Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Bytom, niedziela, 20.09.2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6310)

brylant17 20.09.2009 17:38

gooooooooooooooooool

Eustachy 20.09.2009 17:38

A jednak Pepe w koncowce.
Teraz to juz mamy stuprocentowa powtorke z Levadii :)

superbeam 20.09.2009 17:39

I gdzie Ci co narzekali na Ćwielonga?? Brawo Pepe! Świetna zmiana trenera Skorży!

martiness 20.09.2009 17:39

A nie mowilem?
Szkoda ze wyrownali bo teraz będą teksty, że nic się stało i to nie był zły mecz..

aNouc 20.09.2009 17:39

Mecz który powinniśmy wygrać róznicą 3-4 bramek remisujemy 1-1 (przy dobrych wiatrach)

Ogólnie mecz komedia.

Wszystko się jebie w tym meczu, na przekór... brak szczęscia, poprzeczki, słupki, znoszony Alvarez, potem problem z Singlarem.

Ech..

siwy0000 20.09.2009 17:40

Pawełek bluza nr 18 a spodenki 81 :)

For_FuN_ 20.09.2009 17:43

Matko Boska. Zero zdecydowania...sami sobie przeszkadzaja na tym boisku.

brylant17 20.09.2009 17:43

Singlar=John Rambo xD

vaazon 20.09.2009 17:45

Skorża co ty robisz Wiśle ;/

Wojtator 20.09.2009 17:46

koniec ;/ i po ,,rekordowej'' napince ;<

Tasio1906 20.09.2009 17:47

Bravo Singlar!!!

For_FuN_ 20.09.2009 17:47

Malecki i Kirm na laweczke po tym spotkaniu, jesli pan Maciek ma jaja(a z tego co bylo widac ma). Takie wnioski, bo mecz dramat

Tylko_Wisła! 20.09.2009 17:47

****a czemu my nie możemy mieć chociaż raz takiego farta jak Amica ;/

goldyyy 20.09.2009 17:47

Jeba* POLONIE BYTOM

Markus 20.09.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez superbeam (Post 794945)
I gdzie Ci co narzekali na Ćwielonga?? Brawo Pepe! Świetna zmiana trenera Skorży!

Gdyby była taka świetna, zmieniłaby się gra i wynik na jeszcze lepszy.

Będę się upierał, że dziś słabsi od Łobodzińskiego byli Diaz, Małecki, Sobolewski, Piotr Brożek...

Pole manewru nie zawęża się tylko do wpuszczenia Ćwielonga za Łobodzińskiego.

Żuczek 20.09.2009 17:48

Po co wy gracie, skoro ambicji nie macie?

superbeam 20.09.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 794951)
Skorża co ty robisz Wiśle ;/

Malkontencie, Skorża robi coś dobrego a Ty co robisz dla naszego klubu? Dlaczego nie jesteś na meczu? siedzisz na forum i zrzędzisz jak jakiś pokemon :lol:

SĘDZIA ZGRED 20.09.2009 17:49

Zagraliśmy żałosny mecz , jeden wielki dramat, potwierdza się jedna reguła dotycząca polskiego footbolu zaczynamy grać dopiero na 5 minut przed końcem meczu. Wtedy zaczyna sie śpieszyć i stwarzać sytuacja. Ogólnie mecz dno , brak ambicji. Nie wiem co oni na treningach robią ale napewno nie trenują....

szprotson 20.09.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 794958)
Po co wy gracie, skoro ambicji nie macie?

skuteczności raczej

AS82 20.09.2009 17:49

Lepszy rydz niż nic bo przy tak fatalnej grze calej druzyny to 1 punkt to dobrze . Martwia kontuzje Alvareza i Singlara..

W.Star 20.09.2009 17:50

W dupie mam przebieg spotkania i to ile sytuacji mieliśmy. Chcę tylko powiedzieć tyle, że mam ogromny szacunek dla Petera Singlara. Biegać przez ileśtam minut po boisku z kontuzją, ledwo, ledwo a mimo to starając się... Dla mnie to czyn godny najwyższej pochwały, coś niesamowitego.
Przy każdym jego kroku serce mi się kroiło, mam nadzieję, że przez to, że musiał to dograć nie stanie się mu coś bardzo złego (bo, że źle będzie to jasne).
No i nie mogę kolejny raz napisać, że 3 punkty cieszą, niestety.
A i ten. Kto poza mną miał dziwne wrażenie, że ogląda do pewnego stopnia powtórkę meczu z Levadią? Nawet Ćwielong strzelił ;s

martiness 20.09.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goldyyy (Post 794956)
Jeba* POLONIE BYTOM

I co..lepiej się czujesz po napisaniu czegos takiegi pacanie?

matizaq 20.09.2009 17:50

W sumie to zagraliśmy dzisiaj na podobnym poziomie co zawsze. Zabrakło trochę szczęścia ,bo to ,że Siejewicz to k***a wie cała Polska.......

igortsw 20.09.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 794951)
Skorża co ty robisz Wiśle ;/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goldyyy (Post 794956)
Jeba* POLONIE BYTOM

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 794955)
****a czemu my nie możemy mieć chociaż raz takiego farta jak Amica ;/


Ludzie weźcie się zastanówcie co wy piszecie większość z ostatnich postów to posty bardziej dzieci Neo, niż rzetelne wypowiedzi wiernych kibiców, zremisowaliśmy pierwszy mecz z 7, mamy 19 pkt i nie raz szczęście też nam dopisywało (tak jak np w meczu z Lechią czy Jagielonią gdzie gol dla przeciwnika wisiał na włosku) także nie ciułajcie...

superbeam 20.09.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 794957)

Będę się upierał, że dziś słabsi od Łobodzińskiego byli Diaz, Małecki, Sobolewski, Piotr Brożek...

Nie zgodzę się z tym. Łobodziński zagrał przeciętnie, większość jego akcji kończyło się stratą. To byłby śiwetny zawodnik dla Odry Wodzisław, Cracovii, Korony - niestety tu się walczy o mistrzostwo a nie o utrzymanie, pewnego poziomu Łobo nie przeskoczy.

Syn Kangura z 1984 20.09.2009 17:51

Myślę że naprawde Polskiej piłki powinni zacząć od zatrudnienia w wybitnych okulistów dla sędziów :-/

vaazon 20.09.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez superbeam (Post 794959)
Malkontencie, Skorża robi coś dobrego a Ty co robisz dla naszego klubu? Dlaczego nie jesteś na meczu? siedzisz na forum i zrzędzisz jak jakiś pokemon :lol:

a ty co robisz na forum?

gigant 20.09.2009 17:52

To co wydarzyło się dzisiaj w Sosnowcu to .......ony skandal. Zajebista forma szykowana na LM. Piłkarze wolni, zero celnych podań, zero ambicji. Skuteczność żenująca. Jak pisalem po ostatnim meczu, gramy coraz większy piach.

tofik 20.09.2009 17:52

Takim kopaczom nie należy się połowa tego, co zarabiają. W PE PIŁKARZY można policzyć na palcach u rąk.

sqallpl 20.09.2009 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.Star (Post 794963)
W dupie mam przebieg spotkania i to ile sytuacji mieliśmy. Chcę tylko powiedzieć tyle, że mam ogromny szacunek dla Petera Singlara. Biegać przez ileśtam minut po boisku z kontuzją, ledwo, ledwo a mimo to starając się... Dla mnie to czyn godny najwyższej pochwały, coś niesamowitego.
Przy każdym jego kroku serce mi się kroiło, mam nadzieję, że przez to, że musiał to dograć nie stanie się mu coś bardzo złego (bo, że źle będzie to jasne).

Nie mam nic do Singlara ale znalazłoby się masę osób, które biegałyby tak samo jak on w meczu o nic, na boisku obok swojego bloku, więc według mnie nie ma się czym zachwycać. Tym bardziej mając na uwadzę, że był to mecz ekstraklasy a Singlar zarabia nie małe pieniądze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl