Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

Ivory1906 20.03.2010 17:27

K***** Bramka!!!!!!!!!!!marcelo!!!!!!

vaazon 20.03.2010 17:27

Gooooooool!

MMTS 20.03.2010 17:27

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest !!!!

crazykaro 20.03.2010 17:27

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooool :D

BRTS39 20.03.2010 17:27

Wkoncu!!!!!!!! Radosc!!!!

pawelwislak 20.03.2010 17:27

po prostu cud Marcelo nad Wisła, wiecie gdzie byśmy byli teraz gdyby nie on? Tak dokładnie tam w ciemnej i głębokiej...

DrunkenBear 20.03.2010 17:27

Marceloooooo :D

Sami 20.03.2010 17:27

Gooooooooooooooooooool

prober 20.03.2010 17:27

Gol po 392 minutach. Prawie 7 zegarowych godzin czekaliśmy na bramkę Wisły.

Zwitter 20.03.2010 17:27

Nareszcieeeeeeeeeee!!!

Marcelo!!!

Jak się cieszą, ale nie dziwne w sumie. Pięknie!

Boleck 20.03.2010 17:28

w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grisza1 20.03.2010 17:28

Browar dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goooooooooool!!!!!!! :D

AS82 20.03.2010 17:28

Marcelo !!

PanPlamka 20.03.2010 17:29

Do czego to doszlo, ze cieszymy sie jak dzieci z bramki w meczu z Lechia :/

Brawo Marcelo

Hives4 20.03.2010 17:29

Łobo zrobił różnicę ;) wywalczył wolnego.

BRTS39 20.03.2010 17:29

Tylko Uwazac

Lechista69 20.03.2010 17:29

A nie mówiłem że murzyn trafi ;d ?

Robek 20.03.2010 17:30

a teraz za ciosem

kondzio7 20.03.2010 17:30

Marcelooo! 7 bramka w lidze! Marcelo idzie na korone króla:D może się uda;p

zenobiusz27 20.03.2010 17:31

Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

Grisza1 20.03.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenobiusz27 (Post 873383)
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

To nie czuj....;P

vaazon 20.03.2010 17:33

Sobol oddycha już rękawami.

blackluk 20.03.2010 17:33

Jak na te parę minut Łobo bardzo dobra zmianę dał

Robek 20.03.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenobiusz27 (Post 873383)
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

idź sobie kupe strzel:-p

gigant 20.03.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenobiusz27 (Post 873383)
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\

****a, żeby Ci **** na czole wyrósł i jaja pod oczami.

Lechista69 20.03.2010 17:35

ten jeden komentator .......i tak jakby był najebany conajmniej ;d

Co to sie dzieje zeby Lobodzinski wchodzil z lawy i wygrywal mecz, to sie nadaje do nie do wiary

DevilMayCry 20.03.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 873352)
Ja p******* Lobodzinski i Jirsak...;/ to juz wogo0le bedzie tragedia...

dobrze że jesteś słabym prorokiem ...

Hives4 20.03.2010 17:36

Łobo jako jedyny nie boi się pojedynku jeden na jeden, ale oczywiście ma kondycję na 15 minut...

HazikKrK 20.03.2010 17:36

Brawo Marcelo :)

Zbyychu 20.03.2010 17:37

ej, ruszyło coś.

Małecki o tempo spóźnione podanie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl