![]() |
K***** Bramka!!!!!!!!!!!marcelo!!!!!!
|
Gooooooool!
|
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest !!!!
|
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooool :D
|
Wkoncu!!!!!!!! Radosc!!!!
|
po prostu cud Marcelo nad Wisła, wiecie gdzie byśmy byli teraz gdyby nie on? Tak dokładnie tam w ciemnej i głębokiej...
|
Marceloooooo :D
|
Gooooooooooooooooooool
|
Gol po 392 minutach. Prawie 7 zegarowych godzin czekaliśmy na bramkę Wisły.
|
Nareszcieeeeeeeeeee!!!
Marcelo!!! Jak się cieszą, ale nie dziwne w sumie. Pięknie! |
w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Browar dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goooooooooool!!!!!!! :D
|
Marcelo !!
|
Do czego to doszlo, ze cieszymy sie jak dzieci z bramki w meczu z Lechia :/
Brawo Marcelo |
Łobo zrobił różnicę ;) wywalczył wolnego.
|
Tylko Uwazac
|
A nie mówiłem że murzyn trafi ;d ?
|
a teraz za ciosem
|
Marcelooo! 7 bramka w lidze! Marcelo idzie na korone króla:D może się uda;p
|
Coś czuje że Dawidowski strzeli i będzie remis :\
|
Cytat:
|
Sobol oddycha już rękawami.
|
Jak na te parę minut Łobo bardzo dobra zmianę dał
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ten jeden komentator .......i tak jakby był najebany conajmniej ;d
Co to sie dzieje zeby Lobodzinski wchodzil z lawy i wygrywal mecz, to sie nadaje do nie do wiary |
Cytat:
|
Łobo jako jedyny nie boi się pojedynku jeden na jeden, ale oczywiście ma kondycję na 15 minut...
|
Brawo Marcelo :)
|
ej, ruszyło coś.
Małecki o tempo spóźnione podanie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl