![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Nie wiem kto gorszy, Cleber i ewidentny faul w polu karnym + głupia żółta czy Chavez, który chyba za dużo naoglądał się KSW;)
|
Cytat:
Nie no padaczka straszna, najgorszy mecz pod wodzą Maaskanta. Co do Chaveza - dla mnie dwojaka sytuacja, nie jestem pewien, czy to było umyślne. |
Cytat:
Cleber to ma chyba niepokolei w glowie... gosc w narozniku ten mu ze wslizgiem jedzie jak jest za nim... juz nie mowie o innych sytuacjach gdzie wykazuje się "myśleniem" Cikos, to chaos sam w sobie Sobol to dramat, kazda piłka w plecy Zuraw naprawde 0 wyjscia do pilki Brozek wygląda jak paralityk, on wogole jest na boisku? Widać ze trzeba stawiac na zgranicznych pilkarzy... jedyni co sie wyrozniają takimi prostymi elementami jak przyjecie pilki to Rios i Boukhari... reszta jakby po imprezie na mecz przyjechała... nikt nie wychodzi do gry, do podań znow nasze kochane "a moze cos wpadnie" długie piłki do bramkarza przeciwników... Ile my to jeszcze bedziemy przerabiac, ze bez zaangarzowania w grę nic z tego nie bedzie? Dlugo to bedziemy jeszcze tłumaczyc? Na drugą polowe wchodzi ktos za Sobola i Mały za Zurawia, bo z tego nic nie będzie... trzeba to rozruszać A co do Chaveza, no gosc walczyl o pilke i przez przypadek go nadepnął, nie rozumiem zamieszania... :/ |
Słabiutko i tyle.Aż mnie skręca na fotelu jak oglądam Cikosa.Jest taki beznadziejny.Myślałem że coś z niego będzie a to taki jeździec bez głowy.Dośrodkowań nie komentuję bo szkoda klawiatury.Do tej pory w ogóle mnie jego gra nie przekonała, w każdym mecuz gra beznadziejnie i to pierwszy piłkarz który powinien zostać pożegnany.2 to Żurawski.Wybacz Maciek ale zrobiłeś dużo dla Wisły i chcę Cię zapamiętać jako piłkarza który strzelał bramki i czarował na boisku a nie jako piłkarza który obecnie nic nie wnosi do drużyny.
|
Tez mialem wrazenie ze kuswik w ostatniej chwili wykonal ruch noga no i chavez stanal. Nie przesadzalbym jak komentatorzy ktorzy chyba chcieli by go ukamieniowac, a najchetniej to by wyrzucili 8 pilkarzy wisly z boiska i dali belchatowowi 5 karnych.
Co do gry to lepiej przemilczec... |
To widać ja Chavezowi podłożył nogę.Taki z niego fajtłapa że mu nadepną.Nie róbcie z tego strasznego przestępstwa.
|
Dobrze, że to Maaskant prowadzi drużynę, nie forumowicze.
|
Jak dla mnie to Chavez daje radę, chętnie go zobaczę z Bunozą, nie musi być wcale tak źle jak niektórzy mówią. Zagranie z Kuśkiwiem jak dla mnie przypadkowe, no niby mógł podskoczyć jakoś, ale chciał wygarnąć piłkę. Cóż, zdarza się, ale nie było to na pewno jakieś bardzo mocne stąpnięcie z premedytacją. Na plus Cikos, w defensywie, kiepsko w ataku, Paljic tez daje radę. Sobol chyba najlepiej w sezonie, Wilk czyści dobrze. Na skrzydłach trochę samotni Boukhari i Rios, Żuraw do zmiany chyba, dałbym Boukhariego na środek i kogoś na bok. Brożek czeka, czeka, może coś dostanie. Jedziemy z nimi teraz!!!
|
Chu... zrobil ten Chavez a Wy przezywacie to jak okres...
Nadepnal mu na noge ?? no i co z tego?? boli Was to?? On ma byc rozliczany za gre a deptac to sobie moze ile chce... |
Mecz dla koneserów taktyki...
wkoñcu rzadko sié zdarza drużyna ktora gra całkowicie bez taktyki Jedynymi piłkarzami których bym nie wymienił po tej połowie to Pawełek , Sobolewski , może Paweł Brożek ... obrona całkowicie do wymiany , zresztą bardzo prawdopodobne że w przyszłym meczu wyjdziemy Branco , Bunoza , Kowalski , Brożek Cikos tragedia , Chavez bezmyślność , Cleber na emeryturze , Paljić jeszcze jako tako , ale nic a nic nie blokuje po swojej stronie . Gra drugiej ligi to poza bieganiem i podaniami do tyłu wielkie nic Żurawski był przy piłce dwa razy , Boukhari 5 , Rios byl 7 razy z czego 5 razy był faulowany , Paweł Brożek czeka na podania które jak na razie idą tylko górą . W ataku gramy mizerie totalną . Obiektywaie mówiąc powinien byc po pierwszej połowie podyktowany rzut karny dla GKSu , a Chavez powinien wyleciec za czerwoną ... |
Cytat:
Również tak uważam. Szykuje się zmiana, wchodzi Serge Branco. Oby się coś w drugiej połowie ruszyło !! !! |
Cytat:
|
Chavez ewidentnie miał złe zamiary, nie ma sensu bronić rzeźnika, mam nadzieję więcej nie oglądać go na boisku.
|
hahah, widzieliście Małego? przechodził za kamerą i jak o usłyszał, że się o nim mówi to się obrócił
eh, Rios... |
Cikosa mógł zostawić....
edit Rios kontuzja :/ |
Branco i Małecki. Ciekawie
|
Usprawiedliwienia Chaveza sa kuriozalne...chyba, ze facet ma szybkosc i koordynacje 80-letniej babci(nie obrazajac). Facet powinien odpoczac minimum 3 mecze. Tego tez sie balem, tzn. ze facet grajacy cale zycie w amatorskiej lidze hondurasu, nie poradzi sobie w naszej - ogorkowej Ekstraklasie.
P.S - Gramy dluga pilka, bo pilkarzy mamy slabiutkich. Brakuje 2 skrzydlowych i rozgrywajacego. Granie 3 napastnikami niewiele da, skoro nie ma kto podawac. |
aj, Boukhari znowu bardzo dobra sytuacja zepsuta
|
Hahaha... Chavez gra zaledwie 45 minut i oprócz brutalnego nadepnięcia całkiem dobrze sobie radzi, a internetowi znawcy oczywiście wydali już wyrok. Wywalić! Jest słaby! Jasneee w końcu mamy tylu świetnych środkowych obrońców, po co nam kolejny?
|
Wow jesteśmy skuteczni jak ślepy snajper.
|
Cos sie dzieje. Skutecznosc najwazniejsza, bo nie wiadomo ile jeszcze bedzie sytuacji .
|
Jak to mogŁo wpasc ?!
|
Dziękuje dobranoc kto Chavez!!!
|
Odpalcie sobie ten mecz z tym angielskim komentarzem - trybuny maksymalnie wyciszone, Anglik sam przysypia, dodać niskie ciśnienie i popołudniowa drzemka murowana :)
O. Jest bramka. |
no i wrocil Paulo w wielkim stylu
|
Pawełek...
|
Ile Cleber musi popełnić błędów, żeby ktoś to w końcu zauważył? Szanuje go, ale w tym momencie nawet Bunoza jest lepszy od niego... Dziękujemy za wszystko, ale dobrze, że już kończy karierę...
|
Belchatów to druga Odra Wodzislaw dla nas sie robi:-/
|
Że Chavez jest toporny to po treningach wiedziałem.
Pawełek kiedy ty nas uratujesz chłopie w ciężkiej sytuacji? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl