Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7986)

Tosini 03.04.2011 06:55

Jadę na mecz z Tarnowa. Liczę się z tym, że mogę nie dostać biletów. O ile mogą być droższe u koników ? Może ktoś napisać tak orientacyjnie ? Nie chcę się dać zrobić "w ciula" :/

tedyy 03.04.2011 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AmaDeo_Krk_ (Post 1072138)
ja oczywiscie chcialbym zebysmy zwyciezyli ale to jest sprawa drugorzedna bo pierwszorzedna to chce widziec dzis 200% zaangażowania ! choćbyscie dzis nie wygrali to chce widziec jak walczycie za te barwy ! jak umieracie za Wisłe !!! a wtedy wiem ze bedzie dobrze ...


ja wolałbym aby nie umierali tylko" zagonili "przeciwnika:P:P:P:P:P:P

Feniks1983 03.04.2011 08:35

W obliczu wynikow ktore do tej chwili padly w E-klasie, jeszcze bardziej mi zal straconych dwoch punktow w Bytomiu. Bo jesli dzisiaj uda sie (w co wierze) zgarnac 3pkt z Jaga to bylaby juz bajka. Nie mowie ze 8pkt nie bedzie dobre ale 11 jakos lepiej wyglada:>

No ale jest jak jest wiec pilkarze na murawe wychodzicie i walczycie o 3 punkty!!

prezes85 03.04.2011 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1072156)
W obliczu wynikow ktore do tej chwili padly w E-klasie, jeszcze bardziej mi zal straconych dwoch punktow w Bytomiu. Bo jesli dzisiaj uda sie (w co wierze) zgarnac 3pkt z Jaga to bylaby juz bajka. Nie mowie ze 8pkt nie bedzie dobre ale 11 jakos lepiej wyglada:>

No ale jest jak jest wiec pilkarze na murawe wychodzicie i walczycie o 3 punkty!!


remis 1 pkt wygrana 3 pkt różnica 2 punktów

blanco 03.04.2011 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tosini (Post 1072141)
Jadę na mecz z Tarnowa. Liczę się z tym, że mogę nie dostać biletów. O ile mogą być droższe u koników ? Może ktoś napisać tak orientacyjnie ? Nie chcę się dać zrobić "w ciula" :/

Bez takich pytań tutaj , bilety każdy kto przyjedzie dostanie legalnie jeśli trochę postoi w kolejce.
Taki stan rzeczy ( brak kompletu) to strzał w pysk dla zarządu. Jednak jak na nasze warunki bilety okazały się za drogie.

Gwiaździsty 03.04.2011 10:28

Jak nasze szanse w ty meczu wygladają w oczach kibiców z Białegostoku wystarczy przeczytać na ich stronie:

Cytat:

Aktualnie Wisła znajduje się w głębokim kryzysie. W bieżącym sezonie prowadzi ją już trzeci szkoleniowiec. Jej dorobek w trzech minionych kolejkach to trzy zwycięstwa i jedna porażka. Niby nie najgorzej, ale styl w jakim te punkty były wywalczone sprawia, że kibice nie mają zbyt wielkich nadziei na sukces w lidze w tym sezonie.

W minionej rundzie Jagiellonia po raz pierwszy na boiskach ekstraklasy pokonała Wisłę. W Białymstoku padł wynik 2:1. Jagiellonia przegrywała od 4 minuty, kiedy bramkę strzelił Brożek. W chwilę później wyrównanie Jagiellonii dał Grosicki, a gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów dał strzałem z rzutu karnego Tomasz Frankowski. Z tego meczu oprócz wyniku na pewno zostaną zapamiętana dwa zdarzenia. Pierwsze to akcja jak Kamil Grosicki jednym zwodem położył na murawę dwóch defensorów Wisły oraz to jak Tomek Frankowski z rzutu karnego upokorzył Pawełka. Dzisiaj w Jagiellonii nie ma Grosika a w Wisłę Brożków i Pawełka. Wisła bardzo dobrze zaczęła rundę wyprzedziła Jagę i lideruje w lidze natomiast Jagiellonia mimo dobrej gry nie osiągnęła satysfakcjonujących rezultatów. Jutro na stadionie Wisły przy Reymonta w spotkaniu na szczycie liczymy na wygraną Jagiellonii i zmniejszenie straty w tabeli do dwóch punktów!


:)

Tenzen 03.04.2011 10:42

Oglądałem wczoraj mecz Legii. Maciek Skorża chyba chce wywalczyć trzecie Mistrzostwo dla Wisły :P Legia na początku meczu tak stłamsiła Ruch, że głowa mała. Po wyniku 2:0 zapowiadało się na szybkie 3:0 i na pogrom na koniec mecz. Po czym Legia siadła tak bardzo, że spokojnie Ruch mógł wyjść nawet na 2:5!

Piszę o tym tutaj bo kurcze przeciwnicy biby mają szansę zgromadzić tyle punktów by nas wyprzedzić w tabeli, ale nikt się do tego nie kwapi. Nikt nie chce stanąć do gry o tytuł z Wisłą w tym roku.

Całemu peletonowi bliżej do środka tabeli niż do pierwszego miejsca.

Jaga jest blisko jeszcze, ale otwarcie mówi, że chciała by tylko się utrzymać na podium. Lechia i Śląsk bardzo nieśmiało myślą o podium mimo, że na podium zasługują. Lech mówi głośno o podium mimo, że nie specjalnie zasługuje na to patrząc na konkurencję. Legia? Trzecia porażka z rzędu. Bardziej powinni teraz się bronić przed Koroną która jest 4 punty za Legią i na 9tym miejscu niż o Wisłę która wyprzedza Legię o 6 lub 9 punktów.

Także jeśli dziś wygramy, a potem jeszcze kilka meczy to możemy mieć już tytuł przed 26 kolejką czyli meczem z Lechem, po którym jest Cracovia a potem Legia.

Co do Jagi to posypała się jak domek z kart po odejściu Grosickiego. Dalej oczywiście są groźni. Zobaczymy co dzisiaj pokażą.

Karherop 03.04.2011 10:45

Chciałbym aby Wisła miała zawsze tak głęboki kryzys , że wygrywa tylko 7 spotkań z rzędu , od 8 będąc drużyną niepokonana w lidze .

ten wstęp jest naprawde skrajnie hurraoptymistyczny , bo każdy normalny kibic Jagi modli się aby ta drużyna załapała się na puchary w tym sezoni . Nic więcej .

mitmichael 03.04.2011 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1072196)
Jak nasze szanse w ty meczu wygladają w oczach kibiców z Białegostoku wystarczy przeczytać na ich stronie:



:)

Bardzo ciekawie napisali. Wisla jest w glebokim kryzysie a zaraz - ich dorobek to 3 zwyciestwa i 1 porazka :rotfl: (o ile pamietam to w Bytomiu był remis). To albo Wisla jest w kryzysie albo nie przegrala ostatnich 4 spotkan :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1072217)
To, że remis w Bytomiu to dla nas jak porażka to się zgodzę.

Ale jednak remis to punkt wiecej

Feniks1983 03.04.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1072185)
remis 1 pkt wygrana 3 pkt różnica 2 punktów

Tak tak masz racje, tak to jest brac sie za matme po ciezkiej Sobocie ;)


W kazdym razie oby po dzisiejszym meczu 3pkt zostaly na R22 :)

Proud 03.04.2011 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1072210)
Bardzo ciekawie napisali. Wisla jest w glebokim kryzysie a zaraz - ich dorobek to 3 zwyciestwa i 1 porazka :rotfl: (o ile pamietam to w Bytomiu był remis).

Najlepsze jest to, że w 3 ostatnich kolejkach wygraliśmy 3 mecze i 1 przegraliśmy :D

To, że remis w Bytomiu to dla nas jak porażka to się zgodzę.

Ale... 3 + 1 = 3 ?

:D

Tenzen 03.04.2011 12:39

No mamy problemy. Nie ma się co czarować. Tamte zwycięstwa były a - wymęczone, b - z dołem tabeli, c - na własnym stadionie. teraz będzie tylko ciężej. Dzisiejszy mecz pokaże jak to wszytko wygląda czy zdobędziemy Mistrza już za kilka kolejek czy będziemy może z góra tabeli tracić punkty.

Także mamy problemy, ale najmniejsze w porównaniu do góry tabeli Ekstraklasy. Natomiast jeśli będziemy grali tak jak teraz w pucharach to może się to skończyć laniem.

KaRaSTSW 03.04.2011 13:01

"Facebookowcy" podajcie skład Wisły ...

Witoldon 03.04.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 1072252)
"Facebookowcy" podajcie skład Wisły ...

Biała Gwiazda zagra dziś w następującym składzie: Pareiko - Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Jirsak, Melikson - Małecki, Genkov, Kirm

WhiteStarDvisionTheBest 03.04.2011 13:17

Andy i Czarek na ławce :/ Garguła poza 18stką meczową :)

IncognitoTSW 03.04.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 1072252)
"Facebookowcy" podajcie skład Wisły ...

Przecież skład jest tutaj http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24942

Hives4 03.04.2011 13:40

Maaskant o Frankowskim: (pytanie o to czy cieszy się, że ogląda z okna Franka na billboardzie) ", nie, bo to wcale nie jest zbyt przystojny facet" :D

DrunkenBear 03.04.2011 13:52

Myślałem, że po tym ostatnim słabym meczu Sobolewskiego szansę dostanie Wilk...

SWEET_83 03.04.2011 13:52

No to zaczynamy panowie... Tylko Zwycięstwo !!!

Adriss 03.04.2011 14:10

Sa kibice jagi ? bo cos tam slychac momentami :F




EDIT:


KIRM !!!!

kpn 03.04.2011 14:19

Kirm jest w gazie. Jest dobrze.

SWEET_83 03.04.2011 14:20

Goooooooolllllll KIRM !!!

PANDEM0NIUM 03.04.2011 14:22

Czy tylko mnie wkur..a gadka Węgrzyna?

Blacha92 03.04.2011 14:22

Kirm jest w gazie, widać ze odpowiada mu pozycja na której wystawia go Maaskant, jeszcze nam królem strzelców zostanie:)

PANDEM0NIUM 03.04.2011 14:26

Kto u nas siedzi na ławce?

karas1983 03.04.2011 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1072262)
Czy tylko mnie wkur..a gadka Węgrzyna?


no wcale nie jest "fajna"...

Robek 03.04.2011 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1072264)
Kto u nas siedzi na ławce?

http://www.live.wisla.krakow.pl/

PANDEM0NIUM 03.04.2011 14:30

Kirm zachowuje się ostatnio w polu karnym jak rasowy napastnik. Brawo!

Adriss 03.04.2011 14:31

To wie ktos czy sa kibice jagi ? jak tak to gdzie i ilu :P ?

SWEET_83 03.04.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1072266)

Nie wiem czy ktoś zauważył na ławce nie ma środkowego obrońcy... Nie chce nic krakać ale Jaliens już z zółta kartka...:-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl