Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5752)

Tylko_Wisła! 17.05.2009 16:25

Nie chce być złym prorokiem ale jak tak dalej pójdzie to dostaniemy w dupe od Łks-u...

tommiyacht 17.05.2009 16:25

powiem tak - konkretna pyta

Stavanger 17.05.2009 16:26

Na chwile obecną to ŁKS jest bardziej agresywny. No co jest? Hajto trochę prowokuje.

zloto 17.05.2009 16:26

Zero agresji, brak wogole!!! presingu....

Tylko_Wisła! 17.05.2009 16:26

Brawo Mały !!!!!!!!!!!!!!!!!

diablo885 17.05.2009 16:27

Maly!!!!!!!1111

JrQ- 17.05.2009 16:27

MAły !!!!!!!!!!!!!!!!!!

p e t e r 17.05.2009 16:27

Nie rozumiem, dlaczego gramy cały czas długimi piłkami. Czyżby Ćwielong miał być naszym Żigiciem?

edit: Brawo Mały!

FraMat 17.05.2009 16:27

wakacje? już?
Uśpili Bodzia W?

maksinho 17.05.2009 16:27

Patryk Małecki !!!

kpn 17.05.2009 16:27

Myslałem ze Malecki bedzie podawał, ale naszczescie strzelal :) Brawo!!

JrQ- 17.05.2009 16:28

Łobodzinski nigdy tak nie zrobi, teraz tylko kontrolowac gre na ich polowie i moze podwyzszyc

Stavanger 17.05.2009 16:28

No Wisła! Koniec wnerwiania kibiców i jedziemy z ŁKS-em! Oby do tej bramki było słabe spotkanie.:foch:Kibice ŁKS-u jak Cracovii. Bluzgają strzelca gola. Komentator jak zwykle antywiślacki!

zenobiusz27 17.05.2009 16:29

Grają konkretną kiche ale bramka bardzo ładna ;)

Wasiu 17.05.2009 16:29

To, co robi ta *****a z gwizdkiem to jest koszmar.
Gwizdze tylko w jedna strone.

Jaroo1 17.05.2009 16:29

Jeeeest k***!!! I co mowilem :P Po co grac ładnie. Lepiej grac słabo jak Lech i Legia a zdobywac gole tak jak oni :D

St@chu 17.05.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 729393)
To, co robi ta *****a z gwizdkiem to jest koszmar.
Gwizdze tylko w jedna strone.

Nie przesadzaj... Jakby chciał to Głowa i Diaz mieliby już po żółtej kartce, a nie mają... Spokojnie...

felipe 17.05.2009 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 729393)
To, co robi ta *****a z gwizdkiem to jest koszmar.
Gwizdze tylko w jedna strone.

W sensie, że przeciw ŁKS?

Bo Diaz to jakby sie uprzeć mogłby już siedzieć w szatni za swoje wejście sprzed parunastu minut...

tommiyacht 17.05.2009 16:33

Brawo Mały !! ale kontre spartaczył profesjonalnie !!

airborne4009 17.05.2009 16:34

No i w końcu 1:0 Mały zrobił swoje!!

Wasiu 17.05.2009 16:34

Dobra, troche zagotowalem, ale takie sporne sytuacje tylko przeciwko nam. Z Diazem rzeczywiscie sie ladnie zachowal.
Sedzia jest po prostu kiepski, tak samo jak i my dzisiaj niestety.

JrQ- 17.05.2009 16:35

Szkoda, że Ćwielong boi się gry...gra zazwyczaj do tyłu, bez dryblingu ani nic...

Pivek_ŚWL 17.05.2009 16:36

jebany łks tylko sie napina szmaty bite:/:/ brawo Mały:)

63.5 Kg 17.05.2009 16:38

Mecz coraz bardziej tragiczny......

Stavanger 17.05.2009 16:39

Kurczę, dlaczego gramy po chamsku na czas? To jest niebezpieczne.

ciacho 17.05.2009 16:40

Ale żenujący poziom. Nie oglądam dalej.. idę pokopać piłę na dwór.. tam przynajmniej poziom jako tako wygląda

WILU TS 17.05.2009 16:46

Dramat to co oni grają...mam nadzieję że szczęścia wystarczy do końca bo mamy je jak na razie spore.
Dzięki Pawełkowi za świetne wyjścia z bramki,miód po prostu,proponuję angaż w Premier League.

Pivek_ŚWL 17.05.2009 16:48

jaki Singlar jest dramatycznie slaby nie da sie go ogladac:/

Jaroo1 17.05.2009 16:49

ogarnijcie sie ludzie, jak jestescie tacy zajebisci to idzcie grac do Wisły, wtedy beda same zajebiste mecze. Kazdy narzeka ale jak gol to sie cieszycie i jest super. Jak jestescie kibicami prawdizwymi to nie placzcie na Wisłe bo zal to czytac

Zle gramy ale co z tego?! Mamy oddac 20 strzalow jak w Gliwicach i przegrac? Tego chcecie?

Nie narzekajcie bo na prawdizwego kibica to nie przystoi, tym bardziej ze jak dzis wywieziemy 3 pkt to bedziecie sie cieszyc i kochac Wisłe ;/

63.5 Kg 17.05.2009 16:49

Popatrzmy na sytuacje z minuty 44.

Odbieramy pilke gdzies na 40 metrow od swojej bramki i w tym momencie 6!! zawodnikow Wisly opuszcza glowy na dol i stoi tak przez chwile...szok...tak slabej wisly nie bylo juz od kilku lat i taka jest prawda oddajemy 1 celny strzal na cala polowe ...zenada...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl