Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

fanfan 26.09.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kk23 (Post 986696)
Ależ (nie)gramy nędze. Chavez w każdym aspekcie gry do d.......

Chyba głupi jesteś albo ślepy. Chavez jak na debiut nie gra źle , oczywiście faul był nie potrzebny i chamski ale jego gra jest przyzwoita. Dobrze gra głową i wcale nie jest taki wolny jak to niektórzy wcześniej pisali. Myślę że wygląda lepiej od Bunozy kiedy ten debiutował w naszej kopanej i przynajmniej nie ucieka od rywala przy dośrodkowaniach. Wracając do tego faulu to miałem wrażenie że on nie widział nogi Kuświka i że to było przypadkowe ale nie mam pewności.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak1986 (Post 986736)
Czy wam już na oczy padło ? Faul Chaveza był niecelowy. Gość mu nogę podsunął w momencie gdy ten wykonał ruch do piłki. Ale dla was opinia wszechwiedzących redaktorów kanału do jest świętość. Napiszcie jeszcze na Osmana donos do wybiórczej i do komisji ligi.

Zgadzam się w 100% .

Witoldon 26.09.2010 17:00

Nie wiem kto gorszy, Cleber i ewidentny faul w polu karnym + głupia żółta czy Chavez, który chyba za dużo naoglądał się KSW;)

!!IRIVER!! 26.09.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 986734)
Panowie...wyrazu uznania dla wszystkich ktorzy ogladneli pierwszą połowe, i bedą ogladac drugą. Na to sie patrzec nie da

I pomyśl, że ja na trzeźwo na to patrzę :P

Nie no padaczka straszna, najgorszy mecz pod wodzą Maaskanta. Co do Chaveza - dla mnie dwojaka sytuacja, nie jestem pewien, czy to było umyślne.

palikot 26.09.2010 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 986718)
Przydałoby sie z 5 zmian zrobic... Moze Małeckiego wpuścic niech troche polata po boisku

Dokladnie 1. Cleber, 2 Cikos,3 Sobolewski, 4 Zurawski, 5 Brożek...
Cleber to ma chyba niepokolei w glowie... gosc w narozniku ten mu ze wslizgiem jedzie jak jest za nim... juz nie mowie o innych sytuacjach gdzie wykazuje się "myśleniem"
Cikos, to chaos sam w sobie
Sobol to dramat, kazda piłka w plecy
Zuraw naprawde 0 wyjscia do pilki
Brozek wygląda jak paralityk, on wogole jest na boisku?
Widać ze trzeba stawiac na zgranicznych pilkarzy... jedyni co sie wyrozniają takimi prostymi elementami jak przyjecie pilki to Rios i Boukhari... reszta jakby po imprezie na mecz przyjechała... nikt nie wychodzi do gry, do podań znow nasze kochane "a moze cos wpadnie" długie piłki do bramkarza przeciwników... Ile my to jeszcze bedziemy przerabiac, ze bez zaangarzowania w grę nic z tego nie bedzie? Dlugo to bedziemy jeszcze tłumaczyc? Na drugą polowe wchodzi ktos za Sobola i Mały za Zurawia, bo z tego nic nie będzie... trzeba to rozruszać
A co do Chaveza, no gosc walczyl o pilke i przez przypadek go nadepnął, nie rozumiem zamieszania... :/

FajQ 26.09.2010 17:01

Słabiutko i tyle.Aż mnie skręca na fotelu jak oglądam Cikosa.Jest taki beznadziejny.Myślałem że coś z niego będzie a to taki jeździec bez głowy.Dośrodkowań nie komentuję bo szkoda klawiatury.Do tej pory w ogóle mnie jego gra nie przekonała, w każdym mecuz gra beznadziejnie i to pierwszy piłkarz który powinien zostać pożegnany.2 to Żurawski.Wybacz Maciek ale zrobiłeś dużo dla Wisły i chcę Cię zapamiętać jako piłkarza który strzelał bramki i czarował na boisku a nie jako piłkarza który obecnie nic nie wnosi do drużyny.

legol 26.09.2010 17:01

Tez mialem wrazenie ze kuswik w ostatniej chwili wykonal ruch noga no i chavez stanal. Nie przesadzalbym jak komentatorzy ktorzy chyba chcieli by go ukamieniowac, a najchetniej to by wyrzucili 8 pilkarzy wisly z boiska i dali belchatowowi 5 karnych.

Co do gry to lepiej przemilczec...

Pancratius 26.09.2010 17:01

To widać ja Chavezowi podłożył nogę.Taki z niego fajtłapa że mu nadepną.Nie róbcie z tego strasznego przestępstwa.

Mario Nh 26.09.2010 17:02

Dobrze, że to Maaskant prowadzi drużynę, nie forumowicze.

JrQ- 26.09.2010 17:02

Jak dla mnie to Chavez daje radę, chętnie go zobaczę z Bunozą, nie musi być wcale tak źle jak niektórzy mówią. Zagranie z Kuśkiwiem jak dla mnie przypadkowe, no niby mógł podskoczyć jakoś, ale chciał wygarnąć piłkę. Cóż, zdarza się, ale nie było to na pewno jakieś bardzo mocne stąpnięcie z premedytacją. Na plus Cikos, w defensywie, kiepsko w ataku, Paljic tez daje radę. Sobol chyba najlepiej w sezonie, Wilk czyści dobrze. Na skrzydłach trochę samotni Boukhari i Rios, Żuraw do zmiany chyba, dałbym Boukhariego na środek i kogoś na bok. Brożek czeka, czeka, może coś dostanie. Jedziemy z nimi teraz!!!

63.5 Kg 26.09.2010 17:04

Chu... zrobil ten Chavez a Wy przezywacie to jak okres...
Nadepnal mu na noge ?? no i co z tego?? boli Was to??

On ma byc rozliczany za gre a deptac to sobie moze ile chce...

Karherop 26.09.2010 17:05

Mecz dla koneserów taktyki...


wkoñcu rzadko sié zdarza drużyna ktora gra całkowicie bez taktyki

Jedynymi piłkarzami których bym nie wymienił po tej połowie to Pawełek , Sobolewski , może Paweł Brożek ...

obrona całkowicie do wymiany , zresztą bardzo prawdopodobne że w przyszłym meczu wyjdziemy Branco , Bunoza , Kowalski , Brożek

Cikos tragedia , Chavez bezmyślność , Cleber na emeryturze , Paljić jeszcze jako tako , ale nic a nic nie blokuje po swojej stronie .

Gra drugiej ligi to poza bieganiem i podaniami do tyłu wielkie nic

Żurawski był przy piłce dwa razy , Boukhari 5 , Rios byl 7 razy z czego 5 razy był faulowany , Paweł Brożek czeka na podania które jak na razie idą tylko górą . W ataku gramy mizerie totalną .

Obiektywaie mówiąc powinien byc po pierwszej połowie podyktowany rzut karny dla GKSu , a Chavez powinien wyleciec za czerwoną ...

Nitrox 26.09.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 986724)
Chaveza ukarać?

Po mojemu to było przypadkowe zagranie. Zawodnik Bełchatowa wykonał ruch kolanem, Chavez miał za mało czasu na reakcje i nastąpił mu na nogę.

Szkoda, że komentatorzy Canal+ nie byli tacy chętni do wysyłania Legionisty do Komisji Ligi po meczu z Ruchem.
Tamta sytuacja była dla mnie bardziej jasna niż dzisiejsza z Chavezem.


Również tak uważam.

Szykuje się zmiana, wchodzi Serge Branco. Oby się coś w drugiej połowie ruszyło !! !!

gigant 26.09.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 986749)
Chu... zrobil ten Chavez a Wy przezywacie to jak okres...
Nadepnal mu na noge ?? no i co z tego?? boli Was to??

On ma byc rozliczany za gre a deptac to sobie moze ile chce...

Jakby tak podeptał Cabajównę, wszyscy pialiby z zachwytu.

cieniek 26.09.2010 17:06

Chavez ewidentnie miał złe zamiary, nie ma sensu bronić rzeźnika, mam nadzieję więcej nie oglądać go na boisku.

JrQ- 26.09.2010 17:06

hahah, widzieliście Małego? przechodził za kamerą i jak o usłyszał, że się o nim mówi to się obrócił

eh, Rios...

brylant17 26.09.2010 17:06

Cikosa mógł zostawić....


edit

Rios kontuzja :/

kpn 26.09.2010 17:06

Branco i Małecki. Ciekawie

For_FuN_ 26.09.2010 17:07

Usprawiedliwienia Chaveza sa kuriozalne...chyba, ze facet ma szybkosc i koordynacje 80-letniej babci(nie obrazajac). Facet powinien odpoczac minimum 3 mecze. Tego tez sie balem, tzn. ze facet grajacy cale zycie w amatorskiej lidze hondurasu, nie poradzi sobie w naszej - ogorkowej Ekstraklasie.

P.S - Gramy dluga pilka, bo pilkarzy mamy slabiutkich. Brakuje 2 skrzydlowych i rozgrywajacego. Granie 3 napastnikami niewiele da, skoro nie ma kto podawac.

xanti1906 26.09.2010 17:13

aj, Boukhari znowu bardzo dobra sytuacja zepsuta

Mamba 26.09.2010 17:13

Hahaha... Chavez gra zaledwie 45 minut i oprócz brutalnego nadepnięcia całkiem dobrze sobie radzi, a internetowi znawcy oczywiście wydali już wyrok. Wywalić! Jest słaby! Jasneee w końcu mamy tylu świetnych środkowych obrońców, po co nam kolejny?

krowczax 26.09.2010 17:14

Wow jesteśmy skuteczni jak ślepy snajper.

kpn 26.09.2010 17:14

Cos sie dzieje. Skutecznosc najwazniejsza, bo nie wiadomo ile jeszcze bedzie sytuacji .

krowczax 26.09.2010 17:21

Jak to mogŁo wpasc ?!

brylant17 26.09.2010 17:21

Dziękuje dobranoc kto Chavez!!!

wisl@k_TS 26.09.2010 17:21

Odpalcie sobie ten mecz z tym angielskim komentarzem - trybuny maksymalnie wyciszone, Anglik sam przysypia, dodać niskie ciśnienie i popołudniowa drzemka murowana :)

O. Jest bramka.

vabanq 26.09.2010 17:21

no i wrocil Paulo w wielkim stylu

Jazon 26.09.2010 17:22

Pawełek...

TRNKRN 26.09.2010 17:23

Ile Cleber musi popełnić błędów, żeby ktoś to w końcu zauważył? Szanuje go, ale w tym momencie nawet Bunoza jest lepszy od niego... Dziękujemy za wszystko, ale dobrze, że już kończy karierę...

AS82 26.09.2010 17:23

Belchatów to druga Odra Wodzislaw dla nas sie robi:-/

iiYama 26.09.2010 17:23

Że Chavez jest toporny to po treningach wiedziałem.

Pawełek kiedy ty nas uratujesz chłopie w ciężkiej sytuacji?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl