![]() |
Masakra!!!!!!!!!!!
|
No i po ptokach :D
Przynajmniej sobie ludzie powtórkę w Wydarzeniach obejrzą :P |
Koniec<lol2> ....
|
oo kur...!!!!myślałem ze go zabije:)BRAWO PUDZIAN!!!
|
jasna pyta, myslalem ze zdąże sie umyć
|
Pudzian szacun, niezłe kopyto.
|
Co to było ?
|
No i po ptokach :D
|
HAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH
przew....... |
No i koniec 20 sekund. Jak dla mnie ustawiona :/
W sumie jak patrze na powtórkę to pudzian poszedł na ciśnieniu a nejman się pospinał |
Ale Najman spierdalał. :-D
|
O fuck :O Tego to się nie spodziewałem.Brawo Pudzian !!!!!
|
co ustawiona?!? jakby nie sedzia pudzian by go zabil :o
masakra totalna! dobrze ze wmlocil temu palantowi... |
jaka miazga!!!!!!!wiedziałem, że Pudzian go zleje :D:D
|
Wyglądało jak bitka na dyskotece pomiędzy "kozakiem" a "bramkarzem" :rotfl:
|
Miesiąc czekania na 20 sekund "walki"... :( but but but, bomby na głowe i po sprawie.
|
Nie no jaja normalnie, co ten Najman chciał?żal...Dobrze że nie poszedłem sie wylac bo bym walki nie zobaczył:D 4 miechy czekałem na tą walke, kumpli zaprosiłem, piwa nakupiłem...47 sekund i po wszystkiemu:D
|
A czy zdajecie sobie sprawę że Pudzianowski koksi jak krowa a Najman jako bokser nie ma takiej możliwości?
Rezultat tej walki był wiadomy przed walką. Najman wyszedł tylko po kasę a i tak mam do niego szacunek za to że wyszedł. Ja bym nie był w stanie Pudzianowskiemu w oczy popatrzeć. Tak jak mówiłem:D Który to z was czekał na tą walkę?:rotfl: Mówiłem żeby lepiej wcześniejsze obejrzeć:evil: |
ja chce teraz walki Pudzian-Adamek :D tak dla jajec :D
|
Można było się tego spodziewać, mimo że Pudzian gorszy technicznie to coś tam z Karate umie, a pewnie teraz sporo trenuje. Ciekaw jestem jak będzie dalej z jego karierą, musi poprawić technikę to na pewno.
|
k***a znowu 3 godziny czekania - walka kilkadziesiąt sekund. A wystarczyło jutro puścić Teleexpress.
Wynik do przewidzenia |
UniaTarnówZKS1928 no za 50 tys złotych :lol: Pudzian dostał 200 tys
|
To się Celebryci i Herbusiowa naczekali na trybunach na walke i się naoglądali! :D Dobrze że Pudzian jeszcze sędziemu nie włomotał przy okazji :)
|
Może teraz Popek z firmy bedzie chciał sie z Pudzianem zmierzyć ? On tez w MMA
|
Ja się pytam gdzie jest pas Polsatu?
|
Ogladalem kilka walk Sappa, ale sila ciosow Pudziana jest poprostu niesamowita...w dodatku ta szybkosc...ale chce go zobaczyc z kims powaznym w MMA i wtedy rzetelnie bedzie mozna go ocenic. Potencjal jednak bardzo duzy :).
|
Ciekawy jestem przyszlosci Pudziana w MMA. Da sie siła wszystko nadrobić ? Po tej walce wyglada ze tak.
Low kickami myślalem ze mu nogi polamie. |
Cytat:
|
Kasa kasą. Ale ja bym za te 50 tys nie wyszedł. Najman ma szczęście że technika Pudziana jest mega słaba. Bo nie trafił go praktycznie ani razu centralnie. Muskał go a walke przerwano bo jak Najman ma się uwolnić jesli Pudzian jest u góry? Nawet jakby kciukiem bił najmana to by go znokautował bo najaman mógł tylko leżeć.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl