Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   "Śpieszmy się kochać ludzi..." (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=674)

alterego 27.05.2011 07:11

Jedna z najlepszych koszykarek w historii Polski Małgorzata Dydek nie żyje. 37-letnia zawodniczka zmarła o godz. 0.30 czasu polskiego w szpitalu w Brisbane

Kocur 27.05.2011 08:19

Ze strony WNBA

http://www.wnba.com/news/dydek_110527.html

Cytat:

She is the all-time WNBA leader in total blocks (877) and blocks per game (2.72) and seventh all-time with 2,143 total rebounds.

W tak młodym wieku, przykro :(

Kocur 31.05.2011 20:08

Cytat:

Autor słów do ponad tysiąca piosenek, w tym "Przeżyj to sam" Lombardu i "Dorosłych dzieci" Turbo, hymnu Lecha Poznań i popularnych bajek dla dzieci. Do tego ceniony radiowiec, kabareciarz, producent i twórca ponad stu filmów dokumentalnych. Od blisko roku walczył z chorobą nowotworową. Zmarł we wtorek, 31 maja 2011 roku.
Andrzej Sobczak


Najbardziej boli że ten temat się tak rozwija :(

emj10 31.05.2011 20:26

Niestety ciężko niektóre sprawy komentować. Dydkowie mieszkali 300m od mojego domu w tej samej klatce co kolega z podstawówki. Zaczynała grę u tego samego trenera u którego ja trenowałem kilka lat kosza. Później rozwinęła się w Huraganie u Zana i wyjechała do Poznania. W moim kościele była w niedzielę msza w jej intencji.

Teraz Sobczak. Oby ten temat miał jak najmniej postów.

flamengista 31.05.2011 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1104200)
(...)

Fajnie, tylko jak to zrobić? Przecież wszystkich nas to czeka.

AYALA 13.06.2011 14:08

Po cięzkiej chorobie zmarł były zawodnik Wisły - Sebastian Marion.Miał 33 lata

http://www.90minut.pl/news/159/news1...an-Marion.html

Jachcik 13.06.2011 14:10

http://www.popkiller.pl/2011-06-13,onil_nie_zyje

piotrek chicago 14.06.2011 12:34

wiecej o bylym zawodniku Wisly... http://www.faktychicago.com/wiadomos...towe/5461.html

Kibic z Grodu Kraka 27.06.2011 21:52

Zmarł Maciej Zembaty, wybitny muzyk i klasyk czarnego humoru http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmarl...wiadomosc.html

Krzysiek 23.07.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez onet.pl
Amy Winehouse znaleziona martwa w swym domu w Londynie
Nie żyje słynna brytyjska piosenkarka Amy Winehouse. Martwą artystkę znaleziono w jej mieszkaniu w Londynie - informuje telewizja SkyNews.

Według wstępnych informacji telewizji SkyNews, policja na razie nie podaje przyczyn śmierci.

Policja do domu Winehouse w Londynie została wezwana przez ekipę z karetki pogotowia tuż po godzinie 16 czasu brytyjskiego. Na miejscu policjanci znaleźli ciało i potwierdzili śmierć artystki.

Wokalistka miała 27 lat.

10 znaków.

Zieniu1906 23.07.2011 18:01

Ehh.. pewnie samobójstwo.. albo zapiła się albo zaćpała.

Kamyk 23.07.2011 20:33

Szkoda dziewczyny. Fantastyczny, niepowtarzalny głos.
Co robią narkotyki i alkohol z człowiekiem...

ManiekTS 23.07.2011 20:39

Przedawkowala,ale to bylo do przewidzenia po Blegradzie.
Szkoda jej.Na Sky News mowia o tym caly czas.
dla tych co jej nie kojarza :

http://www.youtube.com/watch?v=4HLY1NTe04M


http://www.youtube.com/watch?v=KUmZp8pR1uc&ob=av2n

murray 23.07.2011 20:43

Świetny głos, ale u niej autodestrukcja grana była cały czas.

Maciuś 24.07.2011 08:04

Mam nadzieje ze po smierci bedzie lepszym wzorem dla mlodziezy.

szczepek19 04.08.2011 09:23

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html były piłkarz rep. Japonii i Yokohamy F-Marinos zmarł dzisiaj

Mistel 04.08.2011 21:37

Cytat:

W wieku 73 lat zmarł były napastnik Wisły Kraków Edward Gajewski. W barwach "Białej Gwiazdy" występował w latach 1961-1963.

Gajewski był wychowankiem Przeboju Wolbrom, zespołu ze swojego rodzinnego miasta. Zanim trafił do Wisły grał w Stali Stalowa Wola, Błękitnych Kielce i Olimpii Poznań.

Dla "Białej Gwiazdy" w Ekstraklasie rozegrał 20 spotkań i strzelił w nich 6 bramek. Najbardziej pamiętny jego występ miał miejsce 26 sierpnia 1962 roku przeciwko Lechowi Poznań. Wisła wygrała 4:0, a Gajewski zdobył dwa gole.

Po odejściu z Wisły Gajewski grał przez siedem lat dla Hutnika Kraków. Po zakończeniu kariery zajął się pracą trenerską. W 1985 roku poprowadził juniorów klubu z Suchych Stawów do pierwszego w historii mistrzostwa Polski.

Pewnie nikt z forumowiczów go nie pamięta. Niech spoczywa w pokoju.

Vinci 04.08.2011 21:52

No to jeszcze jedna osoba niestety. Z zupełnie innej branży, znana przede wszystkim pokoleniu, które wychowało się na kasetach VHS i kultowej Akademii Policyjnej:

http://film.onet.pl/fotoreportaze/bu...#photo10089152

kornd 05.08.2011 17:04

Andrzej Lepper nie żyje:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...ozegnanie.html

Kocur 07.09.2011 18:30

Cytat:

Rosyjski samolot z drużyną hokejową byłego mistrza kraju na pokładzie rozbił się w środę przy starcie z lotniska w zachodniej Rosji. 36 osób nie żyje, jedna jest poważnie ranna. Bramkarz Lokomotiwu Patryk Liv jest z pochodzenia Polakiem.
Masakra :-/

snikki_(konto-usuniete) 08.09.2011 08:48

Media podają, że zginęło 43 z 45 osób. Przeżył napastnik Lokomotivu Aleksandr Galimow oraz inżynier pokładowy samolotu.

Zaś nad Atlantykiem o mały włos nie doszło do powtórki z Air France. W ostatniej chwili piloci uratowali sytuację. http://fakty.interia.pl/swiat/news/o...tykiem,1692111

Straszne rzeczy się dzieją na tym świecie...

kornd 12.09.2011 11:54

Andy Whitfield nie żyje- aktor znany z serialu Spartacus zmarł na raka.

http://aleseriale.pl/gid,8840,img,284770,fototemat.html

snikki_(konto-usuniete) 13.09.2011 09:51

Aleksandr Galimow zmarł wczoraj w szpitalu. To oznacza że zginęli wszyscy zawodnicy, którzy byli na pokładzie nieszczęsnego JAK-a...

Kocur 06.10.2011 05:41

Cytat:

Współzałożyciel i charyzmatyczny były szef firmy Apple Inc. Steve Jobs zmarł w środę (czasu miejscowego) w Kalifornii, w wieku 56 lat - poinformowała firma w oświadczeniu późnym wieczorem.
Niezależnie od opinii jakie kto ma na temat Appla - był to człowiek legenda :/

Antystenes 06.10.2011 06:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1174164)
Niezależnie od opinii jakie kto ma na temat Appla - był to człowiek legenda :/

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1355,tit...ozegnanie.html

rozpier....mnie komentarz niejakiej magdy:

"Co z tego ze byl milionerem skoro nie potrafil sie ubrac ... od 30 lat jeansy i czarny sweter ..."

..mają ludzie priorytety życiowe:lol::-/

simone 08.10.2011 02:02

I pomyśleć, że kilka godzin temu oglądałem Rambo II, nie mając świadomości, że go już nie ma...

http://film.onet.pl/wiadomosci/zmarl...wiadomosc.html

Chrisman 08.10.2011 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 1174734)
I pomyśleć, że kilka godzin temu oglądałem Rambo II, nie mając świadomości, że go już nie ma...

http://film.onet.pl/wiadomosci/zmarl...wiadomosc.html

juz myslalem ze Stalone

kris_ 09.10.2011 12:06

"Paweł Karelin zginął w wypadku samochodowym"

Kocur 08.11.2011 11:54

Cytat:

Wczoraj w wieku 67 lat zmarł legendarny Joe Frazier. Jeden z najwspanialszych pięściarzy wagi ciężkiej przegrał walkę z rakiem wątroby.

Prawdziwy wojownik :(

Maras 04.12.2011 12:49

Legenda futbolu nie żyje
ZMARŁ SOCRATES. PIŁKARSKA BRAZYLIA W ŻAŁOBIE


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl