniem czytam komentarze o rezerwowym składzie, czy odpuszczeniu :/ Tu musi być wygrana i kropka. Siwakow powinien grać od początku, może w końcu pokaże, że jest coś wart. Tzn ja nie mam wątpliwości, że jest ale niech pokaże, że może być przydatny dla zespołu w ważnych meczach. Takiej szansy jak dzisiaj już w tym sezonie miał nie będzie. |
Jezeli mamy wygrac to nie kombinujac znacznie składem. To mozna zrobic w nastepnych spotkaniach a nie w tak prestizowym spotkaniu.
"Wisła zagra dzisiaj w najmocniejszym możliwym składzie. Maaskant zdradził, że Jaliensa zastąpi Mateusz Kowalski. - To bardzo dobry moment dla niego, żeby się pokazać - stwierdził trener "Białej Gwiazdy". |
Nawet zwycięstwo bez tej atmosfery mnie bardzo nie ucieszy. Wygrać z Legią na koniec dziejów ludzkości :D
|
Cytat:
szkoda że klub nie podaje tak jak kiedys kady meczowej na spotkanie ( szczególnie wyjazdowe ) , paru nazwisk można się domyślać , ale kadrę mamy na tyle szeroką ( co nie znaczy że dobrą ) że wchodzi w gre sporo zmian w poszególnych spotkaniach |
Genkov musi zagrac bo z nim nie przegrywamy. Poza tym nie byle kto przyjedzie na ten Hit.
"Ligowy klasyk między Legią i Wisłą wzbudza zainteresowanie nie tylko w Polsce. Jak ustalił "Super Express", na stadionie przy Łazienkowskiej pojawi się w sobotę Lotthar Matthaeus. Trener reprezentacji Bułgarii chce na własne oczy zobaczyć Cwetana Genkowa." |
Cytat:
|
Cytat:
Zdążymy, zagramy, zwyciężymy!!! Koniec świata ma nastąpić ok, 18 :-D :-D :-D |
Koniec świata nastąpi jak Kowalski lub Żuraw (albo oboje) zdobędą bramki dla Białej Gwiazdy ;)
|
Nie wiek ktoś ile będzie kibiców na trybunach ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiadomo, kto pojechał do Warszawy? Chodzi mi o piłkarzy, rzecz jasna.
|
No cóż, wczoraj w Bełchatowie było 1.200 osób wcale mnie nie dziwi, że ludzie bojkotują mecze bez klimatu polskiej ligi i dobrze bo może nasz premier wreszcie pójdzie po rozum do głowy...
Inna sprawa, że Legia czy Bełchatów w tym sezonie są jakie są. A co do kwestii sportowych w tym meczu zadowoli mnie nie tylko wynik, ale ew. zwycięstwo będzie smakować lepiej gdy ten skład nie będzie możliwie najlepszy a np. z Kurto na bramcę Gargułą w pomocy czy Riosem w ataku. Niech mają jeszcze szansę pokazać się przed LM :) |
fifiorek - W Bełchatowie to zawsze tyle ludzi jest :P
|
No nie wiem nie wiem, z ciekawości to sprawdziłem i poniżej 2000 w tym sezonie jeszcze nie zeszli ;)
|
Wisła: 25. Sergei Pareiko - 22. Erik Cikos, 4. Osman Chavez, 24. Mateusz Kowalski, 13. Dragan Paljić - 19. Patryk Małecki, 16. Tomas Jirsak, 7. Radosław Sobolewski, 5. Maor Melikson, 8. Mihaił Sivakov - 18. Tsvetan Genkov
rezerwowi: 1. Milan Jovanić, 10. Łukasz Garguła, 17. Andraż Kirm, 21. Andres Rios, 30. Łukasz Burliga, 45. Daniel Brud, 79. Maciej Żurawski |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wg mnie Pareiko nie zagra, pytanie tylko czy zastąpi go Milan czy Filip. |
No ja też liczę, że szansę dostanie Kurto, gdzieś to doświadczenie musi zdobywać. No i brakuje mi jeszcze tutaj Garguły czy Riosa. 3 mecze - 3 ostatnie szansę dla tych piłkarzy (szczególnie 2 ostatnich) na pokazanie tego co potrafią :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja myślę, że tak naprawdę Holendrzy już wiedzą kto zostanie a kto nie. Nikogo nie będą na siłę kreować w jednym meczu. Kto miał pokazać swoją przydatność już to zrobił. Dawać szanse tym którzy sobie nie radzili przez całą resztę sezonu, w meczu z LEGIĄ (nie z jakąś Oderką) byłoby głupie.
|
Szkoda, że Kew nie zagra bo w ostanich meczach już lepiej rozumiał się z drużyną i wyglądał dobrze. Kowalski to Wiślak ale na boisku to nie ta klasa, choć ambicji i waleczności nie można mu odmówić
|
Kononowicz na meczu :D:D
|
Czemu Meliksona nie ma?
Edit: nie zauważyłem ;) |
Cytat:
Kirm nie gra w podstawowym składzie i bardzo dobrze , niech wejzie w 2 połowie i pokaże coś więcej niz w ostatnich spotkaniach |
macie jakiegoś dobrego linka do meczu?
|
Cytat:
Kosecki jak zawsze obiektywny |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl