Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

Glazik 27.02.2014 20:55

Jak kolega wyzej... 0

piter116 27.02.2014 22:53

12, starczy...

stawski 27.02.2014 23:07

dwa z różopodbną marmoladą i jeden z masą budyniową :) Koleżanka mi chciała dać jeszcze jednego, ale miał jakąś badziewną polewę niebieską, więc zbastowałem :D

thomasson 27.02.2014 23:27

Trzeba poprawiać forumową średnią, więc dziś weszło 10... ale teraz przez dłuższy czas nie będę mógł na pączki nawet spojrzeć :help:

Gucio25 28.02.2014 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 1350738)
gucio jak w tym roku, nowy rekord :D?

kończę właśnie 10-tego i to by było na tyle.. do rekordów daleko.
tendencja zniżkowa :pala:

Kocur 28.02.2014 06:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 1350816)
dwa z różopodbną marmoladą i jeden z masą budyniową :) Koleżanka mi chciała dać jeszcze jednego, ale miał jakąś badziewną polewę niebieską, więc zbastowałem :D


Jak koleżanka daje to trzeba brać - bierz przykład z Leyzera :lol:

rafkur 28.02.2014 07:11

Cztery pączki )

Gucio25 11.02.2015 00:47

rozgrzewać brzuchy, to już JUTRO!!

heoij 11.02.2015 11:11

Gucio25- dzięki za przypomnienie :D

Krav 11.02.2015 11:27

ja już zacząłem w "wigilę" tłustego czwartku i wsysnąłem dwa - jutro planuje minimum sześć :D

gypsy 11.02.2015 15:13

Ja w planach mam co najmniej pięć, ale zobaczymy jak będzie. Nie wykluczam niczego :) Swojego rekordu niestety nie pamiętam.

MatMario 12.02.2015 09:56

dzien dobry,

3 :D

emj10 12.02.2015 10:17

U mnie 4 sztuki własnej produkcji, a 16 do rozdania. Poszło w godzinę ;)

Coglin 12.02.2015 10:19

Na razie 4 na rozgrzewkę.

pysio 12.02.2015 11:19

Nie potrzebuję pseudo święta, aby obżerać się pączkami. Pączki są niezdrowe i radzę ich nie jeść. No, ale naród głupi i jak stado baranów opycha się dziś tym badziewiem...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1390176)
Na razie 4 na rozgrzewkę.

ile ważysz kolego? :haha:

WISŁAZWE 12.02.2015 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1390186)
Nie potrzebuję pseudo święta, aby obżerać się pączkami. Pączki są niezdrowe i radzę ich nie jeść. No, ale naród głupi i jak stado baranów opycha się dziś tym badziewiem...




Tobie na masę dobrze zrobią :)

Gwiaździsty 12.02.2015 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1390186)
Nie potrzebuję pseudo święta, aby obżerać się pączkami. Pączki są niezdrowe i radzę ich nie jeść. No, ale naród głupi i jak stado baranów opycha się dziś tym badziewiem...



ile ważysz kolego? :haha:

Takie pączki z lukrem mogły by ci poprawić muskulaturę :). Jeden pączek w prawe, drugi w lewe ramię i masz gulki mięśniowe gotowe by się zapisać do TSW.
Pączki z nami kibicami !

ABGwislakABG 12.02.2015 16:56

Mnie wystarczy jeden. I tak jestem słodki :)

rafkur 12.02.2015 17:05

3 w pracy i może jeszcze zjem po kolacji jednego.
Niech żyje spam )))

Błaszczu_WIŚLAK 12.02.2015 17:29

Pińć

...............

rocco_1906 12.02.2015 17:31

tylko 6 :P

kornd 12.02.2015 18:55

łosiem ino.

Proud 12.02.2015 20:22

ja tylko dwa. Jestem na etapie zrzucania masy ;)

Glazik 12.02.2015 20:28

3.......................................... tylko

Kocur 12.02.2015 20:46

Dwa - ale w weekend poprawiny ;)

Lemoniadowy Joe 12.02.2015 21:21

piontka :)

gooro33 12.02.2015 21:49

1906 kcal.......

Coglin 12.02.2015 21:51

W sumie poszło 14 :D

Tylko pysio nie dostań zawału.

19sebawro06 12.02.2015 22:13

tak z 10 tyle że nie kupowane a robione do tego kilka "oponek"

alterego 12.02.2015 22:55

Wczoraj 2 z Biedronki dzisiaj 4 z cukierni na Jagiellońskiej. pyszne :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl