![]() |
Dziewczyny, meczu nie oglądacie, bo pewnie transmisja w necie, więc zamilczcie i czekajcie na koniec meczu!
|
Cytat:
|
Cytat:
Dopiero się śmiałeś z Legii Cytat:
Dla mnie róznicy między Legią a Wisła nie ma żadnej prawie, sprzyjało nam więcej szczęscia no i może mamy więcej indywidualności jak Melikson czy Małecki. Ale faworytem do MP jest według mnie Lech, chociaż dla Maskaanta on się już nie liczy. |
Ale gramy ....e. Czym to jest spowodowane?!
WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY. Mamy walczyć o mistrza? To musimy wygrywać takei mecze! |
Bytom robi dokładnie to samo co Podbeskidzie. Mamy problem :/
|
Ale jaka jest roznica w grze Wisly i Legii? Dla mnie zadna, za wyjatkiem tego, ze my mamy Maleckiego :).
|
obrońcy nie wiedzieli który ma wybić piłkę i przez to Paljić (w końcu!) wybił ją niedokładnie;/ Brak Bunozy widoczny w 100%;/
|
Cytat:
Oni się śmieją z nas my z nich i kółko się zamyka :D Nie mamy dalej obrony. |
mamy, mamy obronę... tylko niestety 50% (Bunoza) jest kontuzjowanych... drugie 50% (Chavez) nie potrafi grać z Jaliensem na środku;/
|
szok...ale mi serce wali ze złości, ale mam nadzieję że będzie wynik końcowy po naszej myśli.
|
Gra w porównaniu do meczu z Podbeskidziem nic, a nic się nie zmieniła. Zaraz będzie 2:0, a później kolejne przeprosiny piłkarzy bez ambicji. Im bliżej końca ligi tym mniej im się chce jak to jest? Po blamażu jakim było odpadnięcie z PP teraz powinni zagrać na 300%.
|
jest! slicznie!
|
Kirm!!!!!!
|
Kirm - ale brama !!!!
Edit: W końcu z rzutu wolnego strzeliliśmy bramkę! |
Było psioczyć ?
|
I co płaczki? WELL DONE ANDRAŻ!
No, i już nie musimy narzekać na bramki ze stałych fragmentów gry :D |
KIRM i GOOOOL
|
Po raz pierwszy od gola Diaza z Arką Gdynia gol z wolnego.
Brawo Andraż. Czułem, że trafi :) |
Kirm JEEEEEEST!!!
|
goooooooooolllllllllllll !!!!!!! jest
|
KIRM!!!!!!!!!!!!!
|
ale Kirm zaje*ał :D:D
|
macie płaczki
SKUPCIE SIĘ NA MECZU A NIE NA WPISYWANIU GŁUPOT TUTAJ ;/ |
:O kiedy ostatni raz zdobyliśmy bramkę po strzale z rzutu wolnego.
|
Piękna Bramka KIRMA :)
|
Jak Szymek albo Żuraw za starych czasów. :-D
Brawo |
Cytat:
|
Cytat:
|
ajj ładnie Jirsak
|
Jirsak.... ach!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl