Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

żogaiła 15.08.2010 17:01

Mam wielkie obawy co do tego meczu, bo niestety ale Kulawik to chyba zaden trener. Jezeli Rado miesci sie w skladzie a nie ma miejsca na Jirsaka czy Gule, to chyba trener ma cos nie w porzadku w glowie. Rado to pilkarz co najwyzej przecietny, natomiast dwoch wyzej wymienionych jak na polskie warunki prezentuja poziom dobry, w porywach nawet bardzo.
Szacunek dla Kulawika, ale jesli ktos gra u niego po znajmosci kosztem jakiegokolwiek klasowego rozgrywajacego, to nie mam pytan...
Oby Rios sie okazal dobrym strzalem

martinius028 15.08.2010 17:05

Tak nie wprowadzajmy młodych bo nie zasługują.
Ile było płaczów że Skorża Czekajowi czy Leszczakowi nie dał szansy. Teraz zamiast się cieszyć że chłopak gra a
wynik sportowy na tym nie cierpi to wdajmy się w dyskusje czy ktoś zasługuje na grę w Wiśle czy nie zasługuje.
Od tego typu decyzji którym na ten czas jest Kulawik i jeśli on uznał że Rado ma to coś by dostać szansę w I
drużynie trzeba to zaakceptować.
Ludzie tutaj na forum sami mówili( pisali) że wolą młodych chłopaków którzy złapią doświadczenie i którym zależy
niż zblazowane gwiazdy które nie przebiegną kilku metrów do piłki.

PS. Kulawik gra innym systemem gdzie ci dwaj środkowi pomocnicy za napastnikiem mają pełnić rolę tych łączników
a nie rozgrywających.

Eustachy 15.08.2010 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skipper (Post 961076)
Sugeruję czasem oderwać się od monitora i obejrzeć jakiś meczyk Wisełki. Na pierwszy ogień polecam Lechia - Wisła, kluczowy mecz w walce o nasz ostatni tytuł mistrza Polski.

Po pierwsze dlaczego twierdzisz, ze ten mecz byl bardziej istotny niz pozostle 29? Tylko dlatego, ze byl jednym z ostatnich ?

A po drugie, ciekawe co bys zaproponowal na drugi ogien :)
Nie jestem pewien co kot mial na mysli piszac, ze Lobodzinski nie dal Wisle kompletnie NIC, ale moze dokonal bilansu zysku i strat, kladac na jednej szali nieprawdopodobny wystep Lobo w meczu z Lechia + 2 asysty w derbach przed trzema laty, kontra kilkadziesiat mniej lub bardziej beznadziejnych wystepow na drugiej szali. I jesli wynikiem bilansu wyszlo mu, ze Lobo nie dal nic, czyli niejako wyszedl na zero a nie na minus, to trzeba przyznac, iz byl wyjatkowo lagodny dla Wojtka.

zapalony 15.08.2010 17:33

lol czemu nie ma jeszcze ma skladow na relacji...:|

dostuffca 15.08.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zapalony (Post 961137)
lol czemu nie ma jeszcze ma skladow na relacji...:|

bo nie pojechałeś jej realizować i po drugiej stronie łącz same lenie i gamonie, wolontariusze nieroby..

wojti11795 15.08.2010 17:39

Wisła Kraków

Pawełek
Cikos
Kowalski
Cleber
Diaz
Małecki
Sobolewski
Rado
Rios
Kirm
Żurawski

Rezerwowi:
Jovanić
Bunoza
Piotr Brożek
Łobodziński
Paljić
Wilk

kpn 15.08.2010 17:39

No to zeby Rios pograł cos:)

Marcinnno 15.08.2010 17:41

Szkoda, że Wilk nie gra... Dać mu szansę trzeba , a nie ławka..

_barszczu 15.08.2010 17:41

próbuję zrozumieć Kulawika i jedyne co przychodzi mi na myśl, to przypuszczenie, iż udział Kowalskiego i Pawełka w tym spotkaniu ma za zadanie umożliwić komunikację w defensywie, bo wystawiając Jovanica i Bunozę - mielibyśmy 6 zawodników mówiących innym językiem?

SpoXsteR 15.08.2010 17:43

nie upatrujcie w Riosie zbawce.. to dla chlopaka pierwszy oficjalny mecz.. czarno to widze, ale moze sie uda, chocby po samoboju niech przywiaza stamtad 3 pkt

http://www.live.wisla.krakow.pl/?subiektywne=on

63.5 Kg 15.08.2010 17:45

W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??

RAF 15.08.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 961143)
Wisła Kraków

Pawełek
Cikos
Kowalski
Cleber
Diaz
Małecki
Sobolewski
Rado
Rios
Kirm
Żurawski

Rezerwowi:
Jovanić
Bunoza
Piotr Brożek
Łobodziński
Paljić
Wilk

Nie chce narzekac, ale czemu wstawia sie do skladu Kowalskiego a nie Bunoze? W mojej opinii podstawowa para stoperow beda: Chavez - Bunoza. Rozumiem ze Honduranin grac nie moze, ale czemu promuje sie slabego Kowalskiego a nie Bunoze? O ile Bunoze mozna jeszcze rozgrzeszyc brakiem doswiadczenia, ogrania, zmiana otoczenia oraz zmiana systemu gry; o tyle Kowalski grajacy od dziecka w Polsce, grajacy systemem 4-4-2 jest po prostu slaby..... I pytanie nr.2 gdzie Jirskak? Gdzie Gargula? Gdzie Wilk? W czym oni sa slabsi od Rado?

Marcinnno 15.08.2010 17:48

W tym, że go Kulawik bardziej lubi i chce pokazać jakich piłkarzy świetnych wychowuje w Młodej Ekstraklasie.

Reiro 15.08.2010 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 961150)
W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??

Jest wychowanikiem i ulubieńcem Kulawika...? hehe :D
A może to on ma przyciągnąć pikników na stadion ;)
Niezbadane są wyroki Kulawika, oj niezbadane...

gress 15.08.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 961150)
W czym Rado jest lepszy od Garguly, Jirsaka i Wilka??

A w czym jest gorszy ? Garguła i Jirsak już mieli dużo szans na pokazanie się i jakoś szału nie było. Miejmy nadzieje, że coś Wilk zagra bo każdy powinien mieć szanse udowodnić swoją wartość.

RAF 15.08.2010 17:56

Dla Boguskiego znalazlo sie miejsce na lawce, a dla Jirsaka nie? Nasz jedyny nominalny rozgrywajacy siedzi na trybunach / w domu ale "Boski Rafcio" jest na lawce. Teraz mam pytanie: Jezeli cos pojdzie nie tak, kim Tomasz Kulawik chce rozruszac atak? Boguskim? Lobodzinskim? Przynamniej mogl Czecha w obwodzie zostawic jakby cos szlo "nie tak". Slaby trener, szkoda gadac.

Sylwek1906 15.08.2010 17:58

Żeby tylko Pawelek nie zrobił tego co Reina w meczu Liverpool Arsenal.

Charlie 15.08.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gress (Post 961155)
A w czym jest gorszy ? Garguła i Jirsak już mieli dużo szans na pokazanie się i jakoś szału nie było. Miejmy nadzieje, że coś Wilk zagra bo każdy powinien mieć szanse udowodnić swoją wartość.

No Guła miał mnóstwo, aż 2 mecze z Szawle:rotfl:

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:02

Jirsak miał mnóstwo okazji żeby udowodnic sobie i trenerom że coś może z niego byc. Byłem jego zwolennikiem ale jego ostatnie występy przekreślają przydatnosc tego zawodnika do Wisły

mateusz212 15.08.2010 18:02

wkurzające jest wystawianie Rado do pierwszego składu..niczym chlopak sie nie wyróznia nawet w ME, a Kulawik teraz robi z niego jakiegoś zbawce...nie sztuka wprowadzac mlodych zawodnikow do pierwszej 11 którzy nic sobą nie prezentują....z takim podejsciem do pracy trenerskiej to Kulawik długo nic nie osiagnie..

Wojtator 15.08.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 961161)
No Guła miał mnóstwo, aż 2 mecze z Szawle:rotfl:

Miał jeszcze szansę z Wolbromiem:foch:

RAF 15.08.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 961164)
Jirsak miał mnóstwo okazji żeby udowodnic sobie i trenerom że coś może z niego byc. Byłem jego zwolennikiem ale jego ostatnie występy przekreślają przydatnosc tego zawodnika do Wisły

Nikt nie robi z Czech zbawcy, ale zgodzisz sie chyba ze kazdy normalny trener zostawilby sobie na lawce czlowieka ktory bedzie jakas opcja w razie jak mecz sie nie bedzie ukladal. Mamy dwoch ofensywnych pomocnikow. Nie mowie ze sa wirtuoazami ale przynajmniej daja jakakolwiek mozliwosc manerwu. A tak, to znow wprowadzi Rafcia?

Rob_Zombie 15.08.2010 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 961157)
Dla Boguskiego znalazlo sie miejsce na lawce, a dla Jirsaka nie? Nasz jedyny nominalny rozgrywajacy siedzi na trybunach / w domu ale "Boski Rafcio" jest na lawce. Teraz mam pytanie: Jezeli cos pojdzie nie tak, kim Tomasz Kulawik chce rozruszac atak? Boguskim? Lobodzinskim? Przynamniej mogl Czecha w obwodzie zostawic jakby cos szlo "nie tak". Slaby trener, szkoda gadac.

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jirsak zbawcą ofensywy? Albo przynajmniej jej wzmocnieniem?
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku.

RAF 15.08.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 961171)
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jirsak zbawcą ofensywy? Albo przynajmniej jej wzmocnieniem?
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku.

Wyjasnij mi prosze w czym Boguski jest lepszy od Jirsaka? Dlaczego dla niego jest miejsce na lawce a dla Czecha nie? Nie chce byc zlosliwy i powiedziec ze Jirsak przynajmniej potragi przyjac pilke, i ta pilka mu nie przeszkadza...

For_FuN_ 15.08.2010 18:10

Pomieszanie z poplataniem...nikt w klubach zagranicznych nie daje miejsca za wiek, ale za umiejetnosci...

tofik 15.08.2010 18:12

W ustawieniu z 5 pomocnikami i jednym napastinkiem rolą tego najbardziej wysuniętego jest przytrzymywanie piłki, podchodzenie do rozegrania i rozdzielanie futbolówki na skrzydła.
Rios ma takie cechy, więc powinien to być strzał w dziesiątkę.

Uważam, że z Brożka na pewno nie mielibyśmy tyle korzyści. Jego gra ogranicza się do czekania na prostopadłą piłkę i raz po raz obijania bramkarza. Poprzedni sezon pokazał, że Paweł niestety po kontuzji nie pracował wystarczająco ciężko. Być może wydawało mu się, że wszystko będzie przychodziło tak łatwo jak dotychczas. Gdy zdobywał króla strzelców.
W każdym razie stagnacja oznacza w piłce regres. I mamy znowu Brożka z czasów Dana Petrescu, gdy praktycznie zwolnił Rumuna swoją nieudolnością, a na forum pojawiały się tematy "Paweł Brożek do rezerw."

Rob_Zombie 15.08.2010 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 961175)
Wyjasnij mi prosze w czym Boguski jest lepszy od Jirsaka? Dlaczego dla niego jest miejsce na lawce a dla Czecha nie? Nie chce byc zlosliwy i powiedziec ze Jirsak przynajmniej potragi przyjac pilke, i ta pilka mu nie przeszkadza...

Jak dla mnie to wybór między dżumą a cholerą.
Nie zamierzam bronić Boguskiego, bo to co odstawiał w ostatnich meczach było żenujące. Z przebywania Jirsaka na boisku z kolei praktycznie nigdy nic nie wynika, więc co za różnica?

ślimak 15.08.2010 18:19

Mocna ława dzisiaj...

RAF 15.08.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 961179)
Jak dla mnie to wybór między dżumą a cholerą.
Nie zamierzam bronić Boguskiego, bo to co odstawiał w ostatnich meczach było żenujące. Z przebywania Jirsaka na boisku z kolei praktycznie nigdy nic nie wynika, więc co za różnica?

W mojej skromnej opinii Czech jest w lepszej formie niz Boguski ktory z kolei jest wogole bez formy.

Grisza1 15.08.2010 18:22

A czemu Boguskiego nie ma nawet na ławce?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl