![]() |
Wygramy Wygramy Wygramy Widzew Pokonamy 3:1 dla Wisełki !!! Nie ma idnego wyjścia tylko zwycięstwo...
|
Jeśli C.Kucharski jest moim antyidolem wśród piłkarzy to wśród sędziów jest nim Małek! Ale co tam... 3pkt muszą być.
|
Zobaczymy jaki tym razem Małek wykręci wałek.... :/
|
Oczekiwałem na mecz ze spokojem, do momentu ogłoszenia składu sędziowskiego.:evil:
Kiedyś chyba Żurawski udzielił takiego wywiadu, że Wisła musi być dużo lepsza od innych, tak aby jej zwycięstwa nie zależały od błędów sędziego. Wygląda na to, że w ciągu tygodnia w treningach położono nacisk także na zgranie zawodników. Mam zatem nadzieję na lepszą grę. Nie spodziewam się większych zmian w składzie. Ciekawy jestem czy Jirsak wyjdzie w podstawowym składzie, czy też po przerwie. Co do tego zawodnika, jego występ (obojętnie czy 90 czy 45 minut) może dać odpowiedź czy jego dobry mecz z Ruchem to wybryk, czy też stałą tendencja. Nie miałbym nić naprzeciwko, aby powtórzył rundę konia jaką kiedyś zaaprezentował Zieńczuk za wczesnego Skorży. Niewątpliwie umiejętność wykonania dobrego technicznego strzału (rzadkość w naszym zespole) byłaby bardzo przydatna. |
W jakich meczach Malek nam sedziowal i delikatnie mowiac nie sprawdzil sie? Ja pamietam tylko mecz z Zaglebiem (0-0) w sezonie kiedy siegneli po mistrza, podczas ktorego nie uznal prawidlowo strzelonej bramki.
|
W tamtym sezonie Małek sędziował nam z Zagłębiem (1-0), Arką (0-1) i Amicą (0-0). Czy w którymś z tych spotkań nas przekręcił? Nie wydaje mi się. W tym 1-0 z Arką i 1-2 z Jagą. Większych kontrowersji sobie nie przypominam. Sędzią jest bez wątpienia słabym, ale szukanie jakiś teorii, że będzie sędziował przeciwko Wiśle jest śmieszne.
|
Sedzia moze cos odwlic a nie musi , moga byc jaja , byle nasza obrona zagrala tak jak trzeba bez jakis jaj.
Mecz jutro i nasi powinni ruszyc od pierwszych minut , a gdy przeciwnik bedzie mial pilke mocno ich naciskac , wtedy beda tracic pilki , a my bedziemy miec akcje. Nie ma Lipy ! |
Mam nadziej ze zagra Chavez a nie Bunoza, tylko Osman jest w stanie wyłaczyc z gry Dżalamidze
|
Dajcie spokój z tym Małkiem. Przekręci, nie przekręci. Nie wolno dawać mu argumentów aby jakikolwiek błąd mógł wypaczyć wynik spotkania. Bo to jest mniej więcej tak,że grasz na 1-0,bronisz wyniku i w przypadkowym starciu w polu karnym upada przeciwnik. Karny 1-1. Wtedy wszyscy obwiniają za wynik sędziego,bo przekręcił. A to trzeba walczyć od pierwszej do ostatniej minuty,wykorzystać co będzie do wykorzystania i spokojnie dopisać trzy punkty. Bez kunktatorstwa. Bo jak się kalkuluje to zaraz o wpadkę łatwo.
Scenariusz, ktory nakreśliłem powyżej byłby możliwy do zrealizowania, gdyby trenerem był jakiś misio a my nie mielibyśmy konkurencji takiej jaką mamy. W drugiej linii konkurencja jest tak duża,że ten kto gra w pierwszej jedenastce musi dawać z siebie wszystko. Inaczej następca czeka. Tak więc trzeba być dobrej myśli i bardziej oswajać się z trzema punktami po sobotnim wieczorze na naszym koncie, niż jakiś Małkowych sensacji. |
a to nie Małek wywalił w meczu ze Śląskiem Sobola i Baszcza za jednym razem?
ostatni mecz w rundzie, na śniegu za Skorży? |
Cytat:
Jeśli chodzi o Jagiellonie i Małka to Małek też w finale PP namieszał :P Jednakże tak jak kiedyś Żuraw mówił: Musimy grać na tyle db, by błędy sędziowskie nic nie zmieniły. Czy jakoś tak. |
myślę, że innym chodziło głównie o to, że Małek jest tak beznadziejny, że myli się bez względu na to kto gra (przynajmniej ja tak uważam)
szanse na to, że nam przeszkodzi mamy więc takie same jak na to, że da nam jakiegoś karniaka ;D |
Cytat:
PS: @rafalek: karny to byl przykład :rotfl: |
Małek chyba od 3 lat nie gwizdął karnego..nawet chyba w meczu z Piastem Gliwice w lidze, Zieniu został skoszony ewidentnie 5 metrów przed tym pajacem a on się odwrócił i gramy dalej...ciężko jutro widzę ten mecz...
|
Ciekawe kogo jutro w środku ustawi Maaskant oprocz Meliksona i Sobola? Może Żirsaka ,bo poki co Sivakov nic wielkiego nei pokazuje.Ja bym sprobowal zagrac w srodku z Boukharim ktory obok kreatywnego Meliksona moglby dobrze sie czuc
|
------------Genkov-------------
Kirm------Melikson--------Mały ------------------Jirsak--------- --------Sobol------------------- Jak dla mnie. |
Robert Maaskant przed meczem z Widzewem [video]:
http://kiks.tv/2011/03/spodziewam-si...u-dla-kibicow/ |
Cytat:
ciezko bedzie wygrac ,bo sedziuje Malek??? a co to ma do rzeczy jak bedziemy grali swoje,ciśli Widzew,strzelali jedna ,druga ,a najlpiej i trzecia bramke to cóz Malek pogwizdze nam?? Mysle ze nasi z meczu na mecz beda lepiej wygladali,licze ze Genkov coraz bardziej zrozumie sie z pomocnikami i atak bedzie juz bardziej skuteczny. Z Widzewa trzeba uwazac na Sernasa i tego nowego Gruzina,i bedzie ok. |
Wisła-Widzew: cel to przegonić łodzian w Krakowie
http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...owie,id,t.html |
Zastanawiam się dlaczego tacy zawodnicy jak Sebastian Mila i Przemysław Kazimierczak nie wracaja z zachodu do Wisły tylko do Śląska.
|
Nic tylko jutro wygrać. Kto wie o co chodzi ten poprze moje słowa :D
|
Pięknie zaczyna nam się 18 kolejka. Legia przegrywa ze Slaskiem, a Gornik Zabrze remisuje ze slabiutką Arką.
Zostaje nam zgarnąć 3 pkt i uciec druzynie warszawskiej na 5 pkt. |
Kaźmierczak był przymierzany do Wisły zanim wyjechał na zachód, w sumie szkoda że do nas nie trafił, ale Mili bym nie chciał.
Nieźle Legia cisnęła Śląska, dobre posiadanie piłki, na szczęście niewiele z tego wykorzystała. Oby zgarnąć 3pkt jutro i jeszcze fajnie by było jakbyśmy mieli najwięcej goli strzelonych w lidze :) edit shift się zepsuł? |
musimy z Widzewem wygrać... (...) dziś poległa ze Śląskiem:)
|
Jak wygląda sprawa z biletami na Widzew?
Zamierzamy jutro wpaść...z Mazur. Jest to kawałek drogi i spore koszta więc chciałbym się rozeznać czy jest zagrożenie,że nie damy rade w dniu jutrzejszym zakupić biletów? |
Cytat:
|
Cytat:
Bilet kupisz na pewno. Kwestia tylko tego na jaki sektor chcesz iść. Nie podejrzewam żeby był komplet na Widzewie. Pozdrawiam |
Oj tam oj tam karny, ale ma 7 goli na koncie w tym sezonie a jest defensywnym pomocnikiem przecież. Przy okazji wiecie ile z tych 7 goli strzelił z karnego?? ;)
|
Cytat:
Jestem już na mega wiślackim głodzie! Niestety 500km odległość nie sprzyja zbyt częstym wypadom... |
Cytat:
Cóż, jeśli tak uważasz to nic innego mi nie pozostaje tylko życzyć Ci większej ilości 'wyjazdów' na R22 :) Pozdrawiam i mam nadzieję, że jutro zawitasz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl