Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

Karherop 19.04.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zoltan (Post 1079822)
nie wszystko stracone Podbeskidzie jeszcze wygra! :D

Nie z takim sędziowaniem

iiYama 19.04.2011 21:18

Sędzia już pilnuje w końcóweczce...

wolfy 19.04.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1079825)
Kondycyjnie po prostu Lech jest lepszy - to tlumaczy czemu stracili w 3 minuty dwubramkowe prowadzenie

Sędziów też mają lepszych.

mitmichael 19.04.2011 21:20

3-2 Rudnevs i po zawodach. Sedzia bohaterem spotkania

!!IRIVER!! 19.04.2011 21:20

2-3... szkoda :(

La Furia Dell' Est 19.04.2011 21:20

cóż 2-4...czyli jedziemy do Bydgoszczy w długi weekend kibicować Lechii...

mic 19.04.2011 21:21

Jak juz po ptokach, to moze ktos wyjebalby czarnemu pajacowi ?

kibic sukcesu 2007 19.04.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flinston (Post 1079797)
Wy już się cieszyliście jakby było 2:0 i 90 min. Znając szczęście leszka dorzucą w 93 jeszcze jedną...

Jasnowidz, gratuluje.

bieniuTS 19.04.2011 21:21

Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

AS82 19.04.2011 21:22

Rudnevs i Stilic bez nich Lech jest rzadki

wolfy 19.04.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bieniuTS (Post 1079836)
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

Rzut rożny i rzut wolny. Sędzia ewidentnie pilnował pod koniec.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1079839)
Rudnevs i Stilic bez nich Lech jest rzadki

My bez Meliksona i Genkova też. Przypominam, że odpadliśmy z Podbeskidziem po tym, jak nikt z trójki M-M-G nie został na boisku.

studio 19.04.2011 21:23

http://i52.tinypic.com/f2585z.jpg

Dziekuje dobranoc :lol:

martonas 19.04.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bieniuTS (Post 1079836)
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

Nie chodzi o sam rożny, w całym meczu kilkukrotnie gwizdał auty nie w tą stronę (i zawsze na korzyść Lecha) czy przerywał akcję faulami (i zawsze na korzyść Lecha)

gigant 19.04.2011 21:23

Amica znana jest od poczatku swego istnienia, ze zawsze celowała w PP i zawsze sedziowie w tym dążeniu Amice pomagali. Ot zwykły powrót do tradycji.

iwan149 19.04.2011 21:24

Weszli Stilic z Rudnevsem i zrobili swoje, pokazali klasę, trzeba im to przyznać

Donki 19.04.2011 21:24

Mecz ten uswiadomił mnie tylko, że Arboleda już sie chyba nigdy nie zmieni i bedzie zawsze pajacem i płaczkiem.
Dodatkowo pajacował dzis Bosacki. Sedzia tez chyba slepy.
Pozytyw jest taki, że Amice dalej bedzie prowadził Bakero :)

mic 19.04.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1079841)
[IMG]...[/IMG]

Dziekuje dobranoc :lol:

Pewnie czujesz sie krolem wszechswiata, bo Amica niemilosiernie meczyla sie z I ligowcem i wygrala ?

BTW, nie ma to jak w 2sek po meczu isc pochwalic sie na wrogie forum :lol:

Kocur 19.04.2011 21:26

W lidze szans nie mają na puchar to ich tutaj przepchali bo byłby wstyd - brak sprzętu AGD w pucharach

grzechu1991 19.04.2011 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1079841)

Dziekuje dobranoc :lol:

Ależ drogi przyjacielu spod znaku kuchenki, mnie to ziębi i grzeje bo kibicem Podbeskidzia nie jestem:p Po prostu śmieszą mnie Twoje napinki i wmawianie nam kompleksów. :rotfl: Idź się napij, bo kolejny sukces nie wiadomo kiedy, a potem wracaj do http://i51.tinypic.com/191lza.jpg
http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=

mitmichael 19.04.2011 21:28

Teraz zaczna sie madrosci mediow, jaki to Lech jest swietny a jaka Wisla słaba bo Lech wygral i awansowal a Wisla zremisowała i odpadła. Lepiej byloby gdyby Podbeskidzie odniosło zwyciestwo no ale coz. Jutro przerwa w czytaniu portali społecznosciowych :rotfl:

felipe 19.04.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bieniuTS (Post 1079836)
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

Dokładnie. W sumie całkiem spoko dziś sędziował, już nie przesadzajmy, że w jakikolwiek sposób mógł wypaczyć wynik spotkania.

Lech wygrał bo jest drużyną lepszą. Podbeskidzie postawiło na szali całą swą ambicję, czasem jednak trzeba dorzucić umiejętności stricte piłkarskie, a tych u bielszczan mało. Rudnevs robi różnicę, piłkarz to na nasze warunki wybitny.

gigant 19.04.2011 21:33

Pomijając aspekty sędziowskie. Tak się goli ogórków, najpierw daje się nadzieję, później zabiera wszystko.

rw88 19.04.2011 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1079852)
Rudnevs robi różnicę, piłkarz to na nasze warunki wybitny.

I w sumie chyba bardziej kompletny napastnik niż Lewandowski, chociaż nie ma takiej ikry jak polski zawodnik - Lewego jednak czasem stać na posłanie świetnej prostopadłej piłki, strzelić gola krzyżakiem, czy też zaprezentować jakieś inne niekonwencjonalne zagranie. Ale fizycznie i w grze pod bramką Rudnevs bije Lewandowskiego na głowę.

Szkoda Podbeskidzia, ale rzeczywiście brakuje im trochę jakości w pomocy. Niemniej jednak po wzmocnieniach w tej formacji mogą w Ekstraklasie zamieszać. No i niewątpliwie dla obrazu całej naszej ligi w Europie lepiej żeby w pucharach grał Lech, tutaj wątpliwości nie ma.

P.s. Przynajmniej nie możemy narzekać, że puchar w tym roku jest mało atrakcyjny i emocjonujący, zawsze to coś.

Kris54 19.04.2011 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1079846)
Pewnie czujesz sie krolem wszechswiata, bo Amica niemilosiernie meczyla sie z I ligowcem i wygrala ?

BTW, nie ma to jak w 2sek po meczu isc pochwalic sie na wrogie forum :lol:


Człowieku (:-/)! Ty sobie nawet nie wyobrażasz jakie on pokłady nienawiści w sobie tłumił jednym okiem rzucając okiem na nasze forum a drugim oglądając widowisko w Bielsku. Musiał się napiąć :-D

emj10 19.04.2011 21:36

Rudnevs strzelił dziś 17 i 18 bramkę w Amice. Naprawdę świetny wynik.

Ogryzek 19.04.2011 21:37

Dajcie spokój - to my zrobiliśmy sobie obciach odpadając z Podbeskidziem. Amica jak miała nóż na gardle strzeliła to co miała strzelić. Jako zespół lepszy wygrali i tyle. Niech będzie finał Lechia-Amica i wygra Lechia:)

mitmichael 19.04.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1079860)
Dajcie spokój - to my zrobiliśmy sobie obciach odpadając z Podbeskidziem. Amica jak miała nóż na gardle strzeliła to co miała strzelić. Jako zespół lepszy wygrali i tyle. Niech będzie finał Lechia-Amica i wygra Lechia:)

No nie wiem - z ostatnia forma Lechii moze byc bardzo roznie.

silver03 19.04.2011 21:46

Lech/Amika wygrała zasłużenie i tyle w temacie.

!!IRIVER!! 19.04.2011 21:52

Nie ma sie co czarować - ten buraczany puchar trafi raczej w ręce Amiki lub Legii. Jeśli dojdzie do takiego właśnie finału, to mam nadzieję, że wygra Legia.

Yossarian 19.04.2011 22:02

Ludzie ! Nie robcie ....a obciachu.Wronieckie wiesniaki graja w jakims pucharze konskiej pyty a wy sie podniecacie jak male dzieci.Zostawcie ich ze swoja wspaniala 5-letnia tradycja ,z ich wielkoscia,wspanialoscia i superprzezajebistoscia.
A ty studio, idz lepiej organizuj wraz ze swymi kolegami po szalu akcje anty- pepsi bo zanosi sie na to,ze Legie chca sponsorowac, a stopien trudnosci wzrasta bo przeciez macie kose ze swa niegdysiejsza tuba propagandowa.
I jeszcze jedno-doradzalbym odrobine pokory w gowniarskich napinkach ,bo jak uczy doswiadczenie ,sztuczne efemerydy jak Miliarder Pniewy,Sokol Tychy,Groclin itp,po poczatkowym okresie euforii i entuzjazmu znalazly sie tam gdzie ich miejsce-na smietniku pilkarskiej historii i tam wczesniej czy pozniej pewnie trafi poznanska Amica czy ,jak wolisz wroniecki Lech.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl