![]() |
ajjj...nie jest zły czy też jakiś fatalny jak nasz okrąglak,ale faktycznie zalatuje nieco stadionem korony.
Cóż cieszcie się że się coś dzieje ;) fotorelacje będą itp sprawy a to buduje :) |
Faktycznie nie najlepiej to wygląda . Zbyt kielecko, czyli tandetny dach, który psuje ogólny widok. Trybuny też nie powalają.
|
najbardziej niepraktyczne to brak zamknięcia przestrzeni między górną trybuną a dachem z tyłu. W razie wiatru to będzie gwizdać po widowni aż miło a jak dojdzie deszcz boczny to co ten dach przykryje?
Zacinać będzie z każdej strony. A na Mazowszu wieje mocniej niż u nas, no prawie tak jak w Gdyni gdy się jakiś Kaszub powiesi :) fajne zdjęcie z rozwalania starych obiektów na Legii http://www.legia.com/www/galerie/wyd...1/big/1025.JPG wzięto z Forum Polskich Wieżowców SSC |
Ja mam pytanko odnośnie stadionu Lecha, a mianowicie czy, z racji 2 gotowych trybun za bramkami (czyli tak jak u nas), piłkarze będą rozgrywać mecze na innym obiekcie (Wronki:p) czy przy Bułgarskiej? Zastanawia mnie to, gdyż jeżeli władze Lecha jakoś to wykminiły i zostaliby na swoim stadionie, a my musimy "uciekać" z Reymonta to bym się lekko zdenerwował:-/
Ps. Odnośnie stadionu Legii, to faktycznie ten dach to jakaś porażka, oj będzie piździć, jak w kieleckim:D |
Lech nigdzie sie nie przenosi będą grać u siebie
|
Cytat:
|
O masztach wiem, tylko myślałem, ze to tylko na okres do końca rundy + Puchar UEFA, żeby krócej trwał remont. Ale jak to jest, że oni będą grać u siebie, a mają 2 trybuny wzdłuż boiska rozwalone? Wiadomo, że kibice przyjednych są wykluczeni, kamery jakoś się zamontuje na wysięgnikach. Ale co z sektorem VIP, będzie wydzielony na którejś z trybun? Co z miejscami dla mediów, my przynajmniej mamy ten nieszczęsny okrąglak? Czym się różni stadion Lecha od naszego, że tam mogą grać,a my musimy się przenosić?
|
Różni się tym że tam po prostu ludzie myślą i wszystko będzie tymczasowo zapewnione,jest kasa, jest wykonawca - wszystko się da.A tak serio to google nie gryzą!
|
Cytat:
|
Na stadionie Lecha sektor dal vipów jest na trybunie za bramką a dokładniej miedzy pietrami. Szatnie równiez maja pod trybuna za bramka, wiec u nich wystarczyło tylko oswietlenie tymczasowe i moga grac u siebie.
|
To znaczy, ze u nas problemem są szatnie, których jeszcze nie dokończyli? Bo przecież sektor dla vipów jakoś można wykombinować, maszty oświetleniowe jak widać także. Sorki za tą dociekliwość, ale strasznie mnie to ciekawiło od dłuższego czasu, a teraz zaczyna wkurzać:)
|
ale u nas jest JEDNA szatnia :)
|
A czy u Was czasem problemem uniemożliwiającym grę na stadionie w czasie remontu jest przesunięcie murawy?
Jeśli chodzi o VIPy, komentatorów etc, wszystko jest tymczasowo rozwiązane w postaci dobudówek. Dobrze, że one wystarczają :) |
Cytat:
|
Stadion Na Wizualizacji Wygląda Prawie Jak Ten W Kielcach.to Już Projekt Naszego Niezbyt Pięknego Stadionu Jest Lepszy
|
Wie ktoś może jak wysoka jest trybuna za bramką Wisły i Lecha? Pewnie Lecha jest większa, ale interesuje mnie jak bardzo. I jeszcze jedno. Czy w projekcie budowy naszego stadionu zostało zaplanowane ewentualne powiększenie którejś z trybun ( tak na wszelki wypadek, gdyby, powiedzmy za 20 lat okazało się że nasz stadion jest jednak trochę za mały i potrzebuje dalszej rozbudowy)?
|
W grudniu ruszą prace przy Baltic Arena
Jeszcze w grudniu rozpoczną się prace przygotowawcze przy budowie stadionu w Gdańsku. W środę wybrano wykonawcę, więc nie ma już żadnych przeszkód, aby Baltic Arena zaczęła piąć się w górę. - Komisja Przetargowa, po dokładnej analizie przedłożonej dokumentacji przetargowej, wybrała wykonawcę prac ziemnych i melioracyjnych. Z siedmiu nadesłanych na przetarg ofert, najkorzystniejsza była oferta firmy "Kozak" - poinformował rzecznik prasowy spółki nadzorującej w Gdańsku prace nad powstaniem stadionu Michał Kruszyński. Warto dodać, że spółka (zajmuje się też przygotowaniami do budowy obiektu we Wrocławiu) zobowiązała się, że w ciągu sześciu miesięcy wykona zlecenia za kwotę 102 milionów złotych netto. - Umowa z wybranym wykonawcą zostanie podpisana w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników przetargu - zdradził Kruszyński. (...) Gutek stadiony.net 20.11.2008 Żyleta przechodzi do historii http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1001.JPG http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1004.JPG http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1014.JPG http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1003.JPG http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1002.JPG Mateusz Kostrzewa legia.com 2008-11-27 "Kwiatki" (dosłownie i w przenośni) z Poznania, trybuny nabierają powolutku barw (Warty P.) :lol: http://images33.fotosik.pl/408/bc89d76c35c047e5.jpg http://images34.fotosik.pl/402/f5b3945df133da2a.jpg http://images25.fotosik.pl/295/8af81db5baebb759.jpg http://i35.tinypic.com/2podx0h.jpg http://i33.tinypic.com/2usu4d2.jpg http://i33.tinypic.com/ycxzc.jpg |
Przebudowa BayAreny w Leverkusen
W ramach przebudowy zdemontowane zostanie obecne zadaszenie, aby możliwa było dobudowa dodatkowych rzędów, a tym samym zwiększenie pojemności stadionu do 30 tysięcy (wcześniejsza- 22,5 tys). Przed przebudową... http://www.footballmatch.de/Stadien/leverkusen1.jpg ... i po http://www.leverkusen.com/newsbild/0...BayArena01.jpg http://www.leverkusen.com/newsbild/0...BayArena02.jpg http://www.leverkusen.com/newsbild/0...BayArena03.jpg Jak widać idzie robota http://img523.imageshack.us/img523/6...img5278vi5.jpg http://img259.imageshack.us/img259/2...img5281uu9.jpg http://www.1904-online.de/images/fot...8/IMG_1066.jpg Nou Mestalla w Walencji http://i34.tinypic.com/59su47.jpg http://i37.tinypic.com/zwdpw5.jpg http://i38.tinypic.com/2zp1oxw.jpg http://i33.tinypic.com/kaquqw.jpg http://i33.tinypic.com/1fg377.jpg http://i37.tinypic.com/rtpzkn.jpg |
nooo w Leverkusen powstaje maszkara straszna :D
|
Cytat:
P.S. A na Lechu to faktycznie trochę kiepsko wygląda ten mech i zacieki... |
Cytat:
|
A na której tybunie się tak porobiło z tymi porostami?
|
Z tego co mi sie wydaje to na II bo na IV maja juz wyblakle krzeselka a na II jeszcze jako tako to wyglada :)
|
Panowie, jak Lecha nie lubię tak wydaje mi się, że czekają oni na wybudowanie reszty trybun i na to będą nakładane metalowe płyty + izolacja.
Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że stadion tak zostanie i będzie takim betonowym molochem... |
no przeciez to logczne jak skoncza budowac wszystkie trybuny na to pojdzie zolacja i ten Caly BALON hehehe albo grzybek
|
Cytat:
|
Ale tak na chlopski rozum to wiadomo dlaczego takie zacieki sie zrobily...bo trybuna II nie jest zadaszona i to wszystko splywa :D a na marginesie dodam ze nasz przyszly stadion bedzie tez bardzo fajny :D:D mnie sie tam podoba noi bedzie w stylu angielskim D:D:D
|
|
|
Stadion w Lubinie zaczyna przypominać obiekty francuskie. Wydaje mi się tylko, że ten dach trochę skromny. Przy gorszych warunkach atmosferycznych może tam sporo "zacinać" deszczem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl