Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6430)

saklak1906 15.10.2009 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Golissimo (Post 803741)
Ja uważam, że w meczu z Amicą powinniśmy się cofnąć, ponieważ tak naprawdę to nie jest dla nas aż tak ważne zwycięstwo, remis utrzyma dystans i po kłopocie. Najlepiej wciągnąć ich na kontrę, strzelić bramkę i zamurować własną.

Hehe, chciałbym coś takiego oglądać. Wisła, przeciw której zawsze każdy zespół muruje bramkę, zaczyna bronić się całym zespołem.

Amica by chyba białej gorączki dostała:D

No fantastyczne podejscie do meczu, gramy na remis. Tak to moze sobie Polonia Bytom z Wisla zagrac a nie mistrz polski z Amika.

szczepanwislak 15.10.2009 11:28

Racja- a w ogóle to nie w stylu Wisły bronić się , Wisełka zawsze gra atak pozycyjny , zawsze do przodu , zawsze ofensywnie długo utrzymując się przy piłce i rozgrywając . Czekanie na atak rywala i nastawianie się tylko na rozbijanu jego ataków i od czasu do czasu kontry to nie nasz styl- przynajmniej z każdym Polskim zespołem

szczebrzeszcz 15.10.2009 14:28

cięzki mecz się szykuje, z remisu będę zadowolony

ktoś wie jak tam warunki we Wronkach?

PhantomRanger 15.10.2009 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 803831)
cięzki mecz się szykuje, z remisu będę zadowolony

ktoś wie jak tam warunki we Wronkach?

Co Ci po warunkach z dnia dzisiejszego skoro mecz gramy za 3 dni. Do tego czasu wiele może się zmienić. Ja bym się bardziej martwił o warunki w na boisku Bytovii kiedy będziemy z nią grać.

tommiyacht 15.10.2009 16:19

Panu Mackowi proponuje obejrzec bramki Ruchu Chorzow z ostatniego meczu z Odra (chyba pierwsza i druga). Jeden gosc ma pilke w srodku pola, niby nic sie nie dzieje, obrona i atak statyczny, i nagle widac jak jakis Niebieski biegnie na pelnym speedzie przez "stojaca" obrone Odry, jedno podanie i gosc jest sam na sam z bramkarzem. Jest to przynajmniej sposob na grajaca wysoko obrone. Bo my kurna do bramki tymi klepkami chcemy wejsc, a w polu karnym juz sie kopiemy po czole. Rzadko u nas takie zagrania zeby nie powiedziec prawei wogole. pzdr

HEDu 15.10.2009 16:43

tak jakby Ruch miał lepszych rozgrywających. a dupa, Niedzielan jak ogladam mecze ruchu to z 5 razy sam na sam w czasie meczu wychodzi, tyle ze spalone są często :P

Wojtas 15.10.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 803842)
Co Ci po warunkach z dnia dzisiejszego skoro mecz gramy za 3 dni. Do tego czasu wiele może się zmienić. Ja bym się bardziej martwił o warunki w na boisku Bytovii kiedy będziemy z nią grać.





DO tego czasu z Bytovia to jesien wroci :)

A co do Amiki to dobrze ze Skorza mowi ze remis go nie interesuje.

jechac tam i grac na zasadzie ,mamy nad nim 11 pkt przewagi wiec mozemy zremisowac to wielki błąd.
Musimy grac o zwyciestwo ,bo minimalizm niejednokrotnie nas gubil.

Maciek uczy sie na bledach :)

dawidex44 15.10.2009 19:41

W sumie na ich terenie z nimi nie graliśmy od kilku lat. Najwyższy czas przypomnieć się Wronkom:)

brylant17 15.10.2009 21:15

Cytat:

Trener Lecha Poznań, Jacek Zieliński zapowiedział, że póki co nie myśli o przywróceniu do pierwszego zespołu Hernana Rengifo, który po porażce ze Stalą Stalowa Wola w REMES Pucharze Polski został przesunięty do drużyny Młodej Ekstraklasy.
- Nie przewidujemy możliwości przywrócenia go do pierwszej drużyny. Podjęliśmy taką decyzję i Hernan musi sobie przemyśleć pewne rzeczy - stwierdził Zieliński. - To nieprawda, że zarząd Lecha zdecydował o przesunięciu Rengifo do drużyny Młodej Ekstraklasy. To była wyłącznie moja decyzja, a zarząd ją zaakceptował - dodał.

Zieliński zaprzeczył, jakoby decyzja o odsunięciu Peruwiańczyka była "karą" za nie podpisanie nowego kontraktu z poznańskim klubem: - Nie ma to nic wspólnego z tym, że Hernan nie chce przedłużyć z nami umowy. Nigdy w życiu nie zrezygnowałbym z zawodnika, który gra dobrze w piłkę i oddaje serce dla klubu tylko dlatego, że za rok kończy mu się kontrakt i nie chce go przedłużyć - tłumaczył szkoleniowiec. - To co się teraz ukazuje na łamach peruwiańskiej prasy, że moja decyzja była podyktowana tym, iż Rengifo nie przedłużył z Lechem umowy jest totalną bzdurą - kontynuował

No i zajebiście nie zagra też Arboleda czy jak mu tam, jeszcze gwiazdor Robert 7 milionów Fifa 10 Lewandowski i git :D

Grzadq 15.10.2009 21:56

Cytat:

Nie brał bym na serio tego co mówią w obozie idących na majstra.
:D Padłem :D

Co jak co ale tekst "idziemy na majstra" powala mnie z nóg, w każdej sytuacji :D

dymek_nhs 15.10.2009 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 804044)
:D Padłem :D

Co jak co ale tekst "idziemy na majstra" powala mnie z nóg, w każdej sytuacji :D

Dobre też są teksty typu "Będziecie oglądać nasze plecy" :D

szczepanwislak 16.10.2009 00:34

Na majstra to my idziemy ! A w niedzielę odskoczymy na 14 pkt i upokorzymy Amicę ! Mocno w to wierze , dawno nie wygraliśmy z nimi , ostatnio 2 lata temu w Poznaniu 2 : 1 po golach Pawła Brożka i Zieńczuka , wiec najwyższy czas zmienić to w niedziele. Ale będzie smaczek i prestiż u nich wygrać ! :) :D ;D

PeO 16.10.2009 03:26

Kirm i Gancarczyk po golu.
I 3 pkt w Krakowie..

;P

coonta 16.10.2009 08:42

jako zapowiedź meczu dałbym słowa:

Już w najbliższą niedzielę, Wisła Kraków zagra we Wronkach z tamtejszym Lechem.

Ano wiadomix, że 3 pkt. będą. Myślę, że zakończy się 1-3 ;)

FraMat 16.10.2009 09:36

wyjechałem na kilka dni poza Kraków i jestem nad morzem (polskim). Jest tu jedno sanatorium, ktore widzę z mojego okna. Stał na nim dumnie złożony z czterech liter wielki neon L E C H.
Wczoraj była wichura. L spadło, zostało ..ECH...
Cóż dodać: ucieszyło mnie to

cassius31krakow 16.10.2009 11:31

"Marcin Borski z Warszawy poprowadzi szlagierowe spotkanie 10. kolejki między Lechem Poznań a Wisłą Kraków".
Brawo, znów zaczyna się przekręcanie!!!


edit:
skończyły się wyniki, skończyło się kibicowanie poznańskich żelusi?
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,71...e_kibicow.html

Acapelo 16.10.2009 11:49

to jest po prostu skandal, jakby sędziów z innego miasta nie było. Przecież wiadomo, że będzie na remis sędziował, albo na Lecha.

fialo 16.10.2009 12:21

Coś czuję, że będzie to mecz Tomka Jirsaka. Strzeli bramkę z dystansu, będzie miał asystę i wygramy 2:0 :)
Żeby tylko Małecki, Brożek, Głowa i Diaz wrócili do poziomu na jakim grali przed wyjazdem na reprezentacje. Bo w tym tygodniu wszyscy, solidarnie, zagrali piach w swoich kadrach..

MCX 16.10.2009 12:41

Sytuacja kadrowa bardzo dobra, najważniejsze, że nie przybyło nowych urazów.
Jak nie teraz ograć Lecha, to kiedy? Mamy po swojej stronie konkretne argumenty.
Spora przewaga nad Lechem gwarantuje komfort psychiczny.
Oni muszą wygrać, my możemy. Stawiam na wygraną 1-3.

matti123 16.10.2009 13:10

Musimy pamiętać że nie wyrównaliśmy rachunków za sromotną porażkę w Krakowie. Najwyższy czas. Żadne myślenie o punktach gra na całego piękna dla oka i żebyśmy widzieli zaangażowanie u chłopaków. Po meczu ze Śląskiem wysoko postawiona poprzeczka.

farben 16.10.2009 13:22

Wisła jedzie rozbić Lecha
 
Optymistyczny tekst

http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...echa,id,t.html

kristos 16.10.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 804122)
wyjechałem na kilka dni poza Kraków i jestem nad morzem (polskim). Jest tu jedno sanatorium, ktore widzę z mojego okna. Stał na nim dumnie złożony z czterech liter wielki neon L E C H.
Wczoraj była wichura. L spadło, zostało ..ECH...
Cóż dodać: ucieszyło mnie to

Zostało westchnienie ; ech ,był Lech ,ale zdech.

cassius31krakow 16.10.2009 13:42

Mam nadzieję, że Skorża odpowiednio zmotywuje zespół, a nasi zawodnicy nie będą się sugerowali osłabieniem poznaniaków. Nie mogę zapomnieć z czasów Kasperczakowskich dwóch meczów z osłabioną Legią na wyjeździe, które skończyły się 4-1 i 5-1. Wtedy też byliśmy na fali, prowadzili w lidze, zdobywali mistrzostwo, ale niesmak po tych meczach pozostał. A i satysfakcja warszawiaków mnie wkurzała.

Johnny B 16.10.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 804207)
Mam nadzieję, że Skorża odpowiednio zmotywuje zespół, a nasi zawodnicy nie będą się sugerowali osłabieniem poznaniaków. Nie mogę zapomnieć z czasów Kasperczakowskich dwóch meczów z osłabioną Legią na wyjeździe, które skończyły się 4-1 i 5-1. Wtedy też byliśmy na fali, prowadzili w lidze, zdobywali mistrzostwo, ale niesmak po tych meczach pozostał. A i satysfakcja warszawiaków mnie wkurzała.

\o ile mnie pamięc nie myli to 5-1 dostalismy juz za Liczki i widac bylo ze Wisła ten mecz odpuściła, wystarczyła jedna akcja Maćka bach i bramka

szprotson 16.10.2009 14:53

Ja tam pamiętam jak dziś: "CH** Ci na imię, Gajtkowski CH** Ci na imię"

TYLKO WISŁA!

crazykaro 16.10.2009 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 804207)
Mam nadzieję, że Skorża odpowiednio zmotywuje zespół, a nasi zawodnicy nie będą się sugerowali osłabieniem poznaniaków. Nie mogę zapomnieć z czasów Kasperczakowskich dwóch meczów z osłabioną Legią na wyjeździe, które skończyły się 4-1 i 5-1. Wtedy też byliśmy na fali, prowadzili w lidze, zdobywali mistrzostwo, ale niesmak po tych meczach pozostał. A i satysfakcja warszawiaków mnie wkurzała.

Ale wtedy było tak że jak Wisła zdobywała mistrzostwo to przegrywała na Łazienkowskiej i tak samo było z Legią, jak zdobywała mistrzostwo to przegrywała z Wisłą


OT: http://demotywatory.pl/271455/Krzycz...to-wypie*dalaj :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pusher 16.10.2009 15:25

Zobaczycie będzie pogrom we Wronkach :D

Wojtas 16.10.2009 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 804195)
Musimy pamiętać że nie wyrównaliśmy rachunków za sromotną porażkę w Krakowie. Najwyższy czas. Żadne myślenie o punktach gra na całego piękna dla oka i żebyśmy widzieli zaangażowanie u chłopaków. Po meczu ze Śląskiem wysoko postawiona poprzeczka.



Dokladnie.

Oprocz checi powiekszenia przewagi nad Amika jest jeszce jeden aspekt.

3 porazki i jeden remis z kuchenkami. w zeszlym sezonie( o ile sie nie myle)...rewanz czas wziasc.

SlawekS 16.10.2009 16:40

Jak strzelimy szybko pierwsza to juz pójdzie z górki. Im dłużej się będziemy męczyć tym gorzej

martin_6 16.10.2009 17:56

Cytat:

Ale wtedy było tak że jak Wisła zdobywała mistrzostwo to przegrywała na Łazienkowskiej i tak samo było z Legią, jak zdobywała mistrzostwo to przegrywała z Wisłą
Do dziś tak jest :>. Tylko w jednym sezonie w ostatnich latach w meczu Legia - Wisła padł remis i mistrza zdobyło wtedy... Zagłebie Lubin...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl