Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Koszarawa Żywiec - Wisła Kraków na 100-lecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7550)

nicolas 05.09.2010 19:53

Jacek Pawłowski jest podobny to Szewczenki! Dobrze, że takich piłkarzy sprowadzamy do ME. On jest chyba już od jakiegoś czasu, niestety pierwszy raz o nim usłyszałem. Niech z takich piłkarzy nie rezygnują, tylko dadzą się rozwijać i trenować z pierwszym zespołem. Wierzę, że idzie lepsze. Nie rezygnujcie z nich! Dziękuję.

yogul 05.09.2010 19:57

wiadome że jest to jego problem, ale jednak ja nie pamiętam meczu w którym Małecki by wyleciał za to z boiska, co oznacza że w lidze potrafi się kontrolować.

Moim zdaniem jest to piłkarz charakterny, po nim widać że żyje meczem, że angażuje się. I wole klnącego Patryka niż bojącego się wstawić nogę i dla mnie grającego jak baba Bogusia.

a kto uważa że to takie przeklinanie do sędziego i nerwy na boisku to jest jakaś chora cecha i trzeba go wysłać na terapie to przypomnijcie sobie mecz we Wrocławiu ze Śląskiem gdy Baszczyński i ktoś jeszcze wyleciał z boiska za to.

kpn 05.09.2010 19:58

Patryk nakręca druzyne, ale niestety moze to byc kolejny Nikola Mijailović i to nie chodzi o akurat o ten mecz. OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE. Jezeli on tak okazuje przywiązanie do Wisły to niech równiez pokaże, ze nie jest zwykłym małolatem który robi co chce, bo moze to sie w koncu skonczyc, tym bardziej ze obecny trener nie bedzie tego tolerował.

snyrting 05.09.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 974996)

a kto uważa że to takie przeklinanie do sędziego i nerwy na boisku to jest jakaś chora cecha i trzeba go wysłać na terapie to przypomnijcie sobie mecz we Wrocławiu ze Śląskiem gdy Baszczyński i ktoś jeszcze wyleciał z boiska za to.

Tylko w wypadku Baszcza był to jeden z niewielu jego wybryków (na początku kariery dostał nawet zawieszenie na bodaj pół roku). Patryk nie od dzis jest na cenzurowanym u kibiców, dziennikarzy i trenerów. Takim zachowaniem jak to dzisiejsze pokazuje, że nie ma w nim woli (albo siły) by się zmienić. Dla dobra Wisły i jego trzeba coś z tym fantem zrobić.

Kluvi 05.09.2010 20:11

nie chodzi o to ze on nie umie się zmienić, sam wiem np po sobie że jak grałem i mi zależało to też potrafiłem dopiec nie jednemu koledze, ale wtedy się nie myśli, liczy się wynik a przeciwnika trzeba zniszczyć:P
Myślę że tak może być z Patrykiem po prostu.

SpoXsteR 05.09.2010 20:16

zdjecia
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...la_Krakow_2_9/

Pawlolek 05.09.2010 21:10

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7135619269.jpg

Tomek grał przeciwko nam? : ))
Na pierwszy rzut oka, nie wiedziałem co powiedzieć.

Co do meczu, to fajnie, że sobie chłopacy postrzelali, a co cieszy bardziej, to fakt, iż grało dużo młodych zawodników.

Cerber 05.09.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 974996)
wiadome że jest to jego problem, ale jednak ja nie pamiętam meczu w którym Małecki by wyleciał za to z boiska, co oznacza że w lidze potrafi się kontrolować.

Moim zdaniem jest to piłkarz charakterny, po nim widać że żyje meczem, że angażuje się. I wole klnącego Patryka niż bojącego się wstawić nogę i dla mnie grającego jak baba Bogusia.

a kto uważa że to takie przeklinanie do sędziego i nerwy na boisku to jest jakaś chora cecha i trzeba go wysłać na terapie to przypomnijcie sobie mecz we Wrocławiu ze Śląskiem gdy Baszczyński i ktoś jeszcze wyleciał z boiska za to.

dostawał żółte kartki za pyskowanie. darł mordy na kolegów.
wyleciał w meczu derbowym z Cracovią Kraków (0:0, na Kałuży, w ramach PE) za pyskówę. Parę minut później po tym, jak po drugim brudnym faulu wyleciał Cleber. TRZY DNI PO TYM, jak w meczu o którym mówisz, ze Śląskiem wylecieli Baszczu i Sobol (pierwszy za wyzwiska, drugi za... pukanie się w czoło).

To powinno być jasne raz na zawsze, że z sędzią się NIE DYSKUTUJE. Trzeba przyjąć, że sędziowie są debilami i niektórzy mają odpały, ale po co ich prowokować i dawać im pretekst? W Niemczech usłyszałem wiele razy "sędzia to jest świętość i ma nieodwołanie rację", co wykłada się, że każda dyskusja niebędąca prośbą o powód decyzji (takie prawo ma tylko kapitan zespołu) jest bezsensowna.

yogul 05.09.2010 21:52

no oczywiście racja jest co piszecie, ale też trzeba patrzeć na to że jest młody porywczy, a kto grał w meczach o jakąkolwiek stawkę ten rozumie jakie są emocje.

Mnie tydzień temu też zdarzyło się krzyczeć na sędziego, który wykazał się na tyle wyrozumiałością że podszedł powiedział ze rozumie emocje meczowe itd

Może na Patryka też za bardzo patrze przez swój pryzmat, ponieważ przez 4 lata grania w juniorach miałem tylko 2 kartki i 2 czerwone za pyskowanie ;P

Wasiu 05.09.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cerber (Post 975035)
dostawał żółte kartki za pyskowanie. darł mordy na kolegów.
wyleciał w meczu derbowym z Cracovią Kraków (0:0, na Kałuży, w ramach PE) za pyskówę. Parę minut później po tym, jak po drugim brudnym faulu wyleciał Cleber. TRZY DNI PO TYM, jak w meczu o którym mówisz, ze Śląskiem wylecieli Baszczu i Sobol (pierwszy za wyzwiska, drugi za... pukanie się w czoło).

Tak gwoli scislosci to w meczu z Cracovia w PE wylecial za brutalny faul, ktory powinien sie skonczyc polroczna dyskwalifikacja.

BronekTS 05.09.2010 22:16

Mógłby ktoś przybliżyć sprawę rzekomych testów Pawłowskiego w Reading ? Czemu tam nie został ? Kasa czy umiejętności ? Swoją drogą, jeżeli gość coś sobą reprezentuje, to mogliby ciekawy atak w ME z Szewczykiem stworzyć, a kto wie, może już niedługo byliby wprowadzaniu do pierwszego zespołu. Nie chce zapeszać ale całkiem przyjemnie to wyglądać zaczyna :) :) :)

bridgeburner 06.09.2010 09:16

Biuro Prasowe tu nieraz zagląda więc pytanko
Będzie skrót video z meczu??

lord damien 06.09.2010 15:09

Jacek Pawłowski jest wychowankiem klubu, w którym grałem - UKS Łady. Fajnie by było widzieć swojego znajomego w koszulce Wisły:-)

willow 06.09.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 975132)
Biuro Prasowe tu nieraz zagląda więc pytanko
Będzie skrót video z meczu??

Jak informuje Biuro Prasowe, skrótu nie będzie w związku z awarią kamery.

SpoXsteR 06.09.2010 20:24

nie byli przygotowani na taki grad goli i bateria sie wyczerpala ;)

oni to zawsze maja awarie kiedy nie trzeba, na przyszlosc zamieszczajcie takie info na oficjalnej, a nie gdzies w komentarzach na fejsbuku..

Kowalski 07.09.2010 05:52

Trzeba było pojechać do Żywca:) Wisła, góry i piwo (serwowane na stadionie) czego więcej trzeba? A na poważnie jeśli powód braku skrótu jest prawdziwy to niestety świadczy o lekkim braku profesjonalizmu Biura Prasowego.

Ala1955 07.09.2010 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kowalski (Post 975513)
Trzeba było pojechać do Żywca:) Wisła, góry i piwo (serwowane na stadionie) czego więcej trzeba? A na poważnie jeśli powód braku skrótu jest prawdziwy to niestety świadczy o lekkim braku profesjonalizmu Biura Prasowego.

Na dodatek piwo w rozsądnej cenie, lody w Żywcu bardzo dobre, stadion "klimatyczny", kobiety weszły za darmo.... czego więcej wymagać jak na niedzielny sparing :-)
A zobaczyć na własne oczy 9 strzelonych przez Wisłę w jednym meczu bramek .... bezcenne :-)
A i jeszcze zobaczyć jak piłkarze i sędziowie muszą przejść z szatni na boisko przez jezdnię po pasach - gdzie to jeszcze zobaczyć można?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl