![]() |
Jak kolega wyzej... 0
|
12, starczy...
|
dwa z różopodbną marmoladą i jeden z masą budyniową :) Koleżanka mi chciała dać jeszcze jednego, ale miał jakąś badziewną polewę niebieską, więc zbastowałem :D
|
Trzeba poprawiać forumową średnią, więc dziś weszło 10... ale teraz przez dłuższy czas nie będę mógł na pączki nawet spojrzeć :help:
|
Cytat:
tendencja zniżkowa :pala: |
Cytat:
Jak koleżanka daje to trzeba brać - bierz przykład z Leyzera :lol: |
Cztery pączki )
|
rozgrzewać brzuchy, to już JUTRO!!
|
Gucio25- dzięki za przypomnienie :D
|
ja już zacząłem w "wigilę" tłustego czwartku i wsysnąłem dwa - jutro planuje minimum sześć :D
|
Ja w planach mam co najmniej pięć, ale zobaczymy jak będzie. Nie wykluczam niczego :) Swojego rekordu niestety nie pamiętam.
|
dzien dobry,
3 :D |
U mnie 4 sztuki własnej produkcji, a 16 do rozdania. Poszło w godzinę ;)
|
Na razie 4 na rozgrzewkę.
|
Nie potrzebuję pseudo święta, aby obżerać się pączkami. Pączki są niezdrowe i radzę ich nie jeść. No, ale naród głupi i jak stado baranów opycha się dziś tym badziewiem...
Cytat:
|
Cytat:
Tobie na masę dobrze zrobią :) |
Cytat:
Pączki z nami kibicami ! |
Mnie wystarczy jeden. I tak jestem słodki :)
|
3 w pracy i może jeszcze zjem po kolacji jednego.
Niech żyje spam ))) |
Pińć
............... |
tylko 6 :P
|
łosiem ino.
|
ja tylko dwa. Jestem na etapie zrzucania masy ;)
|
3.......................................... tylko
|
Dwa - ale w weekend poprawiny ;)
|
piontka :)
|
1906 kcal.......
|
W sumie poszło 14 :D
Tylko pysio nie dostań zawału. |
tak z 10 tyle że nie kupowane a robione do tego kilka "oponek"
|
Wczoraj 2 z Biedronki dzisiaj 4 z cukierni na Jagiellońskiej. pyszne :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl