![]() |
rt54
już gdzieś ten temat widziałem ;-P .... |
sorry za offtop, ale niedługo koniec roku, myślę, że ten temat powinien być nominowany do 'najlepszego tematu w 2009' :D
|
hjyuuygtiuy7hgtgf
|
bn bn
Co ciekawe moje inicjały |
yyuhjyuhjyu
|
uhjbmnu7y6u87ijok
|
Cytat:
dcfbgh dobrze bawimy się:-p |
huyjhynn
Ciekawe :D |
rtf5g4trgf5 haha moje
jhmn brata xD |
tgujhjmnhuy
trochę oszukiwałem, bo przytrzymałem głowę na chwilę ;) wcześniej mi wcale nie wychodziło. trzeba potrenować... |
Cytat:
|
ujuhyn
Olele le :) |
Cytat:
Wiesz ja walnąłem kilkanaście razy i wysrałem w końcu jedno marne "f" ... |
jynhum
:):):) |
tg6yh
na laptopie :D |
yu7iko
10,5 znaków ^^ |
k,m
...widocznie mam słabą głowę |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
yy6ty6tt
. . . ;] |
hbnjhujy
10znakow |
gh
........ |
|
wievby
10 znakow |
hbtnnjyuhb76mnmn
|
Szkolna klawa w sali od infy :D
wynik mój : 9znaków jbmn ghv wynik kumpla: 2 cyfry xD 87 |
JŻS ... nie no dobra żartuje ...
[dup] p[;' - takie cos mi wyszlo ale przyznam sie lekko uderzyłem bo się o klawiaturę bałem :D PS: mam nadzieje, że nie mam w domu ukrytej kamery |
gt65yg75g75
:lol: |
Cytat:
może daruj sobie już te swoje zabawne żarciki bo chyba tylko Ciebie one śmieszą. |
khu8
:D :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl