![]() |
Co by nie mówić, pomagają jak cholera. Obawiamy się, że ktoś nas wyprzedzi a na prawdę najtrudniejszym przeciwnikiem Wisly jest ona sama. Gdyby nie głupie indywidualne błędy mistrzostwo już mielibyśmy zapewnione.
Z drugiej strony gdyby np Amika grała jak w tamtym sezonie, albo Legia tak jak za Urbana (może oprocz końcowej fazy :)) nie mielibyśmy szans na pierwsze 2 miejsca. |
Niestety powinniśmy oglądać się nie tylko na siebie. To że Jaga przegrałą jest bardzo ważne. Kogo obchodzi np. drugie miejsce za kadencji Petrescu, mimo ze punktów mielismy więcej? Liczy się tylko mistrz, nieistotne z iloma porazkami. Jeśli inni będą przegrywać to tylko się cieszyć
|
jutro mecz klucz dla tego sezonu, bez wątpliwości.
jeśli wygramy, będzie 6pkt przewagi i na rozpędzie weźmiemy dwóch wielkich rywali na R22 "wypełnionym po brzegi do połowy" :) chłopaki podbudowane w końcu zwycięstwem powinny powalczyć i postarać się, żeby to podtrzymać. ale.. jeśli przegramy to będzie fatalnie. 3pkt przewagi nad Jagą, coraz mniejsza przewaga reszty i 3 przegrana z rzędu(!) spowodowałyby zamęt w głowach zawodników o którym mówił Maaskant (czy dobrze robimy tak grając?) i podłamały by całkowicie atmosfere w drużynie. ciężko byłoby się odbudować z walczącym o wszystko tworem z Poznania, a później z będącą w podobnej sytuacji Cracovią. także gramy jutro o bardzo dużo. |
Pytanie na dziś a w zasadzie na jutro jest takie, na ile tłumaczenie słabej gry Wisły i fatalnych wyników brakiem Genkova było uzasadnione. Nie podejrzewam,aby na Lechię Maaskant wymyślił jakąś super taktykę, raczej będziemy mieć znów grad wrzutek i dośrodkowań wszelakiego typu z tą różnicą,że w polu karnym będzie Genkov. Na ile Bułgar okaże się brakującym ogniwem w grze Wisły?
Jutrzejszy mecz będzie bardzo ciężki. Lechia gra szybko, czasami kombinacyjnie, i jak pomyślę o naszej obronie i jej radosnej twórczości to robi się nieciekawie. Jestem pełen obaw przed jutrzejszym spotkaniem, tym bardziej,że później mamy dwa bardzo ciężkie boje. I po tym co pokazaliśmy w dwóch ostatnich meczach, szczególnie w tym ostatnim, wykluczyć nie można, że jutro zobaczymy przegraną i przed decydującymi starciami wejdziemy z bagażem trzech porażek. Jest to o tyle istotne,że nasi rywale będą grać z nami odważniej a my gdy musimy odrabiać straty to raczej nie istniejemy. Właśnie tego ostatniego boje się w jutrzejszym meczu, czyli Jakiś farfocel na samym początku, nie bez winy naszej obrony,autobus w bramce Lechii i jesteśmy w ciemnej....... |
Nie jutrzejszy mecz jest najważniejszy, a raczej - nie wynik. Interesuje mnie bardziej styl gry, czy wreszcie drużyna wróci do rytmu gry z meczów z Bełchatowem czy Jagą. Jest na to szansa, bo wraca Genkow. Nawiązując do posta Marszałka, moim zdaniem był on brakującym ogniwem w naszej grze ofensywnej. Zobaczymy, czy ta teza się potwierdzi.
Natomiast wynik, nawet przy koszmarnej grze jest konieczny w kolejnych 2 meczach. Dlatego mi wystarczy do szczęścia remis w Gdańsku, po przyzwoitej grze naszych. Ważne, żeby nie było głupich kartek bo mogą wypaść środkowi obrońcy. |
Cytat:
Zagrożony jest na pewno Cikos i chyba ktoś jeszcze, ale wypadł mi z pamięci. |
Kirm bodajże.
Ten mecz trzeba wygrać, by mieć dobry punkt wyjścia do trójmeczu prawdy. |
Cytat:
Następnie: Wielkie derby Krakowa. mecz który ......... Oraz: Hit sezonu. Budząca się z letargu i rządna rewanżu Legia podejmuje................................ I nie zapominajmy o: - Wisła Kraków po raz 13 cieszy się ze zdobycia tytułu Mistrza Polski. Droga do tego triumfu była niezwykle emocjonująca i obfitująca .............................. |
Kirm, Cikos i Jirsak są zagrożeni. Szczególnie Cikos musi grać czysto bo strach pomyśleć jak go zabraknie na Lecha.
|
a ja jestem przekonany że wygramy
akurat Lechia powinna nam siąść, bo: 1.) nie grają wrzutek na hura i nie będą siać popłochu w naszej słabej defensywnie (wbrew pozorom z ustawianiem i przesuwaniem formacji obronnych nie ma większych problemów, gorzej z takimi akcjami na aferę...) 2.) raczej będą się starali prowadzić grę, nasi kontrować potrafią 3.) będzie Genkow, a zawsze jak on gra, to sporo miejsca robi się dle Maora liczę na Meleksa bardzo PS: mam nadzieję, że nasi nie stracą szybko bramki... bo jak stracimy, to wszystko się za przeproszeniem jebnie, bo Lechia się cofnie, a my grać pozycyjnego to nie umiemy zbyt JAZDA!!! |
Kirm, Cikos i Jirsak są zagrożeni. Szczególnie Cikos musi grać czysto bo strach pomyśleć jak go zabraknie na Lecha.
no rzeczywiscie - bez Cikosa normalnie lezymy i kwiczymy ..... ogarnij sie kolego |
Cytat:
|
A widzisz jakąś ciekawą alternatywę dla niego? Może Serge Branco:rotfl: ?
nie bede polemizowal z glupim pytaniem - jesli myslisz ze brak Cikosa to najwieksza bolaczka naszej druzyny to gratuluje- osobiscie wole nawet Burlige niz jezdzca bez glowy - ktory ani w ataku nic nie prezentuje ani w obronie |
Ja tez podobnie jak Marszałek obawiam sie tego meczu,ale cóz tam,wiara kibica silniejsza jest niz zdrowy rzosadek i dlatego wierze ze jutro uda sie wygrac:)
Maaskant zapewnie wielkich zmian nie zrobi ,grunt to wykorzystywac sytuacje(Genkov) ..... musimy wreszcie tez ugrac cos na wyjazdach ,bo ostatnio to same wtopy byly. |
Jutro obstawiam remis. Lechia to silna drużyna i ma o co walczyć. Z Lechem i Cracovią - koniecznie zdobyć 4 albo najlepiej 6 pkt.
|
Cytat:
Napewno nasze zwyciestwo przybizylo by Lechie do gry w Europejskich Pucharach w co wiekszosc kibicow Lechii na Pomorzu jeszcze wierzy. Zajebiscie by bylo zaczac nowy sezon na nowym stadionie przy Lidze Europy bo w Gdansku jak i na calym Pomorzu by bylo to wielkie wydarzenie. Wiem, ze u was to normalka no ale wiadomo, ze teraz tez chcecie probowac w LM i napewno Wisla zagra na 100% no ale co zrobic... Najwazniejsze, zeby dzis byl dobry i ciekawy mecz a na trybunach byla swietna atmosfera i dobry doping. WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA ! Pozdro z bialo-zielonego Londynu ;] |
Cytat:
Każdy wynik dziś możliwy. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć, zobaczymy za kilka godzin. Słów kilka o Wiśle jeszcze. Boki obrony u nas nie istnieją i to chyba główne zadanie dla Stana w okienku. Dobrze, że Lechia siłę drugiej linii opiera na środku pola (Surma, Traore, Nowak), a nie na skrzydłach. Liczę w tym meczu na jakiś przebłysk indywidualność z naszej strony. Pomoc mamy piekielnie mocną jak na polskie warunki i to ona musi zdominować przeciwnika. W ataku sam Cwetan. Napastnik to chyba kolejny cel transferowy na lato. Podsumowując może się zdarzyć wszystko dziś. Remis biorę w ciemno, liczę na wygraną. |
Wisle lezy ostatnio Lechia wiec moze to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem.
|
Wisła jest jak Platforma Obywatelska, największym przeciwnikiem do końca sezonu jest ona sama dla siebie :D
Mamy takich piłkarzy, potencjał, że powinnismy to wygrać dzisiaj, zobaczymy jak będzie. |
Trzeba być dobrej myśli. Piłkarze teraz nie powinni odpuszczać, bo chyba sami wiedzą jak ważne jest zwycięstwo.
|
Cytat:
|
jakby niedajboze sie tak stalo ze cikos nie zagra to moze treneiro nauczony meczem z gornikiem pusci burlige a nie branco bo chyba od branco nie ma slabszego prawego obroncy w Wisle
|
Właśnie ciekawi mnie czym Maaskant się kierował przy wyborze Branco.
|
Dajcie spokój z tym Branco. Gra raz na pół roku albo rzadziej, miał kontuzje i nie zaliczyl 2 obozu w turcji na dodatek wszedł awaryjnie w miejsce Cikosa. Na pewno bardzo łatwo jest wg was w takiej sytuacji się dobrze zaprezentować.
|
Cytat:
|
Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!
|
Cytat:
|
dzisiaj walka o 3 punkty do upadłego nie ma innego wyjścia. Sivakov za Jirsaka moim zdaniem. Wilk za Sobola i jedziemy:)
|
Musimy koniecznie strzelic jako pierwsi - jak strzelamy pierwsi to potem rozgrywamy dobre zawody. Czasami tylko mamy pecha jak z Koroną w Kielcach.
|
Możemy mówić że ten mecz trzeba wygrać, możemy chcieć. Ale to od naszych kopaczy zależy czy wygramy, jeżeli będą chcieć wygrać to wygrają. Po za tym nie możemy przegrać trzeciego meczu z rzędu bo to było by nie godne przyszłego mistrza.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl