Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8035)

dwdx1906 30.04.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateuszchester (Post 1083611)
Branco - Aut , On nie biega tylko k... chodzi po tym boisku .

Tak, aut, ale kto za niego? Kowalski? :|

skeba 30.04.2011 16:09

Sobolewski - tragedia,
Cikos - popełnił błąd, który może nas dużo kosztować,
Paljic - bez problemu go jadą na tej stronie,
Zurawski - nie istnieje, nie wiem, czemu Robert go wpuszcza? Nie mamy napastnika i to się odbija teraz.
Branco - Co to jest za drewno, najgorszy obrońca ligi, on nawet nie angażuje się w akcje ofensywne, bo to stanowi dla niego problem.

Ale żeby na Reymonta przegrywać ? Przecież jeśli go nie wygramy to już w następnej kolejce możemy się pożegnać z 1 miejscem.

Syn Kangura z 1984 30.04.2011 16:11

Jeśli pech istnieje to się na nas uwziął :)

River 30.04.2011 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083609)
Burliga by sie napewno lepiej zaprezentował niz ten amator Branco...
Cikos - ja bym z nim nie przedłużał niech wraca na Słowacje.

Pelne poparcie. MP z pilkarzem Cikosem w podstawie. To sie samo ze soba kłóci.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083609)
Dno w obronie, Chavez straszne drewno.

To jest fenomen. Gosc albo zagra zajebisty mecz albo zagra taka padake, ze jest najgorszy na boisku.


Po pierwszej polowie moge smialo powiedziec, ze tego meczu nie wygramy grajac tak jak gramy. Babole w obronie i kiksy w ataku. Parodia. Melikson i Malecki cos probuja, Kirm i Zurawski - DNO. Jirsak - 2x DNO, ten gosc juz swoj dobry mecz w tej rundzie zagral, do konca sezonu powinien siedziec na lawie.

Czarno widze druga polowe.

Jesli zostaniemy tym MP to bedziemy w .... slabym MP.

Kibic1928 30.04.2011 16:11

Zobacz jak Chavez wyprowadza piłke. On ma koordynacje słonia afrykańskiego!!! podania w szerz boiska. Jak stracimy gola po przechwycie takiego podania to wspomnisz moje słowa.

Sobol niestety gra fatalnie - Robert wpuść Wilka!!!!

Karherop 30.04.2011 16:11

Staram się nie oceniać w czasie trwania spotkania , ale jak narazie naprawde źle to wygląda .
Wszystko wyglądało OK do 25 minuty i feralnej kontry Górnika . Górnika nagle stał się drużyną atakującą , wyczuł bardzo słabą dyspozycje obrony Wisły , gdzie Cikosz nie istniał, za niego Branco który urwał się niewiadomo skąd . Paljc najczęściej atakowany 2 na 1 . Chavez nie radzi sobie z Sikorskim , a Jaliens niestety nie ustawia tej obrony jak należy .
Każdy rzut rożny dla Górnika pachnie bramką w przeciwieństwie do stałych fragmentów po naszej stronie . Jeśli nie strzelimy szybko bramki na początku 2 połowy to tego meczu nie wygramy . Remis będzie dla nas jak porażka .

Markus 30.04.2011 16:12

Nie mamy ataku, a obrona jest jak zawsze nieporadna. Efekt jest więc naturalny dla powyższego stanu rzeczy.
Dawno nie widziałem tak słabego zawodnika jak Branco.

W drugiej linii istnieje tylko Melikson, ale nie ma z kim grać.

Nie mamy w tej drużynie "argumentów", by nie gubić seryjnie punktów. Ale jak się wierzyło zimą, że jako "rezerwowi" napastnicy sprawdzą się Rios i Żurawski, że nie trzeba wzmacniać boków obrony, skąd każde dośrodkowanie przechodzi, że w środku pola do Meliksona wystarczy Jirsak, to teraz się za to płaci.

Najgorsze, że ani Garguła, ani Rios nie gwarantują żadnej poprawy w II polowie.

Kryniu 30.04.2011 16:12

Jeśli drużyna ma charakter to może jeszcze wyciągną. Pamiętam ostatni mecz z Górnikiem na Reymonta przegrywaliśmy 1-0 a wygraliśmy 3-1 ale to już przeszłość. Nie potrafimy wykonywać stałych fragmentów gry, nie pamiętam kiedy ostatnio zdobyliśmy bramkę po takiej akcji( chyba tylko jedną w tym sezonie). Drużyna zamiast się zgrywać nagle pokazuje że jakby jej się tryby zamuliły. Normalnie żal

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:12

Jirask, Melex nieźle
Sobol słabo
Żurawski tragicznie!!
Za Branco postawic moją teściową i nie wyglądałaby gorzej.

Zwitter 30.04.2011 16:12

Ale ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć. Górnik nas jedzie? Oni od początku grają z kontry, w kontrach to nas jadą, z tym się mogę zgodzić.

Mnie najbardziej wkurza to, że nie potrafimy strzelić bramki ze stałych fragmentów - wolne, rożne - możemy ich mieć ze 100 w jednym meczu a i tak dupa.

Wydaje mi się, że Wisła chciała za szybko strzelić bramkę i za bardzo się odsłoniliśmy. Poszła kontra i jest jak jest. Albo wyrównamy albo nas dobiją, proste ;)

grzesiek632 30.04.2011 16:13

Ludzie spokojnie! Poczekajmy do końca meczu z przemyśleniami.
Mecz się jeszcze nie skończył a ja wierzę że Wisła go wygra!

To jest piłka nożna tu się gra 90 minut.

mitmichael 30.04.2011 16:14

Ja nie rozumiem jak mozna w jednej akcji tyle bledow popełnic.

MMMMM 30.04.2011 16:15

Ja bym wstawił Wilka za Sobola i może Sivakova za Kirma a Melikson na skrzydła

mitmichael 30.04.2011 16:16

Polonia Bytom prowadzi z Jagiellonia. Trzeba brac sie do roboty

Kociewiak 30.04.2011 16:16

a tymczasem Bytom prowadzi z Jagiellonią 1:0

SWEET_83 30.04.2011 16:16

Polonia B - Jagiellonia 1:0

Ogryzek 30.04.2011 16:16

Jeśli nie możesz wygrać - zremisuj - najgorszą rzeczą byłoby totalne odsłonienie się. Trzeba grać najpierw o remis - a potem o zwycięstwo - nie inaczej. Bo możemy już przegrywać i z 3-0 jeśli się za bardzo odsłonimy.

SzEjKeR 30.04.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1083634)
Ludzie spokojnie! Poczekajmy do końca meczu z przemyśleniami.
Mecz się jeszcze nie skończył a ja wierzę że Wisła go wygra!

To jest piłka nożna tu się gra 90 minut.

Chciałbym w to wierzyć i mam nadzieje ze w drugiej polowie sie ogarną ale majac w pamięci mecz ze Śląskiem boje sie ze zacna murowac bramke a wtedy bedzie baaardzo cieżko.

Hanys 30.04.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083628)
Zobacz jak Chavez wyprowadza piłke. On ma koordynacje słonia afrykańskiego!!! podania w szerz boiska. Jak stracimy gola po przechwycie takiego podania to wspomnisz moje słowa.

Sobol niestety gra fatalnie - Robert wpuść Wilka!!!!


No to co ze podania w szerz boiska - Barca też tak gra i nikt nie marudzi. Szanowanie piłki też jest waznym elemntem gry.

Enrico2000 30.04.2011 16:17

Branco to by sie nie zalapal do 1 ligi nawet ......... jesli Wisla zagra w 2 polowie tak jak pierwsze 15 min moze byc niezle, jesli tak jak przez ostatnie 20 min to bedzie dramat. A Jagiellonia nie spi ...... ale to niestety prawda ze transfery z zimy gdzie wiekszosc piala z zachwytu odbijaja sie teraz niestety.

Kibic1928 30.04.2011 16:19

Oglądajcie jak Chavez wyprowadza piłke;-) jakbym widzaił Mariusza P. ( te same emocje ).
Wilk za Sobola, kontuzjowany Genkov za Żurawskiego ( przynajmniej by przyjmował i odgrywał ).

Oczywiscie to z Genkovem to żart - wyjasniam żeby zaraz ktoś nie wpadł na pomysł wyjaśniać mi różnych rzeczy:-)

AS82 30.04.2011 16:19

Wymieniacie ktorzy pilkarze graja zle? Jak dla mnie wszyscy graja zle ,to jest tragedia i to na tle Górnika Zabrze ,który jest słaby ,a prowadzi 1-0 i mial kilka sytuacji

skeba 30.04.2011 16:19

Cytat:

Polonia B - Jagiellonia 1:0
Całe życie patrzenie na innych, czy nie można zdobyć tytuł, tak jak w 2007/2008 ?
Trzeba wygrywać z takimi ogórkami i tyle, jeśli sami nie potrafimy zdobyć MP, to znaczy, że nie zasługujemy na niego, ale patrząc na Polską piłkę to tu nikt nie chce zdobyć MP.

Kryniu 30.04.2011 16:21

Jaga przegrywa. WISŁA GRAĆ k.... mać

Bronex 30.04.2011 16:22

Ale Kazek Węgrzyn bredzi,nie.

SWEET_83 30.04.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1083648)
Jaga przegrywa. WISŁA GRAĆ k.... mać

10/10 Oby Wisła zagrała skutecznie w drugiej połowie...

Lysy 30.04.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1083630)
Najgorsze, że ani Garguła, ani Rios nie gwarantują żadnej poprawy w II polowie.

Wystarczy , że wprowadzi Wilka za Sobolowskiego który tylko spowalnia akcje podaniami w bok lub do tyłu i już zobaczymy sporą poprawę w tym rejonie boiska.

Bronex 30.04.2011 16:25

I z czego się cieszycie ??? Że Jagiellonia przegrywa??? Bez jaj ...

vaazon 30.04.2011 16:26

Ale się czepiacie Żurawia. Facet nieźle rozgrywa piły, nie jest tak bezproduktywny jak Mały na szpicy.
Błaszczu mistrzem Niemiec, gratki :D

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:26

Remis nic nam nie daje. To będzie jak porażka. Nie ma się co oglądac na Jage.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl