Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7667)

szprotson 23.10.2010 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 997585)
Liczysz Brożka jako pomocnika, czy jako 0? Bo jak to drugie, to masz o jednego zawodnika za dużo.

oczywiście na równo z pomocnikami, nie uświadomił mnie jeszcze w tym sezonie, co do swojej pozycji na boisku, a że prawie w ogole go na meczu nie widać i jego cofanie po piłke, pomocnik pełną gęba do tego mistrz kamuflażu jak swego czasu Marek Zieńczuk

mikey - ustawienie z 6 obrońcami...hmm...mogło by sporo namieszać wśród Naszych :D

vote-for-mikey 23.10.2010 12:55

nie, ja sądzę, że to jest od tyłu:

Pawełek(0)
Cikosz - Cleber - Chavez - Bunoza - Brożek - Paljić
Wilk - Garguła - Sobolewski - Boukhari

MCX 23.10.2010 13:48

W poprzednim sezonie do meczu z Lechią również przystępowaliśmy po serii nieciekawych wyników, dla przypomnienia:

18 kolejka GKS Bełchatów 1-0 Wisła Kraków
19 kolejka Wisła Kraków 0-1 Arka Gdynia
20 kolejka Jagiellonia Białystok 0-0 Wisła Kraków

Mimo to udało się wygrać na Suchych Stawach aż 3:0 ale strzelanie rozpoczął... Marcelo.
Dzisiaj taki wynik wydaje się być niemożliwy do powtórzenia, a biorąc pod uwagę dobrą dyspozycję Lechii nawet remis byłby dobrym wynikiem.
Jedyna nadzieja w tym, że Maaskant zmieni trochę założenia taktyczne i nie będziemy musieli oglądać co 3 minuty bezsensownych dośrodkowań w pole karne, na którym znajdują się jedynie zawodnicy rywali.
Następne kolejki zapowiadają się dla nas jeszcze ciężej: Lech (wyjazd), Cracovia (wyjazd), Legia (dom), więc najwyższy czas żeby w grze tej drużyny coś drgnęło i zmieniło się na plus. W przeciwnym wypadku za kilka tygodni sytuacja w tabeli nie będzie zła tylko dramatyczna. Potrzeba walki, pomysłu na grę, bramek i punktów!

ABG21 23.10.2010 14:27

Witam. Mam prośbę. Jeśli ktoś ma konto na forum http://lechia.gda.pl/ to niech im napisze zeby usuneli ten post: http://lechia.gda.pl/forum/watek/5961/4/ , bo tam jest napisany numer kanalu Public Sport i jeśli nie usuną to nie oglądniemy meczu Wisła - Lechia na tym kanale. A niestety na innych kanałach jakośc nie jest dobra. Z góry dzięki.

Wizard 23.10.2010 16:04

Już są składy - w Lechii w stosunku do poprzedniego meczu jedna zmiana - za kontuzjowanego Bajica zagra Buzała. Patrząc po składzie, Lechia zamierza grać ofensywnie.

63.5 Kg 23.10.2010 16:16

Boze wezcie juz tego trenera wpiz....
Najslabszy Boukhari oczywiscie gra...

I standardowe ustawienie 4-5-1...

MCX 23.10.2010 16:19

-----------Pawełek---------------

Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić

----------Sobolewski--------------

Małecki, Boukhari, Garguła, Kirm

--------Paweł Brożek-------------

Tak to zapewne będzie wyglądało.

szczebrzeszcz 23.10.2010 16:29

wydaje się bardziej ofensywnie
o tego jednego pomocnika

Kryniu 23.10.2010 16:36

A ja cieszę się że wrócił Kirm. Bardzo na niego liczę. Myślę że ma on dobry ciąg na bramkę

Niemogesiezarejestrowac 23.10.2010 16:42

A ja bym chciał , żeby Rios grał za Boukhariego.

Rios jest bardzo dobry technicznie , potrafi bardzo fajnie podać.
Jak by się trochę zaaklimatyzował u nas to mógłby być jednym z lepszych zawodników na swojej pozycji w Ekstraklasie.

A Boukhari już swoje lata ma , jest wolny i raczej słabo mu idzie w ostatnich meczach.

serek.c2 23.10.2010 16:50

a nie marudźcie, spokojnie 3-0 wygramy a Boukhari strzeli jedną z bramek

;)

Pietia przegrywa rywalizację na lewej obronie z rezerwowym pomocnikiem drugoligowego Kaiserslautern....

tofik 23.10.2010 16:52

Palić biednie wyglądał na lewym skrzydle. Na obronie całkiem całkiem. A Boukhari jest ok, troche ogrania, zahartowania meczowego i bedzie razem z Gargułą prowadził gre.

przemek1902 23.10.2010 16:54

Jak nie dziś to kiedy?
Do boju Wisła!
http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY

Kryniu 23.10.2010 16:58

A co tam. Trzeba być optymistą JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA i marsz w górę tabeli roznosząc wszystkich po kolei. Jak to mówił król Leonidas w 300. Niech przyjdą, zabierzcie im wszystko. Wow ale mnie poniosło

BiałaGwiazda 23.10.2010 17:01

Brakuje mi Wilka i Riosa,no ale coz,zobaczymy jak zagraja..

wiśnia 23.10.2010 17:01

Chavez i Bunoza na środku obrony to tak jakbyśmy mecz oddali walkowerem, oj będzie sie działo.

xanti1906 23.10.2010 17:02

Małecki znowu skrzydło? Mam nadzieję, że zagra lepiej niż w ostatnich meczach.

serek.c2 23.10.2010 17:02

ludzi widzę w .... i trochę...

fanfan 23.10.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 997655)
Boze wezcie juz tego trenera wpiz....
Najslabszy Boukhari oczywiscie gra...

I standardowe ustawienie 4-5-1...

Co Ty chcesz od Boukhariego? Przecież w ostatnim meczu zagrał przyzwoicie , często pokazywał się do gry i zagrał na podobnym poziomie co Guła, nawet komentatorzy go chwalili a to w stosunku do naszych piłkarzy nie zdarza się zbyt często. Fakt pod koniec nieco opadł z sił ale za tamten mecz trzeba wystawić mu dobre noty.Myślę że dzisiaj możemy spokojnie na niego liczyć.

9białagwiazda 23.10.2010 17:13

transmisja http://sportstream24.com/poland_football/watch_online_1

Żuczek 23.10.2010 17:14

To Chavez już może grać? Myślałem, że został zawieszony na 3 mecze.

brylant17 23.10.2010 17:30

Brawo :lol:

Wojtator 23.10.2010 17:30

Srogie baty dzisiaj :D

PotiWisla 23.10.2010 17:30

No to po meczu

skeba 23.10.2010 17:31

No to Maaskancik po dzisiejszym meczu papa...

Vuko 23.10.2010 17:31

znowu 3 pkt w plecy:/

63.5 Kg 23.10.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 997686)
No to Maaskancik po dzisiejszym meczu papa...


I bardzo dobrze bo to najslabszy trener od wielu wielu lat...

Ravers 23.10.2010 17:32

Maaskant poleci szybciej niż przyleciał...

vaazon 23.10.2010 17:33

Liverpool nawet nie zwalnia trenera, mimo fatalnych wyników, a przecież mają klasowych zawodników.
U nas sytuacja jest jeszcze gorsza, bo mamy słabych zawodników i szrot z zagranicy drugiego rzędu. Dajcie czas trenerowi do końca rundy.

Robek 23.10.2010 17:34

a Bukhari jst na boisku?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl