Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

gianbuffon 23.09.2010 11:38

No to trzeba trzymać kciuki za wylosowanie KSZO, ew. Podbeskidzie. Do Olsztyna za daleko...

Wasiu 23.09.2010 11:47

Rok temu Legia grala z Cracovia u siebie.
2 lata temu my gralismy z Gornikiem u siebie.
Nie ma chyba zasady, ze slabszy gra na swoim stadionie. Gospodarz spotkania jest losowany.

tommasi 23.09.2010 11:49

U siebie gra zespol z nizszej ligi..przynajmniej tak bylo rok temu

PhantomRanger 23.09.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommasi (Post 985104)
U siebie gra zespol z nizszej ligi..przynajmniej tak bylo rok temu

Jeżeli wylosujemy zespół, który gra w niższej klasie rozgrywkowej to mamy kolejny wyjazd. Jeżeli zespół z Ekstraklasy to gospodarz jest chyba losowany. Dla mnie to KSZO byłoby najlepszym rozwiązaniem :)

mic 23.09.2010 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 985120)
Jeżeli wylosuje zespół który gra w niższej klasie rozgrywkowej to mamy kolejny wyjazd. Jeżeli zespół z Ekstraklasy to gospodarz jest chyba losowany.

Teraz kto zostanie pierwszy wylosowany (para) ten bedzie gospodarzem. Przynajmniej tak bylo rok temu w tej rundzie

Semper Fidelis 1985 23.09.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 985121)
Teraz kto zostanie pierwszy wylosowany (para) ten bedzie gospodarzem. Przynajmniej tak bylo rok temu w tej rundzie

Tak jest tez teraz (z tego co wiem)

licoo 23.09.2010 17:30

Na tym etapie rozgrywek powinny być już 2 mecze. Ale zapewne piłkarze z polskiej ligi byli by zbyt zmęczeni, w końcu tyle mają meczów w roku że ledwo żyją.
P.S. A tak na poważnie, powinien być jeszcze Puchar Ekstraklasy.

ChudyLG 23.09.2010 22:43

Kiedy jest losowanie 1/8 ?

Feniks1983 24.09.2010 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChudyLG (Post 985477)
Kiedy jest losowanie 1/8 ?


O ile sie nie myle losowanie 1/8 PP ma się odbyć 28.09, ale terminy na bank muszą dogadać z telewizją, bo losowanie ma być w tv ponoc.

Pozdrawiam

ja_ka_ 27.09.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 985121)
Teraz kto zostanie pierwszy wylosowany (para) ten bedzie gospodarzem. Przynajmniej tak bylo rok temu w tej rundzie

Oczywiście masz rację, mój błąd.

Losowanie 3 października o 21:00 w studiu nSport. Transmisję z losowania będzie można obejrzeć na kanałach nSport i TVN Turbo.
Mecze tej fazy rozgrywek zostaną rozegrane w dniach 26-27 października.

szczepanwislak 03.10.2010 19:57

Za chwilkę losowanie , ciekawe kogo nam los przydzieli, ja chce dawny Stomil :) a jak nie wyjdzie to może też być Kszo lub np Craksa

szczepanwislak 03.10.2010 20:16

na kanałach nSport i TVN Turbo można śledzić. Niestety nie mam możliwości zobaczenia tego na żywo także fajnie by było jakby tutaj ktoś kto obserwuje losowanie napisał jak ono przebiega lub przebiegło

PoloniaDumaStolicy 03.10.2010 20:17

na TVN Turbo leci jakiś program motoryzacyjny

jcts 03.10.2010 20:18

właśnie reklama leciała, że dzisiaj o 21:40 na TVN Turbo będzie

zidanemarcin 03.10.2010 20:19

od 21:40 na TVN Turbo na 100% !

szczepanwislak 03.10.2010 20:25

Także panowie jak możecie to dajcie tu znać w miarę możliwości jak najszybciej , bo podejrzewam iż na oficjalnej tak szybko nie podadzą informacji

zidanemarcin 03.10.2010 20:27

Spoko, bede ogladal wiec zaraz wrzuce info

szczepanwislak 03.10.2010 20:34

dzięki kolego :)

Kamil86 03.10.2010 20:42

Na SopCast jest transmisja
Channel - 11028

zidanemarcin 03.10.2010 20:43

Cracovia - Lech ;]

Wisła
- Widzew ! na R22

Korona - Jaga

Podbeskidzie - Bełchatów

ŁKS - Lechia

Śląsk - Legia

KSZO - Polonia W

Olsztyn - Ruch

rafil 03.10.2010 20:43

Cracovia - Lech
Wisła - Widzew Łódź! jesteśmy gospodarzami

brylant17 03.10.2010 20:43

Gramy z Widzew Łódź :D no bad

szczepanwislak 03.10.2010 20:51

Dobrze , że u siebie , ale przeciwnik może nam sporo problemów narobić , nie ukrywam , że liczyłem na łatwiejszego rywala , ale lepszy Widzew niż któryś z wyżej notowanych drużyn ekstraklasy

h3po4 03.10.2010 20:54

Eh ;/ Kibicowsko bardzo bardzo marnie ;/ liczyłem na więcej....

Flinston 03.10.2010 20:59

Kibicowsko marnie chyba tylko z jednego powodu, że mamy zamknięty sektor gości;).

Filippo123321 03.10.2010 21:00

No to chociaz wielkiego wstydu nie bedzie, bo Widzew to porządna firma.

fanfan 03.10.2010 21:01

Tylko że po Widzewie mamy na rozkładzie Amicę...

Eustachy 03.10.2010 21:04

Moim zdaniem zdobycie PP to jedyna szansa na europejskie puchary w przyszlym sezonie, dlatego mecz z Widzewem to najwazniejszy mecz rundy jesiennej. W teorii zima mozna sie solidnie wzmocnic, ale poki co trzeba odprawic Widzew tym co jest za wszelka cene.

F-A-> 03.10.2010 21:07

Mecze 26 lub 27 października. Widzew ma Jagiellonię 24-ego, więc teoretycznie wypada środa. Tylko, że Lech też gra kolejkę w niedzielę, a jakoś nie mogę sobie wyobrazić dwóch meczów w Krakowie w jednym dniu.

brylant17 03.10.2010 21:16

Mam nadzieję,że Śląsk wie co ma zrobić :))) :D chciałem OKS Olsztyn, ale jest ok


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl