Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

Bartuk1906 12.11.2009 21:09

rt54

już gdzieś ten temat widziałem ;-P ....

!!IRIVER!! 12.11.2009 21:14

sorry za offtop, ale niedługo koniec roku, myślę, że ten temat powinien być nominowany do 'najlepszego tematu w 2009' :D

max TS 12.11.2009 21:18

hjyuuygtiuy7hgtgf

FajQ 12.11.2009 21:18

bn bn
Co ciekawe moje inicjały

MichauSzczu 12.11.2009 21:33

yyuhjyuhjyu

Zieniu17 12.11.2009 21:36

uhjbmnu7y6u87ijok

alterego 12.11.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-michal-S (Post 816067)
rftju

Jesteśmy **** wie gdzie.. !!


dcfbgh
dobrze bawimy się:-p

Sevi 12.11.2009 21:54

huyjhynn

Ciekawe :D

Ade 12.11.2009 22:08

rtf5g4trgf5 haha moje

jhmn brata xD

Mishuh 12.11.2009 22:52

tgujhjmnhuy

trochę oszukiwałem, bo przytrzymałem głowę na chwilę ;) wcześniej mi wcale nie wychodziło. trzeba potrenować...

szczebrzeszcz 12.11.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 815568)
Legia Mistrz :D

równie dobrze mógłbyś napisać "kopytko" :D

bimbam 12.11.2009 23:03

ujuhyn

Olele le :)

Kris54 12.11.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 815688)
walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:


Wiesz ja walnąłem kilkanaście razy i wysrałem w końcu jedno marne "f" ...

Majkel1906 12.11.2009 23:14

jynhum

:):):)

Greeg 12.11.2009 23:17

tg6yh

na laptopie :D

nicolas 12.11.2009 23:33

yu7iko

10,5 znaków
^^

bondTSW 12.11.2009 23:44

k,m

...widocznie mam słabą głowę

koyoot 13.11.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa
walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 816157)
Wiesz ja walnąłem kilkanaście razy i wysrałem w końcu jedno marne "f" ...

Macie zjebana klawiature...

MasterCarl 13.11.2009 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 816086)
bn bn
Co ciekawe moje inicjały

mi to wyskoczyło 8 razy pod rząd :D

kamilll1906 13.11.2009 00:27

yy6ty6tt

. . . ;]

Martinho 13.11.2009 00:30

hbnjhujy

10znakow

Q13SON 13.11.2009 01:37

gh


........

Szymonito 13.11.2009 12:24

Akcja na plus :)
http://portalkibica.pl/aktualnosci/u...lawiature.html

uhjmn

saklak1906 13.11.2009 12:37

wievby

10 znakow

wredny.bardzo 13.11.2009 12:41

hbtnnjyuhb76mnmn

MatixNH 13.11.2009 13:51

Szkolna klawa w sali od infy :D
wynik mój : 9znaków
jbmn ghv
wynik kumpla: 2 cyfry xD
87

LoRd 13.11.2009 14:37

JŻS ... nie no dobra żartuje ...

[dup]

p[;' - takie cos mi wyszlo ale przyznam sie lekko uderzyłem bo się o klawiaturę bałem :D

PS: mam nadzieje, że nie mam w domu ukrytej kamery

thomasson 13.11.2009 14:59

gt65yg75g75

:lol:

Tuman 13.11.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 816310)
a co wackiem waliłeś?:rotfl:
żeby nie był ot:

n7yhujfeddfvtyhuj

:lol: :rotfl: :lol: :rotfl: :lol: :rotfl:

może daruj sobie już te swoje zabawne żarciki bo chyba tylko Ciebie one śmieszą.

White_Star77 13.11.2009 20:57

khu8

:D :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl