Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

gigant 02.11.2010 21:26

Wróble usadowione blisko ekstraklasowego żłoba ćwierkają, że towarzysz Filipiak robi wszystko by brakło nas na derbach.

TSWalos 02.11.2010 21:33

Szkoda, że nie ma jeszcze telebimów. A tak poważnie, możliwa byłaby transmisja z Derbów na Reymonta ?

WiślakMyślenice 02.11.2010 21:33

Jeżeli przegrają 2 najbliższe mecze, to z tych piłkarzy nic nie będzie. Nie chodzi tu o zgranie, umiejętności, komunikację na boisku. Tu chodzi o ... (werble).....


MENTALNOŚĆ!

Truchtania z Bytovą czy Dolcanem jestem jeszcze jakoś w stanie zdzierżyć (z całym szacunkiem dla tych klubów), ale brak zaangażowania czy chęci poprawy gry w derbach miasta i Polski nie zdzierżę.


EDIT: ooo jakże bym chciał. Wyobrażacie to sobe? 2 stadiony, derby i kibice na obu "arenach" i my robiący hałas na cały Kraków...

jacula 02.11.2010 21:56

nie okłamujmy się ale jesteśmy najsłabszymi kopaczami w Polsce..Matusiak nas załatwi..

JrQ- 02.11.2010 22:06

tez mi sie tak wydaje, ze bedzie na 0 z naszej strony ;)
a juz wystawianie Riosa przez Was to smiech
koles dostal kosę od Popka w Belchatowie i od tej pory to wyraznie unika gry
w derbach dostanie kose w pierwszych 15' i to bedzie po nim

ma grac Boukhari z Guła, za nimi Sobol, lepszych w tej chwili nie mamy
no chyba ze wolicie Jirsaka

boje sie ze bedzie w....... - i nie piszcie ze oni sa az tacy slabi, widzialem pare ich skrotow, graja lepiej od nas, masa sytuacji, tylko ze sa frajerami, ale kiedys szczescie frajera sie usmiechnie

znajac nasze szczescie...i umiejetnosci naszych graczy

boje sie bardzo o ten mecz

jacula 02.11.2010 22:13

Pasy grają z Wisłą bardzo ostro i brutalnie i nasze panienki z obcych krajów zaraz wymiękną,tu będzie walka brutalna

mariutto 02.11.2010 22:27

Na pewno by nie było czegoś takiego, że na jednym stadionie kibice Wisły, a na drugim Cracovii. To by było niebezpieczne gdyby dwie grupy po meczu się spotkały. Zauważcie, że gdy jest mecz jednej drużyny w Krakowie to druga ma wyjazd. Nigdy nie grają w tej samej kolejce u siebie (oprócz derbów).

mc-money 02.11.2010 22:37

Derby rzadza sie wlasnymi prawami i moze byc roznie, ale chyba niespodzianki( w postaci wygranej cracovi) nie przewiduje.
Fajnie by bylo zagrac w ustawieniu 4;5;1 . 3 w srodku ( Bo w srodku boiska wygrywa sie mecz), i skrzydlowi robiacy za bocznych napastnikow w akcjach ofensywnych. Sklad:
Pawełek:
Branco-Bunoza-Chavez-Paljic
Mały-Sobol-Guła-Wilk-Rios
Brozek

Za Riosa ew Kirm, Bo Rios tak bardziej pasuje na cofnietego napastnika niz na skrzydlowego. Jak Maskant Nie wystawi Boukhariego, to juz bedziemy 50% blizej wygranej :)

Kryniu 02.11.2010 22:42

Oj nie srajcie się tak. Gramy słabo ale co oni grają. Chociaż to są derby i oni będą walczyć do końca gwizdka. Pożyjemy zobaczymy ale nasi bo przegranej w Poznaniu to powinni wyjść na pełnej k....e

mariutto 02.11.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1003362)
Oj nie srajcie się tak. Gramy słabo ale co oni grają. Chociaż to są derby i oni będą walczyć do końca gwizdka. Pożyjemy zobaczymy ale nasi bo przegranej w Poznaniu to powinni wyjść na pełnej k....e

Oby tak było...

bonawentura 02.11.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1003332)
ma grac Boukhari z Guła, za nimi Sobol, lepszych w tej chwili nie mamy
no chyba ze wolicie Jirsaka

boje sie bardzo o ten mecz

i tutaj się z Tobą zgadzam środek winien tak właśnie wyglądać. Dziwię się, że Maaskant ustawił Wisłę defensywnie na meczu z Lechem. Powinien był grać z Boukharim i Gargułą od początku, a później jakby co bronić wyniku. Ale cóż czasu nie cofniemy. Dlatego drużyna w meczu z Cracovią powinna być taka sama jak w meczu z Lechią. Wówczas może uda się nam wywieźć trzy punkty z drugiej strony Błoń. A właściwie "wynieść".

rafalek 02.11.2010 23:08

A ja myślę że wygramy. Chłopaki się zepną i pokażą na co ich stać

Wojtas 02.11.2010 23:56

Tego meczu nie mozna PRZEGRAC

maja to sobie wbic do glowy ,i mowic codziennie przed lustrem

maja grysc atakowac,walczyc,bic ,szczypac ,gilgotac po jajach

ale tego meczu nie moga PRZEGRAC

farben 03.11.2010 00:30

Wiślacy rozpoczęli przygotowania do derbów z Cracovią

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Arapaho 03.11.2010 10:43

Dla mnie mogą przegrać wszystko do końca - ale pejsów mają rozbić w pył

Coglin 03.11.2010 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1003462)
Dla mnie mogą przegrać wszystko do końca - ale pejsów mają rozbić w pył

dla ciebie, dla mnie, dla nas. wazne zeby tez dla nich byl to taki mecz, ktorego nie mozna przegrac.
ale patrzac na to co sie dzieje w tej druzynie baaardzo w to watpie.

Feniks1983 03.11.2010 12:16

Dozylismy takich czasow ze mecz za mecz z pejsami nie mozna sobie z gory doliczyc punktow. Co wiecej osobiscie uwazam ze mozna miec bardzo duze obawy przed tym spotkaniem. Szatalow gral juz z Nami w tej rundzie, wie mniej wiecej co prezentjemy i mimo iz za duzo nie bedzie mogl zmienic to jednak moze jakas niespodzianke przygotowac. W koncu niedawno Slask tez gral piach a u Nas spokojnie zdobyl punkt. Co wiecej pasiasci beda chcieli sie pokazac nowemu trenerowi i na pewno zagraja na wiekszej niz dotad ambicji. Tak wiec cos czuje ze w Piatek czeka nas kolejna nerowowa i oby sie to wszystko skonczylo dla Nas dobrze.

Sylwek1906 03.11.2010 13:21

Marzy mi sie żeby w tym meczu nasi stoperzy grali jak Terry i Ferdinand..
Żeby nasi boczni obrońcy grali tak ofensywnie jak i defensywnie jak Dani Alves..
Aby Kirm zapierdzielał jak Gareth Bale w meczach z Interem..
Środkowi pomocnicy jak Xavi czy Iniesta którzy potrafią zagrać genialną piłke na mm..
Dzięki im podaniom nasi napastnicy niczym Diego Forlan strzelali by piękne bramki..
Dodając technike Barcelony, formacje i ustawienie taktyczne Interu oraz wybieganie i gre do końca USA..

Dobra zejdźmy na ziemie bedzie tak;
Nasi stoperzy będa grali jak zawsze..
Boczni obrońcy nie dobiegną do połowy bo np. Branco bedzie na kacu po imprezie..
Kirm jedynie narobi wiatru, a Małecki bedzie holował piłke niczym okręt pomocniczy na rzece barkę..
Nasi środkowi pomocnicy nie zagrają genialnej piłki gdyż nie potrafią nawet podać prostopadle..
A napastnicy.. po prostu.. nie dostaną piłki a sami nie wypracują sobie sytuacji.. bo po co?!?!?
Technike bedzięmy mieli CSKA Sofii, taktyke.. NASZĄ taktyke ;) a wybieganie i gre do końca pewnie jakiegoś Świtu Nowy Dwór Maz.

mobik88 03.11.2010 13:30

Co jak co ale część naszych piłkarzy wie co to jest mecz z Cracovią ale też bardzo duża część nie wie... Co gorsza nasz trener też nie wie... Żydki będą gryźć ziemię żeby tego nie przegrać, to kolejny mecz z drużyną z nożem na gardle podobnie jak z Lechem czy Śląskiem, będzie ciężko :) JAZDA JAZDA JAZDA, BIAŁA GWIAZDA !

Ps. Jest transmisja na C+ ?

Donki 03.11.2010 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mobik88 (Post 1003526)
Co jak co ale część naszych piłkarzy wie co to jest mecz z Cracovią ale też bardzo duża część nie wie... Co gorsza nasz trener też nie wie... Żydki będą gryźć ziemię żeby tego nie przegrać, to kolejny mecz z drużyną z nożem na gardle podobnie jak z Lechem czy Śląskiem, będzie ciężko :) JAZDA JAZDA JAZDA, BIAŁA GWIAZDA !

Ps. Jest transmisja na C+ ?

No raczej :D

Mario Nh 03.11.2010 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mobik88 (Post 1003526)
Ps. Jest transmisja na C+ ?

http://www.canalplus.pl/

Chyba zdają sobie sprawę jak ważny jest to dla nas mecz. Na podstawie wywiadów można mieć przynajmniej takie wrażenie.
"Niewiele jest takich derbów na świecie"

HEDu 03.11.2010 13:46

Cracovia gra dobrze w ofensywie, ale jest nieskuteczna, defensywe za to ma najgorszą w lidze więc jeśli zagramy ofensywnie (Guła - Boukhari) to może być to 3-1 (optymistycznie).

QBAS 03.11.2010 14:16

Wywiadami nie ma się co podniecać. W końcu co innego trener może na konferencji przed takim meczem powiedzieć? Za tydzień gramy z Legią, będzie mówił że mimo że pozycja drużyny nie jest na czele tabeli, drużyna z Warszawy ma potencjał i musimy dać z siebie maksymalnie dużo.

Jakby chcieć się czepiać słówek, to Maaskant mówi wprost że cały czas tłumaczy nowym zagranicznym zawodnikom jak ważny to mecz. Czyli, że co, tamci 2 dni przed meczem jeszcze tego nie wiedzą? ;) Oczywiście jest to tylko przykład na to, że w standardowych przedmeczowych konferencjach niewiele sensownych i odkrywczych wypowiedzi pada.

A jak piłkarze zaprezentują się na Kałuży - zobaczymy w piątkowy wieczór. Mam nadzieję, że od samego początku będą naciskać na Pasy i pokażemy im po ostatnich meczach do kogo Kraków należy. Ten mecz będzie też ważny psychologicznie przed pojedynkiem z Legią. Najlepiej jakby udało się kilka bramek strzelić, jak z Lechią tydzień temu.

Cudów nie oczekuję, ale wymagam nieustępliwej walki przez 90 minut. Na Craxę raczej samo to wystarczy...

Pavlun 03.11.2010 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1003528)
No raczej :D

Transmisja meczu z Kraxą została zgłoszona przez C+ do tygodnika "Piłka Nożna" :) - patrz wtorkowy numer "PN"

7 kotów 03.11.2010 16:54

Nie mam watpliwosci ze brak naszych kibicow w chlewie za Bloniami to efekt prowokacji, ktorej bylismy swiadkami w niedziele.
Tak im sie juz w tych przestrzelonych dupkach pali, ze chwytaja sie wszystkiego. Tych “kibicow” w paski zaglusza nawet sedzia czy woda spuszczana w kiblu przez filipiakowa, a co dopiero Wielka Wisla.
W obliczu takiej ordynarnej i chmaskiej zagrywki proponoje odplacic tym szmaciarzom pieknym za nadobne podczas rundy wiosennej.


A co do meczu:
Malecki MUSI zagrac i to zagrac w ataku.
Wilk i Sobolewski musza zagrac razem.
Niech zagra Boukhari. W koncu mu cos musi wyjsc.
Oprocz tego oba Brozki w jedenastce. Na skrzydlach.

Obrona obojetnie jaka.
Ten mecz moze sie skonczyc 7:8 ale musimy strzelic wiecej goli niz te padluchy.

63.5 Kg 03.11.2010 17:10

Na zakonnych jest dokladnie to samo.
Tam juz chodzi gadak ze moga spasc w tym sezonie byle tylko z Nami wygrali...

Ela 03.11.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1003605)
Nie mam watpliwosci ze brak naszych kibicow w chlewie za Bloniami to efekt prowokacji, ktorej bylismy swiadkami w niedziele.

Ach te wstrętne kible - prowokatorzy ! :)

Bialix 03.11.2010 17:19

63.5 Kg, spaść spadną, ale wygrać nie wygrają ;)

Jagul 03.11.2010 19:04

Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie kompromitacją. W dupie mam gadkę i tłumaczenie, że derby rządzą się swoimi prawami. W Wiśle i Cracovii połowa zawodników (albo większość) nie zdaje sobie sprawy co znaczą derby, więc nie mogą się zasłaniać takimi gadkami.
Cracovia jest tak słaba, że żal dupę ściska. 4 pkt w 11 meczach mówią same za siebie.

mariutto 03.11.2010 19:52

Dokładnie. Co znaczą derby dla nas kibiców, to wiedzieli by tylko Ci piłkarze którzy są wychowankami klubu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl