Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

Pusiek 27.01.2011 14:24

Zobaczycie..Łobo będzie najlepszym piłkarzem rundy wiosennej...Młodej Ekstraklasy:/

nojeden 27.01.2011 14:24

zwróciliście uwagę jak ich bramkarz gra nogami ? kozak.

dadek 27.01.2011 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tuniu1 (Post 1042130)
Przepraszam ale mie mog inaczej Łobodzińskigo nazwac jak ....apa . Jak można tak grac j tego nie rozumie!!!!!!!!!200% sytuacji nie trafic

jak byś nie był zdenerwowany tym megaważnym meczem - za obrażanie własnych zawodników powinien być BAN

Undertaker 27.01.2011 14:26

Bunoza nie dość, że nie potrafi bronić to jeszcze ani razu mu się piłki nie udało wyprowadzić. Ale on jest fatalny! Mam nadzieje, że obrona będzie wyglądała Chavez-Jaliens i jeszcze, żeby się Cikosa pozbyć.

Kluvi 27.01.2011 14:29

tak stękacie a spójrzcie na Branco wcale źle nie gra

tomasz_19 27.01.2011 14:29

Shivakov w Wiśle

AS82 27.01.2011 14:30

Kowalski dramat , Gargula i Wilk same straty, nic nie graja

fan01 27.01.2011 14:30

Nie rozumiem jak można narzekać na gre Bunozy, skoro jego partnerem jest Kowal ;) na jego tle to Gordan wykazuje wielki talent....

Eleusis 27.01.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1042136)
tak stękacie a spójrzcie na Branco wcale źle nie gra

Nareszcie ktoś to napisał. Rzeczywiście co najmniej nieźle poczyna sobie dzisiaj Kameruńczyk.

Undertaker 27.01.2011 14:31

Trzeba kupić bramkarza, bo Jovanić na przedpolu jest tragiczny!

Lichy44 27.01.2011 14:34

Co mnie podkusiło, aby postawić ten mecz;/

Undertaker 27.01.2011 14:34

Cytat:

Nie rozumiem jak można narzekać na gre Bunozy, skoro jego partnerem jest Kowal ;) na jego tle to Gordan wykazuje wielki talent....
Jeden warty drugiego, ale już wolę Kowalskiego od tykającej bomby jaką jest Bunozą, albo nie trafi w piłkę, albo strzeli w swoją bramkę. Strasznie słaby zawodnik. Dobrze, że jest Chavez i Jaliens, bo w tym momencie Cikos - Bunoza -Kowalski - Branco to chyba najgorsza obrona w Ekstraklasie... 4 drewniaków chociaż Branco jeszcze ujdzie.

WiślakMyślenice 27.01.2011 14:34

Łobo! Kochany mój!

Najszybszy skrzydłowy, instynkt strzelecki, idealne wykończenie akcji, wie gdzie się ustawić w polu karnym. The king is back.

K*rwa, kogo ja oszukuję ;/

rikut1906TSW 27.01.2011 14:34

Oficjalnie Shivakov przyleciał do Krakowa

Undertaker 27.01.2011 14:40

Cikos dzisiaj tragedia!

LuQee 27.01.2011 14:42

Burliga powinien wejsc co najmniej w przerwie...

Kluvi 27.01.2011 14:43

Ludzie Norwedzy grają na świeżości oni kończą przygotowania to dziwisz się że nasi już nie dają rady?

Brawo Milan pozdro dla narzekaczy ;]

Undertaker 27.01.2011 14:43

Jovanić się zrehabilitował!

Edłardo Da Sylwia 27.01.2011 14:43

:P uff... jeszcze jest nadzieje. Brawo Jovanić

zim zum 27.01.2011 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1042162)
Ludzie Norwedzy grają na świeżości oni kończą przygotowania to dziwisz się że nasi już nie dają rady?

Ciekawa jest jedna sprawa. Komentator(tak jak Ty) tłumaczy Wisłę, ze są na innym etapie przygotowań. Tylko bardzo interesujące jest to, że nasz dzisiejszy rywal zaczyna lige...miesiąc później niż my. Myślę, że to wiele wyjaśnia .

AS82 27.01.2011 14:45

0-2 żenada

Undertaker 27.01.2011 14:45

Ale tragicznie grają, identycznie jak na jesieni.

LeQ 27.01.2011 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edłardo Da Sylwia (Post 1042164)
:P uff... jeszcze jest nadzieje. Brawo Jovanić

Już nie ma :/

Kluvi 27.01.2011 14:45

niech Łobo się uczy jak się strzela sam na sam ;]

rikut1906TSW 27.01.2011 14:45

Ja .......e :P
Moja Babka lepiej gra

Kluvi 27.01.2011 14:46

niech Łobo się uczy jak się strzela sam na sam ;]

tomasz_19 27.01.2011 14:46

szkoda, znowu odpadamy we wczesnej fazie... to niepokojące, abstrahując od faktu ze zaczynamy dopiero przygotowania :/

Radeon 27.01.2011 14:47

no wiec tak Jovanic puscil typowego Pawelka, zreszta jego gra nogami tez bardzo przypomina naszego bylego bramkarza...zamienil stryjek ... obronil przed sekunda karnego... moze jak nabierze pewnosci siebie bedzie gral co mecz pokarze klase...Branco gra lepiej niz Pajlic.. Lobo aktywny, widac ze 4-3-3 mu pasuje.. Jirsak niewidoczny (moze pajlica zamiast niego na srodek i pozbyc sie Tomka na rzecz Slaska)...Rios bardzo mi sie podoba do pierwszego skladu za Zurawia)Kowalski drewniany zupelnie nie ten poziom podobnie jak Burliga (kiedy w koncu pozbedziemy sie tych asow...)

maxipiter 27.01.2011 14:48

Padlina, Padaka, Dno!!!!!!

JacaTS 27.01.2011 14:49

Tośmy zakozaczyli w Copa del Sol. No nic, okresy gry napawają optymizmem, ogólny obraz meczu - załamka. Znowu w....... od jakiś byle pipek. Ale cóż, po Levadii, Karabachu, Valacośtam powinniśmy się przyzwyczaić, że dostajemy manto od tytanów północnego futbolu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl