![]() |
Cytat:
|
Racja- a w ogóle to nie w stylu Wisły bronić się , Wisełka zawsze gra atak pozycyjny , zawsze do przodu , zawsze ofensywnie długo utrzymując się przy piłce i rozgrywając . Czekanie na atak rywala i nastawianie się tylko na rozbijanu jego ataków i od czasu do czasu kontry to nie nasz styl- przynajmniej z każdym Polskim zespołem
|
cięzki mecz się szykuje, z remisu będę zadowolony
ktoś wie jak tam warunki we Wronkach? |
Cytat:
|
Panu Mackowi proponuje obejrzec bramki Ruchu Chorzow z ostatniego meczu z Odra (chyba pierwsza i druga). Jeden gosc ma pilke w srodku pola, niby nic sie nie dzieje, obrona i atak statyczny, i nagle widac jak jakis Niebieski biegnie na pelnym speedzie przez "stojaca" obrone Odry, jedno podanie i gosc jest sam na sam z bramkarzem. Jest to przynajmniej sposob na grajaca wysoko obrone. Bo my kurna do bramki tymi klepkami chcemy wejsc, a w polu karnym juz sie kopiemy po czole. Rzadko u nas takie zagrania zeby nie powiedziec prawei wogole. pzdr
|
tak jakby Ruch miał lepszych rozgrywających. a dupa, Niedzielan jak ogladam mecze ruchu to z 5 razy sam na sam w czasie meczu wychodzi, tyle ze spalone są często :P
|
Cytat:
DO tego czasu z Bytovia to jesien wroci :) A co do Amiki to dobrze ze Skorza mowi ze remis go nie interesuje. jechac tam i grac na zasadzie ,mamy nad nim 11 pkt przewagi wiec mozemy zremisowac to wielki błąd. Musimy grac o zwyciestwo ,bo minimalizm niejednokrotnie nas gubil. Maciek uczy sie na bledach :) |
W sumie na ich terenie z nimi nie graliśmy od kilku lat. Najwyższy czas przypomnieć się Wronkom:)
|
Cytat:
No i zajebiście nie zagra też Arboleda czy jak mu tam, jeszcze gwiazdor Robert 7 milionów Fifa 10 Lewandowski i git :D |
Cytat:
Co jak co ale tekst "idziemy na majstra" powala mnie z nóg, w każdej sytuacji :D |
Cytat:
|
Na majstra to my idziemy ! A w niedzielę odskoczymy na 14 pkt i upokorzymy Amicę ! Mocno w to wierze , dawno nie wygraliśmy z nimi , ostatnio 2 lata temu w Poznaniu 2 : 1 po golach Pawła Brożka i Zieńczuka , wiec najwyższy czas zmienić to w niedziele. Ale będzie smaczek i prestiż u nich wygrać ! :) :D ;D
|
Kirm i Gancarczyk po golu.
I 3 pkt w Krakowie.. ;P |
jako zapowiedź meczu dałbym słowa:
Już w najbliższą niedzielę, Wisła Kraków zagra we Wronkach z tamtejszym Lechem. Ano wiadomix, że 3 pkt. będą. Myślę, że zakończy się 1-3 ;) |
wyjechałem na kilka dni poza Kraków i jestem nad morzem (polskim). Jest tu jedno sanatorium, ktore widzę z mojego okna. Stał na nim dumnie złożony z czterech liter wielki neon L E C H.
Wczoraj była wichura. L spadło, zostało ..ECH... Cóż dodać: ucieszyło mnie to |
"Marcin Borski z Warszawy poprowadzi szlagierowe spotkanie 10. kolejki między Lechem Poznań a Wisłą Kraków".
Brawo, znów zaczyna się przekręcanie!!! edit: skończyły się wyniki, skończyło się kibicowanie poznańskich żelusi? http://www.sport.pl/pilka/1,70993,71...e_kibicow.html |
to jest po prostu skandal, jakby sędziów z innego miasta nie było. Przecież wiadomo, że będzie na remis sędziował, albo na Lecha.
|
Coś czuję, że będzie to mecz Tomka Jirsaka. Strzeli bramkę z dystansu, będzie miał asystę i wygramy 2:0 :)
Żeby tylko Małecki, Brożek, Głowa i Diaz wrócili do poziomu na jakim grali przed wyjazdem na reprezentacje. Bo w tym tygodniu wszyscy, solidarnie, zagrali piach w swoich kadrach.. |
Sytuacja kadrowa bardzo dobra, najważniejsze, że nie przybyło nowych urazów.
Jak nie teraz ograć Lecha, to kiedy? Mamy po swojej stronie konkretne argumenty. Spora przewaga nad Lechem gwarantuje komfort psychiczny. Oni muszą wygrać, my możemy. Stawiam na wygraną 1-3. |
Musimy pamiętać że nie wyrównaliśmy rachunków za sromotną porażkę w Krakowie. Najwyższy czas. Żadne myślenie o punktach gra na całego piękna dla oka i żebyśmy widzieli zaangażowanie u chłopaków. Po meczu ze Śląskiem wysoko postawiona poprzeczka.
|
Wisła jedzie rozbić Lecha
|
Cytat:
|
Mam nadzieję, że Skorża odpowiednio zmotywuje zespół, a nasi zawodnicy nie będą się sugerowali osłabieniem poznaniaków. Nie mogę zapomnieć z czasów Kasperczakowskich dwóch meczów z osłabioną Legią na wyjeździe, które skończyły się 4-1 i 5-1. Wtedy też byliśmy na fali, prowadzili w lidze, zdobywali mistrzostwo, ale niesmak po tych meczach pozostał. A i satysfakcja warszawiaków mnie wkurzała.
|
Cytat:
|
Ja tam pamiętam jak dziś: "CH** Ci na imię, Gajtkowski CH** Ci na imię"
TYLKO WISŁA! |
Cytat:
OT: http://demotywatory.pl/271455/Krzycz...to-wypie*dalaj :rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Zobaczycie będzie pogrom we Wronkach :D
|
Cytat:
Dokladnie. Oprocz checi powiekszenia przewagi nad Amika jest jeszce jeden aspekt. 3 porazki i jeden remis z kuchenkami. w zeszlym sezonie( o ile sie nie myle)...rewanz czas wziasc. |
Jak strzelimy szybko pierwsza to juz pójdzie z górki. Im dłużej się będziemy męczyć tym gorzej
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl