Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mundial 2010 w RPA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6716)

LAB 11.06.2010 00:29

"kup sobie swoją wuwuzelę!".

To ma swoją oficjalna nazwę?! :lol:

For_FuN_ 11.06.2010 00:56

Dzisiaij RPA przywita sie ze swoimi kibicami, a jednoczesnie zacznie sie zegnac z turniejem. Kazdy inny wynik, niz zwyciestwo Meksyku bedzie sensacja.

Wielka niewiadoma jest dla mnie drugie spotkanie. Bede jednak trzymal kciuki za Urugwaj, bo maja fantastycznych napastnikow.

Gucio25 11.06.2010 01:19

^ LAB, ma. po angielskiemu "vuvuzela".
http://www.buy-vuvuzela.com/ :shock:
od zawsze trzymam kciuki za Meksyk, więc liczę dziś na ich zwycięstwo. a wieczorem Urugwaj może powalczyć i kto wie czy się nie zacznie podobnie jak 8 lat temu dla Francji.

Kaan 11.06.2010 07:32

Mam dziwne wrażenie, ze powierzenie organizacji MŚ RPA to była pomyłka, przynajmniej nie teraz. Z jednej strony sprawy organizacyjne a z drugiej - dotyczący zwykłego ogladacza w TV - "doping", który potrafi psychicznie wykończyć i odebrać resztki przyjemności z ogladania meczu.

Jedyny plus to normalne godziny transmisji meczów.

Gucio25 11.06.2010 09:36

myślę, że mundial w Afryce z koncepcją święta, radości i zabawy - która tkwi w mentalności ludzi tam, to dobre założenie. i to się czuje niekiedy. ale te sprawy o których piszesz - głównie bezpieczeństwo i "doping" niestety bardzo przeszkadzają.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html
interesujący tekst, ciekawe czy Meksykanie się przełamią w końcu.

farciarz 11.06.2010 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 912042)
to odbiera chec oglania meczow ,ale na szczescie na meczach nie afrykanskich druzyn mam nadzieje ze ich nie uslysze ,no chyba ze Anglicy zaczna trabic :lol:


A trzeba też dodać że na meczach nie afrykańskich będą też miejscowi i to mnie martwi najbardziej, zakichane trąbki, myśle że o Anglików możemy być spokojni

zordon 11.06.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 912105)
Jedyny plus to normalne godziny transmisji meczów.

normalne godziny transmisji meczów?!? Mecze o 13? Kto to wymyślił?!? W RPA jest ta sama strefa czasowa co u nas, co to za klimat grać mecz MŚ o 13?!
W ten chory sposób zamiast 3 meczy dziennie obejrzę sobie 1. Mistrzowie marketingu qrrrwa

SZYMEK_TSW 11.06.2010 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zordon (Post 912148)
normalne godziny transmisji meczów?!? Mecze o 13? Kto to wymyślił?!? W RPA jest ta sama strefa czasowa co u nas, co to za klimat grać mecz MŚ o 13?!
W ten chory sposób zamiast 3 meczy dziennie obejrzę sobie 1. Mistrzowie marketingu qrrrwa

Jeśli już są te 3 mecze dziennie to z jednej strony dobrze bo są dwugodzinne przerwy miedzy meczami, ale dużo korzystniejszy wydaje mi się wariant dwóch meczów dziennie o 18 i 20 i ewentualnie w 3 kolejce meczów w grupie grać o 3-4 porach. Ale jest jak jest ;]

A dzisiaj wydaje mi się że mimo wszystko Meksyk zremisuje, a Francja jakoś wyfarci 3 punkty

Sylwek1906 11.06.2010 09:59

Normalne jak dla kogo ;p ja tam oglądne wszystkie bo wakacje. Coś czuje ze ten mecz RPA - Meksyk bedzie słabiutki i skończy sie 0-0 lub jakieś 1-0 dla którejś ze stron, natomiast czekam jak Urugwaj sklepie Francuzów.

Marszałek 11.06.2010 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 912072)
ale chyba na kazdy mecz jakas tam pula jest biletow dla ludzi z RPA?. Afryka dzika.y!

RPA to pomyłka,ale ma to związek z przeszłością. Ten kraj to jedna wielka gangowa zadyma. Niemniej przez ten pryzmat nie skreślałbym Afryki. Uważam,że organizacja Mundialu w Egipcie,Tunezji,Maroku,Angoli,Nanibii,byłoby lepszym pomysłem niż w RPA. Afryka jest w staie zorganizować taką imprezę,ale wybrano najgorszy z możliwych krajów.

!!IRIVER!! 11.06.2010 10:28

W Niemczech były mecze o 15, 18, no i 21.. Mnie osobiście bardziej odpowiadają te godziny, ponieważ jednym ciągiem są dwa pierwsze mecze (13.30 i 16.00) a później mamy dwie godziny oddechu, zatem biorąc pod uwagę sesję, czy inne obowiązki - ma to jednak duże znaczenie. :D
Nigdy jednak nie zapomnę mundialu 2002, gdzie o 6.00 były mecze.. :P

murray 11.06.2010 10:40

Jeszcze tylko trochę ponad 4 godziny.
W ramach podgrzewania atmosfery:
http://www.youtube.com/watch?v=SSevXtv4U4Q

Żmijka 11.06.2010 10:44

Co do godzin to wiecie, tam jest "zima" ... więc i to pewnie miało wpływ na to, że nie chcieli zaczynać ostatniego meczu koło 21. Wtedy masz 12-13st.

Swoją drogą, "popisał" się wczoraj w tym temacie Kraśko w wiadomościach: "U nas 30 stopni, a co jak jest 40 s t o p n i, trzeba biegać 90min i zdobyć Mistrzostwo Śwata? Od jutra w TVP".

sandomingo 11.06.2010 11:03

Gdzie w sieci będzie można oglądać mecze?

enzo 11.06.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 912179)

Swoją drogą, "popisał" się wczoraj w tym temacie Kraśko w wiadomościach: "U nas 30 stopni, a co jak jest 40 s t o p n i, trzeba biegać 90min i zdobyć Mistrzostwo Śwata? Od jutra w TVP".

Kilka lat spędził w końcu w Stanach, więc czemu się dziwić? ;-)

kitu91 11.06.2010 11:43

ma ktoś linka gdzie mozna dzisiejszy mecz RPA z MEKSYKIEM ogladnąć bo jestem k*rwa w pracy a ne mamy tv :( z góry dizęki

murray 11.06.2010 11:48

Tutaj można oglądać
sport.tvp.pl/fifa2010

WISŁAZWE 11.06.2010 13:08

Tak wymarzony finał Brazylia - Hiszpania może się odbyć już w 1/8 finału, bo drużyny z grupy G trafią na drużyny z grupy H, może też dojść do ciekawe pojedynku południowo-amerykańskich drużyn już za nie całe 2 godziny zaczynamy ''Powitanie z Afryką"

*KoTeK* 11.06.2010 13:35

słynne trąbki już słychać na otwarciu...porażka..

Szyman423 11.06.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *KoTeK* (Post 912231)
słynne trąbki już słychać na otwarciu...porażka..

Dokładnie, porażka
@ Sorin każdy ma prawo do własnej opini i nie bulwersuj sie tak . ;/

sorin320 11.06.2010 13:41

Kotek sam jestes porażka, poprostu taka kultura kibicowania, przynajmniej nikt nie rzuca kur**mi tylko wszyscy sie cieszą... super otwarcie, widać że ludzie są zaangażowani całym sobą, coś pięknego... żal słuchać narzekaczy którym wszytko źle, lepiej nic nie piszcie.
SUPER MISTRZOSTWA SIĘ NAM SZYKUJĄ.

Aniołek_Wisła 11.06.2010 13:43

Uwaga ogloszenie:Jeśli mieszkasz w okolicach WarszAwy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwag

WISŁAZWE 11.06.2010 13:43

Jestem pewny, że trąbki umilkną gdy przy piłce będzie - Matthew Booth :D

*KoTeK* 11.06.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorin320 (Post 912234)
Kotek sam jestes porażka, poprostu taka kultura kibicowania, przynajmniej nikt nie rzuca kur**mi tylko wszyscy sie cieszą... super otwarcie, widać że ludzie są zaangażowani całym sobą, coś pięknego... żal słuchać narzekaczy którym wszytko źle, lepiej nic nie piszcie.SUPER MISTRZOSTWA SIĘ NAM SZYKUJĄ.

Sugeruje zamknąć du**! Nie pasuje Ci moje zdanie? Nie komentuj. I proszę nie rozśmieszaj mnie kulturą kibicowania, bo nie gra tam RPA i tylko RPA,a inne kraje Europejskie też. Uwielbiam zachwyty nad ceremonia otwarcia i stwierdzenia że MS będą super. Oby nie było wielkiego rozczarowania.

Mar85 11.06.2010 14:30

http://sport.tvp.pl/fifa2010....niestety mi niedziała..ma ktoś jeszcze jakiś adres gdzie można mecz zobaczyć?

SpoXsteR 11.06.2010 14:31

Te trabki to wieksze s****ysynstwo niz bluzgi na meczach.. co przyznala nawet moja matka,
w tv to jeszcze ujdzie, ale siedziec obok takiego wariata z tuba na 20 metrow dlugosci to samobojstwo.. leb na****ia po kilku sekundach.. mialem mala dawke tego na meczu w hali

kitu91 11.06.2010 14:32

http://www.krauze.ubf.pl/viewpage.php?page_id=1

R33 11.06.2010 14:32

Jak oglądać mecze w TVP Sport przez neta? Trzeba mieć jakiś abonament wykupiony?

Chodzi mi o oglądanie bezpośrednio ze stronki tvp.pl

gris 11.06.2010 14:34

http://atdhe.net/
Tutaj znajdziecie odnośniki do meczów

WISŁAZWE 11.06.2010 14:39

Jedynym lekiem na trąbki jest Matthew Booth, jak chłop jest przy piłce to trąbki milkną.:lol:
Będzie gorzej niż na siatkówce?? Zobaczymy już za 20 minut, oby to był nie zapomniany mundial, nie tylko z powodu trąbek, kradzieży ale przede wszystkim z gry.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl