Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8063)

KRIS22 14.05.2011 00:03

Doszedłem do takiego wniosku że ta biedna Cracowia to ma pech trafili na mecz z nami gdy u nas każdy jest zły po tym co sie stało na trybunach na meczu z Lechem i teraz ( tak mi sie wydaje) każdy kibic zarówno ten z G jak i ten tzw. Piknik z innych sektorów da z siebie więcej niż normalnie względem dopingu. Przecież każda ze stron chce sobie udowodnić kto jest lepszy wokalnie zobaczymy tym razem na co stać Pikników zostali podrażnieni i wjechano im na ambicję ja sie już boję :) czy stadion to wytrzyma :) i te biedne Icki narobią w portki już na rozgrzewce !!!

KruQ 14.05.2011 00:17

Niech ten mecz pokaże Nasze prawdziwe oblicze.
Czyli pokarzmy wszystkim nasz wysoki poziom.
I przypomnijmy Sobie jaka atmosfera jest na R22.
KAŻDY DAJE Z SIEBIE MAXAAA !!
Każdy jest w CZERWONEJ KOSZULCE i nakręca wszystkich którzy Są w koło i nie ważne na jakim jesteśmy sektorze. Bo WISŁĄ to My WSZYSCY.

Nie ma podziałów, WSZYSCY tworzymy potężną i nie do zniszczenia ARMIĘ BIAŁEJ GWIAZDY ! Nie dajmy się zniszczyć i skłócić.

WIĘC ZRÓBMY MIAZGĘ JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO !

Bo w Krakowie Krakowie Krakowie ...

WislaFan123 14.05.2011 00:41

Wracajac do meczu - stawiam na gladkie zwycietwo, niech ktos nie mowi ze pasy w formie.. wygrywaja z koncowka ekstraklasy, szkoda ze Sobol dalej gra. Flangmenista dal mu 10 za mecz ze srody z tego co pamietam? za co? 6-7 max. Caly czas spozniony i chyba w 5-6 sytuacjach Wilk odrazu po nim nadrabial i odbieral. Niestety, nie te lata na taka pozycje. Sobol spoznia sie caly czas, ma przewage doswiadczenia - ustawianie sie i spokoj, reszta Wilk juz przewyzsza... W tym momencie zeby zachowac balans, musimy miec 2 defensywnych, strata miejsca. Grajac 4-3-3 trzeba miec dobrego defensywnego, Sobol niestety takim juz nie jest. Mam nadzieje ze jak wygramy to Wilka zagra 3 pelne mecze.

PlacekTSW 14.05.2011 07:42

Byłoby jutro idealnie, jak strzeli Małecki, a jeszcze zwycięską bramkę, to znaczy mistrzowską strzeli Melikson :)

kamilo584 14.05.2011 07:51

Witam , mam pytanie .Jeżeli jutro wygramy , czy będzie świętowanie piłkarzy na stadionie , czy dopiero po ostatnim meczu z Polonią .

zdzichu411 14.05.2011 07:56

A jak myślisz? Piłkarze będą świętować, poskaczą w kółko i pójdą do szatni. Żadnej fety nie będzie. Ogarnij się. Ta jest po ostatnim meczu, ale w tym sezonie pewnie jej nie będzie, bo dowiedz się kto ją organizuje i jaki ma to teraz sens.

tommiyacht 14.05.2011 09:06

pod względem warunków zapowiada się niestety powtórka z Górnika :/

LINK

Simao1 14.05.2011 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karol (Post 1092544)
Podkreślam ze Filipiak ma za dużo kasy żeby Cracovia spadła, pare klubow nie dostanie licencji i ekstraklasy i 1 ligi a Filipak kupi miejsce w ekstraklasie. Cracovia zawsze ma takie szczeście .....

edit: FraMat

Spokojnie, z roku na rok kilka zespołów zawsze jest zagrożonych nieprzyznaniem licencji, a wiemy doskonale, że praktycznie wszystkie ją w końcu otrzymują (wyjątkiem był ŁKS). Jeśli Cracovia zajmie ostatnie miejsce w tabeli, to nawet pozbawienie licencji jednej drużyny im nic nie da. Na pocieszenie można tylko stwierdzić, że mieliby na pewno najładniejszy stadion w 1. lidze :pobity:

SiD1894 14.05.2011 09:33

Dla Nas ten mecz to nie jest formalność... To nie tylko 90 minut dopingu, to najważniejszy mecz w sezonie, który wygrać po prostu musimy i tyle.Nie wyobrażam sobie tego meczu bez dopingu...

KOMINEK 14.05.2011 09:36

NAPISZĘ RAZ - TO JEST TEMAT PIŁKARSKI (kibicowski jest tu ) - WSZELKIE WPISY O KIBICOWANIU BEDĄ USUWANE I NAGRADZANE .

mc-money 14.05.2011 09:52

Dla mnie tylko jedno jest niewiadomą...
Czy zagramy na dwóch defensywnych pomocników, jak w ostatnich dwóch meczach?
Czy na taki mecz, RM wystawi coś bardziej ofensywnego?

Oczywiście nie mówie, że wystawienie Wilka z Sobolem nie byłoby i nie jest świetnym rozwiązaniem ;)

Daja`n 14.05.2011 09:56

Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!

Malines 14.05.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mc-money (Post 1092808)
Dla mnie tylko jedno jest niewiadomą...
Czy zagramy na dwóch defensywnych pomocników, jak w ostatnich dwóch meczach?
Czy na taki mecz, RM wystawi coś bardziej ofensywnego?

Oczywiście nie mówie, że wystawienie Wilka z Sobolem nie byłoby i nie jest świetnym rozwiązaniem ;)


Myślę że RM nie zmieni taktyki na ten mecz chociażby dlatego że Cracovia będzie musiała zaatakować a My pewnie z kontry zagramy jak w 2 ostatnich meczach...

ziuta 14.05.2011 10:48

Ja myślę, że RM znajdzie super rozwiązanie i już jutro będziemy mogli świętować MP, bo jemu, również jak nam, zależy, żeby mieć tytuł mistrzowski. Dlatego my się nie musimy martwić o to tylko powinniśmy być bardzo pomocni i mieć duży udział w rozwalaniu przeciwnika, tzn krzyczeć ile sił, żeby żydków nie było słychać, jak przyjdą pod stadion ( a to jest niemal pewne, że się pojawią ).

Oldpara 14.05.2011 10:52

Myślę, że Maskaant już rozpoznał potencjał drużyny jaki ma: NIE opłaca sie atakować na hurrra! bo mamy za słabą obronę, dostajemy klapsa w dziąsło z konty jak ze Śląskiem i Górnikiem i dupa zbita.
Grając defensywnie mamy z przodu takich grajków, że zawsze coś wpadnie. Podobną taktykę stosował Petrescu.
Brzydko, ale skutecznie.

Kryniu 14.05.2011 10:56

Komentarz z forum Sracovii mówi samo za siebie jeśli chodzi o nasz doping : ja sie tylko obawiam o naszych pilkarzy czy wytrzymaja psychicznie presje 20 tys zydowskich psow w pierwszych minutach
mecze z Legia , Lechem (gdzie bylaby rownie duza publika) gralismy u siebie i taki Vule, Visnia i inni moga byc lekko wystraszeni
boje sie ze jak gtesy hukna na naszych to sie moga chlopy zesrac
oby im Bartczak z Radomskim wybili cykora z glowy


edit:
nie ma takiego klubu: piszemy Cracovia, ok?

tommiyacht 14.05.2011 10:56

skutecznie ale sądzę że jednak wbrew swojej myśli i pomysłu na druzyne. Zamiast tego ustawia taktyke pod zawodników jakich ma do dyspozycji.

Titto 14.05.2011 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1092854)
Komentarz z forum Sracovii mówi samo za siebie jeśli chodzi o nasz doping : ja sie tylko obawiam o naszych pilkarzy czy wytrzymaja psychicznie presje 20 tys zydowskich psow w pierwszych minutach
mecze z Legia , Lechem (gdzie bylaby rownie duza publika) gralismy u siebie i taki Vule, Visnia i inni moga byc lekko wystraszeni
boje sie ze jak gtesy hukna na naszych to sie moga chlopy zesrac
oby im Bartczak z Radomskim wybili cykora z glowy

"żydowskich psów"?
:rotfl:

_gilardino_ 14.05.2011 11:27

To ich żarty apropo piłkarza z twojego avatara

Kryniu 14.05.2011 11:32

Mają KOMPLEKSY ale nie dziwmy się, są po prostu gorsi

spirit 14.05.2011 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1092879)
To ich żarty apropo piłkarza z twojego avatara

Doskonałe :rotfl:

mitmichael 14.05.2011 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1092854)
Komentarz z forum Sracovii mówi samo za siebie jeśli chodzi o nasz doping : ja sie tylko obawiam o naszych pilkarzy czy wytrzymaja psychicznie presje 20 tys zydowskich psow w pierwszych minutach
mecze z Legia , Lechem (gdzie bylaby rownie duza publika) gralismy u siebie i taki Vule, Visnia i inni moga byc lekko wystraszeni
boje sie ze jak gtesy hukna na naszych to sie moga chlopy zesrac
oby im Bartczak z Radomskim wybili cykora z glowy

Na prawde niezłych tam maja frustratow :rotfl: A Klich sie nam odgraza
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

mIcHaL666 14.05.2011 12:52

Do skasowania.

Sami 14.05.2011 13:16

Jutro w druzynie Cracovii moze zabraknac Szeligi, to dosc znaczaca strata dla nich.

szprotson 14.05.2011 13:37

nikt nie bierze pod uwage tego ze przeciwko Jurkowi Szatałowowi zawsze jakos super lekko nie było ....

Domniemuje też ,ze słowa Maaskanta to były prowokacja w strone Cracovii.

Kaan 14.05.2011 16:27

Pytanie dotyczące meczu ale właściwie wszystkich na R22...

Do której minuty meczu sa otwarte kołowrotki? Tak się składa że spóźnię się na pewno, pytanie czy warto mimo wszystko jechać.

Proud 14.05.2011 16:35

Do przerwy na pewno.

Bilety sprzedają do przerwy, więc kołowrotki musza być te kilka minut po piewszej połowie czynne.

pozdr

Elefant 14.05.2011 16:38

Trzeba wyjść i zagrać jak o mistrzostwo świata.

Boję się tylko, że oni nie mogąc nam przeciwstawić się piłkarsko będą cieli równo z trawą. Jeżeli sędzia tego nie ukróci, jak w meczu z Koroną, może skończyć sie kontuzjami.

El'kabat 14.05.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1091338)
Jako że to jedyny w tym momencie temat derbowy to:


1. Jak komuś przeszkadza słowo "żyd" powinien zostać w domu
2. Ktokolwiek kto pisze że remis "byłby ok" powinien mieć dożywotni zakaz wstępu na stadion
3. Dwa gole Meliksona, dwa gole Małeckiego i jeden samobójczy żeby się parchy pocięły doszczętni


I ja sie z podpunktem nr 3 zgadzam w 100 %!

Mecz może przejsc do historii. Okazałe żwycięstwo nad ickami,do tego ich spadek pod koniec sezonu-palce lizac ! :rotfl:

Simao1 14.05.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1093147)
I ja sie z podpunktem nr 3 zgadzam w 100 %!

Brakuje mi jeszcze "Allah Akbar" Boukhariego w tym scenariuszu :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl