Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6882)

masterlag 24.01.2010 18:24

Czy dzisiejszy mecz jest transmitowany na jakimś kanale na Cyfrze+ ? (oczywiście obcojęzycznym, bo że na pl nie ma to wiem, się domyślam ;) )

fialo 24.01.2010 18:27

Jadę właśnie do Austrii na tydzień na narty, nie orientuję się ktoś jaka tamtejsza stacja transmituje ME ? Bardzo chciałbym obejrzeć wszystkie mecze Polaków, a jak dojdziemy do finału to na pewno w drodze powrotnej zahacze o Wiedeń na mecz.

A dzisiaj jedziemy !

wienek 24.01.2010 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 846235)
tak to prawda, a teraz koles komentuje przez telefon z przesunieciem wobec obrazu - żenua

dziś zdążyli...

na cyfrze z tego co wiem, to nie ma...

w necie jest tu http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...eoId=1.1052162

Pan Jotka 24.01.2010 18:52

I gramy póki co tak jak mówiłem: KONSEKWENTNIE. Rezultat? 4 gole róznicy. Oby tylko nie rzucali jak rosinski kiedy w ytuacji 1:1 wali w trybuny z 7 metrów, a będzie dobrze. Hiszpanie nie graja nic z drugiej linii. A skrzydałami także niewiele zatem prowadzenie całkiem zasłuzone.

dynek.pl 24.01.2010 19:11

Hiszpanie sa do ogrania tylko grajmy spokojnie swoje bez podpalania sie.

PotiWisla 24.01.2010 19:14

Za dużo tych karnych dla Hiszpanów jakby jeszcze to wyeliminować to będzie super.I przydało by się poprawić skuteczność na kontrach ale ogólnie nie jest źle.

Pan Jotka 24.01.2010 19:16

Naprawde nieźle to wygląda w obronie. Jedyny mankament to głupie ciągnięcie za koszulkę w sytuacji, gdy zawodnik Hiszpanii już minął obrońcę. Naprawde bez tego można się obyć. Mam nadziieje , że wenta zwróci uwage także na to , że bramkarz Hiszpanii to typowy "pajac"-skacze i można mu wrzucać wszystko na wysokości parkietu. Oby tak dalej i mamy półfinały.

Fuks 24.01.2010 20:04

No i jest, podziwiam Wente ze wytrzymal jak nas doszli z 8 do 4 goli przewagi, nie wzial czasu i za chwile znowu było 8. Martwi troche brak formy Bieleckiego, ale Jurasik rekompensuje tą strate, no i fenomenalna gra obu Jureckich

mcovalski 24.01.2010 20:06

Zagraliśmy zajebiście w obronie i dlatego taki dobry wynik.

TSW Fanatyk 24.01.2010 20:07

Dziś było lepiej ale bez jakiś wielkich fajerwerków. Hiszpania w sumie też nic nie pokazała.W sumie to może nasi oszczędzali siły i kontrolowali tylko mecz szykując się na półfinały.Martwi słaba postawa w rzutach karnych. Ten Hiszpan był prze model ze 100% skutecznością :)

dynek.pl 24.01.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 846283)
Zagraliśmy zajebiście w obronie i dlatego taki dobry wynik.

Tak ale Hiszpanie chyba mieli dzisiaj swoj najgorszy dzien (tak jak my ze Slowenia) bo niektore ich
straty byly niewytlumaczalne i jacys tacy senni byli ale to nie nasz problem zupelnie. Swietny mecz.

Z Czechami przewiduje horror bo jestesmy teoretycznie silniejsi, a i Czesi maja swietnego bramkarza.

Fuks 24.01.2010 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 846235)
tak to prawda, a teraz koles komentuje przez telefon z przesunieciem wobec obrazu - żenua

to ja nie wiem jaki wy macie Polsat, przeciez spokojnie zdazyli na hymn i zadnego przesuniecia obrazu nie było. na 100% transmisja zaczela sie przed hymnem :P

Proud 24.01.2010 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 846283)
Zagraliśmy zajebiście w obronie i dlatego taki dobry wynik.

otóż to!

byliśmy bardzo aktywni, w obronie jak i w ataku.

Do tego doszedł dobry, skuteczny atak i mamy świetny wynik.

Gratulacje Panowie!

Teraz jedziemy Pepików:-)

igortsw 24.01.2010 20:16

Jest wygrana, po lepszej grze, ale dla mnie i tak jedynym rzetelnym sprawdzianem będzie mecz z Francuzami, o ile oczywiście trójkolorowi pokażą to na co ich stać.

PotiWisla 24.01.2010 20:27

http://atdhe.net/9312/watch-slovenia-vs-czech-republic

Link do meczu Słowenia - Czechy.

Eternit 24.01.2010 20:57

uJak narazie Czesi prowadzą 21-12... Rozumiem, że zwycięstwo Czechów jest nam bardzo na rękę? ;]

PotiWisla 24.01.2010 21:42

Jest nam na rękę bo Słoweńcy stracą szanse na połfinał :)

matern 24.01.2010 22:53

mam pytanie przy tej samej ilosci punktow dwoch druzyn o miejscu decyduje bezposredni mecz czy stosunek bramek? Bo jesli to pierwsze to wygrana z Czechami daje nam polfinal:)

ciacho 24.01.2010 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matern (Post 846342)
mam pytanie przy tej samej ilosci punktow dwoch druzyn o miejscu decyduje bezposredni mecz czy stosunek bramek? Bo jesli to pierwsze to wygrana z Czechami daje nam polfinal:)

Bezpośredni mecz oczywiście, dlatego wygrana z Cechami daje nam półfinał. Jeśli natomiast ta sami liczba punktów wystąpi u więcej niż 2 drużyn, to kolejność ustawiana jest w oparciu o tabelę utworzoną z meczów między zainteresowanymi drużynami, ale zawsze na pierwszym miejscu brane są pod uwagę mecze między tymi drużynami, dopiero później bramki.

QBAS 25.01.2010 04:35

Pięknie to na razie wygląda. Oby tak nasi grali aż do samego finału w Wiedniu.

Serce rośnie jak się takie mecze biało-czerwonych ogląda. Walczących i wygrywających z najlepszymi. Wierzę w złoto. Ale nawet jeśli medal będzie innego koloru będę się cieszył. Bo chłopaki dają z siebie wszystko i widać to na każdym metrze boiska. Dokładnie coś takiego chciałbym widzieć na boisku piłkarskim w wykonaniu naszych piłkarzy wiślackich. Walka na całego od pierwszej do ostatniej minuty. A nie teksty: "znowu na początku koncentracja nas zawiodła", "nie wiem dlaczego na początku na nas tak siedli, spodziewaliśmy się że nas zaatakują od pierwszych minut"..

Pan Jotka 25.01.2010 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 846379)
Pięknie to na razie wygląda. Oby tak nasi grali aż do samego finału w Wiedniu.

Serce rośnie jak się takie mecze biało-czerwonych ogląda. Walczących i wygrywających z najlepszymi. Wierzę w złoto. Ale nawet jeśli medal będzie innego koloru będę się cieszył. Bo chłopaki dają z siebie wszystko i widać to na każdym metrze boiska. Dokładnie coś takiego chciałbym widzieć na boisku piłkarskim w wykonaniu naszych piłkarzy wiślackich. Walka na całego od pierwszej do ostatniej minuty. A nie teksty: "znowu na początku koncentracja nas zawiodła", "nie wiem dlaczego na początku na nas tak siedli, spodziewaliśmy się że nas zaatakują od pierwszych minut"..

Nie tylko Ty :D

http://www.sport.pl/sport/1,65025,74...do_zlota_.html

Ja mam nadzieje , że pokażemy Francuzom gdzie ich miejsce. Bo ta drużyna mnie wyjątkowo drażni :->

Cetnik 25.01.2010 23:33

Co do jutrzejszego meczu..gra Czechów opiera się głównie na jednym zawodniku Filipie Jicha z THW Kiel (czołowym graczu i strzelcu Bundesligi)-czasami wspiera go jeszcze Nocar z francuskiego Chambery Savoie , ale nie jestem pewien czy dobrym pomysłem byłoby granie np z jednym 'kryjącym' go zawodnikiem, bo wtedy więcej miejsca mają inni rozgrywający i skrzydłowi do schodzenia na środek..ale zobaczymy co wymyśli trener Wenta ostatecznie. W każdym razie jak zagramy tak jak dotychczas w obronie to jestem pewien dobrego wyniku jutro..i mam nadzieje że Jicha nie okaże się kolejnym 'Lazarovem' dla naszej reprezentacji.

Wojtas 25.01.2010 23:51

Jak widze pilkarzy recznych to widze walecznych dumnych i chcacych rozniesc rywala MEZCZYZN (nie mylic z ich odpowiednikami w dyscyplie gdzie pilki zamiast reki kopie sie nogą)


Widze walke,i chęc do osiagniecia czegos.Widze ambicje i determinacje.

Widze trenera ktory oddaje sie cala energie i oddal by wiele zeby pomoc swoim podpopiecznym.

Widze DRUZYNE gdzie kazdy walczy za kazdego ,"jeden za wszytskich wszyscy za jednego"


a dlaczego nie wiedze zadnego z tych w/w rzeczy u pilkarzy tyle ze nożnych???

dynek.pl 26.01.2010 10:50

Mam mozliwosc zalatwienia biletow na 2 mecze polfinalowe po 73 euro sztuka. Niestety nie mam transportu. Moze ktos by sie decydowal na taki spontaniczny wyjazd ? Z Krakow to rzut beretem do Wiednia.

sandomingo 26.01.2010 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 846789)
..i mam nadzieje że Jicha nie okaże się kolejnym 'Lazarovem' dla naszej reprezentacji.

Noo...Z Pepikami będzie pewnie mały horror ale miejmy nadzieję że z happy endem.
Lazarova już przerabiali więc pewnie Wenta i zespół wyciągnęli z tego wnioski.

Illargui 26.01.2010 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 846795)
Jak widze pilkarzy recznych to widze walecznych dumnych i chcacych rozniesc rywala MEZCZYZN (nie mylic z ich odpowiednikami w dyscyplie gdzie pilki zamiast reki kopie sie nogą)


Widze walke,i chęc do osiagniecia czegos.Widze ambicje i determinacje.

Widze trenera ktory oddaje sie cala energie i oddal by wiele zeby pomoc swoim podpopiecznym.

Widze DRUZYNE gdzie kazdy walczy za kazdego ,"jeden za wszytskich wszyscy za jednego"


a dlaczego nie wiedze zadnego z tych w/w rzeczy u pilkarzy tyle ze nożnych???

Mam identyczne odczucia - w ogóle jak się porówna ambicję, determinację, profesjonalizm czy skromność nie tylko piłkarzy ręcznych, ale również innych sportowców, jak np. polskich siatkarzy czy Justyny Kowalczyk z polskimi piłkarzami i piłkarzami w polskiej lidze i jednocześnie gdy się porówna wyniki jakie osiągając Ci pierwsi przy zarobkach jakie mają Ci drudzy, to normalnie szlag człowieka trafia. Piłka nożna w Polsce przy takim porównaniu wygląda jak stowarzyszenie celebrytów a nie poważny sport.

Oczywiście są wyjątki i nie można tak podsumować każdego piłkarza, ale ogólne wrażenie i odczucie przy porównaniu z profesjonalnymi sportowcami wypada dla piłkarzy fatalnie .....

kieu 26.01.2010 20:52

Sporo bramek jak na jedna połowę.

iiYama 26.01.2010 20:53

Jak dla mnie gramy za spokojnie,bez zęba. Mało zdecydowanie i za wolno. Powtórka meczu ze Słowenią na razie. Nie wiem czy to taktyka Wenty aby spowolnić grę ale póki co efektu to nie przynosi.

P.S. Tak jestem laikiem ...

Pan Jotka 26.01.2010 20:55

Po meczu wybitnym przyszedl bardzo średni mecz w obronie. Plus słaby Szmal na bramce(wyczuli jego slabsza strone w grze dołem) i mamy efekt jaki mamy. Ale -1 to nie jest jakies wielki deficyt i myśle ze wygramy, Choć Czesi graja naprawde dobra piłkę, bez kombinacji ale skutecznie. Będzie dobrze!

mcovalski 26.01.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 847174)
odmłodniał?
:-p
sprawdź kto stał na bramce

stał Kasa, dopiero jak ten Filip pierdykał mu bramę za bramą to wszedł Wyszomirski. popis słabych bramkarzy w dniu dzisiejszym oczywiście.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl