Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1. KOLEJKA] WISŁA Kraków - RUCH Chorzów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6080)

JrQ- 01.08.2009 20:36

Skorża powiedział, że Boguski wraca za 6 tygodni...
Załamałem się.

A co do samej ligi, to do 10 kolejki powinniśmy nie stracić punktów. W 10 dopiero będzie jakiś trudny mecz, z Lechem.

ZNAMEK 01.08.2009 20:59

gramy już 4 mecz bez napastnika... Paweł Brożek gra obecnie znacznie poniżej oczekiwań . Jeśli prawdą jest że Boguski wróci za 6 tygodni to możecie być pewni że już niedługo zacznie się seria remisów. Zdaje sobie sprawę, że z kasą jest krucho ale w mojej opinii Paweł nie ma już motywacji do gry w polskiej lidze co prawda przestał już ostentacyjnie wymachiwać rękoma ale nie widać u niego zaangażowania z poprzedniego sezonu. Uważam, że należy sprzedać Pawła jeszcze w tej rundzie nawet za 2-2,5 mln eur kupić węgra i urugwajczyka z ligi włoskiej i dzięki temu napewno nie pogorszymy siły ofensywnej a w kasie klubowej będzie około 1 mln euro więcej.

piotek 01.08.2009 21:00

Będziemy mieć mistrza choć po jednym meczu trochę trudno to ocenić. Ale jak tak gramy to poczekać tylko na Gargułę "Bogusia" i mamy all team.
Brożek dojdzie do formy Łobo już jest gotowy więc skrzydeł i szpicy mało kto zatrzyma :)

M.Mati 01.08.2009 21:17

Mecz dość dobry w naszym wykonaniu. Cieszy przede wszystkim skuteczność i gra na 0 w obronie. Szkoda, że nasi jakoś nie bardzo chcą grać z Kirmem. Kilka razy był niepilnowany na lewej flance, a my cały czas próbowaliśmy tą prawą stroną gdzie było już bardzo gęsto. W tym meczu jakoś nie widziałem u nas środka pola. Mam nadzieję, że Garguła po kontuzji uporządkuje naszą grę w tej strefie boiska. Trener dziś powiedział, że Rafał Boguski wróci dopiero za sześć tygodni. Lepiej zaczekać z jego powrotem niż się śpieszyć na siłę. Wróci Rafał i nasza gra w ofensywie będzie wyglądała o wiele lepiej.

martin_6 01.08.2009 21:24

Cytat:

A co do samej ligi, to do 10 kolejki powinniśmy nie stracić punktów. W 10 dopiero będzie jakiś trudny mecz, z Lechem.
Ja tam będę zadowolony, jak w tych 9 meczach zdobędziemy co najmniej 20-21 punktów. Coś stracimy na pewno, tak jak wszyscy zresztą.

Cieszę się że wreszcie formę, jakiej się po nim oczekuje, osiągnął Łobodziński. Wierzyłem w niego nawet jak mu nie szło (chociaż czasem mnie załamywał :) ). Czuję że jak zaskoczy, to się skończy jak z Zieńczukiem, którego przecież swego czasu też ostro krytykowano. Łobo to podobny typ skrzydłowego, a umiejętności czysto piłkarskie od Marka ma nie mniejsze, tylko jakoś nie potrafił ich do tej pory "sprzedać" w Wiśle.

Wojtas 01.08.2009 22:48

Tym co maja jakieklwiek wąty co do gry ,postawy pilkarzy itd,niech najpierw odpoiwedzą czy byli dzis w Sosnowcu ,a potem niech zabieraja sie do krytyki.

Skoro wymagacie czegos od pilkarzy ,to pilkarze moga tez czegos od was a tym bylo ich wsparcie od nas dzis na meczu.



A co do gry to widac poprawe ,sa 3 pkt ,coraz lepiej wychodzi gra krótimi piłkami ,stara "krakowska " szkoła

Bóg Trybun (objawion) 01.08.2009 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 772360)
Tym co maja jakieklwiek wąty co do gry ,postawy pilkarzy itd,niech najpierw odpoiwedzą czy byli dzis w Sosnowcu ,a potem niech zabieraja sie do krytyki.

Skoro wymagacie czegos od pilkarzy ,to pilkarze moga tez czegos od was a tym bylo ich wsparcie od nas dzis na meczu.

Odpowiedź twierdząca, tylko że temat czysto piłkarski, nie kibicowski.
Rozumiem, że patelnia piękna i łatwiej w takich warunkach o zamordyzm niż o techniczną grę, ale Ci, którym udało się wrócić z Sosno na drugą połówkę WKSu chyba widzieli czym się różni gra piłką od polki galopki.

Słaby mecz w naszym wykonaniu, co do Jirsaka - jestem już kompletnie przekonany : przepłacony transfer, mentalnie zero charyzmy, zdolności do pociągnięcia gry, pokierowania zespołem. Jeżeli w 80 minucie Soból z niebieskim na plecach przyjmuje piłkę od razu do kierunku biegu i zabiera się z nią, organizując kolejną akcję, a "świeży" Tomas ma problemy z opanowaniem jej na stojaka to ... Krzysiek Mączyński - skoro wypożyczenie z jakichś powodów nadal nie wchodzi w rachubę (absurd moim zdaniem) to może czas go zacząć ogrywać w lidze kosztem pieniędzy, które i tak już utopiliśmy. Czecha już nie odczarujemy, za to możemy zmarnować wychowanka na dokładkę. Zanim w kolejce do miejsca w składzie pojawi się Garguła.

Cytat:

A co do gry to widac poprawe ,sa 3 pkt ,coraz lepiej wychodzi gra krótimi piłkami ,stara "krakowska " szkoła
Zwycięstwo z cyklu "na ligowo" a nie krakowska piłka. Dwa schematy rozgrywania: "jak najszybciej do skrzydłowych" lub "ścigaj się z Brożkiem" w zależności od fantazji.

PhantomRanger 02.08.2009 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 772370)
Zwycięstwo z cyklu "na ligowo" a nie krakowska piłka. Dwa schematy rozgrywania: "jak najszybciej do skrzydłowych" lub "ścigaj się z Brożkiem" w zależności od fantazji.

O ile pierwsza połowę dało się oglądać i gra jakoś wyglądała to 2 połowa to istna katorga trwająca grubo 30 minut, a schemat gry wyglądał tak [obrońca->bramkarz->obrońca->napastnik->pomocnik->pomocnik->obrońca->bramkarz->obrońca->napastnik->strata]. Drugą rzeczą dla mnie niezrozumiałą było to, że dobrze dysponowanego w tym dniu Łobodzińskiego zastępuje się Ćwielongiem podczs gdy Kirm był dziś niewidoczny. Jeśli gra znacząco się nie poprawi to trzeba Skorże pożegnać już w grudniu, bo taką grą z silniejszymi nawet w naszej lidze nic nie zdziałamy. Nasi grajkowie jak zwykle w 2 połowie największym minimalizmem się wykazali.

Mango 02.08.2009 00:29

Dobry mecz , ważne 3 pierwsze punkty . Choć było upalnie ludzie którzy zasiedli na Kresowej dopingowali dzielnie :) duża w tym zasługa gniazdowych którzy świetnie prowadzili doping ''z jajem'' .
Całośc psuje tylko bandyckie zachowanie idiotów z Sosnowca którzy z wysokich bloków rzucali w kibiców Wisły workami z jakimś białym gównem ( sorry za wyrażenie ale sam prawie tym dostałęm )
ogólnie pomimo nie dużej liczby ludzi wyjazd na duzy +

bondTSW 02.08.2009 04:32

W chuju to wszystko mam, zapierdalam na ten Sosnowiec tak jak wszyscy Ci którzy byli dziś i na LM i będę zapierdalał jeszcze kilkanaście razy tak jak i Ci dla których Wisła coś znaczy ik... muszę się jeszcze wstydzić za grę naszych grajków? Co to miało dziś znaczyć? co to była za gra? IV liga? Mam k... później słuchać kpin z Wisły w Wiadomościach? czytać pomyje nt. naszego klubu? Moim zdaniem ktoś w ryja powinien dostać i solidnego kopa w dupe!!



kolego Konrad.,
Nie wiem jak Tobie, ale mnie styl gry nie odpowiada. I mam na myśli ost. 3 mecze Wisły. I to jest moje zdanie. Chyba że forma i styl ma przyjść niebawem!.
Piszesz że niby Ruch to A klasa? tego nie napisałem.. ale klub I ligi im ładuje im 3 bramki. I mam prawo spodziewać się więcej po naszej grze...

Konrad. 02.08.2009 05:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 772389)
Co to miało dziś znaczyć? co to była za gra? IV liga? Mam k... później słuchać kpin z Wisły w Wiadomościach? czytać pomyje nt. naszego klubu? Moim zdaniem ktoś w ryja powinien dostać i solidnego kopa w dupe!!

:shock::-/

Rozumiem, że Ruch to A klasa?

Pewne zwycięstwo, od 24 minuty kontrolujemy przebieg wydarzeń, a niektórym styl nie odpowiada... :shock:

Pan Jotka 02.08.2009 05:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 772390)
:shock::-/

Rozumiem, że Ruch to A klasa?

Pewne zwycięstwo, od 24 minuty kontrolujemy przebieg wydarzeń, a niektórym styl nie odpowiada... :shock:

Bo to teraz wiesz...Mamy galaktyczny skład zatem kibice są jak w Madrycie--wygrywali za Capello to im styl nie odpowiadał i go zwolnili w nagrode za Mistrzostwo Hiszpanii. U nas tez juz wszyscy wymagaja nie tylko zwyciestwa ale i stylu ;-)

tommiyacht 02.08.2009 07:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 772294)
A co do samej ligi, to do 10 kolejki powinniśmy nie stracić punktów. W 10 dopiero będzie jakiś trudny mecz, z Lechem.

Mysle ze wiekszosc mysli inaczej, co potwierdzi sie niedługo w temacie "2 Kolejka...."

Bóg Trybun (objawion) 02.08.2009 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 772390)
Pewne zwycięstwo, od 24 minuty kontrolujemy przebieg wydarzeń, a niektórym styl nie odpowiada... :shock:

Troska a kaprys to nie to samo.
A Ruch to nie Legia / Lech. Ale już łapię, skazani na optymizm. Il duce ha sempre raggione :-D

Alov 02.08.2009 07:31

Bez skutecznych napastnikow to stylu nie bedzie, jak nasi pilkarze maja grac stylowo jak oni zwykle ogromnie sie mecza zeby strzelic choc jedna bramke ? Dlatego mam nadzieje ze jednak sprowadza wreszcie jakiegos napastnika a Paweł odzyska forme i bedzie niezły duet - wtedy na pewno przyjdzie styl. A do tego czasu bede sie cieszyl z kazdego zwyciestwa.

GKS_Zaglebie 02.08.2009 07:56

witam...ja mam pytanie niezwiazane z meczem z ruchem ale z nastpenym meczem w lubinie.Jestem z Wałbrzycha i jestem wielkim fanem wiselki czy moglbym dojezdzajac z walbrzycha na stadion w lubinie wejsc na sektor wisly?

Staszek 02.08.2009 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GKS_Zaglebie (Post 772399)
witam...ja mam pytanie niezwiazane z meczem z ruchem ale z nastpenym meczem w lubinie.Jestem z Wałbrzycha i jestem wielkim fanem wiselki czy moglbym dojezdzajac z walbrzycha na stadion w lubinie wejsc na sektor wisly?

Dojechac mozesz ale bilet musi Ci kupic ktos w Krakowie.

Ogryzek 02.08.2009 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 772391)
Bo to teraz wiesz...Mamy galaktyczny skład zatem kibice są jak w Madrycie--wygrywali za Capello to im styl nie odpowiadał i go zwolnili w nagrode za Mistrzostwo Hiszpanii. U nas tez juz wszyscy wymagaja nie tylko zwyciestwa ale i stylu ;-)

Całkowicie się z Tobą zgadzam - mnie też już meczy to nadęte malkontenctwo co poniektórych!

Real Madryt.... może Barcelona :D Niezłe:D

Niektórzy to powinni zejść na ziemie a nie orbitować w kosmosie:)

AS82 02.08.2009 09:17

Kirma by mozna probowac ustawiac w srodku pola podwieszonego pod Brozka bo na skrzydle poki co nie zachwyca a widac ze lubi grac kombinacyjnie z klepy. Z Cwielongiem,Brozkiem i w przyszlosci z Boguskim , mogłoby to ciekawie wygladac i Skorza moglby probowac ustawiac Wisle tak jak Smuda Lecha w zeszlym sezonie czyli z jednym klasycznym skrzydlowym ,a drugi przesuniety do srodka

---------------------------------Brożek
-------------------------Boguski Kirm(Ćwielong)
---------------------Diaz Sobolewski Łobodziński(Małecki)
------------------P.Brozek,Głowacki,Marcelo,Alvarez
------------------------------Pawełek

Ta trojka by operowała w środku ,wspierana przez Sobola i Diaza i klasycznego skrzydlowego Łobodzinskiego

Proud 02.08.2009 09:24

spokojnie, Kirm jeszcze zacznie zachwycać...zresztą nie wiem czemu wszyscy twierdzą że wczoraj grał źle. Rozegrał świetnie akcje bramkową, nie miał strat, dobrze grał kombinacyjnie. A że na razie Brożek i Mały nie bardzo orientuja się w tych jego podaniach to nie szkodzi. Jak się poznają to będzie najlepszym lewoskrzydłowym ligi. Myślę że z Boguskim może świetnie grać.

Ja tam jestem o Niego spokojny...ma szybkość, dynamike, zmysł kombinacyjny i przede wszystkim technike...a to na naszą buraczaną ligę wystarczy.
To samo tyczy się Alvareza.

Selene 02.08.2009 09:41

Kirm jakos taki wyputy wczoraj(wolniejszyniż wczsniej). Ale jego podania są z wyższej półki.
Garguła i Boguski i będzie DT

BRTS39 02.08.2009 09:44

Jak dla mnie dobrze zagrał wczoraj Wojciech Łobodzinski.
Oby wiecej takich meczow.

Illargui 02.08.2009 09:57

Zachwycać się grą Wisły nie było można, ale najwazniejszy jest końcowy rezultat. Poza tym:
- wreszcie poprawiła się skuteczność i już w ciągu pierwszych 30 minut ustalony został wynik, który dawał do końca spokojną grę,
- odnieśliśmy pewne zwycięstwo, w zasadzie Wisła cały czas kontrolowała mecz - może podczas pierwszych 15 minut drugiej połowy Ruch trochę poszalał,
- nie straciliśmy bramki,
- było parę ciekwych szybkich akcji.

Na Ruch wystarczyło, jak będzie z lepszymi drużynami przekonamy się za tydzień. Bardzo cieszy lepsza dyspozycja Łobodzińskiego i to przez sporą część meczu:shock: . Również mam wrażenie, że z Kirma można by było mieć znacznie więcej korzyści, gdyby częściej do niego kierowana była piłka. Zresztą i tak uważam, że już jest nieźle zgrany z drużyną. Mnie najbardziej martwi dyspozycja, a raczej jej brak u Pawła Brożka... zobaczymy czy to chwilowe, czy też problem jest poważniejszy. Poza tym jest strasznie dużo newrowości w jego grze i zachowaniu, która pewnie nikomu nie pomaga. A z jednym napastnikiem, w przeciętnej formie trochę trudno nam będzie "rozjeżdżać" rywali ...

Awe 02.08.2009 10:00

Nie chodzi o styl tylko o zaangażowanie i tyle. Wczoraj jak by Ruch coś wepchnął na poczatku drugiej połowy (np. błąd sędziego i uznanie bramki) to już by była nerwówa, a mieli szansę, nasi sami się prosili o bramkę. Zamiast dobić nic nie grającego przeciwnika. Mecz nie różnił się niczym od pierwszego z Levadią, to samo stanie w miejscu, nie pokazywanie się partnerom. Jak chcecie to nazywajcie to kontrolowaniem meczu od 24 minuty, dla mnie to olanie meczu od 24 minuty i granie w chodzonego. Ruch to samo, ale to już ich sprawa. Widać było, że Wisła jest lepsza o dwie klasy jak jej się chce, jak można wygrać 3 albo 4-0 to trzeba to zrobić.
Teraz się udało są 3 punkty, ale następnym razem może być inaczej, bo przy 2-0 to już nie trzeba grać, biegać i walczyć, trzeba kontrolować...

Donki 02.08.2009 10:50

Nie wiem czy juz pisaliscie o tym ale na DUŻY + stałe fragmęty gry na prawde dobrze były wykonywane

Pauwe 02.08.2009 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 772156)
klasowe zespoły poznaje sie po tym jak nie są w najwyższej formie to wygrywają i tak było dziś.

Rozumiem,iż reguła ta nie dotyczy europejskich pucharów...

szprotson 02.08.2009 11:20

Wojtek bardzo dobrze.

Irytować zaczyna Diaz.

Suma sumarum, mamy jednego napastnika i ciezko bedzie.

Robert_wislak 02.08.2009 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Selene (Post 772426)
Kirm jakos taki wyputy wczoraj(wolniejszyniż wczsniej). Ale jego podania są z wyższej półki.
Garguła i Boguski i będzie DT

Może mu dziś nie szło ale on był wszędzie, biegał chyba 2 razy więcej od reszty.
A co do Brożka to może weźmie sie za siebie zamiast opie*dalać kolegów za byle co, czasem nawet jak on im źle poda. Gwiazdeczce sie chyba coś pomyliło

Lemoniadowy Joe 02.08.2009 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 772475)
A co do Brożka to może weźmie sie za siebie zamiast opie*dalać kolegów za byle co, czasem nawet jak on im źle poda. Gwiazdeczce sie chyba coś pomyliło

a dajcie sobie spokój On juz tak ma i tego raczej nie zmieni taki charakter

a co do meczu może być ale Ruch udowodnił że faktycznie nasza liga to dno i niewolno żadnej Levadii w pucharach lekceważyć

Wiślak-1990 02.08.2009 12:17

Paweł taki ma charakter i już, nie zmieni się.Co do meczu to brawa należą się przede wszystkim dla Łobo nie za to że strzelił bramkę tylko ogólnie za cały mecz walczył jak nigdy.Słabo zagrał Alvarez ale trzeba jeszcze poczekać aż będzie w 100% przygotowany do sezonu, jedna bardzo ładna wrzutka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl