Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6368)

fanKA92 24.03.2010 20:26

Dała nam przykład Jagiellonia jak zwyciężać mamy! ;)
Gratuluję Jadze tego awansu. Niech dojdzie jeszcze Pogoń do tego i będziemy mieli ciekawe dalsze rywalizacje. I jak już pisałam, kciuki oczywiście za Lechię (może finał z nad morza...?). :)

Gwiaździsty 24.03.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 875922)
Tak czy inaczej, wielce prawdopodobne, że zabraknie kogoś z "wielkiej trójki" naszej ligi w Pucharach.
Tym kimś, raczej, będzie Legia.

Chciałbym finału PP : Jaga - Lechia :)

Czyli w Bydgoszczy razem z Lechią pogonić Jagę po mieście.

mr_kwolf 24.03.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 875922)
Tak czy inaczej, wielce prawdopodobne, że zabraknie kogoś z "wielkiej trójki" naszej ligi w Pucharach.
Tym kimś, raczej, będzie Legia.

Chciałbym finału PP : Jaga - Lechia :)


a niby kto za kogoś z "wielkiej trójki" ma być? Bo Ruch czy Bełchatów to daleka droga.

Wojtas 24.03.2010 23:05

Zespoly nizej notowane wykorzytujac tragiczne formy Legii i Wisly wslizgnely sie do polfinałow i w sumie nikt o to do nich pretensji nie ma.

Jednak w konteskie Pucharow ......to niestety ale chyba czeka "ich" Levadia .

Jez 25.03.2010 20:09

Pary półfinałowe Remes Pucharu Polski (gospodarze pierwszych spotkań na pierwszym miejscu):
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin.

Wizard 25.03.2010 20:16

Szkoda, że nie Pogoń :). Będzie dobrze, pojedziemy do Bydgoszczy :D. Jagiellonia gra kiepsko na wyjazdach, a Lechia wręcz odwrotnie... początek optymistyczny :). Będzie ciężko, ale wierzę że damy radę :)

FraMat 25.03.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 876032)
Zespoly nizej notowane wykorzytujac tragiczne formy Legii i Wisly wslizgnely sie do polfinałow i w sumie nikt o to do nich pretensji nie ma.

Jednak w konteskie Pucharow ......to niestety ale chyba czeka "ich" Levadia .

no chyba, że to one będa Levadią...




ale jestem optymistą... :shock:

Oldpara 25.03.2010 20:18

Szkoda, że Lechia gra z Jagą. Obu drużynom kibicuje i wolałbym, żeby spotkały się dopiero w finale.

!!IRIVER!! 25.03.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 875945)
a niby kto za kogoś z "wielkiej trójki" ma być? Bo Ruch czy Bełchatów to daleka droga.


Ruch ma tyle samo pkt co Legia aktualnie, a formę raczej ma wyższą od warszawiaków.

Bełchatów traci do podium 4 pkt - to wcale nie tak dużo, biorąc pod uwagę ile już i Wisła i Legia potraciły w tej rundzie...

A tak swoją drogą - gdyby Jagiellonii dodał te 10 pkt, które jej zabrano za korupcję, to zajmowałaby aktualnie 7.miejsce, zatem w Pucharze Polski grają teraz 4., 6. i 7. drużyna tej jałowej ligi, czyli w sumie ta jej 'lepsza część'. Do tego na deser Pogoń. Ciekawe mecze przed nami i fajnie, że ten Puchar odzyskuje jakiś blask :)

Zbychu 25.03.2010 21:35

1/2 finału Pucharu Polski 2009/10:
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (6 kwietnia, 20:15)
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (7 kwietnia)

Szkoda że Ruch trafił na Pogoń już w półfinale,chciałem aby taki był finał rozgrywek.Tak czy siak niebiescy wydają się zdecydowanym faworytem rozgrywek.Oby nie zmarnowali szansy bo następna może się nieprędko zdarzyć.

fan1906 25.03.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 876431)
1/2 finału Pucharu Polski 2009/10:
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (6 kwietnia, 20:15)
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (7 kwietnia)

Szkoda że Ruch trafił na Pogoń już w półfinale,chciałem aby taki był finał rozgrywek.Tak czy siak niebiescy wydają się zdecydowanym faworytem rozgrywek.Oby nie zmarnowali szansy bo następna może się nieprędko zdarzyć.

czy Ty a byś fora nie pomylił?
chyba tużeś chciał to wpisać..

http://forum.niebiescy.pl/

a może sie myle?

wolfy 26.03.2010 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 875933)
Czyli w Bydgoszczy razem z Lechią pogonić Jagę po mieście.

:rotfl:

Zabiłeś mnie tym.

Nie psuj święta, trzeba się jakoś pocieszać:>

Wojtas 26.03.2010 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 876375)
no chyba, że to one będa Levadią...




ale jestem optymistą... :shock:




Powiem ci ze 4-5 lat temu spokojnie mogłbym odpisac ze kazdy Polski zespol przejdzie 2,3 rundy grajacego wtedy Pucharu Uefa.

Dzis jak pomysle ze jest duze prawdopidobienstwo ze odpadamy po pierwszej rundzie ,i fizycznie wysiadamy gdzies w 60 minucie meczu to cos mnie trafia co sie stalo z polskim futbolem.

Zbychu 26.03.2010 09:10

fan1906 - nie pomyliłem.Wisły już nie ma w pucharze polski.Gdyby grała byłbym za Białą Gwiazdą.A to że jestem sympatykiem Wisły nie musi automatycznie oznaczać że również mam kibicować Lechii i Jagiellonii.Mieszkam na Śląsku i dlatego chciałbym Ruch widzieć jako triumfatora PP.

Pan Jotka 26.03.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 876539)
fan1906 - nie pomyliłem.Wisły już nie ma w pucharze polski.Gdyby grała byłbym za Białą Gwiazdą.A to że jestem sympatykiem Wisły nie musi automatycznie oznaczać że również mam kibicować Lechii i Jagiellonii.Mieszkam na Śląsku i dlatego chciałbym Ruch widzieć jako triumfatora PP.

Czyli jutro kibicujesz Wiśle czy jednak "koszula będzie bliższa ciału", bo mieszkasz na Ślunsku? W finale Jaga zagra z Ruchem ;-)

Zbychu 26.03.2010 12:40

Pisałem przecież że jakby Wisła grała to bym Wiśle kibicował,więc logiczne komu będe kibicował jutro.A wracając do pucharu polski - myśle że dla Ruchu półfinał może być trudniejszy niż mecz finałowy.Pogoń Szczecin nie przypadkiem zaszła tak daleko,myśle że rozgrywki pucharowe mogą być dla nich priorytetem gdyż o awans do ekstraklasy może być ciężko w tym sezonie z takimi zespołami jak Widzew,Łks czy Górnik Zabrze.

trial 06.04.2010 15:35

Wie ktoś czy "leci" gdzieś w TV mecz Ruch-Pogoń na żywo? Bo nie mogę znaleźć..

Dean 06.04.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 881434)
Wie ktoś czy "leci" gdzieś w TV mecz Ruch-Pogoń na żywo? Bo nie mogę znaleźć..

Lechia-JAGA jest na TVP SPORT

Polecam stronę:

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

tomek_TSW 06.04.2010 19:04

Ruch - Pogoń poleci na orange sport info

szczebrzeszcz 06.04.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 876539)
Mieszkam na Śląsku i dlatego chciałbym...

hmm
Cytat:

Skąd: historycznie z Małopolski
skąd ty jesteś???
a ty czasem tam Zawiercie nie miałeś wpisane
hmmm??

Mahazel888 06.04.2010 20:27

Może być też z Żywca. Ich też na chama do Śląska przydzielili.



Jaga wygrywa z Lechią 2 do 0. Wygląda na to że to białostoczanie pojada do Bydgoszczy. Lechia prezentuje się tragicznie.

Tobi1906 06.04.2010 21:06

Karny dla Lechii i bramkarz broni nadal 0-2, w drugim meczu narazie niespodzianka bo Niebiescy tylko remisuja 1-1

Zbychu 06.04.2010 21:10

Nie, nie Zawiercie,ale blisko zresztą nie wazne to nie temat o mnie ale o pucharze polski.Szykuje się niespodzianka w Chorzowie.Niestety miałem racje że z Pogonią będzie ciężko.Myśle że zwycięzca tego półfinału zdobędzie PP.

Coach 06.04.2010 21:20

Czy Mysiak nie grał kiedyś w Wiśle ?

WILU TS 06.04.2010 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 881620)
Czy Mysiak nie grał kiedyś w Wiśle ?

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5644

Pan Jotka 06.04.2010 21:24

Zbyszek opryszek ma słabość do Ruchu..Chyba mnie mdli... :P W finale Jaga z Ruchem zagra. Wielka szansa dla Białostoczan i dla Probierza. Jestem ciekaw czy Michał Probierz będzię nadal trenerem Jagi, gdyż jak wróble ćwierkają ITI zaciska pętle właśnie na nim, a nie na Skorży.

szczebrzeszcz 06.04.2010 21:24

grał
następnym razem sprawdź na:
http://www.90minut.pl/news/120/news1...-na-Ruchu.html


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 881623)
Zbyszek opryszek ma słabość do Ruchu..Chyba mnie mdli... :P W finale Jaga z Ruchem zagra. Wielka szansa dla Białostoczan i dla Probierza. Jestem ciekaw czy Michał Probierz będzię nadal trenerem Jagi, gdyż jak wróble ćwierkają ITI zaciska pętle właśnie na nim, a nie na Skorży.

jak Probierz chce się cenić, to lepiej żeby do Legii w ciemno nie wchodził, a za takie rozumiem wchodzenie do niej teraz kiedy transfery to tylko spekulacje medialne

w Jadze ma co chce, może bez rewelacji ale adekwatnie do jej możliwości, poza tym gdyby nie punkty ujemne to Jaga prawdopodobnie zajęła by najlepsze miejsce w E-klasie w swojej historii, no i już ma większe szanse na finał PP
mówcie co chcecie ale tam lepiej chyba w historii klubu nie mieli (poza ujemnymi pkt oczywiście ;-) )

AYALA 06.04.2010 21:26

Ruch był zdecydowanie lepszy, myśle że nie powiedział ostatniego słowa.Dwa mecze do wygrania i gra sie w europejskich pucharach .

brylant17 06.04.2010 21:27

Drugi karny dla Lechii....


no gol :D gdyby wcześniej tak strzeli było by już 3-2 dla Lechiii



Dawidowski dobry symulant :>

Wizard 06.04.2010 22:55

Dawid to jest klasa sama w sobie :D Taki piłkarz w obecnej formie to skarb :D Ciekawe co by było, gdyby grał od początku - 4 karne? :D

Lechia zagrała baaardzo słabo. A mimo to mecz był spokojnie do zremisowania, by nie powiedzieć do wygrania. Niestety Kafarski się przeliczył, nie można w takim meczu wystawiać rezerw... A Kosznik to chyba ma niezłe układy z trenerem, koleś nie prezentuje nawet poziomu I-ligowego. Nie mówiąc o ekstraklasie.

A Białystok zdobędziemy!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl