![]() |
Cytat:
|
mlodziez powinna teraz pograc
Brawo Maly !!!!!!!!!! |
Nawet Cantoro dzis gra jak mlody Bóg
|
MałYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYy.....
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=30BZr0XYsbI http://www.youtube.com/watch?v=T_rG0KdhozI - - co do tematu, poje.. ich z tymi kartkami. |
Brawo :)
Za tę bramkę należą się oklaski :) |
Małyyyyyyyyyyy
|
brakuje takich chłopaków jak Małecki.
Super piłkarz , super chłopak i wierny Wiślak. |
Paweł Brożek w formie jak nic!!!
|
he 4;0 zajebiście
|
4:1 Pawełek Show:)
|
Mariusz "****a jego mac" Pawełek!
|
Brawo Pawelek
|
niestety znowu babol MAriusza
|
brawo mario
w Gdańsku tez dobry prezencik mógł zrobić |
Mariusz Pawełek - kolejna 'bombowa' interwencja...
|
z Pawelka nic nie bedzie, nigdy... nie wiem co on u nas robi.
Przynosi hanbe Wisle, takich szmat sie nie zapomina.. Niszczy wszystko co zbuduje druzyna, jak zagra w kolejnym meczu, to ja juz nie wiem.. Podkreslalem to 100 tysiecy razy, ze taki bramkarz, co z dupy wpuszcza takie babole nie ma szans by zalugiwac kiedykolwiek na miano dobrego. Nawet jakby obronil 1000 trudnych pilek, to nigdy nie da pewnosci ze nie zeszmaci kolejnej. |
Pierwszy raz od długiego czasu obejrzałem grę naszych z taką przyjemnością, dawno nie widziałem tak jadącej za akcjami obrony, nic tylko kontynuować taką grę w następnych meczach.
|
Brożek dzisiaj tak naprawdę gówno gra. Jak ma akcję, to się mota, a jak dostał patelnię od Ćwielonga to strąca gołębie na dachu stadionu. Dzisiaj dla mnie jego gra in minus. Małecki w sumie też pyta, sporo tracił, niedokładnie podawał, ale dwie strzelił :) Brozio może się obudzi, chociaż niemrawo mu to idzie. Reasumując - bardzo ładna gra Wisły, szybko i co najważniejsze SKUTECZNIE. Chcę widzieć tak walczącą Wisłę.
PS. Chciałem napisać, że nawet Mario coś gra, ale mnie wyprowadził z błędu... CO TO BYŁO, MARIO??? |
i gdzie jesteście obrońcy Mariusza? omg patrzył się na tę piłkę jak sroka w gówno. zero reakcji
|
Cytat:
|
Ktoś to kur.. mówił, że Mariusz błędów nie popełnia ?
Cebanu musi wejść do bramki, jeśli nie wejdzie to Skorża jest idiotą |
Cytat:
Panie Kaziu gratulujemy podopiecznego! |
Cytat:
Tutaj bardzo dobrze sie sprawdza przyslowie: Nie chwal dnia przed zachodem slonca:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Dzięki Mariusz, sprawdziłeś moje typowania w konkursie i wiedziałeś, że obstawiłem 1:4! :|
|
Niee... Drużyna grała bardzo fajnie przez 93 minuty i sprawiała bardzo dobre wrażenie, które w 1 chwili zniweczył Pawełek... Taki klops!
|
Dzięki Chłopaki-dobra robota!:)
Na minus- znów rozwalamy gości i wchodzą repy zamiast jednego czy drugiego młodego. Oj Pawełek...:( |
Po co Pawełek lazł przed bramkę. grzyby poszedł zbierać ;| , ta bramka chyba wszystkim otworzyła oczy nawet obrońcom Mariusza ;/
|
Wedlug mnie Pawełek wbił sobie gwoźdź do trumny !
|
Koniec: 4:1
Mariusz puścił Pawełka ;-) Mecz był wygrany, więc ten głupi gol nie zrobił różnicy, oby nie zdarzały się takie sytuacje w przyszłości przy mniej korzystnym wyniku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl