Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

johny96 20.03.2011 17:27

Dziewczyny, meczu nie oglądacie, bo pewnie transmisja w necie, więc zamilczcie i czekajcie na koniec meczu!

vaazon 20.03.2011 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr.kupa (Post 1067675)
gość zedytował posta :D

Bo to była ironia, ale niektórzy wzieli ją na serio :D

CH. 20.03.2011 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1067673)
ja .......e ;/


Dopiero się śmiałeś z Legii


Cytat:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1067604)
2:0 haha Legia na kolanach

Mina Maciusia BEZCENNE.


Nie zauważyłeś przypadkiem jaką miał minę Robuś po bramce dla Bytomian?

Dla mnie róznicy między Legią a Wisła nie ma żadnej prawie, sprzyjało nam więcej szczęscia no i może mamy więcej indywidualności jak Melikson czy Małecki. Ale faworytem do MP jest według mnie Lech, chociaż dla Maskaanta on się już nie liczy.

LanceTS 20.03.2011 17:28

Ale gramy ....e. Czym to jest spowodowane?!

WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY. Mamy walczyć o mistrza? To musimy wygrywać takei mecze!

Syn Kangura z 1984 20.03.2011 17:28

Bytom robi dokładnie to samo co Podbeskidzie. Mamy problem :/

For_FuN_ 20.03.2011 17:30

Ale jaka jest roznica w grze Wisly i Legii? Dla mnie zadna, za wyjatkiem tego, ze my mamy Maleckiego :).

letischoo 20.03.2011 17:32

obrońcy nie wiedzieli który ma wybić piłkę i przez to Paljić (w końcu!) wybił ją niedokładnie;/ Brak Bunozy widoczny w 100%;/

Teqcontroller 20.03.2011 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1067685)
Dopiero się śmiałeś z Legii


Nie zauważyłeś przypadkiem jaką miał minę Robuś po bramce dla Bytomian?

chcesz mi dowalić ? :D

Oni się śmieją z nas my z nich i kółko się zamyka :D

Nie mamy dalej obrony.

letischoo 20.03.2011 17:35

mamy, mamy obronę... tylko niestety 50% (Bunoza) jest kontuzjowanych... drugie 50% (Chavez) nie potrafi grać z Jaliensem na środku;/

biziu25 20.03.2011 17:36

szok...ale mi serce wali ze złości, ale mam nadzieję że będzie wynik końcowy po naszej myśli.

PhantomRanger 20.03.2011 17:37

Gra w porównaniu do meczu z Podbeskidziem nic, a nic się nie zmieniła. Zaraz będzie 2:0, a później kolejne przeprosiny piłkarzy bez ambicji. Im bliżej końca ligi tym mniej im się chce jak to jest? Po blamażu jakim było odpadnięcie z PP teraz powinni zagrać na 300%.

parumbuła 20.03.2011 17:37

jest! slicznie!

Ogryzek 20.03.2011 17:37

Kirm!!!!!!

skeba 20.03.2011 17:37

Kirm - ale brama !!!!
Edit: W końcu z rzutu wolnego strzeliliśmy bramkę!

krowczax 20.03.2011 17:37

Było psioczyć ?

filemon 20.03.2011 17:37

I co płaczki? WELL DONE ANDRAŻ!

No, i już nie musimy narzekać na bramki ze stałych fragmentów gry :D

neq. 20.03.2011 17:37

KIRM i GOOOOL

murray 20.03.2011 17:37

Po raz pierwszy od gola Diaza z Arką Gdynia gol z wolnego.
Brawo Andraż. Czułem, że trafi :)

damian4892 20.03.2011 17:37

Kirm JEEEEEEST!!!

SWEET_83 20.03.2011 17:37

goooooooooolllllllllllll !!!!!!! jest

letischoo 20.03.2011 17:37

KIRM!!!!!!!!!!!!!

AS82 20.03.2011 17:38

ale Kirm zaje*ał :D:D

Kluvi 20.03.2011 17:38

macie płaczki

SKUPCIE SIĘ NA MECZU A NIE NA WPISYWANIU GŁUPOT TUTAJ ;/

vaazon 20.03.2011 17:38

:O kiedy ostatni raz zdobyliśmy bramkę po strzale z rzutu wolnego.

mateuszchester 20.03.2011 17:38

Piękna Bramka KIRMA :)

Szarny 20.03.2011 17:38

Jak Szymek albo Żuraw za starych czasów. :-D

Brawo

BRTS39 20.03.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1067700)
I co płaczki? WELL DONE ANDRAŻ!

Dokładnie ale teraz w druga strone nie przesadzajmy. po meczu.

letischoo 20.03.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1067695)
Gra w porównaniu do meczu z Podbeskidziem nic, a nic się nie zmieniła. Zaraz będzie 2:0, a później kolejne przeprosiny piłkarzy bez ambicji. Im bliżej końca ligi tym mniej im się chce jak to jest? Po blamażu jakim było odpadnięcie z PP teraz powinni zagrać na 300%.

i gdzie to twoje 2:0?:D trochę wiary panie kolego a nie tylko jeździć po zawodnikach gdy przegrywają...:D

matkur 20.03.2011 17:39

ajj ładnie Jirsak

damian4892 20.03.2011 17:40

Jirsak.... ach!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl