![]() |
Skoro nawet Skorża mówi, że ze względu na sytuację w tabeli ciężko liczyć na to, że mobilizacją nasi dorównają Legii to pewnie będzie nieciekawie.
Mam nadzieję że zaangażowanie nie będzie się przejawiać tylko w machaniu rękami i opieprzaniu Kirma. |
Cytat:
|
Charlie_: "Chociaż szczerze mówiąc wogóle nie czuje przed tym meczem takiego ciśnienia i napięcia jak w ostatnich latach, bo nawet jeśli stracimy punkty to i pewnie nadrobimy to w następnej kolejce.." - tak jak już mówiłem, ja bym na miejscu trenera kazał naszym piłkarzom zamurować bramkę i grać z kontry. To Legia jest pod presją, nie my.
|
Cytat:
To jeden z arbitrów, w którego uczciwość i sprawiedliwość na boisku w podobnych meczach najmniej wierzę. A taktyka na mecz: agresywny wysoki pressing. Trzeba zgnieść Legię, uniemożliwić im rozegranie piłki. Wisła nie potrafi dobrze grać cofnięta i z kontry. Szczególnie bez Głowackiego i Sobolewskiego. Ostatnio pokazali to w Kielcach. Piłka musi być jak najdalej od naszej bramki. Także z uwagi na Pawełka i Jopa, mających mimo wszystko duże skłonności do różnych "klopsów". PS. I agresywnie ciałem wchodzić w Iwańskiego, Gizdę oraz Choto. Jeśli sędzia nie będzie im pomagał od razu kartkując naszych przy byle kontakcie, efekt murowany. Nie należy się też certolić z Szałachowskim i Rybusem. Szczególnie temu pierwszemu niewiele potrzeba do opuszczenia murawy. I cisnąć, cisnąć, cisnąć. Aż wióry pójdą z tej idealizowanej przez krajowe media warszawskiej obrony. |
Tylko nie Siejewicz :evil:
Przez jakis czas mialem go za jednego z lepszych, a przynajmniej jednego z lepiej zapowiadajacych sie polskich arbitrow. Gosc jednak szybko sprowadzil mnie na ziemie. Tego, ze ogolil nas z klubowego rekordu w meczu z Polonia Bytom nigdy mu nie zapomne. Tego ze w Gdyni nawet nie zauwazyl jak Mrowiec niemal oderwal Kirmowi noge tez nie. To bylo zagranie na bezposrednia czerwien, a on nawet nie odgwizdal wolnego...jak mozna ? Albo ma cos z oczami, albo...? :> Z tego co pamietam, to do przeprosin sklonny byl tylko raz, gdy okazalo sie, ze zupelnie nieslusznie wlepil Pawelkowi zolta kartke. Generalnie lubilbym go bardziej, gdyby nie to, ze w meczach Wisly myli sie tylko w jedna strone. Ciekawe co jutro wywinie. |
Cytat:
znów będzie subtelnie punktował Wisłę. jak ja tego gościa nie trawię. |
Cytat:
btw. Ciekawe kto w tego Choto ma wchodzić ciałem, Mały ? :D |
Cytat:
|
Cytat:
To tak co do przepychania Choto |
To był jednak inny Brożek. No i bardziej zadecydowało dobre przyjęcie niż siła. Ważne co jest teraz.
|
Cytat:
Tylko trzeba Choto atakować, grać blisko, a nie uciekać od niego jak robi większość ligowców. Zwłaszcza, że Choto jest tak słoniowaty, iż zanim podniesie nogę do góry, to Małecki zdąży go ze dwa razy obiec. :wink: |
Z Siejewiczem jest tylko ten problem, że jakiś czas temu wmawiano, że jest "szcześliwym arbitrem dla Wisły", co w dobie dzisiejszej wiedzy o skali korupcji, mogło brzmieć dwuznacznie. Od tego czasu p. Hubert w meczach Wisły wyraźnie mylił się kilkakrotnie na naszą niekorzyść, jakby chciał zatrzeć te wieloznaczne uwagi. Generalnie jednak na pewno nie jest to taki ...... jak mój ulubieniec Marcin Borski......
|
|
Jak nasi gracze wyjdą z odpowiednim zacięciem, to nawet sedzia im nie przeszkodzi, w co wierzę. Mam nadzieję, że nie zrobią sobie takiej krzywdy jak w meczu z Koroną i potraktują przeciwnika poważnie (w końcu to Legia!) do końca meczu.
Obawiam się trochę o środek pola, ale może Mauro I Tomek nie odpuszczą. Aaa, no i liczę na to, że Andraż po przełamaniu będzie grał jeszcze lepiej! |
Grajmy swoje i nie będzie źle.Mam nadzieję, że nie braknie zaangażowania choćby ze względu na to, że na pewno jacyś skauci ze świata będą na trybunach. Kiedy się pokazać jak nie teraz.
No i mimo wszystko dałbym na stopera Diaza, Jop-ze względu na znaną słoniowatość niestety ława. A w środku Mauro z Jirsakiem, ew. Garguła na ostatnie 15 minut. jeszcze 7h... |
Przed takimi meczami Skorza powinien puszczac zawodnikom to:
http://www.youtube.com/watch?v=WO4tIrjBDkk |
Skorża dobrze robi z tym uspokajaniem, takie uspokojenie rywala a na pewno nie będzie spokojnie i Wisełka zostawi sporo zdrowia na boisku. Najważniejsze, żeby drugi raz do szatni schodzili mając jedną brameczkę więcej.
Legia się łudzi, że im się uda ale to tylko mżonki |
Weszłam na strone oficjalną i na wpis pt. "Hit osłabionych". Zdjęcie jakie dodali- Bouguski na murawie po faulu Borysiuka.
I naszła mnie taka myśl- mam nadzieję, że Ariel [:rotfl:] zagra i... niech mu się ktoś odwdzięczy :evil:. Bo wszystko rozumiem, ale straciliśmy podstawowego zawodnika i to jak się okazało nie na tydzień dwa, lecz na jakieś pół roku . . . :/ Poza tym szkoda, że nie zagra ani Sobol, ani Głowa. To sa nasze takie walczaki, jak ich nie ma, to nie ma praktycznie tego ducha ... I o ile o umiejętności ewentualnych zastępców drżeć nie trzeba za bardzo, tak o tego ducha, walkę- już prędzej. :/ (mimo iż Sobol ostatnio nie grał wybitnie, jak nie on, to jednak Radek to Radek) Poza tym to cieszy mnie, że nie zagra Grzelak i Mięciel. Ten pierwszy jak już wróci po przeeeerwie to [jak na polską lige oczywiście] zawsze dobrze zagra. A jak zaczyna coś mu się gra nie kleic, to odnosi kontuzje. x) Co do Mięciela- ostatnio się przebudził (2 razy po 2 gole) więc, lepiej żeby go nie było. ;) Ostatecznie mam nadzieję, że większych niespodzianek w składach nie będzie (Legia- żeby naszych nie zaskoczyła, Wisła- żeby Jop nie zagrał x) ). |
[quote=arti;812916]Grajmy swoje i nie będzie źle.Mam nadzieję, że nie braknie zaangażowania choćby ze względu na to, że na pewno jacyś skauci ze świata będą na trybunach
quote] Lepiej zeby nie bylo zadnego, bo jak sa na trybunach to naszym kopaczom(znaczy sie Polskim) odbiera rozum i umiejetnosci. A mecz to jedna wielka padaka i biegaja z tak spietymi dupami jak by byli w basenie ze 100ka gejow |
Cytat:
[sezon - pozycja w lidze wg liczby straconych bramek - średnia straconych bramek na mecz] 2001/02 - 1. - 0,86 2002/03 - 4. - 0,97 2003/04 - 1. - 0,73 2004/05 - 1. - 0,73 2005/06 - 1. - 0,57 2006/07 - 6. - 1,10 2007/08 - 1. - 0,57 2008/09 - 1. - 0,57 2009/10 (po 12 kolejkach) - 1. - 0,50 I nie argumentuj tylko warszawskimi bramkarzami, bo trzeba przyznać, że Legia w lidze od bardzo dawna stawia na skuteczną grę defensywną i wychodzi im to bardzo dobrze... |
Cytat:
|
Cytat:
To nie obrona Legii jest wspaniała i prezentuje wysoki poziom, tylko siła ofensywna polskich klubów jest przerażająco marna. |
[QUOTE=saklak1906;812932]
Cytat:
|
Skoro Skorża mówi,że różnie może być, to widzę,że wesoło musi być. Tak czy siak, każdy wynik jest możliwy. Od naszego wysokiego zwycięstwa,po remis, lub łomto Legii. Choć coś czuje,że prędzej będziemy świadkami kopaniny w środku pola niż jakiś składnych akcji z klepy, zakończonych strzałami w światło bramki.
|
Cytat:
A statystyki prowadzone w realiach naszej ligi pozwalają wyciągać wnioski i są jak najbardziej obiektywne jeśli chodzi o porównania klubów w niej grających (trzeba oczywiście umieć je odpowiednio zinterpretować). |
Wygrać. Po samobóju, strzałach palcem wskazującym u lewej dłoni, gołą klatą i grą w 7.
Ewentualnie chociaż zremisować. Nie przegrać bo doda to skrzydeł Legii. I ze względu na skautów zagrać najgorzej jak to możliwe, żeby wzięło ich na żyganie i wyjście ze stadionu po 10 minutach. Byle przywiezc korzystny rezultat. Zimowe okienko blisko i nie na ręke nam jest pozbywać się następnych kluczowych zawodników. Tym bardziej że jeszcze nie jestesmy na półmetku, gramy w Sosnowcu, kontuzje nas prześladują i jakimś cudem należy wyrwać to MP... |
Cytat:
|
Brak Sobola i Głowy w brew pozorom może jeszcze bardziej zdeterminować drużynę do wygrania meczu. I wcale nie uważam że ich brak jest sporym osłabieniem. Bo jeżeli zagramy zespołowo to poradzimy sobie i z Legią. I jeszcze uważam że od początku powinniśmy się rzucić na Legię aby wiedziała że wcale nie będzie tak jak sobie oni założyli.
|
Cytat:
Cytat:
A co do meczu, to Legia nie ma prawa strzelic gola, bo nie ma kim nawet. A czy my strzelimy, to nie wiem, nasza skutecznosc bywa momentami dramatyczna |
Chinyama, Iwanski, Rybus, czasami Giza/Radovic. U nas podobnie, Małecki, Brożek, czasami ktoś inny z pomocy, a juz bardziej obrońca. Remis jak sie patrzy. Ciekawe czy Jirsak z Diazem zagra i czy obejrze mecz.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl