![]() |
Cytat:
|
Sędzia już pilnuje w końcóweczce...
|
Cytat:
|
3-2 Rudnevs i po zawodach. Sedzia bohaterem spotkania
|
2-3... szkoda :(
|
cóż 2-4...czyli jedziemy do Bydgoszczy w długi weekend kibicować Lechii...
|
Jak juz po ptokach, to moze ktos wyjebalby czarnemu pajacowi ?
|
Cytat:
|
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)
|
Rudnevs i Stilic bez nich Lech jest rzadki
|
Cytat:
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Amica znana jest od poczatku swego istnienia, ze zawsze celowała w PP i zawsze sedziowie w tym dążeniu Amice pomagali. Ot zwykły powrót do tradycji.
|
Weszli Stilic z Rudnevsem i zrobili swoje, pokazali klasę, trzeba im to przyznać
|
Mecz ten uswiadomił mnie tylko, że Arboleda już sie chyba nigdy nie zmieni i bedzie zawsze pajacem i płaczkiem.
Dodatkowo pajacował dzis Bosacki. Sedzia tez chyba slepy. Pozytyw jest taki, że Amice dalej bedzie prowadził Bakero :) |
Cytat:
BTW, nie ma to jak w 2sek po meczu isc pochwalic sie na wrogie forum :lol: |
W lidze szans nie mają na puchar to ich tutaj przepchali bo byłby wstyd - brak sprzętu AGD w pucharach
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=http://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII= |
Teraz zaczna sie madrosci mediow, jaki to Lech jest swietny a jaka Wisla słaba bo Lech wygral i awansowal a Wisla zremisowała i odpadła. Lepiej byloby gdyby Podbeskidzie odniosło zwyciestwo no ale coz. Jutro przerwa w czytaniu portali społecznosciowych :rotfl:
|
Cytat:
Lech wygrał bo jest drużyną lepszą. Podbeskidzie postawiło na szali całą swą ambicję, czasem jednak trzeba dorzucić umiejętności stricte piłkarskie, a tych u bielszczan mało. Rudnevs robi różnicę, piłkarz to na nasze warunki wybitny. |
Pomijając aspekty sędziowskie. Tak się goli ogórków, najpierw daje się nadzieję, później zabiera wszystko.
|
Cytat:
Szkoda Podbeskidzia, ale rzeczywiście brakuje im trochę jakości w pomocy. Niemniej jednak po wzmocnieniach w tej formacji mogą w Ekstraklasie zamieszać. No i niewątpliwie dla obrazu całej naszej ligi w Europie lepiej żeby w pucharach grał Lech, tutaj wątpliwości nie ma. P.s. Przynajmniej nie możemy narzekać, że puchar w tym roku jest mało atrakcyjny i emocjonujący, zawsze to coś. |
Cytat:
Człowieku (:-/)! Ty sobie nawet nie wyobrażasz jakie on pokłady nienawiści w sobie tłumił jednym okiem rzucając okiem na nasze forum a drugim oglądając widowisko w Bielsku. Musiał się napiąć :-D |
Rudnevs strzelił dziś 17 i 18 bramkę w Amice. Naprawdę świetny wynik.
|
Dajcie spokój - to my zrobiliśmy sobie obciach odpadając z Podbeskidziem. Amica jak miała nóż na gardle strzeliła to co miała strzelić. Jako zespół lepszy wygrali i tyle. Niech będzie finał Lechia-Amica i wygra Lechia:)
|
Cytat:
|
Lech/Amika wygrała zasłużenie i tyle w temacie.
|
Nie ma sie co czarować - ten buraczany puchar trafi raczej w ręce Amiki lub Legii. Jeśli dojdzie do takiego właśnie finału, to mam nadzieję, że wygra Legia.
|
Ludzie ! Nie robcie ....a obciachu.Wronieckie wiesniaki graja w jakims pucharze konskiej pyty a wy sie podniecacie jak male dzieci.Zostawcie ich ze swoja wspaniala 5-letnia tradycja ,z ich wielkoscia,wspanialoscia i superprzezajebistoscia.
A ty studio, idz lepiej organizuj wraz ze swymi kolegami po szalu akcje anty- pepsi bo zanosi sie na to,ze Legie chca sponsorowac, a stopien trudnosci wzrasta bo przeciez macie kose ze swa niegdysiejsza tuba propagandowa. I jeszcze jedno-doradzalbym odrobine pokory w gowniarskich napinkach ,bo jak uczy doswiadczenie ,sztuczne efemerydy jak Miliarder Pniewy,Sokol Tychy,Groclin itp,po poczatkowym okresie euforii i entuzjazmu znalazly sie tam gdzie ich miejsce-na smietniku pilkarskiej historii i tam wczesniej czy pozniej pewnie trafi poznanska Amica czy ,jak wolisz wroniecki Lech. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl