![]() |
Dała nam przykład Jagiellonia jak zwyciężać mamy! ;)
Gratuluję Jadze tego awansu. Niech dojdzie jeszcze Pogoń do tego i będziemy mieli ciekawe dalsze rywalizacje. I jak już pisałam, kciuki oczywiście za Lechię (może finał z nad morza...?). :) |
Cytat:
|
Cytat:
a niby kto za kogoś z "wielkiej trójki" ma być? Bo Ruch czy Bełchatów to daleka droga. |
Zespoly nizej notowane wykorzytujac tragiczne formy Legii i Wisly wslizgnely sie do polfinałow i w sumie nikt o to do nich pretensji nie ma.
Jednak w konteskie Pucharow ......to niestety ale chyba czeka "ich" Levadia . |
Pary półfinałowe Remes Pucharu Polski (gospodarze pierwszych spotkań na pierwszym miejscu):
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin. |
Szkoda, że nie Pogoń :). Będzie dobrze, pojedziemy do Bydgoszczy :D. Jagiellonia gra kiepsko na wyjazdach, a Lechia wręcz odwrotnie... początek optymistyczny :). Będzie ciężko, ale wierzę że damy radę :)
|
Cytat:
ale jestem optymistą... :shock: |
Szkoda, że Lechia gra z Jagą. Obu drużynom kibicuje i wolałbym, żeby spotkały się dopiero w finale.
|
Cytat:
Ruch ma tyle samo pkt co Legia aktualnie, a formę raczej ma wyższą od warszawiaków. Bełchatów traci do podium 4 pkt - to wcale nie tak dużo, biorąc pod uwagę ile już i Wisła i Legia potraciły w tej rundzie... A tak swoją drogą - gdyby Jagiellonii dodał te 10 pkt, które jej zabrano za korupcję, to zajmowałaby aktualnie 7.miejsce, zatem w Pucharze Polski grają teraz 4., 6. i 7. drużyna tej jałowej ligi, czyli w sumie ta jej 'lepsza część'. Do tego na deser Pogoń. Ciekawe mecze przed nami i fajnie, że ten Puchar odzyskuje jakiś blask :) |
1/2 finału Pucharu Polski 2009/10:
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (6 kwietnia, 20:15) Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (7 kwietnia) Szkoda że Ruch trafił na Pogoń już w półfinale,chciałem aby taki był finał rozgrywek.Tak czy siak niebiescy wydają się zdecydowanym faworytem rozgrywek.Oby nie zmarnowali szansy bo następna może się nieprędko zdarzyć. |
Cytat:
chyba tużeś chciał to wpisać.. http://forum.niebiescy.pl/ a może sie myle? |
Cytat:
Zabiłeś mnie tym. Nie psuj święta, trzeba się jakoś pocieszać:> |
Cytat:
Powiem ci ze 4-5 lat temu spokojnie mogłbym odpisac ze kazdy Polski zespol przejdzie 2,3 rundy grajacego wtedy Pucharu Uefa. Dzis jak pomysle ze jest duze prawdopidobienstwo ze odpadamy po pierwszej rundzie ,i fizycznie wysiadamy gdzies w 60 minucie meczu to cos mnie trafia co sie stalo z polskim futbolem. |
fan1906 - nie pomyliłem.Wisły już nie ma w pucharze polski.Gdyby grała byłbym za Białą Gwiazdą.A to że jestem sympatykiem Wisły nie musi automatycznie oznaczać że również mam kibicować Lechii i Jagiellonii.Mieszkam na Śląsku i dlatego chciałbym Ruch widzieć jako triumfatora PP.
|
Cytat:
|
Pisałem przecież że jakby Wisła grała to bym Wiśle kibicował,więc logiczne komu będe kibicował jutro.A wracając do pucharu polski - myśle że dla Ruchu półfinał może być trudniejszy niż mecz finałowy.Pogoń Szczecin nie przypadkiem zaszła tak daleko,myśle że rozgrywki pucharowe mogą być dla nich priorytetem gdyż o awans do ekstraklasy może być ciężko w tym sezonie z takimi zespołami jak Widzew,Łks czy Górnik Zabrze.
|
Wie ktoś czy "leci" gdzieś w TV mecz Ruch-Pogoń na żywo? Bo nie mogę znaleźć..
|
Cytat:
Polecam stronę: http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia |
Ruch - Pogoń poleci na orange sport info
|
Cytat:
Cytat:
a ty czasem tam Zawiercie nie miałeś wpisane hmmm?? |
Może być też z Żywca. Ich też na chama do Śląska przydzielili.
Jaga wygrywa z Lechią 2 do 0. Wygląda na to że to białostoczanie pojada do Bydgoszczy. Lechia prezentuje się tragicznie. |
Karny dla Lechii i bramkarz broni nadal 0-2, w drugim meczu narazie niespodzianka bo Niebiescy tylko remisuja 1-1
|
Nie, nie Zawiercie,ale blisko zresztą nie wazne to nie temat o mnie ale o pucharze polski.Szykuje się niespodzianka w Chorzowie.Niestety miałem racje że z Pogonią będzie ciężko.Myśle że zwycięzca tego półfinału zdobędzie PP.
|
Czy Mysiak nie grał kiedyś w Wiśle ?
|
Cytat:
|
Zbyszek opryszek ma słabość do Ruchu..Chyba mnie mdli... :P W finale Jaga z Ruchem zagra. Wielka szansa dla Białostoczan i dla Probierza. Jestem ciekaw czy Michał Probierz będzię nadal trenerem Jagi, gdyż jak wróble ćwierkają ITI zaciska pętle właśnie na nim, a nie na Skorży.
|
grał
następnym razem sprawdź na: http://www.90minut.pl/news/120/news1...-na-Ruchu.html Cytat:
w Jadze ma co chce, może bez rewelacji ale adekwatnie do jej możliwości, poza tym gdyby nie punkty ujemne to Jaga prawdopodobnie zajęła by najlepsze miejsce w E-klasie w swojej historii, no i już ma większe szanse na finał PP mówcie co chcecie ale tam lepiej chyba w historii klubu nie mieli (poza ujemnymi pkt oczywiście ;-) ) |
Ruch był zdecydowanie lepszy, myśle że nie powiedział ostatniego słowa.Dwa mecze do wygrania i gra sie w europejskich pucharach .
|
Drugi karny dla Lechii....
no gol :D gdyby wcześniej tak strzeli było by już 3-2 dla Lechiii Dawidowski dobry symulant :> |
Dawid to jest klasa sama w sobie :D Taki piłkarz w obecnej formie to skarb :D Ciekawe co by było, gdyby grał od początku - 4 karne? :D
Lechia zagrała baaardzo słabo. A mimo to mecz był spokojnie do zremisowania, by nie powiedzieć do wygrania. Niestety Kafarski się przeliczył, nie można w takim meczu wystawiać rezerw... A Kosznik to chyba ma niezłe układy z trenerem, koleś nie prezentuje nawet poziomu I-ligowego. Nie mówiąc o ekstraklasie. A Białystok zdobędziemy! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl