Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

prober 24.04.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mikesz (Post 887897)
Apeluję byśmy w końcu przestali zajmować się kibicami z Poznania!! Co drugi post na tym forum dotyczy ich kompleksów. Dziwne tylko, że gdy wchodzę na ich forum posty na nasz temat policzyć można na palcach jednej ręki.
Czy naprawdę sami nie widzicie, że coś tu nie gra?

Wszystko gra, kto się czubi ten się lubi :)

Zwitter 24.04.2010 12:04

No właśnie ludzie, przecież to oni mają nóż na gardle, jak przegrają to znów to ich marzenia o mistrzostwie prysną jak bańka mydlana. Jak my przegramy to i tak gramy dalej, wygramy wszyskie spotkania do końca i znów mistrzostwo nasze. Chociaż chyba łatwiej wygrać u siebie z Lechem niż z Legią na Łazienkowskiej, prawda?
Remis też będzie dobry ale postawiłem na Wisłę bo skusił mnie ładny kurs więc musi wygrać ;)

WislaOnly 24.04.2010 12:13

Ja myślę, że nasza taktyka ni jak się ima tego co będzie grał Lech. Oni grają 4-5-1- przy naszym 4-4-2 robi to kolosalną różnicę w pomocy. Śmiem twierdzić, że to będzie nasz największy problem w tym meczu. Oby nasze skrzydła coś zdziałały... JJJBG!

podszywacz 24.04.2010 12:21

Jestem umiarkowanym pesymistą, liczę na remis 1:1. II linia Lecha ma wielką przewagę, Peszko, Stilic. Skuteczność Lewandowskiego przy własciwie braku skuteczności naszego ataku. Do tego jeszcze nasz bramkarz, bez komentarza.

kolend 24.04.2010 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 887909)
Ja myślę, że nasza taktyka ni jak się ima tego co będzie grał Lech. Oni grają 4-5-1- przy naszym 4-4-2 robi to kolosalną różnicę w pomocy. Śmiem twierdzić, że to będzie nasz największy problem w tym meczu. Oby nasze skrzydła coś zdziałały... JJJBG!

akurat teoretyczna przewaga Lecha na skrzydłach jest ogromna, Kriwiec i Peszko potrafią zagrać takie rzeczy, o których Brożek i Łobodziński nawet nie pomyślą... ale to wcale nie znaczy, że zagrają

obawiam się nudnej kopaniny na 0:0, obym się mylił

MCX 24.04.2010 12:24

Walczyć, Wisła, walczyć!
Trzecie mistrzostwo Polski z rzędu to byłoby coś.
Dobrze, że Sobolewski będzie grał, to pozwala pozytywniej myśleć o zneutralizowaniu Poznaniaków w środku pola.
Wierzę w 3 punkty w tym meczu.

Kazek K 24.04.2010 12:37

Wejdzcie na program TVP http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0 i click na mecz Wisly i co :

Piłka nożna - Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań ( I poł. )24 kwietnia 2010, godz. 16:00

Kleczkowska dowiaduje się, że Biernacki otrzymał cały majątek po Żmijewskiej.
Magdalena uważa, że skoro Zosia skończyła studia, powinna poszukać sobie stosowniejszego
zajęcia niż praca kelnerki czy opiekunki do dzieci.
Julia tłumaczy Joannie, że Frotecki kocha ją, ale nie potrafi się sprzeciwić własnej matce.
Joanna prosi Julię o upieczenie ciasta. Następnie z jeszcze ciepłym ciastem śliwkowym
składa wizytę mężowi w komisariacie.
Tymczasem Biernacki oprowadza Zalewską po obejściu i nowym domu. Zalewska wszystko
rejestruje kamerą wideo, nie kryjąc radości, że Biernackiemu wszystko tak wspaniale się układa.
Wiesiek obserwuje, jak starannie Marta się maluje. Mówi żonie, że Marita widziała ją
na spacerze z amerykańskim generałem. Marta jest wprawdzie speszona, ale nie zaprzecza.
Wiesiek przychodzi do Tomka i opowiada, że babcia chciałaby wrócić do Złotopolic,
ale jako rezydentka.
Tomek jedzie do Złotopolic i spotyka się z Markiem. Dowiaduje się, że Marek planuje ślub
z dyrektorką banku Joanną Kalwas, ale sprawy majątkowe Złotopolic są bardzo zagmatwane.
Przede wszystkim należy znaleźć w Kazachstanie Andrzeja. Dopiero wtedy będzie można uregulować
sprawy spadkowe.
Kawiarnię Marty odwiedza Marita i kokietuje obecnego tam amerykańskiego generała.
Generał wychodzi z kawiarni, ale po chwili wraca z bukietem dla Marty.
Piłka nożna - Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań ( I poł. )
Scenariusz:
Jan Purzycki
Wykonawcy:
Piotr Machalica, Anna Milewska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Małgorzata Rożniatowska, Jerzy Turek, Piotr Szwedes, Małgorzata Zajączkowska


Ciekawe...

Proud 24.04.2010 12:38

Ja pamiętam pewien mecz...Wisła - Polonia Warszawa. Polonia z Olisadebe w składzie. Polonia miała niezłą passe z Wisłą w tym czasie. Przyjechała jako faworyt. Do przerwy 0:0...a po przerwie skuteczność Wisły i 4:0...Pamiętam do dziś bramkę Olo Moskalewicza :) Mam nadzieję, że dziś Wiślacy zaprezentują charakter z tamtego meczu!

Panowie, My jesteśmy Wisła Kraków, nieprzystoi nam bać się ligowych przeciwników. Trzeba wyjść jak po swoje.

WislaOnly 24.04.2010 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolend (Post 887918)
akurat teoretyczna przewaga Lecha na skrzydłach jest ogromna, Kriwiec i Peszko potrafią zagrać takie rzeczy, o których Brożek i Łobodziński nawet nie pomyślą... ale to wcale nie znaczy, że zagrają

obawiam się nudnej kopaniny na 0:0, obym się mylił

Tak, ale my gramy ze wsparciem obrońców wiec walory ofensywne się zwiększają (co innego przy stracie piłki, może boleć...). Na skrzydłach zagrają dziś Małecki i Kirm ( Łobo), więc nie wygląda to tak źle. A co do Peszki, jest to typ zawodnika jak Janek "Szum" Paulista (moim zdaniem). Możemy gdybać, ale, jeśli nasi znowu oleją tak ważny mecz, lub zobaczę że któryś przechodzi obok meczu to mu te nóżki z dupy trzeba będzie powyrywać! :evil:

MaG* 24.04.2010 12:53

Według mnie liga jest ciekawsza od kiedy jest Kuchenkorz i jej komiczni fani.
Już nie tylko pasiaki zapewniają kabaret ale również ich psiapsióły z Poznania.

Proper problem pucharów europejskich to problem całej Polski a nie tylko Wisły. Ogólnie poziom europejski to coś co wykracza poza możliwości Polski. Nie rozumiem o czym w ogóle jest to pieprzenie skoro ostatni klub z Polski o którym głośno było w Europie to Wisła Kaspera z bojów z Schalke, Parmą czy Lazio.
Potem też tylko Wisła była o krok o godnego reprezentowania ale niestety nie udało się przebić bram LM.
Bo jak tu coś zdziałać w nierównej walce z potęgami europejskimi ? Ciągle walenie głową w mur.
Wisła miała pod górę, niefarta.Czarę goryczy przelała mega kompromitacja Wisły Skorży, kiedy akurat los uśmiechnął się do nas po tylu niesprzyjających latach. To zabolało całą Polskę a nie tylko Wiślaków , tak samo jak całą Polskę bolało ,że Polacy tak marnie wyglądają na tle europejskim.Wisła nie potrafiła sprostać ogromnych nadziejom jakie w niej były pokładane. Ale czy mistrzowi ktoś pomagał ? Ni huja ale wymagała cała Polska.

Teraz media kreują Lecha na nowego mesjasza Polskiej piłki. Ale ten zbawiciel ciągle ogląda plecy Wisły która tak naprawdę od 10 lat rządzi w tej marnej lidze.

prober 24.04.2010 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kazek K (Post 887925)
Piłka nożna - Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań ( I poł. )
Scenariusz:
Jan Purzycki
Wykonawcy:
Piotr Machalica, Anna Milewska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Małgorzata Rożniatowska, Jerzy Turek, Piotr Szwedes, Małgorzata Zajączkowska

O, nowe twarze w zespole.

fifi1906 24.04.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887933)
Teraz media kreują Lecha na nowego mesjasza Polskiej piłki. Ale ten zbawiciel ciągle ogląda plecy Wisły która tak naprawdę od 10 lat rządzi w tej marnej lidze.



1906% prawdy! Oskar Ci się należy:)

thechris 24.04.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887933)
Według mnie liga jest ciekawsza od kiedy jest Kuchenkorz i jej komiczni fani.
Już nie tylko pasiaki zapewniają kabaret ale również ich psiapsióły z Poznania.

Masz na myśli ostatnie porażki z Lechem i Cracovią po 0:1? Faktycznie... ubaw po pachy. Żal mi Ciebie.

prober 24.04.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 887938)
1906% prawdy! Oskar Ci się należy:)

Yhy.
Oskar - doroczna nagroda przyznawana w dziedzinie filmu.
Pisz nam więcej takich mądrości.

szprotson 24.04.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887933)

Teraz media kreują Lecha na nowego mesjasza Polskiej piłki. Ale ten zbawiciel ciągle ogląda plecy Wisły która tak naprawdę od 10 lat rządzi w tej marnej lidze.

bodajze w studiu LM było, gdy panowie super znawcy m.im Boniek przekomarzali sie kto zostanie MP.

i jak to mowili :lepiej zeby mistrzem byla druzyna ktora mistrzem powinan zostac (czyli Lech) anizeli ta ktora moze zostać(czyli My)

No tak, w koncu Lech gra mega bosko, po 100 strzałow i okazji.
ciekawe ile dzisiaj super Peszko zrobi swoich wrzutkostrzałów.

I jak co roku, oglądamy plecy plecy i plecy

MaG* 24.04.2010 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 887939)
Masz na myśli ostatnie porażki z Lechem i Cracovią po 0:1? Faktycznie... ubaw po pachy. Żal mi Ciebie.

Nie nie to mam na myśli.

Myślisz ,że mnie to nie bolało ? To mi Ciebie żal skoro masz taką krótka pamięć i nie pamiętasz co było przed tymi wtopami.
Pamiętaj ,że sezon jeszcze się nie skończył i możemy nieźle się Cracovii odgryźć za tą wpadkę.
Tego ,że od kiedy są w 1 lidze to dostają regularny oklep też nie pamiętasz ?

WislaOnly 24.04.2010 13:33

I to jest właśnie drodzy Panowie MARKETING. Ciągłe pompowanie balona, nakręcanie ludzi, po to żeby przyszli na stadion. U nas ktoś o tym zapomniał, lub się przyzwyczailiśmy, że jesteśmy najlepsi. Oni srają się, że może w końcu idą na majstra a nam trzeba sukcesów w Europejskich Pucharach. Boże jak ja bym chciał żebyśmy awansowali do LM. Odjechali byśmy w końcu reszcie tej miernoty...

tofik 24.04.2010 13:35

Hm, szkoda, że nie zagra Issa Ba. Może i miał parę nieodpowiedzialnych zagrań, ale w momencie, gdy partnerzy więcej się ruszają i wychodza do podań on mógłby na prawde pokazać swój potencjał zamiast kiwać 2 rywali. Co najwazniejsze on chce zrobić akcję i pchnąć ją do przodu, a nie oddawać do najbliższego kolegi. Wg mnie jeśli nie on, to powinien zagrać Mączyński. Lepszy w odbiorze od Jirsaka, a w ataku może dać tyle samo, albo więcej.

SpoXsteR 24.04.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 887944)
bodajze w studiu LM było, gdy panowie super znawcy m.im Boniek przekomarzali sie kto zostanie MP.

i jak to mowili :lepiej zeby mistrzem byla druzyna ktora mistrzem powinan zostac (czyli Lech) anizeli ta ktora moze zostać(czyli My)

najlepiej po pierwszym meczu w sezonie przyznac im Mistrza i zakonczyc sezon, i tak rok w rok :rotfl:

jesli powinna to zostanie.. jesli zasluzyli to zostana.. dziwne tylko ze to co by nie pisac inteligentni ludzie mowia..

DeadOrAlive 24.04.2010 13:49

Niekoniecznie oni są inteligentni, może uczą się po prostu tego, co mają mówić... ;)

jabadabaryba 24.04.2010 14:10

A więc na środku obrony Wisły zagra Mariusz Jop, a w bramce Lecha zagra Krzysztof Kotorowski.
z oficjalnej.

kpn 24.04.2010 14:16

Po cichu liczyłem, ze na srodku obrony zagra Diaz. Jop? Lewandowski go wkreci w murawe niestety...

63.5 Kg 24.04.2010 14:20

Juz lepiej zagrac w 10...:-/

brylant17 24.04.2010 14:22

Jop ;/ strach się bać no to pozamiatane........

wislakrakow124 24.04.2010 14:23

Diaz bedzie chociaz walczyl bo Jirsak w obronie slaby!! Prosze chlopaki 3 pkt niech zostana w Krakowie

gromaders 24.04.2010 14:25

Jop twoja mać, no to może być masakra w środku obrony

Grisza1 24.04.2010 14:30

Już myślałęm, że się Heniu wyleczył z Diaza w środku, a tu masz Ci los:/

konrad1991tsw 24.04.2010 14:34

Nie wiem czemu ale dzisiaj jestem przekonany że Łobo się pokaże z dobrej strony... Musimy dzisiaj wygrać, za długo już trwa ta seria meczów bez wygranej z ważnymi rywalami. Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo !!!

kolarz90 24.04.2010 14:36

Diaz może się przydać do rozbijania ataków Lecha, natomiast nie mamy w środku nikogo do kreowania gry.
Wszyscy liczyli na Clebera a tu Jop :( Marcelo będzie miał robotę za dwóch

bravelukas 24.04.2010 14:36

jop...........i wszystko jasne.......lewandowski urwie mu sie nie raz i stanie oko w oko z pawełkiem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl