Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6853)

1q2 15.01.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 841791)

Pytanie - czy Remes płaci drużynom za przyjazd ?

I to jest chyba najważniejsza kwestia jeśli chodzi o nasz pobyt na tym turnieju.

Nie dość że nazwą ,która jednak przyciąga ludzi - daliśmy zarobić Lechowi , pewnie i publicznej - to jeszcze sami siebie ośmieszyliśmy, biorąc tam największych nieudaczników - do tego byliśmy publicznie lżeni przez jakże przychylnych nam kibiców
Niech się jeszcze okaże że to wszystko gratisowo było bądź na nasz koszt;)

ps i znów będzie porażka z Legią :lol:

LuKiTS89 15.01.2010 21:05

miejmy nadzieje ze przełamiemy tą niemoc bramkową i strzelimy przynajmniej ze 2 bo do tej pory do kazdy zdobył po 3-4 bramki my 1

kohprzem'68 15.01.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 841788)
A na Legie tez tak spiewają czy na Jage czy tylko z nas pośmiewisko robią??

Wszyscy bluzgają po tych ekipach których akurat nie ma na tunieju o "złote gacie" dla wiesniaków z Wronek następne zaproszenie klub powinien zejszczac tym bardziej że bez kibiców drużyny zaproszonej nie bedą sobie szmaciarze reklamy naszą obecnością robic .

harthausen 15.01.2010 21:06

chłopy, olejcie wyniki. Prócz dorabianego na siłę prestiżu nie mają one żadnego znaczenia.
Osobna sprawa, to wyjazd do Poznania. Po cholerę nam to było? Naszym nie pozwolili oficjalnie przyjechać , po klubie jechali jak po burej suce. Niech to będzie dla niektórych z zarządu nauczka na zaś. Olać takie zaproszenie, niech se inni jadą.

Jedyny pożytek z tego niby turnieju, że go Jaga może wygra :D

Telus 15.01.2010 21:08

gdzie Wy ogladacie te mecze?

legol 15.01.2010 21:09

hahah rugby na hali ;p

Mogli stoły do pingponga rozłożyć...

rafalek 15.01.2010 21:10

TVP sport i też jest transmisja w necie - soccer-live.pl

Robert_wislak 15.01.2010 21:10

TVP Sport albo na Public Sport na SopCascie(www.soccer-live.pl)

LuKiTS89 15.01.2010 21:10

ogolnie jest na TVP Sport
jeśli chodzi o relacje na żywo
http://www.lechpoznan.pl/art,13357,r...kstra_live.htm
tutaj jest minuta po minucie

madenn 15.01.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Telus (Post 841818)
gdzie Wy ogladacie te mecze?

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/wide...ski-transmisja


przed nami najwazniejszy mecz :)

kohprzem'68 15.01.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 841808)
pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi :evil:

Czyli że niby ostatnie mamy zając tak ?:lol:

LuKiTS89 15.01.2010 21:13

21.15 Wisła-Legia
21.30 Górnik-Lech
21.45 Jaga-Arka

I koniec szopki;d

piotrek chicago 15.01.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 841819)
hahah rugby na hali ;p

to ty chyba rugby w zyciu na oczy nie widziales:lol:
alez wspanialy doping w meczu Wisla-Legia o juz 3-0

RAFi89 15.01.2010 21:16

Jak dla mnie idealny turniej aby obnażyć słabość polskich zawodników czyli wyszkolenie techniczne.

LuKiTS89 15.01.2010 21:17

W końcu się Piotrek przełamał;d

wienek 15.01.2010 21:18

chyba jedyny mecz, który odbywa się przy cichych trybunach :D

już 3-0 wygrywamy, to jakiś cud czy coś... :D

LuKiTS89 15.01.2010 21:19

Nawet Łobo sobie przypomniał jak się bramki strzela to jest coś niebywałego

zenobiusz27 15.01.2010 21:21

A na hali cisza jak makiem zasiał. Nie bardzo wiedzą komu pojechać ;) czy Wiśle czy Legii.

rafalek 15.01.2010 21:21

Wiem, że taka gra nic nie mówi, ale podoba narazie mi się ten Issa Ba...widać, że ma dobrą technikę, umie grać z pierwszej piłki, teraz nawet zaliczył asystę...

piotrek chicago 15.01.2010 21:21

no wkoncu pokonamy Legie i mozemy pol roku byc dumni hahahaha

Wojtas 15.01.2010 21:22

sa na trybunach jakies piczki Poznanskie przekreslonym herbem Legii :lol: ????

ciacho 15.01.2010 21:28

Boże, ale ten nasze "wilczki" z ME wychudzone:lol: Zero jakiejś sportowej budowy. Wyglądają jakby wypuścili więźniów z obozu i kazali im grać:lol:

piotrek chicago 15.01.2010 21:31

nie jestesmy ostatni i pokonalismy Legie wiec sukces calego sezonu

tofik 15.01.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 841846)
Boże, ale ten nasze "wilczki" z ME wychudzone:lol: Zero jakiejś sportowej budowy. Wyglądają jakby wypuścili więźniów z obozu i kazali im grać:lol:

Po europejsku. Najpierw wyszkolenie technicznie i taktyczne, a na końcu fizyczne. :-)

bartek89TS 15.01.2010 21:52

Jarka powedział co wiedział..."na trybunach spotkały się dwa najlepsze kibicowsko kluby w Polsce, Lech oczwiście jest na 1 miejscu i ciagle to potwierdza a nasi kibice na drugim".....:rotfl:

dedi_krk 15.01.2010 21:54

Cytat:

Jarka powedział co wiedział..."na trybunach spotkały się dwa najlepsze kibicowsko kluby w Polsce, Lech oczwiście jest na 1 miejscu i ciagle to potwierdza a nasi kibice na drugim".....
Jarka powiedział że kibice Górnika są w czołówce a nie na 2 miejscu.

bartek89TS 15.01.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dedi_krk (Post 841860)
Jarka powiedział że kibice Górnika są w czołówce a nie na 2 miejscu.

A mówiąc że spotkały się "dwa najlepsze kibicowsko kluby" to co miał na myśli??

rafalek 15.01.2010 21:55

Powiedział, że Lech na pierwszym, a Górnik na drugim

WiślakMyślenice 15.01.2010 22:01

Na jego miejscu nie wracałbym do Zabrza ^^

LuKiTS89 15.01.2010 22:02

Widzę że Groszek świetnie czuje sie w halówce
A tak poza tym dobrze ze Lech 4 miejsce zajął buraki z Poznania
A to co Jarka powiedział to pod publike bo co miał innego powiedziec jak tam prakttycznie tylko kibice są Lecha i Górnika, a tak poza tym juz nie gra w Ekstraklasie to nie wie jakie tam kibicowanie jest;d


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl