![]() |
Jacek Pawłowski jest podobny to Szewczenki! Dobrze, że takich piłkarzy sprowadzamy do ME. On jest chyba już od jakiegoś czasu, niestety pierwszy raz o nim usłyszałem. Niech z takich piłkarzy nie rezygnują, tylko dadzą się rozwijać i trenować z pierwszym zespołem. Wierzę, że idzie lepsze. Nie rezygnujcie z nich! Dziękuję.
|
wiadome że jest to jego problem, ale jednak ja nie pamiętam meczu w którym Małecki by wyleciał za to z boiska, co oznacza że w lidze potrafi się kontrolować.
Moim zdaniem jest to piłkarz charakterny, po nim widać że żyje meczem, że angażuje się. I wole klnącego Patryka niż bojącego się wstawić nogę i dla mnie grającego jak baba Bogusia. a kto uważa że to takie przeklinanie do sędziego i nerwy na boisku to jest jakaś chora cecha i trzeba go wysłać na terapie to przypomnijcie sobie mecz we Wrocławiu ze Śląskiem gdy Baszczyński i ktoś jeszcze wyleciał z boiska za to. |
Patryk nakręca druzyne, ale niestety moze to byc kolejny Nikola Mijailović i to nie chodzi o akurat o ten mecz. OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE. Jezeli on tak okazuje przywiązanie do Wisły to niech równiez pokaże, ze nie jest zwykłym małolatem który robi co chce, bo moze to sie w koncu skonczyc, tym bardziej ze obecny trener nie bedzie tego tolerował.
|
Cytat:
|
nie chodzi o to ze on nie umie się zmienić, sam wiem np po sobie że jak grałem i mi zależało to też potrafiłem dopiec nie jednemu koledze, ale wtedy się nie myśli, liczy się wynik a przeciwnika trzeba zniszczyć:P
Myślę że tak może być z Patrykiem po prostu. |
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7135619269.jpg
Tomek grał przeciwko nam? : )) Na pierwszy rzut oka, nie wiedziałem co powiedzieć. Co do meczu, to fajnie, że sobie chłopacy postrzelali, a co cieszy bardziej, to fakt, iż grało dużo młodych zawodników. |
Cytat:
wyleciał w meczu derbowym z Cracovią Kraków (0:0, na Kałuży, w ramach PE) za pyskówę. Parę minut później po tym, jak po drugim brudnym faulu wyleciał Cleber. TRZY DNI PO TYM, jak w meczu o którym mówisz, ze Śląskiem wylecieli Baszczu i Sobol (pierwszy za wyzwiska, drugi za... pukanie się w czoło). To powinno być jasne raz na zawsze, że z sędzią się NIE DYSKUTUJE. Trzeba przyjąć, że sędziowie są debilami i niektórzy mają odpały, ale po co ich prowokować i dawać im pretekst? W Niemczech usłyszałem wiele razy "sędzia to jest świętość i ma nieodwołanie rację", co wykłada się, że każda dyskusja niebędąca prośbą o powód decyzji (takie prawo ma tylko kapitan zespołu) jest bezsensowna. |
no oczywiście racja jest co piszecie, ale też trzeba patrzeć na to że jest młody porywczy, a kto grał w meczach o jakąkolwiek stawkę ten rozumie jakie są emocje.
Mnie tydzień temu też zdarzyło się krzyczeć na sędziego, który wykazał się na tyle wyrozumiałością że podszedł powiedział ze rozumie emocje meczowe itd Może na Patryka też za bardzo patrze przez swój pryzmat, ponieważ przez 4 lata grania w juniorach miałem tylko 2 kartki i 2 czerwone za pyskowanie ;P |
Cytat:
|
Mógłby ktoś przybliżyć sprawę rzekomych testów Pawłowskiego w Reading ? Czemu tam nie został ? Kasa czy umiejętności ? Swoją drogą, jeżeli gość coś sobą reprezentuje, to mogliby ciekawy atak w ME z Szewczykiem stworzyć, a kto wie, może już niedługo byliby wprowadzaniu do pierwszego zespołu. Nie chce zapeszać ale całkiem przyjemnie to wyglądać zaczyna :) :) :)
|
Biuro Prasowe tu nieraz zagląda więc pytanko
Będzie skrót video z meczu?? |
Jacek Pawłowski jest wychowankiem klubu, w którym grałem - UKS Łady. Fajnie by było widzieć swojego znajomego w koszulce Wisły:-)
|
Cytat:
|
nie byli przygotowani na taki grad goli i bateria sie wyczerpala ;)
oni to zawsze maja awarie kiedy nie trzeba, na przyszlosc zamieszczajcie takie info na oficjalnej, a nie gdzies w komentarzach na fejsbuku.. |
Trzeba było pojechać do Żywca:) Wisła, góry i piwo (serwowane na stadionie) czego więcej trzeba? A na poważnie jeśli powód braku skrótu jest prawdziwy to niestety świadczy o lekkim braku profesjonalizmu Biura Prasowego.
|
Cytat:
A zobaczyć na własne oczy 9 strzelonych przez Wisłę w jednym meczu bramek .... bezcenne :-) A i jeszcze zobaczyć jak piłkarze i sędziowie muszą przejść z szatni na boisko przez jezdnię po pasach - gdzie to jeszcze zobaczyć można? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl