![]() |
Jeśli za podupcony, mały (bo co to jest 8 X 3 cm?) napis gotykiem każą Wam płacić 450 zeta i jeszcze wmawiają, że to trudna czcionka, to poszukajcie innego studia zamiast dać robić z siebie jeleni.
|
najlepiej ubrać się w dres, albo jakoś tak wiecie " po domu " i pójść wtedy do salonu, bez zegarka na ręce , bez białych czystych odpicowanych pum :P
wtedy inaczej patrzą i chcą mniej kasy. ja za 3 litery na nadgarstku na grodzkiej uslyszałem, że taka czcionka gotyk - 200 zł... 3 litery - po 2 cm każda wysokości.. znalazłem coś znacznie tańszego. pzdr |
Cytat:
|
dzięki wszystkim.
|
Nie ma sensu iść do "najlepszego studia" tylko po napis gotykiem.;) Przecież to jest abc tatuowania- poważnie, nie ma nic prostszego i każdy rzetelny tatuator Wam to powie. Znajdź kogokolwiek, byle było czysto i się dziaraj. Targuj się i nie daj się obciąć na więcej niż 200- 250 zeta. Za 30 minut roboty to i tak dużo ;) Taka moja rada.
|
dokladnie Dudi, za 450-500zl to mozna sobie wydziarac pol plecow a nie 3-5 malych litertek..
|
Cytat:
|
Cytat:
pochwal się zdjęciem tego projektu. może być na priv. dzięki :) |
Cytat:
gdzie to taka dobra cena? ja planuje zrobic na przedramieniu napis po hebrajsku, jakie to mniej wiecej koszta? Cytat:
becalujesz 50zl. ale masz pewnosc, ze nie dostaniesz kurczaka na ostro, albo wieprzowiny z warzywami :) |
Cytat:
Przy okazji pozdrowienia dla Agnieszki która czuwa nad tą pracą od samego początku. |
KIEŁ-ba ja widziałem wczoraj że coś Ci wystawało znad koszulki P.Brożka więc na karku już tatuaż był:D ciekaw jestem całego dzieła:)
|
Cytat:
Jeszcze sobie gwiazdę dawida zrób na czole. Pozazdrościłeś Dodzie i Radziowi? |
Cytat:
|
W Savii,ale byłeś zajęty pchaniem wózka z zakupami:)
a wracając do tematu,dobre jest to studio na Floriańskiej,w tej samej bramie co world of street wear? |
Cytat:
|
Miałbyć z akcentem wiślackim no ale niestety nie pasował to tego projektu :(
http://img22.imageshack.us/img22/6987/20090930001.jpg Cena 100zł ;) |
Stanley- to ze nie jest z akcentem Wislackim nie znaczy ze nie mozesz sobie czegos podobnego na wzor tego grafiti zrobic;) http://i28.tinypic.com/rwt3tc.jpg
|
ma ktoś może grafikę takiej podobnej szarfy jak na zdjęciu poniżej? chodzi mi o biało-czerwoną wstęgę pod orzełkiem.
http://i37.tinypic.com/727x2c.jpg z góry dzięki. |
1 Załącznik(ów)
Moj Tatuaz. Pozdro
|
Cytat:
|
Zgadzam się z przedmówcą. Zawsze możesz koło smoka którego już masz wytatuować sobie choćby "Białą" Gwiazdę. :-)
|
KIEŁ-ba a kiedy zdjęcie twojego tatuażu na całych plecach? Skończony?
|
Cytat:
|
Witam :)
Poszukuje kogos kto umialby zrobic mi projekt dziary :) Mam elementy obraz itd tylko potzrebuje pare zmian do tego :) Jesli ktos byłby taki dobry i pomogl mi to bede zadowolony :D 8422972 Moje gg :) Albo PW ;] |
Patrzac na podpis czym sie zajmujesz (internetowe gierki) to słąbo widze Twoj tatuaż, ale powodzenia życze.
KIEŁ-ba co z dziarą? Powinna juz byc skoro miał obyc 15 godzin? Skonczona? W trakcie? Nie znamy sie ale jestem cieakw. |
ja polecam salon na Grodzkiej Tattoo - Tatu.
Z tym, że dziara tam żydówka i robiła dziarę m.in ' Prosiakowi " -> http://www.szalikowcy.com/galeria/1611.jpg także jeśli chcecie zrobić tam stricte kibicowski tatuaż, to jedźcie lepiej do Tarnowa ;-) |
Po co wklejasz dziare jakiegoś pajaca z gorszej strony błoń? Nie trzeba jechać do Tarnowa żeby zrobić sobie tatuaż kibicowski..
|
No dokładnie. Po jakiego wała tutaj to foto i jeszcze promocja żydowskiego studia? Zastanów się chłopie.
Abstrahując już od tego, że ta dziara, to czystej wody zerżnięcie z dziary jakiegoś typa z Dynama Berlin. http://i43.tinypic.com/316x2s7.jpg |
Cytat:
Czyli co oceniasz ludzi po podpisie ?? no to Grubo masz haha :D Napisalem tego posta w imieniu mojego kumpla ktory nie ma zalozonego tu konta :) Przemysl Zastanow sie i dopiero napisz o co dokladnie Ci chodzi :) Pozdro ---------------------------------------------------------------------------------------- Co do Dziary To chodzi mi o cos takiego : http://w767.wrzuta.pl/sr/d/1S0ngTYsrWr/tatuaz_plecy Tyle ze zamiast JP niech bedzie MM gotykiem ... A na gorze napis " Śmierć jest nagroda życia " po angielsku :) ( trzcionke mam na komputerze ) Tyle ze zmiesic to na Łopatce nie na całe plecy ;) |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl