![]() |
Padaka w grze naszych playmakerów powala. Garguła i Jirsak to nie są w żadnym stopni kreatywni zawodnicy!
|
Ktoś Małeckiemu wytłumaczył, że nie można głowa w dół i jedziemy na 3,4 :D
|
Mały po słabym poczatku teraz gra lepiej , nie kiwa tylko podaje
|
Cięzki mecz widac, że Polonia ma niezłych zawodników. Może jednak coś skontrujemy :)
|
Cytat:
To fajne podejście. W sumie to przecież mógłby mieć wy****ne i odejść z Wisły a w każdym meczu puszczać bramki... Bo mu się kontrakt kończy. |
Chavez dziś coś słabiej. Daje się przepychać w powietrzu.
|
Sobiech nietykalny... powinien co najmniej żółtą już dostać..
|
Cytat:
co nie zmienia faktu, że doceniam to, że broni bardzo dobrze w ostatnim czasie, ale nie róbmy z niego od razu guru. |
Chavez to cieszcie się że gra:) dobrze że nie zamarzł:D
|
Wilk za Gargułę.
|
Sędzia to porażka
|
Co on wyprawia. Małecki do zmiany
|
wytrzymac do konca połówki
|
Aż śnieżki się posypały w kierunku Małeckiego :D
|
I Łobo za Kirma.
|
Prostaki jak obrzezancy
|
Gdy uda nam się strzelić 2 bramkę to zmienić Sobola. Trzeba ratować tych co mają żółte kartki.
Małecki do zmiany - będzie prowokowany i dostanie prędzej, czy później czerwień |
Ostra napinka najśmieszniejszej "ekipy" w Polsce :lol:
A za pół roku do Krakowa ich 50 nie przyjedzie :lol: PATRYK MAŁECKI! |
Cytat:
|
Na razie jedyne argumenty Polonii, to bluzganie na Małego, fakt, że Wisła nie gra wielkiego meczu, ale liczy się wynik i myślę, że można spokojnie dojechać do końca z nim.
|
Cytat:
|
Garguła dla mnie do zmiany a tak to nie jest źle tylko brakuje właśnie zawodnika w środku który coś błyskotliwego zagra
|
Nic z tym nie zrobią bo przecież to Małecki, jego można wyzywać i rzucać śnieżkami. Sama kartka z dupy, ale za nazwisko Małecki musiał dostać
echh I co teraz.. Mały dobrze gra ale za duże ryzyko, będą mu ciupać do końca meczu, Wilk za niego? za Bunozę Piotr Brożek? ryzyk fizyk. No i odwoływać się od kartki dla Bunozy. |
ale Małego " lubią " na polskich stadionach...
|
widzielicie tego kolesia ktory dla Groclinu strzelil bramke samobojcza? ja jakbym tak zagral to bym byl w....iony a on taki luzak :D
|
0-1 dobrze jest :D bałwany śniegiem walą w Małego he he , ogólnie trzeba walnąć jeszcze jedną bo te akcje Mierzejewskiego wkońcu coś przyniosą :-/ Miłego oglądania 2 połowy. Elo
|
Kibice Polonii to prawdziwi bracia Pejsów. Ta sama mentalność przegranych.
|
A moim zdaniem zasłużona kartka dla Małeckiego. Dwa razy ewidentnie chciał się zrewanżować.
|
Boukhari mógłby się pokazać za Gargułę gdyby nie miał żadnych zadań defensywnych to może by coś podał albo strzelil kto wie :)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl