Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dyskusje, propozycje - konkurs o Wiśle (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7528)

WISŁAZWE 21.03.2012 17:20

Witam, bardzo proszę o komentarze o tym blogu i formie prezentowania tabelek po meczu!


http://ts.bialix.pl/


Z myślą o Was dla Was!

Zapraszamy!

mitmichael 21.03.2012 17:55

Jak to mowia gra gitara :D tylko jak sie wejdzie na głowna i ta pierwsza pozycja jest: "Tabela Generalna po meczu GKS Bełchatów – Wisła Kraków. to wyskakuje bład: Nie można odnaleźć serwera


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl