![]() |
Cytat:
Nie dość że nazwą ,która jednak przyciąga ludzi - daliśmy zarobić Lechowi , pewnie i publicznej - to jeszcze sami siebie ośmieszyliśmy, biorąc tam największych nieudaczników - do tego byliśmy publicznie lżeni przez jakże przychylnych nam kibiców Niech się jeszcze okaże że to wszystko gratisowo było bądź na nasz koszt;) ps i znów będzie porażka z Legią :lol: |
miejmy nadzieje ze przełamiemy tą niemoc bramkową i strzelimy przynajmniej ze 2 bo do tej pory do kazdy zdobył po 3-4 bramki my 1
|
Cytat:
|
chłopy, olejcie wyniki. Prócz dorabianego na siłę prestiżu nie mają one żadnego znaczenia.
Osobna sprawa, to wyjazd do Poznania. Po cholerę nam to było? Naszym nie pozwolili oficjalnie przyjechać , po klubie jechali jak po burej suce. Niech to będzie dla niektórych z zarządu nauczka na zaś. Olać takie zaproszenie, niech se inni jadą. Jedyny pożytek z tego niby turnieju, że go Jaga może wygra :D |
gdzie Wy ogladacie te mecze?
|
hahah rugby na hali ;p
Mogli stoły do pingponga rozłożyć... |
TVP sport i też jest transmisja w necie - soccer-live.pl
|
TVP Sport albo na Public Sport na SopCascie(www.soccer-live.pl)
|
ogolnie jest na TVP Sport
jeśli chodzi o relacje na żywo http://www.lechpoznan.pl/art,13357,r...kstra_live.htm tutaj jest minuta po minucie |
Cytat:
przed nami najwazniejszy mecz :) |
Cytat:
|
21.15 Wisła-Legia
21.30 Górnik-Lech 21.45 Jaga-Arka I koniec szopki;d |
Cytat:
alez wspanialy doping w meczu Wisla-Legia o juz 3-0 |
Jak dla mnie idealny turniej aby obnażyć słabość polskich zawodników czyli wyszkolenie techniczne.
|
W końcu się Piotrek przełamał;d
|
chyba jedyny mecz, który odbywa się przy cichych trybunach :D
już 3-0 wygrywamy, to jakiś cud czy coś... :D |
Nawet Łobo sobie przypomniał jak się bramki strzela to jest coś niebywałego
|
A na hali cisza jak makiem zasiał. Nie bardzo wiedzą komu pojechać ;) czy Wiśle czy Legii.
|
Wiem, że taka gra nic nie mówi, ale podoba narazie mi się ten Issa Ba...widać, że ma dobrą technikę, umie grać z pierwszej piłki, teraz nawet zaliczył asystę...
|
no wkoncu pokonamy Legie i mozemy pol roku byc dumni hahahaha
|
sa na trybunach jakies piczki Poznanskie przekreslonym herbem Legii :lol: ????
|
Boże, ale ten nasze "wilczki" z ME wychudzone:lol: Zero jakiejś sportowej budowy. Wyglądają jakby wypuścili więźniów z obozu i kazali im grać:lol:
|
nie jestesmy ostatni i pokonalismy Legie wiec sukces calego sezonu
|
Cytat:
|
Jarka powedział co wiedział..."na trybunach spotkały się dwa najlepsze kibicowsko kluby w Polsce, Lech oczwiście jest na 1 miejscu i ciagle to potwierdza a nasi kibice na drugim".....:rotfl:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Powiedział, że Lech na pierwszym, a Górnik na drugim
|
Na jego miejscu nie wracałbym do Zabrza ^^
|
Widzę że Groszek świetnie czuje sie w halówce
A tak poza tym dobrze ze Lech 4 miejsce zajął buraki z Poznania A to co Jarka powiedział to pod publike bo co miał innego powiedziec jak tam prakttycznie tylko kibice są Lecha i Górnika, a tak poza tym juz nie gra w Ekstraklasie to nie wie jakie tam kibicowanie jest;d |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl