Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

pawelwislak 28.11.2010 15:26

Padaka w grze naszych playmakerów powala. Garguła i Jirsak to nie są w żadnym stopni kreatywni zawodnicy!

mattias 28.11.2010 15:26

Ktoś Małeckiemu wytłumaczył, że nie można głowa w dół i jedziemy na 3,4 :D

Robek 28.11.2010 15:27

Mały po słabym poczatku teraz gra lepiej , nie kiwa tylko podaje

tofik 28.11.2010 15:27

Cięzki mecz widac, że Polonia ma niezłych zawodników. Może jednak coś skontrujemy :)

WISŁAZWE 28.11.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1018742)
w końcu walczy o pieniądze, więc starać się musi.

Czyli jakby nie walczył o pieniądze to by się nie starał ??
To fajne podejście.
W sumie to przecież mógłby mieć wy****ne i odejść z Wisły a w każdym meczu puszczać bramki... Bo mu się kontrakt kończy.

iiYama 28.11.2010 15:29

Chavez dziś coś słabiej. Daje się przepychać w powietrzu.

WiślakMyślenice 28.11.2010 15:29

Sobiech nietykalny... powinien co najmniej żółtą już dostać..

krkgiba 28.11.2010 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1018753)
Czyli jakby nie walczył o pieniądze to by się nie starał ??
To fajne podejście.
W sumie to przecież mógłby mieć wy****ne i odejść z Wisły a w każdym meczu puszczać bramki... Bo mu się kontrakt kończy.

lepiej zacząć bronić w momencie gdy kontrakt się kończy i rozpoczął negocjacje nad nowym. Przypadek?

co nie zmienia faktu, że doceniam to, że broni bardzo dobrze w ostatnim czasie, ale nie róbmy z niego od razu guru.

matkur 28.11.2010 15:31

Chavez to cieszcie się że gra:) dobrze że nie zamarzł:D

krkgiba 28.11.2010 15:33

Wilk za Gargułę.

krowczax 28.11.2010 15:33

Sędzia to porażka

Kryniu 28.11.2010 15:33

Co on wyprawia. Małecki do zmiany

Robek 28.11.2010 15:34

wytrzymac do konca połówki

Acima 28.11.2010 15:35

Aż śnieżki się posypały w kierunku Małeckiego :D

spirit 28.11.2010 15:35

I Łobo za Kirma.

mic 28.11.2010 15:35

Prostaki jak obrzezancy

skeba 28.11.2010 15:37

Gdy uda nam się strzelić 2 bramkę to zmienić Sobola. Trzeba ratować tych co mają żółte kartki.
Małecki do zmiany - będzie prowokowany i dostanie prędzej, czy później czerwień

Kamson 28.11.2010 15:37

Ostra napinka najśmieszniejszej "ekipy" w Polsce :lol:
A za pół roku do Krakowa ich 50 nie przyjedzie :lol:

PATRYK MAŁECKI!

vaazon 28.11.2010 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1018763)
I Łobo za Kirma.

Tęsknie za naszym gwiazdorem :<

nicramus 28.11.2010 15:38

Na razie jedyne argumenty Polonii, to bluzganie na Małego, fakt, że Wisła nie gra wielkiego meczu, ale liczy się wynik i myślę, że można spokojnie dojechać do końca z nim.

brylant17 28.11.2010 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1018763)
I Łobo za Kirma.

Żartujesz? :lol: Wreszcie tworzymy drużynę! :)

pawelwislak 28.11.2010 15:38

Garguła dla mnie do zmiany a tak to nie jest źle tylko brakuje właśnie zawodnika w środku który coś błyskotliwego zagra

aNouc 28.11.2010 15:38

Nic z tym nie zrobią bo przecież to Małecki, jego można wyzywać i rzucać śnieżkami. Sama kartka z dupy, ale za nazwisko Małecki musiał dostać
echh
I co teraz.. Mały dobrze gra ale za duże ryzyko, będą mu ciupać do końca meczu, Wilk za niego? za Bunozę Piotr Brożek? ryzyk fizyk. No i odwoływać się od kartki dla Bunozy.

wajefel 28.11.2010 15:39

ale Małego " lubią " na polskich stadionach...

RAF 28.11.2010 15:39

widzielicie tego kolesia ktory dla Groclinu strzelil bramke samobojcza? ja jakbym tak zagral to bym byl w....iony a on taki luzak :D

Semper Fidelis 1985 28.11.2010 15:40

0-1 dobrze jest :D bałwany śniegiem walą w Małego he he , ogólnie trzeba walnąć jeszcze jedną bo te akcje Mierzejewskiego wkońcu coś przyniosą :-/ Miłego oglądania 2 połowy. Elo

Elendil 28.11.2010 15:40

Kibice Polonii to prawdziwi bracia Pejsów. Ta sama mentalność przegranych.

Mario Nh 28.11.2010 15:40

A moim zdaniem zasłużona kartka dla Małeckiego. Dwa razy ewidentnie chciał się zrewanżować.

tofik 28.11.2010 15:41

Boukhari mógłby się pokazać za Gargułę gdyby nie miał żadnych zadań defensywnych to może by coś podał albo strzelil kto wie :)

RAF 28.11.2010 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicramus (Post 1018769)
Na razie jedyne argumenty Polonii, to bluzganie na Małego, fakt, że Wisła nie gra wielkiego meczu, ale liczy się wynik i myślę, że można spokojnie dojechać do końca z nim.

Calkiem niezly mecz w moim odczuciu. Nie spodziewalem sie powtorki z Legia (gramy na wyjedzie) i z Lecha (druzyna chyba dojrzala, czas robi swoje) ale obiektywnie poza pierwszym kwadransem nie gramy zlego meczu :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl