Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5674)

janko04 24.04.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 714466)




Nie ten wątek, na forum nie od dziś a jeszcze nieobeznany?


tylko tam mi nikt nie raczy odpisac.... a tutaj co chwila ktos pisze...

StelmiOriginal 24.04.2009 20:39

Łobo z żółtkiem....

janko04 24.04.2009 20:40

kogo wina w tej akcji? co ledwo ledwo wybili?

Coach 24.04.2009 20:40

I dobrze, niech walczy, od tego jest. Ja wciąż w niego wierze, chłop nie mógł zapomnieć jak się gra w piłke

HEDu 24.04.2009 20:41

rezerwowi zrobili akcje na gola :P

Styk83 24.04.2009 20:45

WoW,ale wrzuta,emocje odpadly

janko04 24.04.2009 20:46

3:1 BROOOOOOOOOOOOZEEK A kto asysta ŁOOOOOBOO:> I teraz Legia z Amica remis i jestesmy w domu:>

Sqall 24.04.2009 20:46

Cytat:

I dobrze, niech walczy, od tego jest. Ja wciąż w niego wierze, chłop nie mógł zapomnieć jak się gra w piłke
Jedna jaskolka wisny nie czyni, ale wrzutka 1 klasa! Wywolales to :D

HEDu 24.04.2009 20:46

Paweł wrócił i juz 2 gole :P łął :P Łobo :)

xardas663 24.04.2009 20:47

ja powiem wam krótko:Paweł Brożek jest genialny i daj Boże, żeby jak najdłużej grał dla Wisły!

StelmiOriginal 24.04.2009 20:47

Piekny gol i wrzuta Łobo... no no Łobodzinski sie stara ^^

AS82 24.04.2009 20:48

Łobo Superstar !! :D Kapitalne dosrodkowanie i Brozinho kapitalna glowka

ultr4 24.04.2009 20:48

Genialna asysta Lobo, Malecki musi sie jeszcze duzo uczyc...

Coach 24.04.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 714470)
I dobrze, niech walczy, od tego jest. Ja wciąż w niego wierze, chłop nie mógł zapomnieć jak się gra w piłke

No proszę ... :-p

janko04 24.04.2009 20:50

o kim tam spiewają bo uslyszec nie moge?

HEDu 24.04.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 714483)
Genialna asysta Lobo, Malecki musi sie jeszcze duzo uczyc...

teraz Łobo udało sie raz zacentrować i niektorzy wznosic beda go pod niebiosa i ze niby Małecki słabszy hah :D a kto nakręcał 45 minut 1 połowy na obu skrzydłach, kto piekne dosrodkowywał i nikt tego nie wykorzystywał ? A no Mały, póki co więcej robi, a Wojtkowi czasami cos sie uda.

Sqall 24.04.2009 20:52

Jezeli Maly ladnie dosrodkowywal to Brozek dzisiaj gra slaby mecz.

HEDu 24.04.2009 20:52

ogladales 1 połowe ? czy tylko 2gą ? bo zgodze sie, w tej juz grał po prostu zle.

Nuitari 24.04.2009 20:53

Górnik momentami coś próbował grać, jednak obronę ma strasznie słabą.
Cieszy skuteczność i oczywiście wygrana.

W niedziele oby padł remis, potem zachować odpowiednią koncentracje na wyjazdach i o Mistrza można być spokojnym.

Byle do przodu... :)

MacieqLeo 24.04.2009 20:53

Dużą rotację mamy w ofensywie. Łobodziński, Ćwielong, Boguski, Małecki - każdy z nich może grać na wysokim poziomie. Dziś zagrali wszyscy wymienieni. Wydaje mi się, że trener będzie miał kłopot kogo wystawić w następnym meczu w podstawowym składzie.

ultr4 24.04.2009 20:53

Stadion sie sypie :D

maksinho 24.04.2009 20:53

Atak lampy na komentatorów C+ :D

Sqall 24.04.2009 20:54

Ogladam caly mecz i jesli nawet zagral jakies dobre pilki, to te kilka ktore zagral do nikogo wystarczyly, abym mial takie odczucie. Zreszta nie tylko ja to mowie, ale kilka osob na forum i Wegrzyn tez.

HEDu 24.04.2009 20:55

A Łobo zaliczył asyste nie wazne jak grajac cały czas (nie majac kontaktu z piłka w ataku) i juz jest najlepszy ? :D

Sqall 24.04.2009 20:56

Ja nic o Lobodzinskim nie mowilem :D

Zreszta mniejsza o to, trzeba sie cieszyc ze sa 3 punkty. Kamien z serca.

Lysy 24.04.2009 20:59

Ale Ćwielong marnuje te setki :/ wszystko inne: podania, gra bez piłki perfekt, lecz jak widzi na przeciwko siebie bramkarza to głupieje... :/ Łobo kiedyś podanie musiało się udać, w końcu nie jest taki tragiczny ( nie mylić z dobrym).

wislacki 24.04.2009 21:01

DOPING I klasa!!!

Dobrze, że piłkarze się dostosowali i pewnie wygrali. Wniosek z dzisiejszego meczu mam jeden - Ćwielong jest przeklęty...

igortsw 24.04.2009 21:02

Lidera mamy....(a przynajmniej przez dwa dni:D)!!!!
Mecz bardzo przyjemny dla oka, nasi zagrali całkiem, całkiem,no może trochę skuteczności jeszcze brakuje, ale w końcu strzelają napastnicy.

Pes: Kto by pomyślał że Łobodziński po tylu słabach meczach potrafił, wejść i przyczynić się do zwyciestwa...

wolek1986 24.04.2009 21:03

Może po takim meczu, jakiś zagraniczny klub skusi się na Wojtka Łobodzińskiego :D Oby tak do końca sezonu jeszcze z 6 asyst pyknął to sprzedamy go z zyskiem ;p A tak poza tym gratulacje dla drużyny :D Brozio pokazał, kto jest najlepszym napastnikiem w lidze ;p Pozdro

AS82 24.04.2009 21:05

Ja sie boje ze sie ktos skusi na Boguskiego ,ktory byl kolejny raz najlepszy na murawie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl