![]() |
"kup sobie swoją wuwuzelę!".
To ma swoją oficjalna nazwę?! :lol: |
Dzisiaij RPA przywita sie ze swoimi kibicami, a jednoczesnie zacznie sie zegnac z turniejem. Kazdy inny wynik, niz zwyciestwo Meksyku bedzie sensacja.
Wielka niewiadoma jest dla mnie drugie spotkanie. Bede jednak trzymal kciuki za Urugwaj, bo maja fantastycznych napastnikow. |
^ LAB, ma. po angielskiemu "vuvuzela".
http://www.buy-vuvuzela.com/ :shock: od zawsze trzymam kciuki za Meksyk, więc liczę dziś na ich zwycięstwo. a wieczorem Urugwaj może powalczyć i kto wie czy się nie zacznie podobnie jak 8 lat temu dla Francji. |
Mam dziwne wrażenie, ze powierzenie organizacji MŚ RPA to była pomyłka, przynajmniej nie teraz. Z jednej strony sprawy organizacyjne a z drugiej - dotyczący zwykłego ogladacza w TV - "doping", który potrafi psychicznie wykończyć i odebrać resztki przyjemności z ogladania meczu.
Jedyny plus to normalne godziny transmisji meczów. |
myślę, że mundial w Afryce z koncepcją święta, radości i zabawy - która tkwi w mentalności ludzi tam, to dobre założenie. i to się czuje niekiedy. ale te sprawy o których piszesz - głównie bezpieczeństwo i "doping" niestety bardzo przeszkadzają.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html interesujący tekst, ciekawe czy Meksykanie się przełamią w końcu. |
Cytat:
A trzeba też dodać że na meczach nie afrykańskich będą też miejscowi i to mnie martwi najbardziej, zakichane trąbki, myśle że o Anglików możemy być spokojni |
Cytat:
W ten chory sposób zamiast 3 meczy dziennie obejrzę sobie 1. Mistrzowie marketingu qrrrwa |
Cytat:
A dzisiaj wydaje mi się że mimo wszystko Meksyk zremisuje, a Francja jakoś wyfarci 3 punkty |
Normalne jak dla kogo ;p ja tam oglądne wszystkie bo wakacje. Coś czuje ze ten mecz RPA - Meksyk bedzie słabiutki i skończy sie 0-0 lub jakieś 1-0 dla którejś ze stron, natomiast czekam jak Urugwaj sklepie Francuzów.
|
Cytat:
|
W Niemczech były mecze o 15, 18, no i 21.. Mnie osobiście bardziej odpowiadają te godziny, ponieważ jednym ciągiem są dwa pierwsze mecze (13.30 i 16.00) a później mamy dwie godziny oddechu, zatem biorąc pod uwagę sesję, czy inne obowiązki - ma to jednak duże znaczenie. :D
Nigdy jednak nie zapomnę mundialu 2002, gdzie o 6.00 były mecze.. :P |
Jeszcze tylko trochę ponad 4 godziny.
W ramach podgrzewania atmosfery: http://www.youtube.com/watch?v=SSevXtv4U4Q |
Co do godzin to wiecie, tam jest "zima" ... więc i to pewnie miało wpływ na to, że nie chcieli zaczynać ostatniego meczu koło 21. Wtedy masz 12-13st.
Swoją drogą, "popisał" się wczoraj w tym temacie Kraśko w wiadomościach: "U nas 30 stopni, a co jak jest 40 s t o p n i, trzeba biegać 90min i zdobyć Mistrzostwo Śwata? Od jutra w TVP". |
Gdzie w sieci będzie można oglądać mecze?
|
Cytat:
|
ma ktoś linka gdzie mozna dzisiejszy mecz RPA z MEKSYKIEM ogladnąć bo jestem k*rwa w pracy a ne mamy tv :( z góry dizęki
|
Tutaj można oglądać
sport.tvp.pl/fifa2010 |
Tak wymarzony finał Brazylia - Hiszpania może się odbyć już w 1/8 finału, bo drużyny z grupy G trafią na drużyny z grupy H, może też dojść do ciekawe pojedynku południowo-amerykańskich drużyn już za nie całe 2 godziny zaczynamy ''Powitanie z Afryką"
|
słynne trąbki już słychać na otwarciu...porażka..
|
Cytat:
@ Sorin każdy ma prawo do własnej opini i nie bulwersuj sie tak . ;/ |
Kotek sam jestes porażka, poprostu taka kultura kibicowania, przynajmniej nikt nie rzuca kur**mi tylko wszyscy sie cieszą... super otwarcie, widać że ludzie są zaangażowani całym sobą, coś pięknego... żal słuchać narzekaczy którym wszytko źle, lepiej nic nie piszcie.
SUPER MISTRZOSTWA SIĘ NAM SZYKUJĄ. |
Uwaga ogloszenie:Jeśli mieszkasz w okolicach WarszAwy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwag
|
Jestem pewny, że trąbki umilkną gdy przy piłce będzie - Matthew Booth :D
|
Cytat:
|
http://sport.tvp.pl/fifa2010....niestety mi niedziała..ma ktoś jeszcze jakiś adres gdzie można mecz zobaczyć?
|
Te trabki to wieksze s****ysynstwo niz bluzgi na meczach.. co przyznala nawet moja matka,
w tv to jeszcze ujdzie, ale siedziec obok takiego wariata z tuba na 20 metrow dlugosci to samobojstwo.. leb na****ia po kilku sekundach.. mialem mala dawke tego na meczu w hali |
|
Jak oglądać mecze w TVP Sport przez neta? Trzeba mieć jakiś abonament wykupiony?
Chodzi mi o oglądanie bezpośrednio ze stronki tvp.pl |
http://atdhe.net/
Tutaj znajdziecie odnośniki do meczów |
Jedynym lekiem na trąbki jest Matthew Booth, jak chłop jest przy piłce to trąbki milkną.:lol:
Będzie gorzej niż na siatkówce?? Zobaczymy już za 20 minut, oby to był nie zapomniany mundial, nie tylko z powodu trąbek, kradzieży ale przede wszystkim z gry. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl