Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tatuaże (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=709)

pan Dudi 16.09.2009 22:19

Jeśli za podupcony, mały (bo co to jest 8 X 3 cm?) napis gotykiem każą Wam płacić 450 zeta i jeszcze wmawiają, że to trudna czcionka, to poszukajcie innego studia zamiast dać robić z siebie jeleni.

kacap 16.09.2009 22:44

najlepiej ubrać się w dres, albo jakoś tak wiecie " po domu " i pójść wtedy do salonu, bez zegarka na ręce , bez białych czystych odpicowanych pum :P

wtedy inaczej patrzą i chcą mniej kasy.

ja za 3 litery na nadgarstku na grodzkiej uslyszałem, że taka czcionka gotyk - 200 zł...

3 litery - po 2 cm każda wysokości..


znalazłem coś znacznie tańszego.

pzdr

NicolaMexx 17.09.2009 02:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 793254)
http://img87.imageshack.us/i/carpediem.jpg/

ile takie coś może kosztować ?

myśle że w granicach do 500 złotych w najlepszych studiach.. w innych studiach nie więcej jak 200-250 zł..

maTyS. 17.09.2009 10:19

dzięki wszystkim.

pan Dudi 17.09.2009 10:57

Nie ma sensu iść do "najlepszego studia" tylko po napis gotykiem.;) Przecież to jest abc tatuowania- poważnie, nie ma nic prostszego i każdy rzetelny tatuator Wam to powie. Znajdź kogokolwiek, byle było czysto i się dziaraj. Targuj się i nie daj się obciąć na więcej niż 200- 250 zeta. Za 30 minut roboty to i tak dużo ;) Taka moja rada.

diablo885 17.09.2009 10:59

dokladnie Dudi, za 450-500zl to mozna sobie wydziarac pol plecow a nie 3-5 malych litertek..

KIEŁ-ba 20.09.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 793622)
dokladnie Dudi, za 450-500zl to mozna sobie wydziarac pol plecow a nie 3-5 malych litertek..

No kolego trochę zaniżyłeś tą cene! Robię sobie obecnie ogromny projekt na całe plecy (tatuaż WIŚLACKI) i koszt całego przedsięwzięcia to około 2500-3000 złotych! Tyle że projekt strasznie skompliowany!

kacap 20.09.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KIEŁ-ba (Post 794778)
No kolego trochę zaniżyłeś tą cene! Robię sobie obecnie ogromny projekt na całe plecy (tatuaż WIŚLACKI) i koszt całego przedsięwzięcia to około 2500-3000 złotych! Tyle że projekt strasznie skompliowany!


pochwal się zdjęciem tego projektu.

może być na priv.

dzięki :)

Luk_Biala_Gwiazda 20.09.2009 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stanley88 (Post 744468)
Zdjecie było robione zaraz po zrobieniu dziary, wiec na dole tusz jest jeszcze troche rozmazany a błyszczy sie z powodu masci ;) co do tłumaczenia nie mylisz sie ;) koszt 100zł :):)


gdzie to taka dobra cena? ja planuje zrobic na przedramieniu napis po hebrajsku, jakie to mniej wiecej koszta?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wonsy_BW (Post 725988)
Potrzebny mi jest Chiński napis Wisła albo Wierność.jeżeli ktoś dysponuje takim napisem to był bym mu wdzięczny za podeslanie

http://www.tlumaczenie-tatuazy.pl/Hebrajski.php
becalujesz 50zl. ale masz pewnosc, ze nie dostaniesz kurczaka na ostro, albo wieprzowiny z warzywami :)

KIEŁ-ba 20.09.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacap (Post 794798)
pochwal się zdjęciem tego projektu.

może być na priv.

dzięki :)

Przykro mi kolego ale nie pokazuje jeszcze tego. Jedyne Co Ci mogę powiedzieć to że będzie to jedna z "kultowych" prac. (i nie chodzi tu tylko o nazwe studia w którym jest robiony. Do końca około 15 godzin pracy po około 30-35 które już spędziłem w studio :)

Przy okazji pozdrowienia dla Agnieszki która czuwa nad tą pracą od samego początku.

LuKaS TSW 20.09.2009 20:15

KIEŁ-ba ja widziałem wczoraj że coś Ci wystawało znad koszulki P.Brożka więc na karku już tatuaż był:D ciekaw jestem całego dzieła:)

pan Dudi 20.09.2009 20:42

Cytat:

ja planuje zrobic na przedramieniu napis po hebrajsku, jakie to mniej wiecej koszta?

Jeszcze sobie gwiazdę dawida zrób na czole. Pozazdrościłeś Dodzie i Radziowi?

KIEŁ-ba 20.09.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 795083)
KIEŁ-ba ja widziałem wczoraj że coś Ci wystawało znad koszulki P.Brożka więc na karku już tatuaż był:D ciekaw jestem całego dzieła:)

Już niedługo! Z racji że we wrześniu spędze w studio kilka dobrych godzin to na październik zostanie naprawde już niewiele do końca! A tak w ogóle to gdzie się mijaliśmy :P

LuKaS TSW 20.09.2009 21:28

W Savii,ale byłeś zajęty pchaniem wózka z zakupami:)
a wracając do tematu,dobre jest to studio na Floriańskiej,w tej samej bramie co world of street wear?

KIEŁ-ba 21.09.2009 07:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 795154)
W Savii,ale byłeś zajęty pchaniem wózka z zakupami:)
a wracając do tematu,dobre jest to studio na Floriańskiej,w tej samej bramie co world of street wear?

Ja osobiście polecam Kult. Choć nie o wszystkich ludziach którzy tam tatuują mogę powiedzieć że są artystami :idea: Jeśli traficie jednak do Agnieszki czy Dawida to gwarantuje że będziecie zadowoleni z wykonanej przez nich pracy :-)

stanley88 30.09.2009 11:42

Miałbyć z akcentem wiślackim no ale niestety nie pasował to tego projektu :(

http://img22.imageshack.us/img22/6987/20090930001.jpg

Cena 100zł ;)

diablo885 30.09.2009 12:32

Stanley- to ze nie jest z akcentem Wislackim nie znaczy ze nie mozesz sobie czegos podobnego na wzor tego grafiti zrobic;) http://i28.tinypic.com/rwt3tc.jpg

Maciejo 30.09.2009 13:58

ma ktoś może grafikę takiej podobnej szarfy jak na zdjęciu poniżej? chodzi mi o biało-czerwoną wstęgę pod orzełkiem.


http://i37.tinypic.com/727x2c.jpg


z góry dzięki.

BIEZANOWIAK_CHICAGO 19.10.2009 14:42

1 Załącznik(ów)
Moj Tatuaz. Pozdro

MatixNH 19.10.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stanley88 (Post 798837)
Miałbyć z akcentem wiślackim no ale niestety nie pasował to tego projektu :(

http://img22.imageshack.us/img22/6987/20090930001.jpg

Cena 100zł ;)

Myśle ze mogłeś umieścic mu w szponach albo na skrzydle chocby małą gwiazdę jeśli miał byc Wislacki akcent :)

KIEŁ-ba 16.11.2009 12:20

Zgadzam się z przedmówcą. Zawsze możesz koło smoka którego już masz wytatuować sobie choćby "Białą" Gwiazdę. :-)

KrystekABG 12.12.2009 19:51

KIEŁ-ba a kiedy zdjęcie twojego tatuażu na całych plecach? Skończony?

węgorz2 12.12.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luk_Biala_Gwiazda (Post 794802)
gdzie to taka dobra cena? ja planuje zrobic na przedramieniu napis po hebrajsku, jakie to mniej wiecej koszta?


http://www.tlumaczenie-tatuazy.pl/Hebrajski.php
becalujesz 50zl. ale masz pewnosc, ze nie dostaniesz kurczaka na ostro, albo wieprzowiny z warzywami :)

jak zapacisz to odezwij sie na priv a ja odkupie od ciebie WIERNOŚĆ

Cwiara11 13.12.2009 23:59

Witam :)

Poszukuje kogos kto umialby zrobic mi projekt dziary :) Mam elementy obraz itd tylko potzrebuje pare zmian do tego :) Jesli ktos byłby taki dobry i pomogl mi to bede zadowolony :D
8422972 Moje gg :) Albo PW ;]

Niuton 18.12.2009 14:58

Patrzac na podpis czym sie zajmujesz (internetowe gierki) to słąbo widze Twoj tatuaż, ale powodzenia życze.
KIEŁ-ba co z dziarą? Powinna juz byc skoro miał obyc 15 godzin? Skonczona? W trakcie? Nie znamy sie ale jestem cieakw.

kacap 18.12.2009 18:43

ja polecam salon na Grodzkiej Tattoo - Tatu.

Z tym, że dziara tam żydówka i robiła dziarę m.in ' Prosiakowi " ->

http://www.szalikowcy.com/galeria/1611.jpg

także jeśli chcecie zrobić tam stricte kibicowski tatuaż, to jedźcie lepiej do Tarnowa ;-)

diablo885 18.12.2009 18:48

Po co wklejasz dziare jakiegoś pajaca z gorszej strony błoń? Nie trzeba jechać do Tarnowa żeby zrobić sobie tatuaż kibicowski..

pan Dudi 18.12.2009 19:05

No dokładnie. Po jakiego wała tutaj to foto i jeszcze promocja żydowskiego studia? Zastanów się chłopie.

Abstrahując już od tego, że ta dziara, to czystej wody zerżnięcie z dziary jakiegoś typa z Dynama Berlin.

http://i43.tinypic.com/316x2s7.jpg

Cwiara11 19.12.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niuton (Post 831567)
Patrzac na podpis czym sie zajmujesz (internetowe gierki) to słąbo widze Twoj tatuaż, ale powodzenia życze.
KIEŁ-ba co z dziarą? Powinna juz byc skoro miał obyc 15 godzin? Skonczona? W trakcie? Nie znamy sie ale jestem cieakw.


Czyli co oceniasz ludzi po podpisie ?? no to Grubo masz haha :D
Napisalem tego posta w imieniu mojego kumpla ktory nie ma zalozonego tu konta :)
Przemysl Zastanow sie i dopiero napisz o co dokladnie Ci chodzi :)
Pozdro
----------------------------------------------------------------------------------------
Co do Dziary To chodzi mi o cos takiego :
http://w767.wrzuta.pl/sr/d/1S0ngTYsrWr/tatuaz_plecy

Tyle ze zamiast JP niech bedzie MM gotykiem ... A na gorze napis " Śmierć jest nagroda życia " po angielsku :) ( trzcionke mam na komputerze ) Tyle ze zmiesic to na Łopatce nie na całe plecy ;)

Cwiara11 04.01.2010 22:05

http://photos.nasza-klasa.pl/4993825...1b97d0233.jpeg

Zdjecie Robione na szybko :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl