Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

WILU TS 21.11.2008 15:05

ajjj...nie jest zły czy też jakiś fatalny jak nasz okrąglak,ale faktycznie zalatuje nieco stadionem korony.
Cóż cieszcie się że się coś dzieje ;) fotorelacje będą itp sprawy a to buduje :)

Gwiaździsty 21.11.2008 17:01

Faktycznie nie najlepiej to wygląda . Zbyt kielecko, czyli tandetny dach, który psuje ogólny widok. Trybuny też nie powalają.

harthausen 21.11.2008 17:20

najbardziej niepraktyczne to brak zamknięcia przestrzeni między górną trybuną a dachem z tyłu. W razie wiatru to będzie gwizdać po widowni aż miło a jak dojdzie deszcz boczny to co ten dach przykryje?
Zacinać będzie z każdej strony.
A na Mazowszu wieje mocniej niż u nas, no prawie tak jak w Gdyni gdy się jakiś Kaszub powiesi :)


fajne zdjęcie z rozwalania starych obiektów na Legii
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...1/big/1025.JPG

wzięto z Forum Polskich Wieżowców SSC

gackos 22.11.2008 21:14

Ja mam pytanko odnośnie stadionu Lecha, a mianowicie czy, z racji 2 gotowych trybun za bramkami (czyli tak jak u nas), piłkarze będą rozgrywać mecze na innym obiekcie (Wronki:p) czy przy Bułgarskiej? Zastanawia mnie to, gdyż jeżeli władze Lecha jakoś to wykminiły i zostaliby na swoim stadionie, a my musimy "uciekać" z Reymonta to bym się lekko zdenerwował:-/

Ps. Odnośnie stadionu Legii, to faktycznie ten dach to jakaś porażka, oj będzie piździć, jak w kieleckim:D

Bobic 22.11.2008 21:28

Lech nigdzie sie nie przenosi będą grać u siebie

Q13SON 22.11.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 632796)
Lech nigdzie sie nie przenosi będą grać u siebie

Nawet postawili specjalne tymczasowe maszty oświetleniowe.

gackos 22.11.2008 21:46

O masztach wiem, tylko myślałem, ze to tylko na okres do końca rundy + Puchar UEFA, żeby krócej trwał remont. Ale jak to jest, że oni będą grać u siebie, a mają 2 trybuny wzdłuż boiska rozwalone? Wiadomo, że kibice przyjednych są wykluczeni, kamery jakoś się zamontuje na wysięgnikach. Ale co z sektorem VIP, będzie wydzielony na którejś z trybun? Co z miejscami dla mediów, my przynajmniej mamy ten nieszczęsny okrąglak? Czym się różni stadion Lecha od naszego, że tam mogą grać,a my musimy się przenosić?

WILU TS 22.11.2008 21:49

Różni się tym że tam po prostu ludzie myślą i wszystko będzie tymczasowo zapewnione,jest kasa, jest wykonawca - wszystko się da.A tak serio to google nie gryzą!

gackos 22.11.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 632809)
Różni się tym że tam po prostu ludzie myślą i wszystko będzie tymczasowo zapewnione,jest kasa, jest wykonawca - wszystko się da.A tak serio to google nie gryzą!

Byłem na forum Lecha w temacie o budowie stadionu, ale tam ciężko jest znaleźć odpowiedź na problem, który poruszyłem. Myślałem, że jest na naszym forum ktoś kumaty, kto mi to logicznie wytłumaczy. Tym bardziej mnie to zafrapowało, że w żadnej dyskusji o budowie naszego stadionu ten temat się nie pojawił (przynajmniej na niego nie trafiłem), a sytuacja na obu obiektach jest przeciez bardzo podobna.

Bobic 22.11.2008 22:07

Na stadionie Lecha sektor dal vipów jest na trybunie za bramką a dokładniej miedzy pietrami. Szatnie równiez maja pod trybuna za bramka, wiec u nich wystarczyło tylko oswietlenie tymczasowe i moga grac u siebie.

gackos 22.11.2008 22:29

To znaczy, ze u nas problemem są szatnie, których jeszcze nie dokończyli? Bo przecież sektor dla vipów jakoś można wykombinować, maszty oświetleniowe jak widać także. Sorki za tą dociekliwość, ale strasznie mnie to ciekawiło od dłuższego czasu, a teraz zaczyna wkurzać:)

wojteq_NH 22.11.2008 22:48

ale u nas jest JEDNA szatnia :)

skttrbrain 23.11.2008 03:59

A czy u Was czasem problemem uniemożliwiającym grę na stadionie w czasie remontu jest przesunięcie murawy?
Jeśli chodzi o VIPy, komentatorów etc, wszystko jest tymczasowo rozwiązane w postaci dobudówek. Dobrze, że one wystarczają :)

gackos 23.11.2008 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 632901)
A czy u Was czasem problemem uniemożliwiającym grę na stadionie w czasie remontu jest przesunięcie murawy?
Jeśli chodzi o VIPy, komentatorów etc, wszystko jest tymczasowo rozwiązane w postaci dobudówek. Dobrze, że one wystarczają :)

Faktycznie, właśnie wiedziałem, że czegoś mi brakowało. Dokładnie to jej obniżenie, a na to już chyba nic się nie da poradzić:) Dzięki za przypomnienie. Chociaż zastanawiam sie czy tej murawy nie dałoby się zrobić w czasie przerwy, tylko zimą raczej takich prac się nie wykonuje.

BARTOLLO 26.11.2008 23:48

Stadion Na Wizualizacji Wygląda Prawie Jak Ten W Kielcach.to Już Projekt Naszego Niezbyt Pięknego Stadionu Jest Lepszy

licoo 27.11.2008 10:43

Wie ktoś może jak wysoka jest trybuna za bramką Wisły i Lecha? Pewnie Lecha jest większa, ale interesuje mnie jak bardzo. I jeszcze jedno. Czy w projekcie budowy naszego stadionu zostało zaplanowane ewentualne powiększenie którejś z trybun ( tak na wszelki wypadek, gdyby, powiedzmy za 20 lat okazało się że nasz stadion jest jednak trochę za mały i potrzebuje dalszej rozbudowy)?

simone 27.11.2008 23:19

W grudniu ruszą prace przy Baltic Arena

Jeszcze w grudniu rozpoczną się prace przygotowawcze przy budowie stadionu w Gdańsku. W środę wybrano wykonawcę, więc nie ma już żadnych przeszkód, aby Baltic Arena zaczęła piąć się w górę.
- Komisja Przetargowa, po dokładnej analizie przedłożonej dokumentacji przetargowej, wybrała wykonawcę prac ziemnych i melioracyjnych. Z siedmiu nadesłanych na przetarg ofert, najkorzystniejsza była oferta firmy "Kozak" - poinformował rzecznik prasowy spółki nadzorującej w Gdańsku prace nad powstaniem stadionu Michał Kruszyński.
Warto dodać, że spółka (zajmuje się też przygotowaniami do budowy obiektu we Wrocławiu) zobowiązała się, że w ciągu sześciu miesięcy wykona zlecenia za kwotę 102 milionów złotych netto. - Umowa z wybranym wykonawcą zostanie podpisana w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników przetargu - zdradził Kruszyński. (...)

Gutek
stadiony.net

20.11.2008



Żyleta przechodzi do historii

http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1001.JPG
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1004.JPG
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1014.JPG
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1003.JPG
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...7/big/1002.JPG

Mateusz Kostrzewa
legia.com

2008-11-27



"Kwiatki" (dosłownie i w przenośni) z Poznania, trybuny nabierają powolutku barw (Warty P.) :lol:

http://images33.fotosik.pl/408/bc89d76c35c047e5.jpg
http://images34.fotosik.pl/402/f5b3945df133da2a.jpg
http://images25.fotosik.pl/295/8af81db5baebb759.jpg
http://i35.tinypic.com/2podx0h.jpg
http://i33.tinypic.com/2usu4d2.jpg
http://i33.tinypic.com/ycxzc.jpg

simone 27.11.2008 23:20

Przebudowa BayAreny w Leverkusen

W ramach przebudowy zdemontowane zostanie obecne zadaszenie, aby możliwa było dobudowa dodatkowych rzędów, a tym samym zwiększenie pojemności stadionu do 30 tysięcy (wcześniejsza- 22,5 tys).

Przed przebudową...
http://www.footballmatch.de/Stadien/leverkusen1.jpg
... i po
http://www.leverkusen.com/newsbild/0...BayArena01.jpg
http://www.leverkusen.com/newsbild/0...BayArena02.jpg
http://www.leverkusen.com/newsbild/0...BayArena03.jpg

Jak widać idzie robota
http://img523.imageshack.us/img523/6...img5278vi5.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/2...img5281uu9.jpg
http://www.1904-online.de/images/fot...8/IMG_1066.jpg



Nou Mestalla w Walencji

http://i34.tinypic.com/59su47.jpg
http://i37.tinypic.com/zwdpw5.jpg
http://i38.tinypic.com/2zp1oxw.jpg
http://i33.tinypic.com/kaquqw.jpg
http://i33.tinypic.com/1fg377.jpg
http://i37.tinypic.com/rtpzkn.jpg

wojteq_NH 28.11.2008 00:01

nooo w Leverkusen powstaje maszkara straszna :D

_ukoL 28.11.2008 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteq_NH (Post 635157)
nooo w Leverkusen powstaje maszkara straszna :D

Życzyłbym sobie by każdy klub w Polsce grał na takiej "maszkarze". :-P

P.S. A na Lechu to faktycznie trochę kiepsko wygląda ten mech i zacieki...

simone 28.11.2008 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 635365)
P.S. A na Lechu to faktycznie trochę kiepsko wygląda ten mech i zacieki...

Ot poznańska solidność... Stąd mój apel- zanim zaczniemy się zachwycać skalą poznańskich iwestycji, spójrzmy na formę...

Slayer666 29.11.2008 12:59

A na której tybunie się tak porobiło z tymi porostami?

skrzynia1906 29.11.2008 14:04

Z tego co mi sie wydaje to na II bo na IV maja juz wyblakle krzeselka a na II jeszcze jako tako to wyglada :)

pietruch 29.11.2008 16:17

Panowie, jak Lecha nie lubię tak wydaje mi się, że czekają oni na wybudowanie reszty trybun i na to będą nakładane metalowe płyty + izolacja.
Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że stadion tak zostanie i będzie takim betonowym molochem...

skrzynia1906 29.11.2008 16:51

no przeciez to logczne jak skoncza budowac wszystkie trybuny na to pojdzie zolacja i ten Caly BALON hehehe albo grzybek

medyk 29.11.2008 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 635747)
Panowie, jak Lecha nie lubię tak wydaje mi się, że czekają oni na wybudowanie reszty trybun i na to będą nakładane metalowe płyty + izolacja.
Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że stadion tak zostanie i będzie takim betonowym molochem...

no bardzo inteligentnie jak na te zacieki przypieprza izolacje + wykonczenie to dopiero im wszystko sie s.......i i to w tempie 2-3x szybszym, pomyslcie troche.. to ze czegos nie bedzie widac nie znaczy ze tego nie bedzie, trzeba zlikwidowac przyczyne a nie skutek to w 2 kolejnosci

skrzynia1906 29.11.2008 17:00

Ale tak na chlopski rozum to wiadomo dlaczego takie zacieki sie zrobily...bo trybuna II nie jest zadaszona i to wszystko splywa :D a na marginesie dodam ze nasz przyszly stadion bedzie tez bardzo fajny :D:D mnie sie tam podoba noi bedzie w stylu angielskim D:D:D

ToTylkoJa 03.12.2008 15:38

http://stadion.legia.com/?cam=1

podgląd na budowę stadionu Legii

stevefrancis 10.12.2008 08:54

Stadion Zagłębia: (stan na 09.12.2008)

http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=1974

Vinci 10.12.2008 09:52

Stadion w Lubinie zaczyna przypominać obiekty francuskie. Wydaje mi się tylko, że ten dach trochę skromny. Przy gorszych warunkach atmosferycznych może tam sporo "zacinać" deszczem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl