![]() |
Jadę na mecz z Tarnowa. Liczę się z tym, że mogę nie dostać biletów. O ile mogą być droższe u koników ? Może ktoś napisać tak orientacyjnie ? Nie chcę się dać zrobić "w ciula" :/
|
Cytat:
ja wolałbym aby nie umierali tylko" zagonili "przeciwnika:P:P:P:P:P:P |
W obliczu wynikow ktore do tej chwili padly w E-klasie, jeszcze bardziej mi zal straconych dwoch punktow w Bytomiu. Bo jesli dzisiaj uda sie (w co wierze) zgarnac 3pkt z Jaga to bylaby juz bajka. Nie mowie ze 8pkt nie bedzie dobre ale 11 jakos lepiej wyglada:>
No ale jest jak jest wiec pilkarze na murawe wychodzicie i walczycie o 3 punkty!! |
Cytat:
remis 1 pkt wygrana 3 pkt różnica 2 punktów |
Cytat:
Taki stan rzeczy ( brak kompletu) to strzał w pysk dla zarządu. Jednak jak na nasze warunki bilety okazały się za drogie. |
Jak nasze szanse w ty meczu wygladają w oczach kibiców z Białegostoku wystarczy przeczytać na ich stronie:
Cytat:
|
Oglądałem wczoraj mecz Legii. Maciek Skorża chyba chce wywalczyć trzecie Mistrzostwo dla Wisły :P Legia na początku meczu tak stłamsiła Ruch, że głowa mała. Po wyniku 2:0 zapowiadało się na szybkie 3:0 i na pogrom na koniec mecz. Po czym Legia siadła tak bardzo, że spokojnie Ruch mógł wyjść nawet na 2:5!
Piszę o tym tutaj bo kurcze przeciwnicy biby mają szansę zgromadzić tyle punktów by nas wyprzedzić w tabeli, ale nikt się do tego nie kwapi. Nikt nie chce stanąć do gry o tytuł z Wisłą w tym roku. Całemu peletonowi bliżej do środka tabeli niż do pierwszego miejsca. Jaga jest blisko jeszcze, ale otwarcie mówi, że chciała by tylko się utrzymać na podium. Lechia i Śląsk bardzo nieśmiało myślą o podium mimo, że na podium zasługują. Lech mówi głośno o podium mimo, że nie specjalnie zasługuje na to patrząc na konkurencję. Legia? Trzecia porażka z rzędu. Bardziej powinni teraz się bronić przed Koroną która jest 4 punty za Legią i na 9tym miejscu niż o Wisłę która wyprzedza Legię o 6 lub 9 punktów. Także jeśli dziś wygramy, a potem jeszcze kilka meczy to możemy mieć już tytuł przed 26 kolejką czyli meczem z Lechem, po którym jest Cracovia a potem Legia. Co do Jagi to posypała się jak domek z kart po odejściu Grosickiego. Dalej oczywiście są groźni. Zobaczymy co dzisiaj pokażą. |
Chciałbym aby Wisła miała zawsze tak głęboki kryzys , że wygrywa tylko 7 spotkań z rzędu , od 8 będąc drużyną niepokonana w lidze .
ten wstęp jest naprawde skrajnie hurraoptymistyczny , bo każdy normalny kibic Jagi modli się aby ta drużyna załapała się na puchary w tym sezoni . Nic więcej . |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
W kazdym razie oby po dzisiejszym meczu 3pkt zostaly na R22 :) |
Cytat:
To, że remis w Bytomiu to dla nas jak porażka to się zgodzę. Ale... 3 + 1 = 3 ? :D |
No mamy problemy. Nie ma się co czarować. Tamte zwycięstwa były a - wymęczone, b - z dołem tabeli, c - na własnym stadionie. teraz będzie tylko ciężej. Dzisiejszy mecz pokaże jak to wszytko wygląda czy zdobędziemy Mistrza już za kilka kolejek czy będziemy może z góra tabeli tracić punkty.
Także mamy problemy, ale najmniejsze w porównaniu do góry tabeli Ekstraklasy. Natomiast jeśli będziemy grali tak jak teraz w pucharach to może się to skończyć laniem. |
"Facebookowcy" podajcie skład Wisły ...
|
Cytat:
|
Andy i Czarek na ławce :/ Garguła poza 18stką meczową :)
|
Cytat:
|
Maaskant o Frankowskim: (pytanie o to czy cieszy się, że ogląda z okna Franka na billboardzie) ", nie, bo to wcale nie jest zbyt przystojny facet" :D
|
Myślałem, że po tym ostatnim słabym meczu Sobolewskiego szansę dostanie Wilk...
|
No to zaczynamy panowie... Tylko Zwycięstwo !!!
|
Sa kibice jagi ? bo cos tam slychac momentami :F
EDIT: KIRM !!!! |
Kirm jest w gazie. Jest dobrze.
|
Goooooooolllllll KIRM !!!
|
Czy tylko mnie wkur..a gadka Węgrzyna?
|
Kirm jest w gazie, widać ze odpowiada mu pozycja na której wystawia go Maaskant, jeszcze nam królem strzelców zostanie:)
|
Kto u nas siedzi na ławce?
|
Cytat:
no wcale nie jest "fajna"... |
Cytat:
|
Kirm zachowuje się ostatnio w polu karnym jak rasowy napastnik. Brawo!
|
To wie ktos czy sa kibice jagi ? jak tak to gdzie i ilu :P ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl