![]() |
Cytat:
|
No właśnie ludzie, przecież to oni mają nóż na gardle, jak przegrają to znów to ich marzenia o mistrzostwie prysną jak bańka mydlana. Jak my przegramy to i tak gramy dalej, wygramy wszyskie spotkania do końca i znów mistrzostwo nasze. Chociaż chyba łatwiej wygrać u siebie z Lechem niż z Legią na Łazienkowskiej, prawda?
Remis też będzie dobry ale postawiłem na Wisłę bo skusił mnie ładny kurs więc musi wygrać ;) |
Ja myślę, że nasza taktyka ni jak się ima tego co będzie grał Lech. Oni grają 4-5-1- przy naszym 4-4-2 robi to kolosalną różnicę w pomocy. Śmiem twierdzić, że to będzie nasz największy problem w tym meczu. Oby nasze skrzydła coś zdziałały... JJJBG!
|
Jestem umiarkowanym pesymistą, liczę na remis 1:1. II linia Lecha ma wielką przewagę, Peszko, Stilic. Skuteczność Lewandowskiego przy własciwie braku skuteczności naszego ataku. Do tego jeszcze nasz bramkarz, bez komentarza.
|
Cytat:
obawiam się nudnej kopaniny na 0:0, obym się mylił |
Walczyć, Wisła, walczyć!
Trzecie mistrzostwo Polski z rzędu to byłoby coś. Dobrze, że Sobolewski będzie grał, to pozwala pozytywniej myśleć o zneutralizowaniu Poznaniaków w środku pola. Wierzę w 3 punkty w tym meczu. |
Wejdzcie na program TVP http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0 i click na mecz Wisly i co :
Piłka nożna - Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań ( I poł. )24 kwietnia 2010, godz. 16:00 Kleczkowska dowiaduje się, że Biernacki otrzymał cały majątek po Żmijewskiej. Magdalena uważa, że skoro Zosia skończyła studia, powinna poszukać sobie stosowniejszego zajęcia niż praca kelnerki czy opiekunki do dzieci. Julia tłumaczy Joannie, że Frotecki kocha ją, ale nie potrafi się sprzeciwić własnej matce. Joanna prosi Julię o upieczenie ciasta. Następnie z jeszcze ciepłym ciastem śliwkowym składa wizytę mężowi w komisariacie. Tymczasem Biernacki oprowadza Zalewską po obejściu i nowym domu. Zalewska wszystko rejestruje kamerą wideo, nie kryjąc radości, że Biernackiemu wszystko tak wspaniale się układa. Wiesiek obserwuje, jak starannie Marta się maluje. Mówi żonie, że Marita widziała ją na spacerze z amerykańskim generałem. Marta jest wprawdzie speszona, ale nie zaprzecza. Wiesiek przychodzi do Tomka i opowiada, że babcia chciałaby wrócić do Złotopolic, ale jako rezydentka. Tomek jedzie do Złotopolic i spotyka się z Markiem. Dowiaduje się, że Marek planuje ślub z dyrektorką banku Joanną Kalwas, ale sprawy majątkowe Złotopolic są bardzo zagmatwane. Przede wszystkim należy znaleźć w Kazachstanie Andrzeja. Dopiero wtedy będzie można uregulować sprawy spadkowe. Kawiarnię Marty odwiedza Marita i kokietuje obecnego tam amerykańskiego generała. Generał wychodzi z kawiarni, ale po chwili wraca z bukietem dla Marty. Piłka nożna - Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lech Poznań ( I poł. ) Scenariusz: Jan Purzycki Wykonawcy: Piotr Machalica, Anna Milewska, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Małgorzata Rożniatowska, Jerzy Turek, Piotr Szwedes, Małgorzata Zajączkowska Ciekawe... |
Ja pamiętam pewien mecz...Wisła - Polonia Warszawa. Polonia z Olisadebe w składzie. Polonia miała niezłą passe z Wisłą w tym czasie. Przyjechała jako faworyt. Do przerwy 0:0...a po przerwie skuteczność Wisły i 4:0...Pamiętam do dziś bramkę Olo Moskalewicza :) Mam nadzieję, że dziś Wiślacy zaprezentują charakter z tamtego meczu!
Panowie, My jesteśmy Wisła Kraków, nieprzystoi nam bać się ligowych przeciwników. Trzeba wyjść jak po swoje. |
Cytat:
|
Według mnie liga jest ciekawsza od kiedy jest Kuchenkorz i jej komiczni fani.
Już nie tylko pasiaki zapewniają kabaret ale również ich psiapsióły z Poznania. Proper problem pucharów europejskich to problem całej Polski a nie tylko Wisły. Ogólnie poziom europejski to coś co wykracza poza możliwości Polski. Nie rozumiem o czym w ogóle jest to pieprzenie skoro ostatni klub z Polski o którym głośno było w Europie to Wisła Kaspera z bojów z Schalke, Parmą czy Lazio. Potem też tylko Wisła była o krok o godnego reprezentowania ale niestety nie udało się przebić bram LM. Bo jak tu coś zdziałać w nierównej walce z potęgami europejskimi ? Ciągle walenie głową w mur. Wisła miała pod górę, niefarta.Czarę goryczy przelała mega kompromitacja Wisły Skorży, kiedy akurat los uśmiechnął się do nas po tylu niesprzyjających latach. To zabolało całą Polskę a nie tylko Wiślaków , tak samo jak całą Polskę bolało ,że Polacy tak marnie wyglądają na tle europejskim.Wisła nie potrafiła sprostać ogromnych nadziejom jakie w niej były pokładane. Ale czy mistrzowi ktoś pomagał ? Ni huja ale wymagała cała Polska. Teraz media kreują Lecha na nowego mesjasza Polskiej piłki. Ale ten zbawiciel ciągle ogląda plecy Wisły która tak naprawdę od 10 lat rządzi w tej marnej lidze. |
Cytat:
|
Cytat:
1906% prawdy! Oskar Ci się należy:) |
Cytat:
|
Cytat:
Oskar - doroczna nagroda przyznawana w dziedzinie filmu. Pisz nam więcej takich mądrości. |
Cytat:
i jak to mowili :lepiej zeby mistrzem byla druzyna ktora mistrzem powinan zostac (czyli Lech) anizeli ta ktora moze zostać(czyli My) No tak, w koncu Lech gra mega bosko, po 100 strzałow i okazji. ciekawe ile dzisiaj super Peszko zrobi swoich wrzutkostrzałów. I jak co roku, oglądamy plecy plecy i plecy |
Cytat:
Myślisz ,że mnie to nie bolało ? To mi Ciebie żal skoro masz taką krótka pamięć i nie pamiętasz co było przed tymi wtopami. Pamiętaj ,że sezon jeszcze się nie skończył i możemy nieźle się Cracovii odgryźć za tą wpadkę. Tego ,że od kiedy są w 1 lidze to dostają regularny oklep też nie pamiętasz ? |
I to jest właśnie drodzy Panowie MARKETING. Ciągłe pompowanie balona, nakręcanie ludzi, po to żeby przyszli na stadion. U nas ktoś o tym zapomniał, lub się przyzwyczailiśmy, że jesteśmy najlepsi. Oni srają się, że może w końcu idą na majstra a nam trzeba sukcesów w Europejskich Pucharach. Boże jak ja bym chciał żebyśmy awansowali do LM. Odjechali byśmy w końcu reszcie tej miernoty...
|
Hm, szkoda, że nie zagra Issa Ba. Może i miał parę nieodpowiedzialnych zagrań, ale w momencie, gdy partnerzy więcej się ruszają i wychodza do podań on mógłby na prawde pokazać swój potencjał zamiast kiwać 2 rywali. Co najwazniejsze on chce zrobić akcję i pchnąć ją do przodu, a nie oddawać do najbliższego kolegi. Wg mnie jeśli nie on, to powinien zagrać Mączyński. Lepszy w odbiorze od Jirsaka, a w ataku może dać tyle samo, albo więcej.
|
Cytat:
jesli powinna to zostanie.. jesli zasluzyli to zostana.. dziwne tylko ze to co by nie pisac inteligentni ludzie mowia.. |
Niekoniecznie oni są inteligentni, może uczą się po prostu tego, co mają mówić... ;)
|
A więc na środku obrony Wisły zagra Mariusz Jop, a w bramce Lecha zagra Krzysztof Kotorowski.
z oficjalnej. |
Po cichu liczyłem, ze na srodku obrony zagra Diaz. Jop? Lewandowski go wkreci w murawe niestety...
|
Juz lepiej zagrac w 10...:-/
|
Jop ;/ strach się bać no to pozamiatane........
|
Diaz bedzie chociaz walczyl bo Jirsak w obronie slaby!! Prosze chlopaki 3 pkt niech zostana w Krakowie
|
Jop twoja mać, no to może być masakra w środku obrony
|
Już myślałęm, że się Heniu wyleczył z Diaza w środku, a tu masz Ci los:/
|
Nie wiem czemu ale dzisiaj jestem przekonany że Łobo się pokaże z dobrej strony... Musimy dzisiaj wygrać, za długo już trwa ta seria meczów bez wygranej z ważnymi rywalami. Tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo !!!
|
Diaz może się przydać do rozbijania ataków Lecha, natomiast nie mamy w środku nikogo do kreowania gry.
Wszyscy liczyli na Clebera a tu Jop :( Marcelo będzie miał robotę za dwóch |
jop...........i wszystko jasne.......lewandowski urwie mu sie nie raz i stanie oko w oko z pawełkiem
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl