Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 30.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5833)

cassius31krakow 26.05.2009 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryta WKS (Post 734681)
W jakim barze na Rynku będzie leciał mecz. Przyjadę z Wrocławia i żebym babola nie zrobił

Przyjdź na Reymonta!!! A piwa napijesz się przed i po meczu.
ZAPRASZAMY!!!

Martinez 26.05.2009 08:37

Kryta ja myślę żebyś mecz obejrzał "U Wiślaków" albo w Jamie obok stadionu Wisły :)

Kryta WKS 26.05.2009 08:39

Dzięki za info. Do zobaczenia w weekend na Rynku napewno

Pablo84 26.05.2009 08:42

Ta, najpierw musimy z Wami zremisować co najmniej , a to nie będzie sprawą łatwą.Powiem szczerze, że mam małą "sraczke" o ten mecz.Nie ważne jak to się wszystko skończy, czuj się jak u siebie :)

Kryta WKS 26.05.2009 08:43

Wiesz ja wierze w Wisełkę i zawsze jestem optymistą:)
Nawet ze szkoła nigdy nie byłem na wycieczce w Krakowie, ale wiem ze tego wyjazdu nie będę żałował i że do poniedziałku wrócę:D

kerim 26.05.2009 09:42

a ja pamiętam mecz ze Śląskiem za Kaspra jak to biedny Szymek?(nie wiedzial?) dwa razy strzelił bramkę, a Śląskowi ptrzebny byl remis i skończyło sie 2:2 , co nasi wtedy wyczyniali .a na trybunach dobra zabawa , jak pamietam dzięki remisowi SLĄSK się utrzymał , nie wierzę żeby pruli żyły w ostatnim meczu , najlepsze było jednak wczoraj , w kazdym programie , na każdym portalu, temat główny , warszawska drużyna MOŻE jescze wyprzewdzić Wisłę , o co im chodzi? a amicę mogą wyprzedzić? nie znam się a oni (czytaj:pracownicy mediów ) nic nie piszą , ....

JrQ- 26.05.2009 10:11

Mogą być jeszcze drudzy, jak Wisła przegra, a Lech i Legia wygrają, wtedy liczy się mała tabelka pomiędzy Wisłą, Lechem oraz Legią bo wszystkie te zespoły będą miały równą liczbę punktów i w tej tabelce najlepszy jest Lech, potem Legia i my trzeci.

M89 26.05.2009 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim (Post 734705)
a ja pamiętam mecz ze Śląskiem za Kaspra jak to biedny Szymek?(nie wiedzial?) dwa razy strzelił bramkę, a Śląskowi ptrzebny byl remis i skończyło sie 2:2 , co nasi wtedy wyczyniali .a na trybunach dobra zabawa , jak pamietam dzięki remisowi SLĄSK się utrzymał , nie wierzę żeby pruli żyły w ostatnim meczu , najlepsze było jednak wczoraj , w kazdym programie , na każdym portalu, temat główny , warszawska drużyna MOŻE jescze wyprzewdzić Wisłę , o co im chodzi? a amicę mogą wyprzedzić? nie znam się a oni (czytaj:pracownicy mediów ) nic nie piszą , ....

A nie było to czasem w 2001 za Nawałki? :)

kerim 26.05.2009 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 734726)
A nie było to czasem w 2001 za Nawałki? :)

być może za Nawałki , ale scenariusz był taki jak opisałem , ciekawe czy grał ktoś wtedy z dzisjejszych zawodników?

Bekas 26.05.2009 10:53

Pamietam. A stadion skandowal, jak bylo 2-1 dla nas:" Wiselko ! gramy na remis" . Nie to zebym cos sugerowal, ale qrde w tym roku to jest taka szansa, zeby zawalczyc o LM. Im blizej meczu tym sie bardziej boje, ze nasi pilkarze wyjda na luzie, a tu klops... Tfu tfu tfu tfu tfu. Bedzie dobrze!! Mistrz Mistrz nasz TS !!!!!

#**SnaKe**# 26.05.2009 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 734724)
Mogą być jeszcze drudzy, jak Wisła przegra, a Lech i Legia wygrają, wtedy liczy się mała tabelka pomiędzy Wisłą, Lechem oraz Legią bo wszystkie te zespoły będą miały równą liczbę punktów i w tej tabelce najlepszy jest Lech, potem Legia i my trzeci.

z jakiej to racji Legia będzie przed nami? skoro liczą się bezpośrednie wyniki to jesteśmy przed Legią (2:1 tam i 1:0 u nas) Tylko Lech może nas wyprzedzić. (Poza tym o czym my mówimy... mamy Mistrza :D)

sayek89 26.05.2009 10:59

Ktoś wcześniej napisał o telebimie, z uwagi na brak biletów. Napisałem do działu marketing i taką odp. otrzymałem:

Niestety na chwilę obecną Canal+ nie wyraził zgody na takie rozwiązanie.

FraMat 26.05.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez #**SnaKe**# (Post 734755)
z jakiej to racji Legia będzie przed nami? skoro liczą się bezpośrednie wyniki to jesteśmy przed Legią (2:1 tam i 1:0 u nas) Tylko Lech może nas wyprzedzić. (Poza tym o czym my mówimy... mamy Mistrza :D)


chodzi o małą tabelkę między trzema zainteresowanymi drużynami:
Gdy wszystkie trzy zespoły zakończą sezon z taką samą ilością punktów, zadecyduje mała tabela złożona ze spotkań pomiędzy nimi. Tu najlepszy jest :

1. Lech (zwycięsto i remis z Wisłą oraz dwa remisy z Legią = 6pkt.),
2. druga jest Legia (zwycięstwo i porażka z Wisłą oraz dwa remisy z Lechem = 5pkt.),
3. a trzecia Wisła (zwycięstwo i porażka z Legią oraz porażka i remis z Lechem = 4pkt.).

radekogi 26.05.2009 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 734758)
Ktoś wcześniej napisał o telebimie, z uwagi na brak biletów. Napisałem do działu marketing i taką odp. otrzymałem:

Niestety na chwilę obecną Canal+ nie wyraził zgody na takie rozwiązanie.

No to jestem w szoku, że w ogóle w klubie ktoś o tym pomyślał. :)) W sumie dziwna decyzja Canalu+ bo i tak Ci co mają oglądać w domu to oglądną w domu, tu chodzi o ludzi którzy nie mają wyjścia i oglądali by na mieście. Ale zapewne miastu to na rękę, bo nie muszą zabezpieczać dodatkowej imprezy pod stadionem. Ja na szczęście mam karnet..

kosaTS 26.05.2009 11:40

Wiadmo jak sytuacja kadrowa przed meczem ze Śląskiem? Wogóle nie ma żadnych newsów w sprawie treningów ani nic. Co z Boguskim?
Mój skład:
Paweł
Jirsak
Zieniu--Diaz--Sobol--Mały
Brożek--Marcelo--Głowa-Singlar
Pawełek

Podobała mi się para na skrzydłach osatatnio LP: Mały, PP: Łobo.
Boguski najwyżej pewnie z ławki. Raczej pewne zmiany to: Łobo, Ćwielong, (zależna od wyniku)

saklak1906 26.05.2009 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 734782)
No to jestem w szoku, że w ogóle w klubie ktoś o tym pomyślał. :)) W sumie dziwna decyzja Canalu+ bo i tak Ci co mają oglądać w domu to oglądną w domu, tu chodzi o ludzi którzy nie mają wyjścia i oglądali by na mieście. Ale zapewne miastu to na rękę, bo nie muszą zabezpieczać dodatkowej imprezy pod stadionem. Ja na szczęście mam karnet..


A co Canal+ interesuje czy mial ktos wyjscie czy nie. Po to placa wielkie pieniadze za transmisje zeby potem moc sobie zarobic na abonametach i reklamach.

bello 26.05.2009 11:50

hej jest przwidziana po meczu feta mistrzowska na rynku? o ktorej godzinie mniej wiecej

mic 26.05.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bello (Post 734794)
hej jest przwidziana po meczu feta mistrzowska na rynku? o ktorej godzinie mniej wiecej

Nie, nie ma fety. Po meczu wszyscy pojda do domu i do spania... Co za ludzie....

Pomysl troche

Zanim zaczniecie gadac od rzeczy lub wklejac linki ktore pojawialy sie pare razy (i byla do nich prowadzona dyskusja) to laskawie przegladnijcie temat

no limit 26.05.2009 11:53

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...c_osobno_.html

mówią, że feta zaczyna się o godz 21.

saklak1906 26.05.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bello (Post 734794)
hej jest przwidziana po meczu feta mistrzowska na rynku? o ktorej godzinie mniej wiecej

W niedziele po sumie

aNouc 26.05.2009 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bello (Post 734794)
hej jest przwidziana po meczu feta mistrzowska na rynku? o ktorej godzinie mniej wiecej

A my już zdobyliśmy Mistrzostwo?
Bo do niego daleka droga, a już pare cudów w piłce było i obyśmy nie musieli odwoływać pełnej ceremonii wraz z wywozem pirotechniki z Reymonta.

mic 26.05.2009 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez no limit (Post 734797)
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...c_osobno_.html

mówią, że feta zaczyna się o godz 21.

Kto mowi ? :lol:

cassius31krakow 26.05.2009 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 734807)
Kto mowi ? :lol:

Pan mówi, Pani, wszyscy mówia... społeczeństwo mówi:lol:

buters87 26.05.2009 12:08

nareszcie trener ma ból głowy kogo wystawić na skrzydłach i to z tylko pozytywnych powodów.. wiadomo dla Zienia to ostatni mecz przy R22 wiec zagra na 110% swoich możliwości, Patryk jest w genialnej formie a Łobo po ostatnim meczu może w końcu uwierzy w siebie i będzie chciał pójść za ciosem i udowodnić coś przed pełnym stadionem...

co do już samego wyniku to spacer to to nie będzie ale wydaje mi się że 2:0 dla nas po bramkach Pawła i Patryka... do zobaczenia na fecie:)

alsiw7 26.05.2009 12:29

wierze ze wygramy ten mecz WISELKA&SLASK juz niemoge sie doczekac tego meczu MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!

arti 26.05.2009 12:35

Mistrz będzie nasz!!!
Radosny otwarty meczyk, a może plaża na 0-0, ale z pewnością z happy endem.
Pamiętajmy żeby podziękować Baszczowi i Zieniowi na występy w naszych barwach!!!
Żegnają się z Wisłą w jakże piękny sposób...
Może jakaś oprawa czy coś z tej okazji?

diablo885 26.05.2009 12:41

arti- oprawe zostaw UW jesli taka bedzie, a co do meczu to nie wazny remis w pieknym stylu czy wygrana w beznadziejmy, najwazniejsze jest 12 mistrzostwo dla naszego klubu

rafal777 26.05.2009 14:52

Nie chcę robić offtopa ale jak już wiadomo nie ma biletów na meczyk. Poniżej pisemko, które wysłałem do marketingu, redakcji itp.

Dzień dobry,

już w sobotę odbędzie się wielkie święto piłki nożnej w Krakowie. Wisła Kraków obroni Mistrzostwo Polski (w co głęboko wierzę). Ten wspaniały moment chciałem podziwiać z wysokości trybun razem ze swoimi znajomymi, jednak nie będzie mi to dane gdyż wszystkie bilety na ten mecz zostały już sprzedane...Oczywiście nie mam pretensji o ten stan rzeczy jednak o to w jaki sposób się to odbyło. Klub na oficjalnej stronie internetowej zamieścił informację, że każdy posiadacz karty kibica będzie mógł kupić JEDEN bilet. Jak możliwe jest że wszystkie bilety zostały sprzedane już w jeden dzień? Oczywiście ktoś może powiedzieć, że jest to jak najbardziej prawdopodobne...I w tym przypadku mogę się zgodzić. Ale jak wytłumaczą mi Państwo fakt że dziś zgłasza się do mnie osoba oferująca mi 20 biletów po cenie 150 PLN za sztukę! Skoro każdy właściciel karty kibica może kupić JEDEN bilet skąd biorą się osoby z taką ilością biletów? A mogę Państwa zapewnić że nie jest to jedyny osobnik który został potraktowany przez los 20 EKSTRA biletami! Kto odpowiedzialny jest z taki stan rzeczy? Dlaczego klub daje zarabiać takim ludziom na zwykłych kibicach? Cena 150 PLN jest ceną 5 razy wyższą od normalnej!! Kiedy zacznie się prawdziwa DYSTRYBUCJA biletów a nie utrzymywanie lichwiarzy i okradanie kibiców!? Uważam to za skandal i nie pierwszy raz taki proceder ma miejsce. Dlaczego nie mogę kupić biletu na mecz mojej ukochanej drużyny. Dlaczego sprzedaż biletów jest prowadzona w taki sposób że gdy ktoś pracuje do godziny 16:00 nie ma szans na jego kupno. Jak wytłumaczą mi Państwo fakt że ktoś jeszcze zarobi na tych biletach a ja tylko obejdę się smakiem? Zaznaczam od razu że choć Wisłę kocham nie mam zamiaru kupować od konika biletu na 150 PLN gdyż to co robi ta osoba to kradzież w biały dzień.

Łączę wyrazy szacunku i oczekuję na odpowiedź,

rafal777


Wiem że to nic pewnie nie da ale po raz kolejny klub pozwala na takie s************!! Bilety po 150PLN....Wiem że ten apel pewnie nie będzie miał odzewu ale LUDZIE NIE KUPUJCIE OD KONIKÓW!!

wislak_92 26.05.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 734986)
Nie chcę robić offtopa ale jak już wiadomo nie ma biletów na meczyk. Poniżej pisemko, które wysłałem do marketingu, redakcji itp.

Dzień dobry,

już w sobotę odbędzie się wielkie święto piłki nożnej w Krakowie. Wisła Kraków obroni Mistrzostwo Polski (w co głęboko wierzę). Ten wspaniały moment chciałem podziwiać z wysokości trybun razem ze swoimi znajomymi, jednak nie będzie mi to dane gdyż wszystkie bilety na ten mecz zostały już sprzedane...Oczywiście nie mam pretensji o ten stan rzeczy jednak o to w jaki sposób się to odbyło. Klub na oficjalnej stronie internetowej zamieścił informację, że każdy posiadacz karty kibica będzie mógł kupić JEDEN bilet. Jak możliwe jest że wszystkie bilety zostały sprzedane już w jeden dzień? Oczywiście ktoś może powiedzieć, że jest to jak najbardziej prawdopodobne...I w tym przypadku mogę się zgodzić. Ale jak wytłumaczą mi Państwo fakt że dziś zgłasza się do mnie osoba oferująca mi 20 biletów po cenie 150 PLN za sztukę! Skoro każdy właściciel karty kibica może kupić JEDEN bilet skąd biorą się osoby z taką ilością biletów? A mogę Państwa zapewnić że nie jest to jedyny osobnik który został potraktowany przez los 20 EKSTRA biletami! Kto odpowiedzialny jest z taki stan rzeczy? 1 Dlaczego klub daje zarabiać takim ludziom na zwykłych kibicach? Cena 150 PLN jest ceną 5 razy wyższą od normalnej!! Kiedy zacznie się prawdziwa DYSTRYBUCJA biletów a nie utrzymywanie lichwiarzy i okradanie kibiców!? Uważam to za skandal i nie pierwszy raz taki proceder ma miejsce. Dlaczego nie mogę kupić biletu na mecz mojej ukochanej drużyny. Dlaczego sprzedaż biletów jest prowadzona w taki sposób że gdy 2 ktoś pracuje do godziny 16:00 nie ma szans na jego kupno. Jak wytłumaczą mi Państwo fakt że ktoś jeszcze zarobi na tych biletach a ja tylko obejdę się smakiem? 3 Zaznaczam od razu że choć Wisłę kocham nie mam zamiaru kupować od konika biletu na 150 PLN gdyż to co robi ta osoba to kradzież w biały dzień.

Łączę wyrazy szacunku i oczekuję na odpowiedź,

rafal777


Wiem że to nic pewnie nie da ale po raz kolejny klub pozwala na takie s************!! Bilety po 150PLN....Wiem że ten apel pewnie nie będzie miał odzewu ale LUDZIE NIE KUPUJCIE OD KONIKÓW!!


1 A dlaczego ma nie dawać zarabiać? Nieraz już było pisane.... po 1 szybciej im schodzą bilety, mają mniej roboty, po 2 niektórzy jak nie dostaną raz, drugi biletu na mecz na który chce iść to w końcu może kupi karnet - PROSTE.


2 Nie masz żadnego znajomego wiślaka?

3 Kup sobie karnet nie będziesz miał takich problemów.

I jeszcze jedno: W sezonie jest masa innych meczy niż mecz z Legią, Cracovia, Lechem i meczem po którym Wisła świętuje mistrzostwo.

rafal777 26.05.2009 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 735002)

3 Kup sobie karnet nie będziesz miał takich problemów.

I jeszcze jedno: W sezonie jest masa innych meczy niż mecz z Legią, Cracovia, Lechem i meczem po którym Wisła świętuje mistrzostwo.

Bez obioru.


Nie jestem z Krakowa!

Na innych meczach też byłem gościu i na ten też chcę iść...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl