![]() |
Nie chce być złym prorokiem ale jak tak dalej pójdzie to dostaniemy w dupe od Łks-u...
|
powiem tak - konkretna pyta
|
Na chwile obecną to ŁKS jest bardziej agresywny. No co jest? Hajto trochę prowokuje.
|
Zero agresji, brak wogole!!! presingu....
|
Brawo Mały !!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Maly!!!!!!!1111
|
MAły !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Nie rozumiem, dlaczego gramy cały czas długimi piłkami. Czyżby Ćwielong miał być naszym Żigiciem?
edit: Brawo Mały! |
wakacje? już?
Uśpili Bodzia W? |
Patryk Małecki !!!
|
Myslałem ze Malecki bedzie podawał, ale naszczescie strzelal :) Brawo!!
|
Łobodzinski nigdy tak nie zrobi, teraz tylko kontrolowac gre na ich polowie i moze podwyzszyc
|
No Wisła! Koniec wnerwiania kibiców i jedziemy z ŁKS-em! Oby do tej bramki było słabe spotkanie.:foch:Kibice ŁKS-u jak Cracovii. Bluzgają strzelca gola. Komentator jak zwykle antywiślacki!
|
Grają konkretną kiche ale bramka bardzo ładna ;)
|
To, co robi ta *****a z gwizdkiem to jest koszmar.
Gwizdze tylko w jedna strone. |
Jeeeest k***!!! I co mowilem :P Po co grac ładnie. Lepiej grac słabo jak Lech i Legia a zdobywac gole tak jak oni :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Bo Diaz to jakby sie uprzeć mogłby już siedzieć w szatni za swoje wejście sprzed parunastu minut... |
Brawo Mały !! ale kontre spartaczył profesjonalnie !!
|
No i w końcu 1:0 Mały zrobił swoje!!
|
Dobra, troche zagotowalem, ale takie sporne sytuacje tylko przeciwko nam. Z Diazem rzeczywiscie sie ladnie zachowal.
Sedzia jest po prostu kiepski, tak samo jak i my dzisiaj niestety. |
Szkoda, że Ćwielong boi się gry...gra zazwyczaj do tyłu, bez dryblingu ani nic...
|
jebany łks tylko sie napina szmaty bite:/:/ brawo Mały:)
|
Mecz coraz bardziej tragiczny......
|
Kurczę, dlaczego gramy po chamsku na czas? To jest niebezpieczne.
|
Ale żenujący poziom. Nie oglądam dalej.. idę pokopać piłę na dwór.. tam przynajmniej poziom jako tako wygląda
|
Dramat to co oni grają...mam nadzieję że szczęścia wystarczy do końca bo mamy je jak na razie spore.
Dzięki Pawełkowi za świetne wyjścia z bramki,miód po prostu,proponuję angaż w Premier League. |
jaki Singlar jest dramatycznie slaby nie da sie go ogladac:/
|
ogarnijcie sie ludzie, jak jestescie tacy zajebisci to idzcie grac do Wisły, wtedy beda same zajebiste mecze. Kazdy narzeka ale jak gol to sie cieszycie i jest super. Jak jestescie kibicami prawdizwymi to nie placzcie na Wisłe bo zal to czytac
Zle gramy ale co z tego?! Mamy oddac 20 strzalow jak w Gliwicach i przegrac? Tego chcecie? Nie narzekajcie bo na prawdizwego kibica to nie przystoi, tym bardziej ze jak dzis wywieziemy 3 pkt to bedziecie sie cieszyc i kochac Wisłe ;/ |
Popatrzmy na sytuacje z minuty 44.
Odbieramy pilke gdzies na 40 metrow od swojej bramki i w tym momencie 6!! zawodnikow Wisly opuszcza glowy na dol i stoi tak przez chwile...szok...tak slabej wisly nie bylo juz od kilku lat i taka jest prawda oddajemy 1 celny strzal na cala polowe ...zenada... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl