Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

South 11.12.2009 23:57

Masakra!!!!!!!!!!!

simone 11.12.2009 23:57

No i po ptokach :D

Przynajmniej sobie ludzie powtórkę w Wydarzeniach obejrzą :P

d.j 11.12.2009 23:58

Koniec<lol2> ....

bartek89TS 11.12.2009 23:58

oo kur...!!!!myślałem ze go zabije:)BRAWO PUDZIAN!!!

tommiyacht 11.12.2009 23:58

jasna pyta, myslalem ze zdąże sie umyć

Eternit 11.12.2009 23:58

Pudzian szacun, niezłe kopyto.

couch 11.12.2009 23:58

Co to było ?

iiYama 11.12.2009 23:58

No i po ptokach :D

szprotson 11.12.2009 23:58

HAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH

przew.......

Wisła Prokocim 11.12.2009 23:59

No i koniec 20 sekund. Jak dla mnie ustawiona :/
W sumie jak patrze na powtórkę to pudzian poszedł na ciśnieniu a nejman się pospinał

leyzer87 12.12.2009 00:00

Ale Najman spierdalał. :-D

FajQ 12.12.2009 00:00

O fuck :O Tego to się nie spodziewałem.Brawo Pudzian !!!!!

raztaman 12.12.2009 00:01

co ustawiona?!? jakby nie sedzia pudzian by go zabil :o

masakra totalna! dobrze ze wmlocil temu palantowi...

brylant17 12.12.2009 00:01

jaka miazga!!!!!!!wiedziałem, że Pudzian go zleje :D:D

dj_ibutti 12.12.2009 00:02

Wyglądało jak bitka na dyskotece pomiędzy "kozakiem" a "bramkarzem" :rotfl:

Kamson 12.12.2009 00:04

Miesiąc czekania na 20 sekund "walki"... :( but but but, bomby na głowe i po sprawie.

bartek89TS 12.12.2009 00:05

Nie no jaja normalnie, co ten Najman chciał?żal...Dobrze że nie poszedłem sie wylac bo bym walki nie zobaczył:D 4 miechy czekałem na tą walke, kumpli zaprosiłem, piwa nakupiłem...47 sekund i po wszystkiemu:D

UniaTarnówZKS1928 12.12.2009 00:05

A czy zdajecie sobie sprawę że Pudzianowski koksi jak krowa a Najman jako bokser nie ma takiej możliwości?

Rezultat tej walki był wiadomy przed walką. Najman wyszedł tylko po kasę a i tak mam do niego szacunek za to że wyszedł. Ja bym nie był w stanie Pudzianowskiemu w oczy popatrzeć.


Tak jak mówiłem:D Który to z was czekał na tą walkę?:rotfl: Mówiłem żeby lepiej wcześniejsze obejrzeć:evil:

dawidTS 12.12.2009 00:05

ja chce teraz walki Pudzian-Adamek :D tak dla jajec :D

Nehiar 12.12.2009 00:06

Można było się tego spodziewać, mimo że Pudzian gorszy technicznie to coś tam z Karate umie, a pewnie teraz sporo trenuje. Ciekaw jestem jak będzie dalej z jego karierą, musi poprawić technikę to na pewno.

Miro 12.12.2009 00:06

k***a znowu 3 godziny czekania - walka kilkadziesiąt sekund. A wystarczyło jutro puścić Teleexpress.
Wynik do przewidzenia

brylant17 12.12.2009 00:06

UniaTarnówZKS1928 no za 50 tys złotych :lol: Pudzian dostał 200 tys

Cetnik 12.12.2009 00:08

To się Celebryci i Herbusiowa naczekali na trybunach na walke i się naoglądali! :D Dobrze że Pudzian jeszcze sędziemu nie włomotał przy okazji :)

couch 12.12.2009 00:08

Może teraz Popek z firmy bedzie chciał sie z Pudzianem zmierzyć ? On tez w MMA

gigant 12.12.2009 00:08

Ja się pytam gdzie jest pas Polsatu?

For_FuN_ 12.12.2009 00:08

Ogladalem kilka walk Sappa, ale sila ciosow Pudziana jest poprostu niesamowita...w dodatku ta szybkosc...ale chce go zobaczyc z kims powaznym w MMA i wtedy rzetelnie bedzie mozna go ocenic. Potencjal jednak bardzo duzy :).

someone_TSW 12.12.2009 00:09

Ciekawy jestem przyszlosci Pudziana w MMA. Da sie siła wszystko nadrobić ? Po tej walce wyglada ze tak.
Low kickami myślalem ze mu nogi polamie.

Coach 12.12.2009 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kieu (Post 828927)
Jak można mieć pseudo "El Testosteron"? :D

i do tego mieć cycki :D

UniaTarnówZKS1928 12.12.2009 00:10

Kasa kasą. Ale ja bym za te 50 tys nie wyszedł. Najman ma szczęście że technika Pudziana jest mega słaba. Bo nie trafił go praktycznie ani razu centralnie. Muskał go a walke przerwano bo jak Najman ma się uwolnić jesli Pudzian jest u góry? Nawet jakby kciukiem bił najmana to by go znokautował bo najaman mógł tylko leżeć.

brylant17 12.12.2009 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 828954)
Ja się pytam gdzie jest pas Polsatu?

tym razem był puchar polsatu :lol:mało co a pudzian nie przygniótł by sędziego,gdyby sędzia tego nie przerwał pudzian by go zabił o_O


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl