![]() |
Witam, bardzo proszę o komentarze o tym blogu i formie prezentowania tabelek po meczu!
http://ts.bialix.pl/ Z myślą o Was dla Was! Zapraszamy! |
Jak to mowia gra gitara :D tylko jak sie wejdzie na głowna i ta pierwsza pozycja jest: "Tabela Generalna po meczu GKS Bełchatów – Wisła Kraków. to wyskakuje bład: Nie można odnaleźć serwera
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl