![]() |
Cytat:
|
Jak chcecie protestować to zróbcie wiec albo coś podobnego.
Protestować będą CI co chcą a nie CI co znalezli się w tym samym miejscu choć myślą inaczej i nie zamierzają protestować. STADION TO MIEJSCE GDZIE DOPINGUJE SIĘ SWÓJ KLUB A NIE ORGANIZUJE PROTESTY |
Cytat:
|
Zgadzam sie w pelni z kolega wyzej. 15-30 minut maks bez dopingu a potem juz na pełnej z dopingiem. Szkoda,żebysmy piłkarzom akurat w takim meczu nie pomagali,a wręcz szkodzili.
Mecz o mistrzostwo na Reymonta do tego z ickami ,a Wy checie żeby grali bez dopingu ?! Druga sprawa,że jeżeli chcecie mieć cały mecz cicho to zrobi sie takie sami bagno jak w meczu z Lechem.. E na pewno nie wytrzyma cały mecz bez dopingu (trudno im sie dziwic) i po przerwie znowu zaczna pewnie dopingowac i szopka sie powtorzy... |
Cytat:
Ja powtarzam, żaden lamus z żadnego OZKSu nie będzie mi decydował o tym w jaki sposób protestuje się na NASZEJ WIŚLE. Nasz protest powinien być z dopingiem i szyderą z rządu. |
wit.Ek świeta racja.
|
jesteście niemożliwi!!! chcecie pośpiewać i wspierać drużynę zapraszamy w sobotę a trening.
matronas czego tu nie rozumiesz? możne inteligenci z warszawy zadumają ze cos jest nie tak. będziesz śpiewał pomyślą ze jest ok i ci pasuje. stadiony zamknięte, wyjazdów nie ma. czy tak powinno być. ale pewnie lepiej płakać na forum. |
Thechris to mi pocisnełaś... No nic zobaczymy co się będzie dziać... będziecie dopiero płakać jak zamkną nam stadion i wtedy będzie za późno bo przecież nie warto protestować!!!
|
Podziwiam was, że chce wam się pisać cały czas o tym samym. Jak będzie w niedziele to się przekonamy w niedzielę sądzę że dywagacje na forum raczej zbyt wiele tutaj nie zmienią.
Wszyscy na trening sobota godz 16 i tyle w temacie |
Cytat:
Zróbcie wiec, demonstracje, namalujcie hasłą idźcie z nimi pod Urząd Wojewódzki ale niech nie cierpi na tym Wisła |
Nie zamkną stadionu od śpiewania, że Wisła to jest potęga.
Ja pier..... |
Cytat:
Zresztą doping i tak będzie prowadzony przez sektor E, a milczenie G spowoduje jeszcze większe spory. |
Chcemy spiewą i dopingowac ale na w niedziel na meczu. I chemy zeby był mecz w normalniej atmosferze i radonsej . A nie jak było z Amika. Że cisza i atmosfera żąlobna! Ale nie wazne już co chcemy. Jak przegramy derby przez brak dopingu to poteme nie miejcie pretensji do piłakrzy i ternera bo oni sami liczą na dpoing i wsparcie w tym trudnym i waznym meczu.\
A to tych co chcą dopingu : Nie ma sensu dłużej dyskutowac. Bo ja kwidać decyzja już zapadła wieć poamiętajcie ma być cisza. Mysle ze sektor G najbardziej byłby zadowolony jak kibice z sektora E czyli pikoni wogóle na mecz nie przychodzili. Pamietajcie sektorze EW nie wolono wogóle nic mówić ani sie cieszyć bo jest protest. Dziekujemy za kolejny mecz w amtosferze jaka była na Amice. P.... derby ! nie ide. Obejrze sobie w ciszy przed TV. Nie jeste,m przeciwko protestowi ! AL:e dlaczego nie mozna protestowac w inny sposób. |
Wit.Ek jak będzie tylko taka okazja i decyzja o tej formie protestu to pójdę. zrozumcie musimy działać wspólnie. MUSIMY!!! rząd przegina. nie może być odpowiedzialności zbiorowej... tak robili hilterowcy, stalinizm i inne tego typu ustroje... to teraz pamu POPR zamiast PZPR...
|
ej PSYCHOLTSW kolega wit.ek proponuje abyś sobie w domu możne protestował jest duża szansa ze to cos da. Donald wie wszystko.
|
Cytat:
Znacie takie słowo jak SOLIDARNOŚĆ? Zresztą to nie mój problem. Ja uważam się za człowieka honorowego i nie zamierzam dopingować, ba! zastanawiam się aby sezon do końca zbojkotować. Przykro mi, że piłkarze potrzebują dopingu, aby wygrać z największymi ofermami w tej buraczanej lidze. Wiecie drodzy Bracia..Jak pojechałem do Sosnowca na derby, dopingowałem z całych sił, dostałem klapsa, bo przeszli obok meczu. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dziś protestując, walczę o to, aby mój syn mógł chodzić na takie trybuny, na jakie ja chodziłem. Aby mógł spotkać tak wielu charakternych ludzi, jak ja spotkałem. Są takie chwile, kiedy trzeba się poświęcić dla wspólnej idei i podjąć walkę. Myślę, że ta chwila nadeszła. Każdy zrobi jak uważa. Jednak ja apeluję do podporządkowania się. Tylko wtedy pokażemy jedność. |
Cytat:
|
cornblume nie z amiką tylko lechem, taki właśnie kibic z ciebie... nauczyłeś się nazywać amika i jest super nie?! nie nawidzę lecha ale dla każdego wroga mam szacun :D
|
Witek, jasne, że tak :)
Ale cały czas mówimy o tym, że chcemy kibicować WIŚLE. A nie prowadzić antydopingu. Jeżeli doping=barak 6, bylo ich 6.... to nie dziwmy się rządowi, że kibic=bandyta.... |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
I jeszcze słówko apropo kibiców w całej Polsce, co tydzień na mecze chodzi prawie 100 tysięcy ludzi, to nawet nie jest 1% uprawnionych do głosowania w tym kraju, teraz weź sobie dla porównania większosc społeczeństwa, która w życiu na stadionie nie była i myśli że dzieje się tam nie wiadomo co i która będzie zadowolona, że w końcu rząd podejmuje jakieś radykalne działania i odpowiedz sobie na pytanie czy po tej całej pokazówce z walką z kibicami to poparcie im zmaleje czy jednak wzrośnie? I czy w związku z tym mieliby się w ogóle przejmować tym że ludzie nie dopingują na stadionach? |
Pamiętajcie ze ze wzgędu na Meliksona i rodzinkę niektore teksty z 'żydami' trzeba przeredagować ;P
|
Cytat:
Ja uważam, że kibiców łączy miłość do Wisły. ale to co nas różni to sposób działania. Ty uważasz, że powinniśmy protestować. - Twoje prawo. Ja uważam, że powinniśmy dopingować. - Moje prawo. Nie zabieraj mi mojego prawa każąc protestować bo wtedy Ty ograniczasz mi moją wolność decyzji a nie Tusk |
Cytat:
|
Cytat:
- (A)słuchaj, nie spiewajmy dziś bo nam na następny mecz stadion zamkną - (B)no dobra to nie spiewajmy - (i teraz wszyscy razem głośno): przepraszamy Panie Donaldzie nie będziemy juz nigdy spiewać!!! To co nie zamknie nam pan stadionu? - (B)ty a tak w ogóle to kto zdecydował, że nie śpiewamy - no jak to? nie wiesz? OZKS! oni przecież decydują na WIŚLE :D |
Cytat:
|
Cytat:
Nie kupujmy obwarzanków. Cytat:
|
Róbcie co chccie! Ja już nic nie odzywam! Przecież jestem z sektora E . A tylko Zektor G jest kibicami Wisły. Jak głupi debil il człowiek się ciszył i czekał tygodniami , miesiącami na mecze z Lechem i derby. Czekał ze bedzie doping i atmosfera jak na mistrza polski przystało. A tu protest. Ok. Prostestujcie sobie i kłócie dalej kibców Wisły. Ale koniec . Nie ide już na żad=den mecz qw tym sezonie.
Nie bedzie mi nik nakazywał co moge robić na staionie i kiedy spiewać a kiedy nie! Od dziś tarkujcie mecz z Cracovią jako zwyczjany mecz anie jako wydarzenie na które człowiek czeka cały sezon! Dziekuje i żegnam! |
W JEDNOŚCI SIŁA!!! tym zakończę moja wizytę.
|
Niestety ale decyzja stowarzyszeń kibiców jest beznadziejna. Wszyscy mają głęboko w dupie brak dopingu,a im się wydaje ,że ratują tym świat . Nosz ....a ! Cierpimy na tym jedynie my, kibice, to w nas uderza to najbardziej, w nikogo więcej :(
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl