![]() |
Mam wielkie obawy co do tego meczu, bo niestety ale Kulawik to chyba zaden trener. Jezeli Rado miesci sie w skladzie a nie ma miejsca na Jirsaka czy Gule, to chyba trener ma cos nie w porzadku w glowie. Rado to pilkarz co najwyzej przecietny, natomiast dwoch wyzej wymienionych jak na polskie warunki prezentuja poziom dobry, w porywach nawet bardzo.
Szacunek dla Kulawika, ale jesli ktos gra u niego po znajmosci kosztem jakiegokolwiek klasowego rozgrywajacego, to nie mam pytan... Oby Rios sie okazal dobrym strzalem |
Tak nie wprowadzajmy młodych bo nie zasługują.
Ile było płaczów że Skorża Czekajowi czy Leszczakowi nie dał szansy. Teraz zamiast się cieszyć że chłopak gra a wynik sportowy na tym nie cierpi to wdajmy się w dyskusje czy ktoś zasługuje na grę w Wiśle czy nie zasługuje. Od tego typu decyzji którym na ten czas jest Kulawik i jeśli on uznał że Rado ma to coś by dostać szansę w I drużynie trzeba to zaakceptować. Ludzie tutaj na forum sami mówili( pisali) że wolą młodych chłopaków którzy złapią doświadczenie i którym zależy niż zblazowane gwiazdy które nie przebiegną kilku metrów do piłki. PS. Kulawik gra innym systemem gdzie ci dwaj środkowi pomocnicy za napastnikiem mają pełnić rolę tych łączników a nie rozgrywających. |
Cytat:
A po drugie, ciekawe co bys zaproponowal na drugi ogien :) Nie jestem pewien co kot mial na mysli piszac, ze Lobodzinski nie dal Wisle kompletnie NIC, ale moze dokonal bilansu zysku i strat, kladac na jednej szali nieprawdopodobny wystep Lobo w meczu z Lechia + 2 asysty w derbach przed trzema laty, kontra kilkadziesiat mniej lub bardziej beznadziejnych wystepow na drugiej szali. I jesli wynikiem bilansu wyszlo mu, ze Lobo nie dal nic, czyli niejako wyszedl na zero a nie na minus, to trzeba przyznac, iz byl wyjatkowo lagodny dla Wojtka. |
lol czemu nie ma jeszcze ma skladow na relacji...:|
|
Cytat:
|
Wisła Kraków
Pawełek Cikos Kowalski Cleber Diaz Małecki Sobolewski Rado Rios Kirm Żurawski Rezerwowi: Jovanić Bunoza Piotr Brożek Łobodziński Paljić Wilk |
No to zeby Rios pograł cos:)
|
Szkoda, że Wilk nie gra... Dać mu szansę trzeba , a nie ławka..
|
próbuję zrozumieć Kulawika i jedyne co przychodzi mi na myśl, to przypuszczenie, iż udział Kowalskiego i Pawełka w tym spotkaniu ma za zadanie umożliwić komunikację w defensywie, bo wystawiając Jovanica i Bunozę - mielibyśmy 6 zawodników mówiących innym językiem?
|
nie upatrujcie w Riosie zbawce.. to dla chlopaka pierwszy oficjalny mecz.. czarno to widze, ale moze sie uda, chocby po samoboju niech przywiaza stamtad 3 pkt
http://www.live.wisla.krakow.pl/?subiektywne=on |
W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??
|
Cytat:
|
W tym, że go Kulawik bardziej lubi i chce pokazać jakich piłkarzy świetnych wychowuje w Młodej Ekstraklasie.
|
Cytat:
A może to on ma przyciągnąć pikników na stadion ;) Niezbadane są wyroki Kulawika, oj niezbadane... |
Cytat:
|
Dla Boguskiego znalazlo sie miejsce na lawce, a dla Jirsaka nie? Nasz jedyny nominalny rozgrywajacy siedzi na trybunach / w domu ale "Boski Rafcio" jest na lawce. Teraz mam pytanie: Jezeli cos pojdzie nie tak, kim Tomasz Kulawik chce rozruszac atak? Boguskim? Lobodzinskim? Przynamniej mogl Czecha w obwodzie zostawic jakby cos szlo "nie tak". Slaby trener, szkoda gadac.
|
Żeby tylko Pawelek nie zrobił tego co Reina w meczu Liverpool Arsenal.
|
Cytat:
|
Jirsak miał mnóstwo okazji żeby udowodnic sobie i trenerom że coś może z niego byc. Byłem jego zwolennikiem ale jego ostatnie występy przekreślają przydatnosc tego zawodnika do Wisły
|
wkurzające jest wystawianie Rado do pierwszego składu..niczym chlopak sie nie wyróznia nawet w ME, a Kulawik teraz robi z niego jakiegoś zbawce...nie sztuka wprowadzac mlodych zawodnikow do pierwszej 11 którzy nic sobą nie prezentują....z takim podejsciem do pracy trenerskiej to Kulawik długo nic nie osiagnie..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku. |
Cytat:
|
Pomieszanie z poplataniem...nikt w klubach zagranicznych nie daje miejsca za wiek, ale za umiejetnosci...
|
W ustawieniu z 5 pomocnikami i jednym napastinkiem rolą tego najbardziej wysuniętego jest przytrzymywanie piłki, podchodzenie do rozegrania i rozdzielanie futbolówki na skrzydła.
Rios ma takie cechy, więc powinien to być strzał w dziesiątkę. Uważam, że z Brożka na pewno nie mielibyśmy tyle korzyści. Jego gra ogranicza się do czekania na prostopadłą piłkę i raz po raz obijania bramkarza. Poprzedni sezon pokazał, że Paweł niestety po kontuzji nie pracował wystarczająco ciężko. Być może wydawało mu się, że wszystko będzie przychodziło tak łatwo jak dotychczas. Gdy zdobywał króla strzelców. W każdym razie stagnacja oznacza w piłce regres. I mamy znowu Brożka z czasów Dana Petrescu, gdy praktycznie zwolnił Rumuna swoją nieudolnością, a na forum pojawiały się tematy "Paweł Brożek do rezerw." |
Cytat:
Nie zamierzam bronić Boguskiego, bo to co odstawiał w ostatnich meczach było żenujące. Z przebywania Jirsaka na boisku z kolei praktycznie nigdy nic nie wynika, więc co za różnica? |
Mocna ława dzisiaj...
|
Cytat:
|
A czemu Boguskiego nie ma nawet na ławce?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl